Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek az Amway termékeiről? fórum

Mi a véleményetek az Amway termékeiről? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1229. annisus
2010. aug. 12. 17:27

Nem egyedül neked kell eladni 100.000 forintnyi terméket. Látom tájékozatlan vagy és bírálsz. Ez szintén elárulja a jellemed. Információ hiányába okoskodni nem egy jó minősítés. Ismered azt amikor a okos viccel és a h...e okoskodik.

Ez csapat munka, csapat szellem. Mnd ez neked valamit? Te sem fogod sokra vinni. Sem a családod sem a hazád nem lesz rá büszke és nem is viszed őket előre.


De azt gondolom, hogy az ilyen embereknek nincsen semmi keresni valójúk az ilyen csapatban, ha meg bekeverednek akkor lemorzsolódnak.


További sok sikert a szürke hétköznapjaidhoz, majd lesz más aki megveszi a nagy drága autókat és utazgat a világban, te meg sörözzél a tv előtt.


Nem godndolom, hogy megérnél több időt, hogy szánjak rád.


Megyek úszok egyet.

1228. 3265084553 (válaszként erre: 1227. - Annisus)
2010. aug. 12. 16:43
Mennyi cuccot kell eladni százezres keresethez?
1227. annisus
2010. aug. 12. 16:37

Látom te egyike vagy azoknak akik feladják és könnyen várják a gazdagságot. Ez amerikai okos emberek, sőt amerikában tevékenykedő magyarok mondják, hogy ez tipikus nemzeti betegség. Nem arról van szó, hogy mindenki milliókat kell keresnie ahhoz, hogy sikeresnek mondassék. Szerintem az, hogy valaki keres plusz 100.000 forint havonta kis munkával ez inkább siker. És aki nem hagyja abba az előrébb fog jutni. Ez tapasztalat. Aki akarja az előre jut, az aki hirtelen gazdagságot vár az családni fog mert nem mindennapi munka, nem mindennapi bérért. A te munkahelyeden van arra esély, hogy plusz 100.000 forintot keress?


Szorgalom, Jellem, Kitartás, Hit, és még sorolhatnám. Ezek benned megvannak?


Mindenki nem tudja megcsinálni?

Azt látom aki megakarja az megcsinálja.

Rossz körökben mozogsz.


Furcsa jellemed van az tény. Csak a negatívum. Ez nem csak a ebben a munkában való sikert, de az életben való érvényesülést is nehézzé teszi.


Nekem nem kell bemizonyítanod semmit, mert láttam, sőt tapasztaltam. Olyat láttam amit el sem tudsz képzelni, hogy van. De persze a magadfélék nem is látjá meg és nem is esziknek belőle. :)


További sok sikert.

1226. 3265084553 (válaszként erre: 1225. - Annisus)
2010. aug. 12. 13:50

Igen, ez a második bekezdés tipikus MLM eszköz: az érzelmekre ható manipuláció. :)


Sajnos a beszervezéseken ezt nyomjátok, a piramis séma mutogatása helyett. Pedig kis gondolkodással rá lehete jönni, hogy MINDENKI nem tudja megcsinálni.

Könnyen bebizonyítom ha kell. :)

1225. annisus
2010. aug. 12. 13:45

Igen, tréning volt, de én trénigeltem másokat, a tapasztalatomból merítve. Mertem, megcsináltam, győztem. És arra bátorítottam mindenkit, hogy ha én meg tudtam csinálni, akkor más is megtudja, csinálni, ha AKARJA!


Neked milyen autód van és milyen plusz számmal kezdődik a bankszámlád tartalma? Hat jegyű vagy hét jegyű? Vagy te nem tartozol ebbe a klubba. Sajnállak. De hát ez van ilyen embereknek is kell lennien. Pozitív és a negatív. Kíváncsi vagyok ha majd öreg korodban visszaemlékezel, mit alkottál, látni fogsz e valami érdemlegesset amire büszke lehetsz? Vagy csak egy nagy rakás kudarcot és csödtömeget hagysz magad után. És azt gondolom te döntesz így vagy úgy, de megteszed.

1224. 3265084553 (válaszként erre: 1223. - Annisus)
2010. aug. 12. 00:16

Huhh, látom tréning volt. :)


"gondolkodni kéne" ezzel egyetértek.

1223. annisus
2010. aug. 11. 19:19

Emberek!


Mond valakinek az a szó, valamit, hogy "gondolkodásmód" - változtatás. A magyar embernek nehezen megy. Mert fél az ismeretlentől és fél kilépni a kis szűrke hétköznapjaiból. Aki mer az nyer. Mit veszthetsz? Sok ember azért nem megy semmire mert túlbonyolítja a dolgokat. Valami nagy ötletre vár, ami egyen értékü a spanyol viasszal, pedig kiszúrja a szemeket és persze gondolkodni kéne és nem bonyolítani meg kommentálni. De ez sokaknak nem megy. De hát ahogy a bölcsek szóltak: Szegény emberekre is szükség van, hiszen ha nem lennének szegények nem lenne ki az utat seperné. Anyagi, morális, erkölcsi téren is így van. Ezek a termékek JÓ termékek, annyi időről - időre visszatérő vásárló van aki áldja a napot amikor áttért ezekre a termékekre. Csak mert elkezdett gondolkodni és csak egy hangyányit gondolt a gyerekei jövőére, mind anyagilag, mind pedig biológiailag. ( A föld nem a mienk, csak kölcsönkaptuk az unokáinktól).


Nos emberek ne hamar várjuk a nagy gazdagságot, hanem dolgozzunk meg a sikerért, így talán jobban fogjuk értékelni amit majd elérünk. A munka nevel és bölcsé tesz. (sok ember ezt nem ismeri, ezért van sok neveletlen ember, akiknél a középkorban élő emberek bölcsebbek voltak. Sajnos ez az igazság. Persze akinek nem inge ne vegye magára.


Ne légy negatív gondolkodású, hanem hagyd el azt és azt az energiát fektesd bele a munkába és meglátod mire fogsz jutni. Még te is csodálkozni fogsz!


További sok sikert mindenkinek! Ti vagytok a legjobbak. Én el tudom rólatok hinni, hogy győztesek lesztek!

1222. d8908b786a (válaszként erre: 1221. - Mamszi58)
2010. aug. 9. 15:12
Nem találom a terméket. Akkor ezek szerint megszűnt. :(
1221. mamszi58 (válaszként erre: 1220. - D8908b786a)
2010. aug. 8. 16:59
Ha forgalmazzák még , akkor az oldalukon fent van és az ára is. Ha van ismerősöd, aki forgalmaz, neki kell, hogy legyen azonosítója, azzal meg tudod nézni. Azt nem tudom, hogy azonosító nélkül meddig enged az oldal.
2010. aug. 6. 21:14
Sziasztok! Arról szeretnék érdeklődni, hogy lehet-e még kapni a Artistry Body Definer Firming Gel-t (Alakformáló és bőrfeszesítő zselét). Pár éve használtam és nagyon bejött. De az oldalukon nem találom már. És ha lehet, akkor mennyibe kerül most? Köszi előre is.
2010. aug. 6. 15:04
Annyiban talán mégis környezetbarát, hogy mivel koncentrátum, kevesebb csomagolóanyagot igényel.
1218. napzuhany (válaszként erre: 1207. - BioCica)
2010. aug. 6. 14:49
Használtam sampont, testápolót, tusfürdőt, kozmetikumokat, és azóta sem találtam jobbat. Persze nem vagyok elfogult és sokat kipróbáltam, a család általában véve allergiás és érzékeny. Ha telik rá, azt veszem, ha nem, akkor nézek valami olyat, ami olcsóbb, de természetes.Minden dolga koncentrátum, én évekig mostam magamra 1 flakon mosóporral és én kétnaponta mosok. :))
1217. 3265084553 (válaszként erre: 1216. - Drotyka)
2010. aug. 6. 14:15
Hát, talán a csapvíz. Bár ha meggondolom mennyi energiát igényel a tisztítása szállítása stb. már nem annyira biztos. :)
1216. Drotyka (válaszként erre: 1215. - 3265084553)
2010. aug. 6. 13:44
Tényleg? akkor nem is környezetbarát? Hol lehet olyan tisztítószereket kapni amik ökológikusak?
1215. 3265084553 (válaszként erre: 1214. - Drotyka)
2010. aug. 6. 12:56
Az összetételek nagyjából megegyeznek más, mezei tisztítószerekével.
1214. Drotyka
2010. aug. 6. 12:52
Sziasztok! Meg tudná mondani nekem valaki, hogy deríthetem ki, h a tisztítószerek mennyire természetbarátok? Nekem ez lenne nagyon fontos, h olyan termékekkel takaríthassak és főleg mossak, amik nem szennyezik a környezetem! Az összetételekről lehet valahol valamit olvasni?
1213. 3265084553 (válaszként erre: 1212. - Adriella)
2010. aug. 5. 17:18

A húszezer az tiszta nyereség, a költségeiteket levontátok belőle?

Egyébként most vagytok a csúcson, innen lefelé megy. Szépen elfogynak azok a barátok, ismerősök, akikre EGYSZER rá lehetett sózni.

1212. adriella
2010. aug. 5. 16:39

sziasztok!

mi először kipróbáltuk a Nutrilite vitamint és az Omega3-at. azt tapasztaltuk, hogy a párom hátáról kb. 3 hét múlva ELTŰNTEK azok a hatalmas, gyulladt pattanások, amik 2 éve (én azóta ismerem) folyamatosan megjelentek és fájtak is, de kinyomni nem lehetett őket... Na ekkor döntöttünk így, hogy pénzt is akarunk ebből keresni. most építjük a hálózatot, NEM KERGETÜNK SENKIT termékekkel, NEM adunk el terméket- csak ha kérik hogy rendeljünk nekik- mi egy új, kényelmesebb élet lehetőségét látjuk benne, amit szeretnénk megismertetni másokkal is. MÁSFÉL HÓNAP ALATT MEGKERESTÜK AZ ELSŐ 20 EZER FORINTUNKAT. EBBEN TÉNYLEG VAN PERSPEKTÍVA, UGYANAKKOR NINCS FŐNÖK! MAGUNKNAK, A SZABADSÁGUNKÉRT, A GYEREKÜNK KÖNNYEBB JÖVŐJÉÉRT CSINÁLJUK...

1211. Vicuske
2010. júl. 2. 14:36

Sziasztok!

Én is szeretem a termékeit, a kozmetikumoktól kezdve a takarító szerekig mindent. Még a táplálékkiegészítőket és a vitaminokat is, mert tényleg érzem a hatását. Párommal ketten használjuk a tusfürdőjét már 3 hónapja ugyanazt a flakont, pedig van mikor ezekben a melegekben 3 szor is lefürdünk egy nap. Arról nem is beszélve, hogy ha rendelek magamnak 48 órán belül jön a futár és házhozz hozza, nem kell nekem cipekedni.(vagy csak azt amit másnak rendeltem:))

1210. BencyBaby
2010. júl. 1. 22:37
Én szeretem az amway termékeket...a mostani válságban erre jutottam ,hogy spóroljak.Lassan már az egész háztartás amway...,még a tészta is...ritkán járok tescoba azóta...
1209. BencyBaby (válaszként erre: 1207. - BioCica)
2010. júl. 1. 22:33

szia!

Mi már több,mint egy hónapja használjuk és még mindig vn a 400ml-is ből.Nekem extra szárazbőrüek a gyerekek és meg vagyok vele elégedve. Nem túl pacsuli az illata de jól használható.remélem segítettem.

1208. alida03
2010. jún. 28. 15:32
Rengeteg terméket használok és egyiket sem cserélném vissza a régen használtakra,és szerintem csak azért mondják,hogy "drágák a termékek",mert egyszerre tényleg sok kifizetni,de ha utána van számolva ,hogy meddig elég és milyen a minősége...szerintem bőven megéri
2010. jún. 20. 20:00
Ma 169,- Ft-ért vettem 1 liter mosogatószert a CBA-ban. Kiváló! :)
2010. jún. 20. 19:28

kérdés


Aluminum Chlorohydrate 25% ww/pp a DEO Roll-On ban káros?

2010. ápr. 29. 12:12

Én 100 Ft-ért veszek egy liter mosogatószert, ami tökéletesen megfelelő.

Az Amvay-féle mennyibe kerül?

1204. a467d9b107 (válaszként erre: 1203. - Mamszi58)
2010. ápr. 29. 12:06

Semmivel sem jobb mint a drágább mosogatók?

Nem olcsóbbat akartál írni? Nem igazán tudom eldönteni, hogy mi a véleményed így 10 év után :)

Megérte megveni, vagy nem?

1203. mamszi58
2010. ápr. 17. 13:43
Sziasztok, nagyon sok éve próbáltak belerángatni az Amway hálózatba, akkor használtam pár terméküket, háztartási dolgokat és azok akkor nagyon jók voltak. Emlékszem, hogy a mosogatójuktól el voltam ájulva, annyira tetszett. Azért nem vettem többször, mert akkor kapcsolatba kellett volna lépnem a rendkívül erőszakos emberükkel. Azután láttam több helyen, pl MDF piacokon, de anyagi helyzetem olyan lett, hogy már nem engedhettem meg magamnak. Azóta eltelt több, mint 10 év és most egy régi osztálytársam hívott fel a "beszervezés" érdekében. Nem lettem tag, de vettem mosogatót és LOC-t. Az ára nagyon húzós volt, de úgy emlékeztem, hogy igen kiadós termékek. A mosogatónak a felét már el is használtam és megdöbbentem a minőségén, semmivel sem jobb, mint a drágább mosogatók. Az LOC-t még nem próbáltam.
1202. szép szájú (válaszként erre: 1192. - Cservenák Vali)
2010. ápr. 14. 17:20
Ez nem házalós termék!!!
1201. margareta51 (válaszként erre: 1200. - Heppi)
2010. ápr. 7. 23:24
Nekem van az Artistrytol a borradir es labbalzsam nagyon jo,Allanot hasznalom kezre.
1200. Heppi (válaszként erre: 1194. - E47d027f74)
2010. ápr. 7. 20:43

Egy napon sem lehet említeni az Artistry kézkrémet a Tescos krémmel.

Különös tekintettel arra, hogy míg az utóbbi krém mondjuk 1 hétre elég, az Artistry több hónapos adag. És akkor még a minőségről nem is beszéltem .

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook