Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nők!Mi a véleményetek arról, ha a férfi akibe szerelmesek vagytok, egy haver nőnél alszik és mellette az ágyban? fórum

Nők!Mi a véleményetek arról, ha a férfi akibe szerelmesek vagytok, egy haver nőnél alszik és mellette az ágyban? (beszélgetős fórum)


1 2
53. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. jan. 23. 13:58
Nos,én azt tanácsolom,keress magadnak egy olyan pasit,aki szintén olyan maradi,mint te vagy,ő meg találjon maga mellé olyan szabad szellemű barátnőt,aki ezt tolerálja.:-)
52. 6b006fc769 (válaszként erre: 48. - Lencsy)
2012. jan. 23. 13:55
szerintem nincs fogalomzavara, hanem élénk a fantáziája:))))
2012. jan. 23. 13:51
egyébként meg ha már elég komoly egy kapcsolat, akkor fel sem merül egyik félben sem, hogy külön töltse az éjszakát egy másik ellenkező neművel egy ágyban. nem azért mert ott meg lesz valaki dugva, hanem azért, mert a szerelmemnek akkor sem esne jól, ha megérti és elfogadja.
50. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 37. - Lencsy)
2012. jan. 23. 13:22
Egyetértek..a barátság az barátság..és nem lépi át az ember a határt még ha úgy alakul a helyzet,hogy együtt alszanak sem..
49. Noarashi (válaszként erre: 34. - Jstefan)
2012. jan. 23. 13:16
Meleg.
48. Lencsy (válaszként erre: 39. - Jstefan)
2012. jan. 23. 13:15
Van némi fogalom zavarod ..de sebaj ;)
47. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 46. - Emily222)
2012. jan. 23. 07:47

szerintem is..

itt nagyon vegyes válaszok voltak..nagyon nem mindegy hogy vki a haverjánál,vagy a haverjával alszik..és az sem,h kettesben vanank.e,vagy egy buli után ott alszanak többen a nappaliban..

fiatalon,buliban az emberek jobban elengedik magukat,feszegetika határokat,hogy mit vesz még be a másik szó nélkül..

én most semmiképp nem tennék iylet,hiába vagyok biztos,h nem lenne semmi,mert én nem akaránm..Mert nem szeretném,hogy a párom a nehezebb óráiban azon tűnődjön,hogy mit csináltam én ott..és ez független a bizalomtól,mert a kisördög ugrál az ember fejében.

ha egy embernek fontos a másik,és nem szeretné elveszíteni,akkor szerintem nem érdemes huzigálni ezt a' haverral/baráttal alvós' cérnát

2012. jan. 23. 00:02
Szerintem egy kapcsolatban lévő férfinak tisztelnie kellene a párját annyira, hogy nem fekszik egy ágyba másik nővel (mégha az csak barát is). Sőt, a csak "haver" csajnak bele kellene gondolnia abba, mit szólna, ha az ő pasija egy másik nővel aludna. Nem értem miért nem lehet az ágy mellett, a földön aludnia a férfinak?!
2012. jan. 22. 23:46
Lehet hogy hűséges de akkor is azért ha van kapcsolata nem illik már ilyesmit cselekedni!!
44. cipa (válaszként erre: 34. - Jstefan)
2012. jan. 22. 22:23
Hűséges a párjához!!!
2012. jan. 22. 22:11
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de az én barátom még nyáron ott aludt egy bnőjénél, nehezen viseltem a dolgot, de elfogadtam a barátom nem is értette, hogy gondolhatom azt, hogy azzal a lánnyal történne valami. Pár hét múlva szakítottunk és azzal a lánnyal kavart akinél ott aludt... azóta már újra együtt vagyunk, de nem tudom elfelejteni a dolgot..:( A kérdés, fordított esetben a párod, hogy viselné .. ;)
42. Ami.
2012. jan. 22. 20:27
Én is aludtam már 2 fiú barátomnál is,egyiknek barátnője is van.Nekem férjem,soha nem okozott ez gondot,mindenki megbízik mindenkibe.Előbb megvoltak a fiú barátaim,mint a férjem,ha akartunk volna valamit egymástól,már megtörtént volna.
41. spinneli (válaszként erre: 40. - Jstefan)
2012. jan. 22. 20:26

Hát, próbálj ne csak ösztönlények között mozogni.

:)

40. jstefan (válaszként erre: 38. - Spinneli)
2012. jan. 22. 20:21
Én sajnos nem! De megjavulok én, jó leszek maajd???
39. jstefan (válaszként erre: 37. - Lencsy)
2012. jan. 22. 20:20
Buli után az mááás , akkor természetes hogy nem történik semmi! Vagy mégis? Az már guppen vagy swinger lenne!
38. spinneli (válaszként erre: 34. - Jstefan)
2012. jan. 22. 20:03
Én rengeteg ilyet ismerek.
37. Lencsy (válaszként erre: 34. - Jstefan)
2012. jan. 22. 20:00
Pl olyan pasi aki tiszteletben tartja, hogy CSAK barátok ! Nekem több férfi barátom is van és a csetes bulik alkalmával együtt alszunk fiúk lányok, és nem mászik végig rajtunk egyik sem !
2012. jan. 22. 19:47

azok a lányok, nők akik most ide azt írták hogy biztos történt valami azok


1 nem bíznak a párjukban

2 mocskosul önbizalom hiányosak...

35. 83e25137af (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. jan. 22. 19:44
nincs ebben semmi... én is aludtam cimboráimnál anno.
34. jstefan (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. jan. 22. 19:42
Nem történik semmmmiiiii??? Te ezt elhiszed??? Milyen pasi az aki mellett ott alszik egy csaj ,és semmi nem történik?
2012. jan. 22. 16:51

Mellettem is aludt már úgy barátom, többször is, hogy semmi, de semmi nem történt, csak és kizárólag aludtunk!

Létezik férfi és nő közötti barátság, mély, őszinte, tűzön-vizen át tartó! Sőt, ha igazi mély barátságról van szó, akkor fel sem merül a kapcsolat, vagy a szex kérdése, mert nem akarnám egy szakítással elveszíteni a legjobb barátomat és így gondolkodik a másik fél is... és már nem 1-2 éves barátságról beszélek, hanem az egyik 6, a másik 13! És van még több ilyen ember is a környezetemben!

Csak az nem tudja ezt átérezni, aki nem képes férfire máshogy tekinteni, mint férfire.... pedig emberek vagyunk mindannyian! A mai világban már felvetődhetne az a kérdés is, ha egy nő alszik egy másik nő mellett, hogy nem-e esnek ők is egymásnak...!

32. Lencsy
2012. jan. 22. 16:39
Aki elfogadja,hogy van férfi és nő közt tiszta barátság , az elfogadhatja azt is hogy ott aludt mellette ! Egy buli keretén belül én is aludtam már férfi barátom mellett , mert éppen ott volt hely ..és ????? mégsem estünk egymásnak..aludtunk !
31. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. jan. 22. 15:53
Én most csak azért nem tennék ilyet, mert agyvérsést kapna a férejem, márpedig nekem ennél hosszabb távra lesz rá szükségem jó minőségben. Amúgy régen én is aludtam úgy fiú barátokkal, hogy egyszerűen csak aludtunk, és semmi fel sem merült. Kicsit szar most, ha utazok, mert emiatt most el kellérnek az utolsó vonatot vagy szállást kellene fizetnem, de ebben igazítom magam a férjem elvárásához. Fordítva mostanság engem is az ölhetnék kerülgetne, ha mással aludna, de tudom, hogy alapjáraton ez nem kellne, hogy gond legyen :) Legalább is, ha pl. máshova utazik, akkor nem. A brahiból pizsamás patrihoz meg kicsit öregek vagyunk.
2012. jan. 22. 15:43

én is aludtam anno zsenge húszévesen havernál, miközben nagyon szerelmes voltam másba.

pár év múlva nem csak aludtunk, mert mindkettőnknek úgy jött ki a lépés:D

szóval mindenesetre roppant gyanús.

sőt a mai eszemmel csak olyannal "aludnék" akivel nem csak aludnék:))

2012. jan. 22. 15:38
Nem arról van szó,hogy érdekel csak én ezt mondtam neki,hogy nekem ez nem tetszene,és erre közölte velem,hogy maradi a felfogásom.Közöltem vele,hogy felrakom ide a kérdést,és nézzük meg mit mondanak a kívülálló nők.
2012. jan. 22. 15:35
Akkor meg pláne nem érdekelne, ha nem is a párom:D
27. Tia Marina (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2012. jan. 22. 15:35

Szia! Nálunk ezt tiltja a "szabályzat" abszolút elfogadhatatlan.

Ha egy ágyban alszanak, még ha nem is történik semmi ezt akkor sem lehet szépen kimagyarázni.

Az, hogy tudod hol a barátság határa, még nem maradiság!

2012. jan. 22. 15:34
Ha nem a párom,akkor felőlem azt csinál,amit akar.Ha a párom lenne és ilyet csinál,a szívét kivágnám :))
2012. jan. 22. 15:33
Mondom,hogy nem a párom:):):):
24. rockcica (válaszként erre: 20. - Kakukkfű)
2012. jan. 22. 15:32
Ez is jó ötlet...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook