Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki ismeri Dr. Kazár Tibor szülész nőgyógyász? fórum

Ki ismeri Dr. Kazár Tibor szülész nőgyógyász? (beszélgetős fórum)


8. KicsiZsu (válaszként erre: 7. - Judystar)
2013. dec. 7. 15:00
Korán érkezett a 7-ik hónapban.
7. Judystar (válaszként erre: 6. - KicsiZsu)
2013. júl. 7. 19:50

Szia,És mennyi időre született meg a pici babád? Akkor érti a dolgát meg nyugodttam.

Am köszi a hozzászólást.

2013. júl. 2. 18:10

Sziasztok,

Kazá Tibornál szültem meg az első babámat. Nem volt fogadott orvosom. Életében nem látott egyszer sem. Mentővel vittek be a kórházba erős alhasi fájdalmakkal. Ő volt ügyeletben, s azonnal uh-t csinált. Az uh alapján 1 perc(!!!) alatt döntött: műtő. Nem egészen 10 perc múlva kinn volt a kisbabám. Mint kiderült nem csak a lányom, hanem az én életemet is megmentette a gyors reagálásával. Utána volt benn nálam, s ő szedte ki a varrataimat is. Nem volt más a viselkedése azután sem, hogy adtunk neki borítékot...Én hozzá fogok menni a második babával.

5. Judystar (válaszként erre: 4. - Anya4005)
2013. jún. 8. 19:35
Szió, Köszi a válaszod hát nagyon sajnálom hogy így jártál! :( le döbbentő!
2013. jún. 8. 01:18

Szia!

Én nála szültem az ÁEK-ban,2010-ben az első fiamat. Nem választott orvosom volt,sosem találkoztunk elötte,ő volt az ügyeletes.Pontosan így is bánt velem: 19 órás vajúdásom volt,a szülésznő 9-kor közölte,hogy igyekezzek,mert a doktor úr már beírta a szülés időpontját,eddigre végeznem kellett volna,és ott is hagyott,majd akkor került elő a doki is,meg a szülésznő is,mikor a párom megkereste őket,hogy kint van a baba feje,talán tenni kéne valamit! Odajött a doki,a szó legszorosabb értelmében rámfeküdt,kinyomta a gyereket,varrásnál meg közölte,hogy ne remegjek,mert nem tud össze varrni! 2 nappal később átment a szobán,ahol feküdtem,de rám sem nézett,pedig előző reggel kértem,hogy küldjék,mert seblázam volt,begyulladt a varratom. Soha többé nem láttam! Biztos sokkal kedvesebb ember,ha odatolják neki a borítékot,nem tudom.

3. Judystar (válaszként erre: 2. - Kismackó2006)
2013. jún. 7. 11:54

Szia!:)

Köszi a válaszodat.

2013. jún. 6. 19:35

Szia!


Én még az akkori BM kórházból ismerem, vagyis a Kaszás dr.-nál szültem, de a Kazár dokit is nagyon kedvelték a kismamák.Most nem tudom, hol dolgozik, de biztosan továbbra is rendes, lelkiismeretes orvos.

2013. jún. 6. 15:08
Sziasztok véleményeket szeretnék róla kérni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook