Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek az exfeleséggel való "haverkodásról"? fórum

Mi a véleményetek az exfeleséggel való "haverkodásról"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
8. rosewood (válaszként erre: 7. - ***Katuska***)
2007. júl. 9. 18:11

Nem dehogy voltak... Olyan naivan idult az egész... Én még jó fej akartam elnni, hogy belemgyek az együttstrandolósdiba, de egyszer csak kiderült, nem is tudom, hogyan, hogy naponta !!! hívogatja az ex telefonon. A Párom nem akarta. És bízom benne, hogy nem is csábult el. :-)Bár, amit nem tudok, nem fáj...

(Ja, ők nem voltak még házasok, csak egy pár, de ez nem lényeges ma már szerintem.)

Ja, és ha olyan jó volt a házasságuk, miért is mentek szét Nálatok??? :-( Ez cinikus volt, tudom, de Veled vagyok! ;-)

2007. júl. 9. 15:21

Rosewood, úgy látom Te vagy az én emberem!


Hogy is volt? Voltak valamilyen jelek, hogy így alakul?

Az exneje folyton arról mesélt, hogy milyen jó volt a házasságuk? Mert a "mi exünk" azt csinálja.

2007. júl. 9. 13:42
Szerintem ez gáz. Próbáltam én is anno, és az lett belőle, hogy az ex (aki nőből van ugye) vissza akarta kaparintani a Páromat. gondoltam, abból nem lehet baj, ha 4esben megyünk ott a csaj pasija is, meg a Kicsike... Pedig már gyerekeink is voltak, együtt mentünk strandra... ma is bánom :-(
2007. júl. 9. 13:39

Ne menjél csak azért sem velük bulizni!

Mond meg neki,hogy ne a múltba mászkáljon még gondolatban sem,hanem a jövőtökre gondoljon.

2007. júl. 9. 09:09
Nagyon jó viszonyban váltak el, tulajdonképpen annyi volt, hogy az ex mindenáron gyereket akart, és ezt a páromtól anno nem kapta meg. Ezért váltak el, de szerették egymást. Próbáltam finoman célozgatni a páromnak arra, hogy én nem igazán díjazom az ötletet, de az volt a válasz, hogy "mert én féltékeny vagyok a múltjára, ezért nem bírom elviselni a volt feleségét"
3. **Rita** (válaszként erre: 1. - ***Katuska***)
2007. júl. 9. 09:00

Szia


Ha megakarna csalni nem vinne magával.

Ha neked ez sok( exxel bulizgatni) mond meg a párodnak

2007. júl. 9. 09:00
Ez érdekes.Vajon miért akar annyira az exével és annak a mostani férjével bulizni menni?Ennyire jó maradt a kapcsolat közöttük??Mondjuk az jó,ha nem úgy váltak el,hogy utálják egymást.Szerintem mond el őszíntén a párodnak,hogy téged ez zavarna,nem éreznéd jól magad,te sem szeretnél az exeddel együtt menni egy buliba,stb...Ha igazán szeret téged akkor meg kell,hogy értse a te érzéseidet!Sztem!
2007. júl. 9. 08:53
A párom legújabb mániája, hogy járjunk el négyesben szórakozni az exfeleségével, meg annak a férjével. Engem még a gondolatától is kiráz a hideg. Szerintetek egészséges dolog ez? Attól tartok ennek megcsalás lenne a vége. Engedjek a kérésének??
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook