Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek arról, ha a baba az anyukájával alszik éjjelente? fórum

Mi a véleményetek arról, ha a baba az anyukájával alszik éjjelente? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2007. szept. 29. 15:25
Az én kissebbik fiam is velünk alszik.Így sokkal nyugodtabban alszik mint a kiságyba.Mellesleg megszoktam már és én is nyugodtabban alszom.A nagyobbik mindíg a kiságyába aludt és vele nem volt gond a saját szobával sem.A kicsi meg nem akar átmenni én meg nem erőltettem még.
2007. szept. 29. 15:18

Én nem látok benne semmi kivetnivalót. Ugyanis az én kisfiam is velem alszik. Ő jól érzi magát, én is. Akkor?

Sok könyvben, cikkben olvastam, hogy jótékony hatása is van ennek az együttalvásnak, attól függetlenül, hogy a nagy többség ellenzi, támadja a dolgot.


Így 7 hónap után azt mondom, nem bántam meg egyetlen pillanatra sem, hogy velem alszik a Bébi. Egyszer próbáltam az ágyában altatni, de nem sikerült. Neki igen, nekem nem. :) Kivártam, míg ébred szopizni és utána már nem vittem vissza az ágyába.


Ellenérvem nincs, csak jót tudok mondani róla.

2007. szept. 29. 15:15
ha a mama és a baba jót alszik semmi kivetnivaló nincs a dologban
4. Kolibri (válaszként erre: 2. - 754c7e07c3)
2007. szept. 29. 15:02
Mennyi ideig alukaltak veled? Nem volt gond, amikor a sajat agyukba kerultek?
2007. szept. 29. 15:01
Nem arra gondolok, hogy veszelyes, mert rafekszik..., hanem csak ugy altalaban.
2007. szept. 29. 15:01
Semmi különös. Én velük aludtam, semmi bajuk nincs, nem is volt. Már külön alszanak. Ebben nem látok kivetnivalót.
2007. szept. 29. 15:00
Mi a véleményetek arról, ha a baba az anyukájával alszik éjjelente?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook