Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen a közbiztonság Diósdon? fórum

Milyen a közbiztonság Diósdon? (beszélgetős fórum)


9. Elza2007 (válaszként erre: 8. - Simple)
2011. júl. 12. 18:22

Persze fontos, h. miből épült. A régi házak diósdi, sóskúti kőből, szigetelés nélkül készültek. :-(

Ilyen volt nagyszüleim háza is, le kellett bontani, másikat építeni helyette. Az jó, ha egy ház mindjárt megtetszik.

Várom, h. hol "kötöttetek" ki? :-)))

8. simple (válaszként erre: 9. - Elza2007)
2011. júl. 7. 15:02
Köszönöm szépen. Meg fogom írni neked. Most jelenleg arra várunk, hogy a Diósdi ház adatait megkapjuk. Miből, hogyan épült stb. Ezután fog eldőlni a dolog, de én nagyon reménykedem benne, hogy pozitív irányba, ugyanis a házba azonnal beleszerettem!
2011. júl. 1. 20:49

A Sashegyi úton van a rendőrörs is. Garancia nincs arra, hogy hova törnek be. Azt senki sem szeretné megélni.

Érdhez képest csekély a kisebbség. Én itt is nőttem fel, akkor mentes volt. Nincs velük különösebb probléma. Szerintem jó a közbiztonság.

Sokszor éjjel jövök haza melóból, nem félek, csendes, nyugodt a környék.

Nektek kell dönteni, mint már írtam, én szeretek itt lakni. :-)

2011. jún. 30. 12:57
Ja, a Sashegyi út közelébe mennénk lakni.
5. simple (válaszként erre: 4. - Elza2007)
2011. jún. 30. 12:55
Köszönöm válaszod. Mennyire probléma a kisebbség? Sok a betörés? Azért fontos kérdés ez nekem, mert ez is nagy szerepet fog játszani a döntésünkben. Ugyanis nemrég betörtek hozzánk, és ezt mégegyszer átélni..... hát nagyon nem szeretném. Természetesen ha költöznénk, minden megtehetőt megtennénk ami a biztonsági intézkedéseket illeti.
2011. jún. 29. 19:53
Jó a közbiztonság. Természetesen itt is vannak betörések, hol nincsenek? Sajnos nő a "kisebbség" létszáma. Járnak itt is házalók, román "csatornások" - el kell őket hajtani! De van polgárőrség is. Én szeretek itt élni. :-)
2011. jún. 27. 23:04
Jó!.. Kellemes környezet, tiszta utcák! A közbiztonság jó!..És még celebekkel is találkozhatsz!...:-)
2011. jún. 27. 22:51
Ma voltunk ott, egy házat néztünk meg. Olyasmi érdekelne, hogy sok-e a betörés, balhé.
2011. jún. 27. 22:50
Milyen a közbiztonság Diósd-on?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook