Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek az exfeleséggel való "haverkodásról"? fórum

Mi a véleményetek az exfeleséggel való "haverkodásról"? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. aug. 31. 18:12

hat ez sz..ugy mar elnezest az en parom exe lehuzta ot $1 millio australk dollarral ,neki semmije sem maradt. A no vitt mindent szivbaj nelkul. es ez a no az "isten" a ferjemnek meg mindig.Ami nagyon banto es ha ezt tudom talan soha nem megyek hozza. O vak. Mindenki latja milyen ez a no. Meg a csladjaval sem engedte TALALKOZNI 5 evig kulonleges alkalomkor mehettek csak hozzajuk BEJELENTKEZESSEL es akkor is az exnek fajt a feje es a szobajaba kelett mennie.

Szoval ez van nalunk. Veszekedeskor o az isteno ,akit en soha nem erek utyol...mar bocs de o egy onzo dog...aki otthagyta az ex ferjet egy dollar nelkul -hozzateszem a no nem dolgozott ,csak neha talan 2 ebvet 18 eves hazassag volt reszmunkaidobe-

Szoval AZ ELOS VITANKKO EL AKART VALNI TOLEM MERT NEM TALALKOZHATOTT AZ EXXEL ES EN ELEGGETTEM A FOTOALBUMUKAT-GONDOLTAM ELEG VOLT NAGYON BANTOTT ES A MAI NAPIG IS NAGYON BANT-. UGY ERZAM SOHA NEM LESZEK TUL RAJTA ES MINDIG CSAK egy 2 dik feleseg leszek. HA hiszitek ha nem mar rendes ceremoniahoz sincs kedvem vagy lelkem.


AZ EN VALASZOM SZABAKYOS NEM ez nem egezseges!!! Es en szerintem vmi meg mindig van kozottuk,ha akarjak tartani a kapcsolatot.


VAROM A HASONLO TAPASZTALATU NEJEK PRIVAT LEVELET. LEHET NEKTEK VAN EGY JO RECEPTETEK ERRE. SAJNOS EN BELE ORUOLK ...UGY ERZEM MAGAM MINT VALAMI LEFOKOZOTT ,AKI CSAK MASODIK HELYEZEST ERHET EL. AZ ELSO MAR KIOSZTOTT.

37. tessay
2007. aug. 12. 07:07
Én viszont megkérném, hogy ő is jöjjön el velem egy olyan buliba, ahol ott lesz az én exem, és had mutassam be őket egymásnak. Hiszen ő meg az én multam egy része. Nincs abban tényleg semmi. Ha olyan, akkor ezt meg kell értenie.
2007. aug. 8. 20:45
Szó sem lehet róla!!! Egy dudás, egy csárda...
2007. aug. 8. 20:43
Az újfeleség tegnap is nekem,az exnek panaszkodott az anyósra...ez már haverkodás?:-))
2007. aug. 3. 22:53
Hát én tuti hogy,hogy sosem fogok haverkodni a párom ex feleségével.Ösztönösen nem kedvelem,és nem is fogom soha.A gyerek miatt muszály sajnos találkoznunk olyankor csakis kizárólag a gyerek a téma.Szerintem ez a normális.Legalábbis nekem.
2007. aug. 1. 10:15
Én nem "haverkodnék"!
2007. aug. 1. 10:11

Hát én már semmin sem lepődök meg.

Az ismerőseim körében van egy két furi alak.Én biztos hogy nem tolerálnám,és nem bírnám elviselni.

2007. aug. 1. 10:06
Én nem tudnám tolerálni.
2007. júl. 16. 19:23
szerintem ez nem egészséges dolog,nem kell persze haragba lenni-de haverkodni sem kell,szerintem még nincsen túl rajta egészen az illető.
2007. júl. 16. 16:45
Még csak az hiányzik.
2007. júl. 16. 16:42
A volt párommal normális a viszonyunk,mivel vaolt egy közös manó,tartjuk a kapcsolatot,de...a közös bulizásnal nem látom értelmét.Beszélek a feleségével,sőt többnyire mi hívjuk egymást,gyerekügyekben is,volt hogy ő vitt orvoshoz a gyerkőcökkel(mármint az új feleség).Szóval sokan csodálkoznak "milyen jóban vagyunk",de egy összejárós,bulizós témának szerintem egyxikünk sem örülne.Elváltunk és kész.pont.
2007. júl. 16. 15:46
Hali. Nálam is ez a helyzet, én az exemmel mint barát váltunk el, a mai napig hívjuk egymást, ha valami gondja van. Mindkettőnknek van gyereke, neki nincs fix párja ugyan de sammiféle titkolózás nincs a párom felé, ha hív.
26. mongi
2007. júl. 16. 14:37
Felesleges!!!!
2007. júl. 11. 16:29

Én nem barátkoznék vele!

Ha már lezárták egyszer a kapcsolatukat,minek újra bolygatni.

24. rosewood (válaszként erre: 23. - V.erika)
2007. júl. 11. 16:02
Ha ez kölcsönös ismeretség mindkét irányba, az megint más, úgy egálban vagytok. Így harmonikus maradt a dolog. De ha csak az egyik fél hoz "áldozatot" azzal, hogy bevállalja az ismerkedést, akkor kibillen az egyensúly...Illetve nem is áldozat ez, csak nem találtam jobb szót arra, hogy nem feltétlenül túl kellemes dolog..
2007. júl. 11. 15:22
én a mai napig jóban vagyok az exemmel.A Férjemet nem zavarja ők is ismerik egymást és úgyis mondhatnám,hogy barátok.Hetente találkozunk,telefonon beszélünk.Én is ismerem a Férjem volt párját.Szerencsére nálunk nincs ebből semmi gond.
22. Donina (válaszként erre: 21. - ***Katuska***)
2007. júl. 11. 14:32
Szerintem ne hagyd magad. Én biztos beleőrülnék ebbe, és ahogy látom te is. Ne árts már magadnak! Tisztázd a pároddal mihamarabb, aztán azért tájékoztass minket!
21. ***Katuska*** (válaszként erre: 19. - Donina)
2007. júl. 11. 07:53
Valami hasonló a helyzet, bár nem azért gürcöl, hogy terhes legyen, mert a válás után összejött egy pasival, most 2,5 éves a kisfiuk. De a pasit (habár hozzá ment) egyáltalán nem szereti, csak a gyerek kellett tőle. Mindig is a párom volt számára a "NAGY ŐŐŐŐŐ".
2007. júl. 10. 20:44
Semmiképp!
19. Donina
2007. júl. 10. 20:41
Ha azért váltak el, mert nem jött össze a gyerek, nem lehet, hogy most arra megy ki a játék, hogy terhes legyen és vissza az egész? Bár ez túl szappanoperás. Bocsika, ha megbántottam vkit.
2007. júl. 10. 20:39
Én a pasit hibáztatom! Mit futkos az exhez??? Ha meg csak úgy felbukkan a nő, nem kéne vele foglalkozni! Csak azt lehet táncba vinni, aki hagyja magát! :DD
2007. júl. 10. 20:26
Én biztos nem társalognék/nem is társalgok!/ vele. Viszont a szomszédom puszi haver vele. Teljesen együtt vannak állandoan.
16. Donina
2007. júl. 10. 20:21
hú én sem örülnék neki
2007. júl. 10. 20:08
Nagyon nem örülnék neki.
2007. júl. 10. 20:05
Én választás elé állítanám a páromat ilyen helyzetben.
13. GabiHR
2007. júl. 10. 19:46
Az ex a múlt--amit elcsesztek. Te a jelen vagy, ahogy Te és Ő alakítjátok.
12. GabiHR (válaszként erre: 1. - ***Katuska***)
2007. júl. 10. 19:44
Ne járj el! Ne ereszkedj le az ex-hez.
2007. júl. 10. 19:27
veszélyes a kacérkodáa az exel
10. rosewood (válaszként erre: 9. - ***Katuska***)
2007. júl. 10. 13:36

Nem irigyellek... Nálunk úgy lett vége a dolognak, hogy azóta eltűntek a képből... Az ex a Páromat hónapokkal ezelőtt bejelölte az iwiwen, engem nem, epedig gyakran arra járok, és feltűnhettem volna a Párom százvalahány ismerőse közt. Hát felvettem a pléhpofát, és csakazértis bejeöltem a nőt. hahahahaha! Csakazértis...

És azóta nem beszélnek, sőt, látom, ha cinikusan megemlítem, a Párom nem akar erről beszélni, mintha nem szeretne erre emlékezni. A találkozások teljesen elmaradtak már 2 éve.

2007. júl. 10. 11:21

Szinte az én történetem valósul meg a tiédben. Egyszer már elmentünk egy közös "ismerkedős" vacsiba, és csak azért mentem bele abba is, hogy a párom lássa, milyen vagány vagyok, hogy ezt is bevállalom, és tartottam magam egész este. Egyébként ők a gyerek miatt váltak el, mert az ex már nagyon akart gyereket, a párom meg nem tudta neki ezt megadni. De ők a válás után is nagyon jóba maradtak, heti szinten beszéltek / beszélnek telefonon (bár ezt én utólag az extől tudtam meg, mert ezt a párocskám elfelejtette említeni).


És még ezen kívül is sok olyan dolgot mondott az ex amit a párom nem éppen úgy adott elő. Szóval most nem tudom ki is mond igazat.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook