Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményed a közbiztonságról, és a rendőrökről? fórum

Mi a véleményed a közbiztonságról, és a rendőrökről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. jún. 12. 23:44
inkább nem ecsetelem!
2012. márc. 3. 10:26
nincs bajom velük. csak azoknak van, akik féltik a seggüket.
2012. márc. 3. 10:23
Van negatív és pozitív tapasztalatom is velük kapcsolatban.Az már egy külön történet,hogy vonzanak az egyenruhások,és szívesen összejönnék egy rendőrrel.Például egy nyomozóval :D
67. o.andi
2008. nov. 2. 21:31
no comment!
66. Mion (válaszként erre: 65. - Mamoca1234)
2008. nov. 2. 21:13
Egyetértek. A törvényeken kéne változtatni....
2008. ápr. 20. 23:23
A KÖZBINTONSÁG NAGYON GYENGE, DE A RENDŐRÖK KEZE IS MEG VAN KÖTVE!
2008. febr. 14. 17:10

Egy nagy 0!

(Tisztelet a kivetel!!!!)

63. supin
2008. febr. 14. 16:05
Ígenis vannak normális rendőrök.. Minden foglalkozásnál van jó is és rossz is.. Miért lenne épp a rendőrfoglalkozás kivétel??
62. csilla80 (válaszként erre: 61. - F290b382c2)
2008. febr. 6. 21:39
Ok koszi! :-))) Megnyugodtam... soha nem szoktam bantani senkit,es rosszul esett,hogy te megbantodtal... bocsi... BEKE! Orulok neki...:-)))
2008. febr. 6. 12:06

Tudod mit?BÉKE!!!

Mindenkinek megvan a saját véleménye,és ez nem kell,hogy egymás megbántására okot adjon.

60. csilla80 (válaszként erre: 59. - F290b382c2)
2008. febr. 6. 11:53

Akkor ezt miert irtad???

Ez talan nem valasz??? :-)))

Na jo... nem idegesitelek,latom nagyon haragszol,mindegy,nem ez volt a celom,csak a velemenyem irtam le,de Te ezt ellened valo tamadasnak vetted... sajnalom... mit mondhatnek...?

59. f290b382c2 (válaszként erre: 58. - Csilla80)
2008. febr. 6. 11:10
Nem méltatlak több válaszra.
58. csilla80 (válaszként erre: 56. - F290b382c2)
2008. febr. 6. 10:39

HA nekem irod akkor miert ne olvasnam el...?????

Az en eletem nem alomvilag,ezt kikerem magamnak,es az,hogy ismerek 200 rendes rendort,feljogosit arra,hogy vedjem oket,mert nem mindenik egyforma! Ha Magyarorszagon igy mennek a dolgok,azt sajnalom! Nalunk nem ez a helyzet...

2008. febr. 5. 19:29
igazoltatás után nem szívessen mennék be velük egy elhagyatott utcába....
56. f290b382c2 (válaszként erre: 47. - Csilla80)
2008. febr. 5. 19:26
Nem feltétlen kell az hozzászólásaim elolvasnod,örülök neki,hogy nálad minden szép és jó.Te pedig annak örülj,hogy nem találkoztál negatív példával.Lehet álomvilágban is létezni,de ki él akkor helyetted?Ébresztő,ez itt a való élet!!!
55. hetessycintia (válaszként erre: 54. - Csilla80)
2008. febr. 5. 08:20
Azért írtam azt,hogy a kivétel erősíti a szabályt!
54. csilla80 (válaszként erre: 53. - Hetessycintia)
2008. febr. 4. 22:51

Hogy nalatok mik vannak??? Orulet...:-(((

Nem vagyok jo pasztor en is ismerek parat,aki nem tud szepen,tisztessegesen beszelni,es "fent" hordja az orrat,de ismerek kb. 200 (!!!),akik teszik a dolgukat es megis a rosszak koze vannak besorolva a 10 rossz miatt,szerintem ez nem fer veluk szemben... ennyi...

53. hetessycintia (válaszként erre: 48. - Csilla80)
2008. febr. 4. 15:43
Hát igen,egy jó párszor.Volt egy kis "ügyünk",amit nem tudtak elintézni,el tudták volna csak várták a lóvét.Aztán az egyik ismerősömnek az ismerőse rendőr,egy telefon volt,csak és minden le volt zsírozva.
52. Ági28
2008. febr. 4. 10:43
Az alábbit most találtam egy oldalon, nem én írtam, nem én találtam ki. A véleményem, vagy amit gondolok leírhatatlan, mert a tisztelt rendőrség még engem vinne el.
51. Ági28
2008. febr. 4. 10:42

Írta: E21M20B27

2007.12.13 [00:00]

Úgy tűnik már senki nincs biztonságban Budapest utcáin. Brutálisan, baseballütőkkel megvertek egy eredetiség-vizsgálót Zuglóban. A fiatal férfi arcát a három verőlegény szó szerint szilánkosra törte. A 24 éves férfi állapota súlyos, de a STOP információi szerint a támadók autóját még le tudta fotózni. A rendőrség ezt azonban elfelejtette lefoglalni, sőt, a sértett autóját sem vizsgálták meg a helyszínen a XIV. kerületi rendőrök.



M. Krisztián fejét három ismeretlen csaknem szó szerint péppé zúzta. A mobil eredetiségvizsgálót fényes nappal, Zugló egyik legforgalmasabb kereszteződésében, a Róna utca és Nagy Lajos király útjánál támadták meg.


"Kirángattak az autóból, baseballütőkkel estek az autónak és nekem" - mesélte a STOPnak a férfi. "Nagy volt a forgalom, de senki sem lépett közbe. Majd beültek az autójukba, egy Fordba, és otthagytak. A fejemből ömlött a vér, de annyi erőm még volt, hogy az eredetiségvizsgálathoz használt fényképezőgéppel lefotóztam az autójukat. A rendszám is rajta van a képen. A mentők behoztak az Árpád kórházba, az autómat az egyikük hozta utánam, a rendőrök, akik kijöttek helyszínelni, ezt engedték. A fejem nagyon fáj, mindenem eltört, ami eltörhetett: az álkapcsom, az arccsontom. A műtétekre sajnos várnom kell, talán pár nap múlva ez is megoldódik."


Krisztián nem tudja miért estek neki. Az azonban tény, hogy az egyik konkurens vállalkozás megpróbálta őt elcsábítani, de ezt elutasította. A megvert eredetiségvizsgáló nem hinné, hogy ennek köze lenne a megveréséhez, de nem is zárta ki. A BRFK sajtóügyeletese az eredetiségvizsgáló brutális elveréséről, a STOPtól értesült telefonon. Így bővebben nem is tudott mit mondani a történtekről.


Az Árpád kórházhoz kiérkezett az újpesti rendőrség két járőre, akik keresték az összevert eredetiségvizsgálót. A két járőr a helybenhagyott Krisztián főnőkével is összefutott, és közösen találták meg az eredetiségvizsgáló furgonját a kórház parkolójában.


"A zuglói kollegák állítólag kint voltak a tett helyszínén, azt mondták, közlekedési összeszólalkozás vezetett ide" - közölte a járőr a férfi főnökével. "Feltehetőleg könnyű testi sértés kísérlete miatt indítanak majd nyomozást. Azt, hogy miért került ide az autó és a mentő, hogy hozhatta ide, nem tudom. Az orvosok szerint a férfinek csak zúzódásai vannak, legalábbis a kórházban most ezt mondták."


Ezzel szemben a megvert huszonéves férfit átvitték a János kórházba, ahol megállapították, több helyen is eltört az arccsontja. Sérülései súlyosak és nyolc napon túl gyógyulnak, valamint nem lehet kizárni, hogy maradandó nyomai is lesznek a támadásnak. A megvert eredetiségvizsgáló főnöke értetlenül áll a történtek előtt.


"Nem tudok erre mit mondani" - közölte a STOPal az eredetiségvizsgáló főnöke, aki neve elhallgatását kérte. "Kértem a rendőröket, hogy az autóból vigyék el a fényképezőgépet, és forró nyomon keressék meg a bandát, akik ezt csinálták. Akár meg is ölhették volna az alkalmazottamat. Erre nem is érdekelte őket, hogy le van fotózva a tettesek autója, amelyen látszik a rendszám is. Borzasztó ez az egész. Miért nem teszik a rendőrök a dolgukat? Tisztelet a kivételnek, mert tudom rengetegen becsületesen dolgoznak. Már rég meglehetnének ezek az útonállók. Az autót le sem helyszínelték. Honnan tudják, hogy a támadóktól nem maradt a furgonon esetleg DNS minta, ujjlenyomat, vagy bármi más? Fel vagyok háborodva. A forrónyomos bűnüldözésről úgy tűnik, manapság sokan elfeledkeztek."

2008. febr. 4. 10:38
A közbiztonság a régi időkhöz képest: Katatsztrófa, a rendőrség meg teszi a dolgát....-remélem
2008. febr. 4. 10:36
en az utobbi 1-2 evben normalis rendorokkel talalkoztam, karacsony elott mertek be, es annyira tisztelettudoak, udvariasak voltak, hogy elcsodalkoztam. Ahogy a nagy konyvben meg van irva, tenyleg. Ellenorzesekkor is, videken is, pesten is. Nekem csak "utonallo" rendorokkel volt meg dolgom, de nem rossz tapasztalat.
48. csilla80 (válaszként erre: 45. - Hetessycintia)
2008. febr. 4. 10:30
Talan volt tapasztalatod,hogy ennyire biztos vagy benne?
47. csilla80 (válaszként erre: 44. - F290b382c2)
2008. febr. 4. 10:29
Veled semmi bajom,a velemenyed tisztelem,csak meg annyit fuznek hozza,hogy sajnos annyira pesszimista vagy,hogy az mar nem egeszseges,ordit az irasaidbol a negativizmus...
46. csilla80 (válaszként erre: 44. - F290b382c2)
2008. febr. 4. 10:24

Sajnalom,hogy nalatok Magyarorszagon ez igy megy! Tenyleg oszinten sajnalom,nalunk ez nem igy megy,kisvaros ugyan,de mindent kezbentartanak es rendszeresen ellenorzik oket...

Nalunk olyan dolgok,mint nalatok,nincsenek... az tuti...

2008. febr. 4. 08:30
Szerintem korruptak.A kivétel persze erősíti a szabályt.
44. f290b382c2 (válaszként erre: 43. - Csilla80)
2008. febr. 4. 08:09

Ja,és akkor mit csináltak,amikor a helyi állatorvos barátja megtámadott egy telefonfülkében?Semmit,mert kisfalucska nagy embere.

Mit csináltak,amikor a férjem autóját összetörték?Készítettek egy fényképet.

Mit csináltak,amikor suhancok az 50kg-os csupaszív édesapámat megverték?SEMMIT!

A rendőr hiányossága pedig-és nem az enyém-,és korruptsága ha ilyenekért,mint ittas vezetés,hagyja lefizetni magát.

Ha engem megállít egy rendőr,csak mert szőke vagyok,és nem a világ rusnyája,mindent az égvilágon megnéz,és én bizony ilyenkor jót röhögök rajta,mert a cégem minden előírást betart.

Egy ismerősöm 200km/h-s sebesség után csak kiszólt a rendőrnek:biztos úr,fizetek.Fizetett.Bankókkal.

Az etnikum írni-olvasni nem tud,de megkapják a zsét e rendőrök,és úgy száguldoznak a vásárolt jogosítvány nélkül-ahogy akarnak.

DE biztos az én hiányosságom,hogy pozitív példát nem tudok.Talán mindig csak pont "azokat" a rendőröket fogom ki.

Még v.mi:Néhány éve egy évfolyamtársam (rendőr volt)fejbelőtte magát,mert Ő ezt a mocskot nem bírta elviselni.Maga után hagyott egy feleséget,és egy pici gyermeket.

43. csilla80 (válaszként erre: 41. - F290b382c2)
2008. jan. 31. 22:46

Az,hogy egy rendor nem ugy viselkedik Veled,vagy az emberekkel,ahogy azt az irott es iratlan szabalyok megkovetelik,nem azt jelenti,hogy mind egyformak! Az,hogy Te altalanositasz es mindeniket ugyan olyannak tartod,szerintem a Te hianyossagod...

Az aki ittasan vezet,vagy elut egy gyalogost az atjaron,vagy penzt akar adni a rendornek,az nem hibas soha,csak a rendor,hogy miert buntette meg szegeny embert... Ez helyes ugy-e???? Orulet!

2008. jan. 28. 22:32
Én a rendőrök többségéről beszéltem azok igenis értünk vannak. Talán meg kéne azt is nézni, hogy hány halálos kimenetelű balesetet okoztak a kamionosok és a teherautó vezetők. Szigorúbb ellenőrzést az áldozatok hozzá tartózóik után szabadon: keményebb fellépést hogy kevesebb baleset legyen. Még annyit, hogy a vezetők többsége becsületes, de mindig van, aki nem törődik a szabályokkal.
2008. jan. 28. 21:34

Amióta egy rendőr híreszteli,hogy milyen szexuális dolgokat művelne velem,ill. az összes nőrokonommal,édesanyámat is beleértve,még mélyebbre süllyedtek a szememben.

Értünk vannak?Kérdezz már meg néhány teherautóst,kamionost,mit piszkoskodnak az út mentén,ők látják igazán,mennyire értünk vannak...

A forgami irányításukról pedig Bocskor után szabadon:"Rendőr nehezíti a forgalmat"

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook