Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményed a közbiztonságról, és a rendőrökről? fórum

Mi a véleményed a közbiztonságról, és a rendőrökről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. jan. 28. 21:25
Szerintem a legtöbb rendőr becsületes és valóban értünk vannak.
2008. jan. 28. 21:11

Nekem itt semmi bajom veluk. Minden este tele van veluk a varos, nem piszkaljak az embereket, csak a forgalmat iranyitjak, hogy ne legyen semmi gond a dugokban. Mindig segitokieszek, ha pedig igazoltatnak, barmit meg lehet veluk beszelni, nem kekeckednek es jatszak az eszuket.

Ja es meg csinik is, nem mintha ennek barmi jelentosege lenne, de szebb latvanyt nyujtanak, mint a magyar rendorok emlekeim szerint.

38. csilla80 (válaszként erre: 37. - Csókica)
2008. jan. 28. 21:03
Koszonom,ez igazan jol esett,hogy vannak meg emberek,akik nem elfogultak...
37. csókica (válaszként erre: 36. - Csilla80)
2008. jan. 28. 18:44
Egyetértek veled,nem kell általánositani.
2008. jan. 23. 00:20
De jo nektek,hogy nincs rendor baratotok,vagy ismerosotok... Az hiszitek az o eletuk leanyalom??? Ne altalanositsatok,nem mind egyformak!!!!!
2008. jan. 14. 10:40
Elszomorító.
34. zezsua
2008. jan. 14. 08:33

Kocsmában dolgozom sajna sokszor van dolgom a rendőrséggel,de szeretnek hátatforditani sokszor.

Az utakon bezzeg...

33. Laryan
2008. jan. 13. 21:57
TRAGÉDIA!!!!!!!!!!Inkább jobb nem leírni,mert csak földühítem magam,egy nagy sz..!
32. LoLiNa
2008. jan. 3. 05:36
jobb nem leírni:)
31. spinneli (válaszként erre: 29. - E28ddc7c9b)
2008. jan. 3. 04:08

mit érzhetett vajh a nagymama, aki alól kilőtték a kerkesszéket?

ez is egy szempont.

voltak ott tiszták, meg feketék mindkét táborban.

2008. jan. 3. 04:01
Katasztrófa.
2007. nov. 30. 23:38

Azt senki nem veszi figyelembe, hogy a "BŰNÖZŐ URAKNAK, ÚRHÖLGYEKNEK" vannak jogaik. A szegény rendőr nem mer intézkedni, mert a sok jogvédő, stb... feljelenti. A tüntetéseken is a rendőrnek ki kellett tenni minden "testrészére" az azonosítóját, de akik a molotov koktélt dobálták, valakinek a kocsiját felborították, felgyújtották azoknak nem?

Kérdezzétek már meg azokat akiknek oda lett az autójuk, hogy ők mit éreztek.

Az összes média csak azt szajkózza, hogy ilyen meg olyan hülyék a rendőrök, de ha valami miatt intézkedni mernek akkor uram bocsá a jogvédők tiltakoznak.

2007. nov. 30. 16:15
A pénzért ők is bármire hajlandók.
2007. nov. 30. 15:50
Felháborító!
2007. nov. 30. 15:35
Mint mindenhol,vannak köztük normálisak,meg kevéssé normálisak.Azért sajnálom őket,hogy sokszor amikor kellene akkor sem mernek intézkedni,mert lassan ugy vannak mint a viccben a nyuszi,meg a sapka.Hol ezért kapnak,hol a azért!
25. LoLiNa
2007. nov. 28. 06:16
szörnyű..
24. 690f13fdbb (válaszként erre: 19. - 8a897208fc)
2007. nov. 27. 23:22
Nem mondod!Örülök,hogy van egy fórum,ahol nem hangoztatod a fennsőbbrendűséged és nem gyalázol senkit!
2007. nov. 27. 21:32
Elég csak a 107-et hívni, csoda, ha 15 perc után felveszik a telefont. Azalatt bármi megtörténhet.
2007. nov. 27. 21:28

A kozbiztonsagrol annyit tudok mondani, hogy en nem felek kimenni az utcara, nem felek lent hagyni az automat, eszembe sem jut, hogy kirabolnak, lelonek.

Barmikor megallitottak a rendorok, nagyon kulturaltan erdeklodtek, felvilagositottak (:)mennyivel!), mire szamithatok, soha nem esett szo megvesztegetesrol, es igy is meltanyosak voltak.

Budapesten a legjobb kozlekedni, ott mindenki tud vezetni, nem kell reszeg, vagy nyugdijas biciklistat kerulgetni.

Nagy szerencsem van, hogy normalis embereket sodort eddig elem az elet! :))

2007. nov. 27. 21:27
Imádom őket!Semmit nem csinálnak,nem értem hogy egyáltalán minek kellenek?A cigány,a román azt csinál amit akar,nem tesznek semmit,mivel félnek tőlük.A magyart meg csesztetik a biztonsági öv miatt,és keménynek érzok magukat.Miért ne dönthetném Én el,hogy bekapcsolom,vagy nem.Nekem lesz bajom,nem másnak!Azzal ha én kirepülök a verdából másnak nem ártok(szeretném megjegyezni,hogy már volt rá példa,és azóta sem kötöm be magam)
2007. nov. 27. 21:16
ha valaki végigmegy Budapesten autóval, kb. 30 perc alatt 8 olyan súlyos szabálytalanságot lát, amiért el lehetne venni az elkövetők jogsiját. Nem igaz, hogy ezt nem látják a rendőrök, csak lusták intézkedni.
19. 8a897208fc (válaszként erre: 18. - 690f13fdbb)
2007. nov. 27. 21:13
Ez egy olyan fórum, ahol mindenki a kiírt témáról fejti ki a véleményét, és nem egymást kritizálják a hozzászólók.
18. 690f13fdbb (válaszként erre: 17. - 8a897208fc)
2007. nov. 27. 21:11
Mi van veled???
17. 8a897208fc (válaszként erre: 13. - Ági28)
2007. nov. 27. 20:24
tökéletesen igazad van
2007. nov. 27. 20:22
Nem a rendőröket kell hibáztatni! Nekik ez a munkájuk, büntetnek, ha van kit és miért megbüntetni. Persze azt nem mondom, hogy nincsenek korruptak köztük, de általában nem ez a jellemző. Legalábbis szerintem. Ahol én élek, ott nincs korrupció. Teszik a dolgukat, de sajnos néha nekik is meg van kötve a kezük. Ezt arra értem, hogy a jogszabály nem tesz lehetővé bizonyos dolgokat.
2007. okt. 27. 12:50
vannak jo rendörök és vannak roszak bisztonság az pocsék
2007. okt. 23. 10:46
Egyáltalán nincs jó véleményem róluk. Csak büntetni tudnak, már szinte olyan, mintha másra nem is találták volna ki őket.
13. Ági28
2007. okt. 9. 12:27
Az én váleményem: Korruptak, lusták és szemetek. Jaj persze talán akad kivétel. Hát én azzal nem találkoztam, csak bunkóval, korrupttal, és olyannal aki baromira visszaél azzal, h ő zsaru. CSak a traffipax a lényeg és az, h mennyit tegyenek zsebre, de a rabló elfogása az smafu! Ja nálunk a rendőrök haverja vagy nem tudom kijei telente levadásszák a fácánokat! Magánterületen, kertesházak közvetlen közelében! Ha felhívod a rendőrséget és elmondod hová küldjék a járőrautót, akkor ők azonnal értesítik, navigálják őket, h melyik háztól menjenek el! NA? Ez mi? Szolgálunk és vadászunk?
12. rika
2007. szept. 29. 19:27

Az én véleményem nagyon rossz a rendőrökről. Tavaly feltörték az autonkat és elloptak belőle egy szép összeget ami céges pénz volt. Megtette a párom a feljelentés. Most per pillanat gyanúsított. A rendőrök nem nyomoznak. Engem is kihallgattak. Nem mondták el, hogy nem vagyok köteles válaszolni, stb...mindegy. Közölte a nyomozó, hogy ha otthon a szekrény alatt megtalálnám a pénzt meg a digitálisfényképezőt ami szintén eltűnt szóljak neki. Hát ezek után azt hiszem elég nehéz lenne jó véleménnyel lenni a rendőrökről. A páromat meghurcolták, a szakmájában lejáratták. Szegénynek a gyomra is összeszorul, ha meglát egy rendőrautot. Mindezt azért, mert a kedves nyomozó "úr" nem végezte a munkáját, neki egyszerűbb és kényelmesebb lenne a páromra kenni az egészet. Volt házkutatás, stb...neveztek hülyének, elmebetegnek, a páromat meg állítólag gyámság alá kéne helyezni.

Ja és a munkavégzésről: kiküldenek egy levelet, hogy menjek be. Felhív a nőci, hogy ne hétfő legyen hanem szerda, de a levélben kedd volt??? Úgy látszik ott is feltétel, hogy hülye legyél.

2007. szept. 29. 18:59
lehangoló!! rossz kézzel vezéreltek...népellenességre hangoltak!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook