Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek az Amway termékeiről? fórum

Mi a véleményetek az Amway termékeiről? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
869. vaczila
2009. jan. 16. 07:50
Szerintem jók, de túl drágák.
868. 7130b15964 (válaszként erre: 867. - Heppi)
2009. jan. 15. 23:41
:DDD Nem is a törzsgárdaságra gondoltam, hanem arra, hogy azért nem kevesen feladják (nem sikerül, nem számítanak ennyi munkára, mégse tetszik stb.), mint ahogyan egy csomó vállalkozás is megszűnik különböző okok miatt.
867. Heppi (válaszként erre: 866. - 7130b15964)
2009. jan. 15. 23:37

Ez nagyon változó lehet. Pláne, hogy nem az évek számához van kötve az üzlet építése. Sokkal inkább az emberek lendületéhez, mentalitásához.

Van , aki 5 év alatt még mindig csak a 6%os szinten van, viszont lényegesen több az olyan ember, aki 5 év alatt olyan szintet ér el, hogy ha a kisujját nem mozdítja, akkor is magas jövedelmet ér el. Itt nem osztanak törzsgárda jutalmat:-)

866. 7130b15964 (válaszként erre: 865. - Kászabó)
2009. jan. 15. 22:48

"Magyarországi adat: induló 100 vállalkozásból 90 az első 3 évben tönkremegy. A maradék 10 vállalkozásból 3 éli meg az 5. évet. "


Semmi bajom az Amway-jel és a többi mlm-es céggel sem, szoktam venni ezt-azt, ami tetszik a termékeik közül.


De, ha már a hagyományos vállalkozások arányait ilyen jól ismered, megmondanád, hogy ez, hogyan néz ki az Amway-nél? Mármint 100 regisztrált disztribútor vagy ahogy hívjátok közül, hány éli meg az 5 évet? Hányan építik az üzletet még öt év után is?

2009. jan. 15. 22:29

Sziasztok!


Most regisztráltam az oldalra és elolvastam jó néhány hozzászólást, linket, véleményt.


Reagálnék néhányra, nem a megjegyzés(ek) írójával kívánok vitatkozni, mindössze ennyi hozzászólás olvasása közben támadt pár gondolatom, amit szívesen megosztanék veletek. Kicsit hosszú lesz, ezért előre is elnézést és köszönet a kitartó olvasásért!


Először is 'kiralysag' által megosztott linkekre reagálnék. Nem tudom, ki olvasta, ki nem, én figyelmesen végigolvastam mindkettőt.


Messziről indulok:


Néhány éve láttam egy nagyszerű dokumentumfilmet a TV-ben, ami a Kennedy gyilkosságról szólt. Bő fél órában bizonyítékok, fotók, feljegyzések, interjúk bemutatása során kiderült, hogy az akkori Szovjetunió (KGB), az amerikai kormány – és még nem tudom ki mindenki – benne volt az összeesküvésben. Ámulatból ámulatba estem, hogy ezt azért nem gondoltam volna, hihetetlen. Lebilincselő volt az egész. A film végén jött a pofon: minden, amit láttam kamu volt. Azért csinálták a készítők, hogy felhívják a figyelmünket (TV nézőkét) arra, hogy fotók, valósnak vélt dokumentumok hihető tálalásában a Média mennyire félre tudja vezetni az óvatlan – hiszékeny – nézőket.


Mit mondjak, tanulságos volt – egy életre.


Mit kell tudni az Internetről? Amit írunk -


1., nem kell, hogy igaz legyen! (Bármit leírhatunk büntetlenül)

2., nem kell, hogy etikus legyen!

3., nem kell, hogy mások érdekeit ne sértse!


A mondandóm ezzel annyi, hogy igen komoly fenntartásaim vannak a linkek hitelességét illetően.


2008 első felében regisztráltam az Amway-hez és nyitottam meg az áruházamat. Bő fél éven keresztül folyamatosan kerestem a fogást az egészen, hogy mi az és hol van a buktató. Nem találtam ilyet.


Amit viszont találtam:


Emberi értékeket, pozitív és intelligens közeget, sok új barátot. Rengeteg hasznos dolgot tanultam. Egy kicsit másképp gondolkodom és másképpen látom a világot, mint annak előtte. Hogy ez az agymosás? Nem tudom. Lehet. Talán ránk is fér néha.


Azokat a könyveket, amiket a N21 ajánlásával kaptam (java részt nem N21-es kiadványok, hanem bármelyik könyvesboltban megvásárolhatóak) élvezettel olvastam, mert engem eddig ilyen dolgokra soha senki nem tanított. Azt sem tudtam, hogy vannak ilyen könyvek. Persze nem arra gondolok, hogy hogyan tudnék jobb házaló, vagy emberbeszervező lenni egy piramis rendszerben. Aki így gondolja, az nem ért semmit az egészből!


Arra gondolok, hogy talán egy kicsit megváltozott az értékrendem, a világlátásom. Arra, hogy ezek a könyvek segítségével empatikusabb lettem. Könnyebben megértem az embereket azáltal, hogy ismerem a személyiségtípusokat és így könnyebben megértem saját magamat is. Arra gondolok, hogy talán ezek által jobb emberré válhatok – persze nem másokhoz, hanem magamhoz képest –, hogy jobb férj, jobb apa lehetek. Tudom ezek nagy szavak.


Én mégis azt gondolom, ezek a dolgok fontosak az életben. (Számomra legalábbis)


Amit tudni kell, hogy semmi sem kötelező. Mindenki el tudja dönteni, hogy számára mi a fontos. Mi a feleségemmel hoztunk néhány apró kis döntést. Mindazokat a termékeket, amiket meg tudunk vásárolni a saját áruházunkban, azt nem a konkurenciától vesszük meg. Nem vagyunk ellensége mi sem saját magunknak. A termékek kiváló minőségűek, amivel meg gondunk volt, azt visszaküldtük (pl. sampon) és visszakaptuk a 100% vételárat és kipróbáltunk egy másikat, ami bevált. Az árakról csak annyit, hogy ha úgy használja mindenki, ahogyan javasolja a gyártó, valóban gazdaságos és hosszú távon sokkal olcsóbb, mint a hasonló minőségű konkurens termékek! Például a mosóport lassan egy éve használjuk és még mindig van belőle! Hogy megéri-e? Mindenki ki tudja számolni magának.


A szemináriumok, CD-k, könyvek nem kötelezőek, de ha valaki üzleti szemmel tekint az Amway-re, akkor ezek felbecsülhetetlen értéket jelentenek majd számára! (Ha valaki kíváncsi arra, hogy mire gondolok, szívesen kifejtem bővebben)


Ha csak a WES (hétvégi, 3 napos szeminárium) árát nézzük (25e Ft), akkor hajlamosak vagyunk azt mondani reflexből, hogy ez drága. Péntektől vasárnapig összesen 4x5 órás szuper előadások vannak.


Ha bele gondolunk abba, hogy pl. Tonk Emil (a Magyar Marketing Szövetség alelnöke) előadásaira egyetlen napra, 2x2 órára 149.000 Ft a belépő, akkor máris átértékelődik a dolog.

Édesapámat a munkahelye elküldte továbbképzésre, három nap 1 millió forintba került a cégnek!


Ha valaki megérti, hogy ez egy komoly üzlet és üzletemberként tekint rá, akkor nem csodálkozik azon, hogy be kell fektetni a saját vállalkozásába ahhoz, hogy pénzt tudjon kivenni belőle. Egy vállalkozó érti miről beszélek.


Próbáljon meg valaki egy hagyományos vállalkozást beindítani és nézze meg, hogy ott mekkora tőkebefektetés kell hozzá, mennyire kiszámítható a megtérülés és mekkora a kockázat.


Magyarországi adat: induló 100 vállalkozásból 90 az első 3 évben tönkremegy. A maradék 10 vállalkozásból 3 éli meg az 5. évet.


Össze sem lehet hasonlítani!

Néhány apró döntés, néhány egyszerű lépés, amit szisztematikusan meg kell tenni és ha valaki erre hajlandó, akkor ez az üzlet hihetetlenül kiszámítható. Matematika az egész. A nagy számok törvénye. Számokat kell mozgatni és pontosan kiszámítható az üzlet. Tudom miről beszélek.


Az emberek többsége a beidegződésnek köszönheti, hogy előítélete van az Amway szó hallatán. És igazuk van. Nekem is volt. De ma már látom, hogy egy letisztult, intelligens üzlet van mögötte.

Kívánom mindenkinek, hogy aki egy kicsit is nyitott, belenézzen és megtapasztalja azokat az értékeket, amiket én megláttam benne!


Köszönöm, hogy megtiszteltél azzal, hogy végigolvastad!

864. erixon
2009. jan. 12. 00:45
Aki még nem próbálta ki az Amway termékeit,mindenképpen próbálja ki,mert ez dönti el,hogy érdekli-e az üzleti része vagy sem.Eladható a termék.Ami drága az jó:-)Nagyon gazdaságos,pl a fogkrémet én amióta kipróbáltam,azóta azt hazsnálom,10 hónapig tart,napi kétszeri fogmosással.Ez havi 160Ft és ha veszel egyet az üzletben,ami megközeliti minőségben az legalább 400Ft-tól kezdődik.
863. 1eb84e4bad (válaszként erre: 862. - A9752c112e)
2009. jan. 10. 19:36
szia! Eladható, mert jók a termékei. De csak akor, ha vannak olyan ismerőseid, akik előreláthatólag vevők erre, vagy te vagy olyan ambiciozus, hogy vadászod az embereket, akár ismeretlenül is.
2009. jan. 10. 19:35
Amway,mint üzlet megéri szerintetek?Most éppen be akar valaki szervezni.Érdemes belevágni?Eladható?
861. 6532c775dd (válaszként erre: 860. - Jnka)
2009. jan. 6. 19:20
:):):):):):) Köszönöm!!! Én is ebben reménykedem.
860. jnka (válaszként erre: 859. - 6532c775dd)
2009. jan. 6. 19:17
Tesómnak évente kellett régen vénás vasat adni, annyira vashiányos. Ez a vas tabletta neki is bevált, azóta nem kell a vénás injekció.
859. 6532c775dd (válaszként erre: 858. - Jakus)
2009. jan. 5. 22:47
Igen? Én most végső reménysugárként rendeltem rágható vasat is, mert amit eddig szedtem semmit nem ért... De erról jókat hallottam. Reménykedem. :)
858. Jakus
2009. jan. 5. 22:28
A vitaminjaik szuperek gyerekeknek,felnőtteknek!
2009. jan. 5. 22:15

Igazad van, de semmi sem tökéletes ezt jol tudod te is szerintem. Mondjuk amúgy én előbb kennék puszta kőolajat az arcomra, mint Lorealt, hamár. :D

Most pl az Unilever kőolaj helyett pálmaolajat használ, ami szerintem nagyon szárít. És nem mellesleg amiatt irtják az őserdőket. Szóval sehogy se jo, de lehet törekedni a kevésbé rosszra. :)


Én most ezt rendeletem meg:


ARTISTRY Alakformáló és bőrfeszesítő zselé


Egyszer használtam és nem hittel el hogy ilyen sima is lehet a bőr. :)

856. 7130b15964 (válaszként erre: 855. - Heppi)
2009. jan. 4. 22:53
Glicerint kőolajból is lehet nyerni...
855. Heppi (válaszként erre: 848. - 3e0ba54fb8)
2009. jan. 4. 19:05

Time defianc összetevők: HLM+

􀂃 ÚJ! Rozmaring kivonat

􀂃 Glicerin

􀂃 Pantenol

􀂃 Prolin

􀂃 Nátrium-hialuronát

􀂃 Lipid-komplex


Derma I.

􀂃 Szójabab protein

􀂃 Rizs protein

􀂃 Napraforgómag kivonat


Derma II.

+

Összetevők:

􀂃 Gotu Kola / Centella Asiatica

􀂃Kukoricacsíra kivonat

Derma II

􀂃 Tengerimoszat kivonat

􀂃Q10 koenzim


Nem vagyok jó kémiából. Melyik ezek közül a kőolaj származék????

854. 1eb84e4bad (válaszként erre: 853. - 7130b15964)
2009. jan. 4. 16:09
Na igen, ő azon multik egyike, aki elbízta magát... Sonyt nem vennék :-)
853. 7130b15964 (válaszként erre: 852. - 1eb84e4bad)
2009. jan. 4. 15:35
Off. Persze, tipikus példa erre a Sony. Annyira jól felépítették a nevét, hogy eleve a legjobbnak vagy az egyik legjobbnak hiszi az ember bármelyik terméküket, ha nem veszi a fáradtságot, hogy jobban megnézze, hogy konkrétan mi is a helyzet.
852. 1eb84e4bad (válaszként erre: 851. - 7130b15964)
2009. jan. 4. 15:30
így van, tehát nem arra, hogy rossz minőség, Hanem hogy nem biztos, hogy a legjobb:-) ez nem csak a kozmetikai termékekre igaz.
851. 7130b15964 (válaszként erre: 850. - 1eb84e4bad)
2009. jan. 4. 15:27
Azért ritka az, hogy egy kifejezetten rossz minőségű terméket presztízs legyen vásárolni, nem? Persze, ha valamit presztízsből vesznek, attól még nem feltétlenül az a legjobb minőségű. Gondolom, erre céloztál.
850. 1eb84e4bad (válaszként erre: 844. - 7130b15964)
2009. jan. 4. 15:17
A presztízs egyébként nem feltétlenül hordozza magában a jó minőség fogalmát is.
849. 7130b15964 (válaszként erre: 848. - 3e0ba54fb8)
2009. jan. 4. 13:27
Nekem a Funkhouser professzionális termékei tetszettek, a Time Defiance egyáltalán nem (kőolajszármazékoktól függetlenül). A proteinszelet is ok, ha ritkán eszik belőle az ember.
848. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 842. - Lione)
2009. jan. 4. 13:08

Oupsz, az utolsó mondattal elrontottad :((.


Nekem 7 hónap alatt fogyott el az arcápoló szettem, el sem tudom képzelni, neked hogy fogyhatott a fele egy év alatt.

Első ránézésre tűnnek drágának a termékek - legalábbis az arctisztító szett 13.000 ft-ért nem drága, úgy hogy több mint fél évig használtam.


Másrészt a Time Defiance termékekben kőolajszármazékok vannak, ami pl.nincs az Esté Lauderben és a Clinique-ben, szóval az összehasonlítás így egy kicsit fals.


A tisztítószerek tényleg jók, bár az LOC-ből is több kel egy fél kupaknyinál, pedig a konyját nem ezer éve takarítottam utoljára :))

847. 7130b15964 (válaszként erre: 846. - Heppi)
2009. jan. 4. 12:46
Köszi:)
846. Heppi (válaszként erre: 844. - 7130b15964)
2009. jan. 4. 12:30
Euromonitor; 2007-es globális kiskereskedelmi értékesítési adatok alapján.
845. 7130b15964 (válaszként erre: 844. - 7130b15964)
2009. jan. 4. 10:13
Nehogy félreértsd, nem azt mondom, hogy gagyi a termék, csak azt, hogy ez a marketing duma minimum csúsztatás.
844. 7130b15964 (válaszként erre: 842. - Lione)
2009. jan. 4. 10:12

"mivel pl az Artistry a világ 4. számú presztizsmárkája (a Clinic, Lancom és Esté Lauder után)."


Ezt ki állítja (rajtatok kívül) és mi alapján állították fel a sorrendet?


Csak azért, mert szerintem a Dior és a Shiseido ház termékei is bőven ezek előtt járnak, hogy másokat ne említsek...

2009. jan. 4. 04:22
Mi nekünk is beválik évek óta :)
842. Lione
2009. jan. 4. 01:51

Nagyon jó minőségű termékek, mivel pl az Artistry a világ 4. számú presztizsmárkája (a Clinic, Lancom és Esté Lauder után).

Első ránézésre drágának tűnnek a dolgok, de összehasonlítva a fent említett első 3 presztizsmárkához képest töredék árakba kerülnek a termékek az Artistry-nél. Ráadásul ha megvásárolod őket, egyrészt 90 napos 100%-os megelégedettségi garancia van, ha úgy érzed, nem vált be, visszaküldöd és megkapod a teljes vételárat. És persze tényleg rengeteg ideig elég, az én napi arcápoló szettem zsíros bőrre már egy éve megvan és a fele se fogyott még el.


a többi termékről:

- LOC: zseniális, 1 teljes vödörbe fél kupak tömény LOC és egy ezer éve nem takarított konyhát tisztára varázsoltunk vele

- konyhai LOC: eszméletlen jó zsíroldó, a kocsi motorháztetőjéről azzal mostuk le az olajat

- szappan: csak 1x kell végighúzni rajta a kezem, ennél puhább és jobban habosodó szappannal nem találkoztam még

- naptej: vigyázat, nagyon kevés kell belőle, különben nem tudod eloszlatni :D nagyon hamar beszívódik és nem érzed forrónak a napsütést

- napozás utáni kenőcs - napégésre nagyon jó, másnapra már nem is piros a bőr

- fogkrém: végre valami ami nem marja le az ínyemet, nagyon kellemes és nem allergizál - viszont mivel nem fertőtlenít, ezért kell mellé használni a szájvizet ami fertőtlenít

- szájvíz: na ez nagy kedvencem - 5 pumpát ír a doboz, h annyit nyomjak a pohárkába de én csak eyget szoktam és így is nagyon jó

- vitaminok (meg amúgy szinte minden): egy ismerősöm ezeknek köszönhetően maradt életben, mindenféle gyógyszerre és vegyszerre allergiás, így csak az amway termékeit bírja használni

841. 1eb84e4bad (válaszként erre: 838. - Gaby70)
2008. dec. 29. 19:17
ugyanez. :-) Válogatok, de ami jó, az viszont nagyon jó.
840. 6532c775dd (válaszként erre: 838. - Gaby70)
2008. dec. 29. 12:43

Nekem egy barinőm használja az arckrémet és a testápolót, nekem is szokott adni és szeretem én is. Ezt a felső krémet:


[link]


És nem találtam meg de egy ilyen pici hámlasztó krémet. NA nem a legolcsóbb, de mindenképpen jó hatást tapasztaltunk. :)

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook