Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményed a közbiztonságról, és a rendőrökről? fórum

Mi a véleményed a közbiztonságról, és a rendőrökről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. szept. 29. 18:32

Nem túl jó.

Amiket csinálnak,felháborító!

2007. szept. 29. 16:39

Úgy általában túl jó véleményem nincs,Ők is emberek,vannak hibáik,stb,de kicsit többnek kellene lenniük mint egyszerü embernek.Ők RENDŐRÖK,egy fegyveres szerv tagjai...többen mondték hogy nincsenek megfizetve,aláírom,az átlagrendőr tényleg nincs...mikor emberként elmeséli hogy szurtak el egy fogást,haverként nevet rajta velük a magyar,de ha az én holmim nyúlja le valaki,bizti másként gondolkoznék.Tehát ha én hívnék rendőrt,sajna eszembe jutna a sztori amit "haver" mesélt....

kicsit ködös amit irtam,de ez van:-)

2007. szept. 29. 14:40

Nekem eddig nem volt bajom velük, de 1 hónapja kicsit zokon vettem egy dolgot. Sajnos nem a lényeg a fontos, hanem a LÁTSZAT. Látszat-intézkedés, látszat-fontoskodás, látszat-munka...

És a lényeg? Azzal mi lesz? Könnyű ám hatalmi harcokat vívni egyenruhában. Könnyű ám az utca emberét megfélemlíteni holmi papírokkal és csekkekkel és rendőrségi feljelentésekkel.

Na, de ha ő lenne épp a másik oldal???


Persze, nem mindenki ilyen, biztosan. Pl. az én történetemben 3 rendőr jött ki helyszínelni, ebből 2 rendes volt, 1 bunkó. Sajnos a bunkó győzött, mert szemmel láthatóan ő volt a rangidős. Ha van ilyen egyáltalán náluk... Biztos van...


Pedig nem én okoztam a balesetet, én csak áldozat voltam. A saját figyelmetlenségemért pedig abban, hogy merészelt lejárni a zöldkártyám. Én meg nem vettem észre. Ezért le lettem csezserintve, ez volt a fő gondja az "öregnek". Nem, az nem volt baj, hogy egy barom bámészkodott és nekiment hátulról egy megállni készülő autónak, akit sikeresen az én autómba tolt. Én meg jóhiszeműen vártam a piros lámpánál. Neeeem, nem a fazon figyelmetlenségén volt a hangsúly. Nem az volt a gond, hogy emberéleteket veszélyeztetett, többek közt egy akkor 6 hónapos kisbabáét, aki nem elhanyagolandó, hogy a kisfiam. Az én zöldkártyám volt a fő fogás! A fő attrakció!

Na, ettől kicsit hányingerem lett. :(

2007. szept. 11. 18:57

RENDŐRÖK?hm-hm.

akik az utcán teljesítenek szolgálatot,azok kb 50 százalékával vagyok elégedett. akik pedig felsőbb körökben vannak....na azokat minimum leváltanám...de tudnék egyéb dolgot is.....

2007. szept. 11. 18:49

közbiztonság elmegy!

A rendőrségben nagyon kellemesen csalódtam. Két hónapja segítségre volt szülségem és 100%-os segítséget kaptam. ( igaz,hoyg ez nem az egész rendőrség volt csak egy személy) de nagyon jól esett.

5. jjhmarta (válaszként erre: 4. - Badonyimariaeva)
2007. aug. 16. 06:40

Az a baj hogy nagyon sok a 18-22 éves rendőr akiknek még semmi tapasztalatuk sincs, és ezek úgy gondolják mint a legtöbb fiatal övék a világ, nekik mindent szabad.

Azért a rendőrség 80% -ka nem ilyen, hanem becsületes, köteleségtudó és tényleg "ÖRIZNEK és VÉDENEK"

mint az élet bármely területén itt is vannk nem ide való emberek.

Kérdem én hol nincsenek???,- van a pedagogusok, a boltieladok , a hvatlnokok és sorolhatnám között is csapni való, korupt ember.

2007. aug. 4. 11:51

Nem bízok bennük,teljesen elvesztették az emberi bizalmat.

Persze vannak kivételek,de honan tudom ezek után,hogy kiben bízhatok meg!

2007. aug. 4. 10:26
Ebben neked is igazad van, és biztos volt valos esett is, de szerintem volt olyan ami csak lejárató hadmüvelet volt a rendőrök ellen.
2007. aug. 4. 09:01
Abban igazad van,hogy van becsületes,és hát igen,van a másik oldal.Mint ahogy minden munkaterületen.De azért most a közelmúltban hallottak miatt meg lett tépázva a rendőrökbe vetett bizalmam.
2007. aug. 4. 08:48

Mivel a családomba van rendőr ezért nem alkotok se pozitív,-se negatív véleményt a rendőrökről, talán csak annyi rendőre válogatja, van becsületes a munkáját felelőségtudattal végző rendőr, de van........ aki nem való a rendőrség kötelékében.

Helyi viszonylatba elfogadható nálunk a közbiztonság, itt nyugodtan lehet éjjel is járkálni az utcán.

Országosan hááááááááát nem is tudom.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook