Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a napirendje egy 6-8 hónapos babának? fórum

Mi a napirendje egy 6-8 hónapos babának? (tudásbázis kérdés)


15. Cucicsillag (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2016. nov. 7. 22:43

Nalunk azert beallt a kicsi, delben es este 6-kor koveteli a kajat! :D Mint a csalad tobbi tagja ....

Kialakul a ritmus, mindenkinel a csalad menetrendje szt.

Lenyegesen rugalmasabb,mint az elsonel ;)

14. Guruljka (válaszként erre: 13. - Dominós)
2016. nov. 7. 09:45

Érdekes. :D


Nekem egy ilyen "órás baba" teljesen felborította volna a kellemesen alkalmi napjaimat. :D

2016. nov. 3. 08:58

Nekem egyiknek a sok közül volt. Mint a svájci óra. :)

Mindig ugyanakkor kelt, napközben 2x aludt, este mindig ugyanakkor feküdt, 5x evett, éjszaka nem kelt. A többinél ez nem sikerült. Sokszor improvizáltunk. :D

12. Guruljka (válaszként erre: 6. - C73db520ef)
2016. nov. 2. 20:47

Egyetértek.


nekem is furcsa a kérdésfeltevés.

A baba az órájára néz: fél hat, ideje vacsoráért bömbölni? :D

11. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Yda)
2016. nov. 2. 20:06

Erdekelne, hgy ezt azert kerdezed, mert mar van babad es viszonyitaskepp vagy tervezel es erdeklodeskepp vagy mi ez?


Egyebkent,mint minden ember, a babak is tok masok :D

Na, meg a kornyezet sem mindegy, a genetika, szoktatas, szulok, testverek hozzaallasa fuggvenyeben vegtelensegig valtozo :)

10. b4b1d52444 (válaszként erre: 2. - Yda)
2016. nov. 2. 20:00

Oh, olyan dolgokat kérdezel, amikre nem lehet fix választ adni. Tudod ezt gyereke válogatja, de tényleg. Nővérem kettő van, és mindkettő teljesen más volt ennyi idősen.


Mikor ébred? - keresztlányom végigaludta az éjszakákat, fél hat fele ébredt ha jól emlékszem, a kisöccse két-három órákat alszik éjszaka.

Mikor mit és mennyit eszik? - keresztlányom nem vitte túlzásba az evést, ő inkább az egész napos csipegetést részesítette előnyben, mindig volt a kezében valami, amin elnyammogott, a kisöccse viszont bevág egy egész tányér lepürésített levest például.

Mikor és mennyit alszik nappal? - keresztlányom semmit nem aludt, kb. 2-3 hónapos korától kezdve, a kisöccse nappal is alszik többször 2 órákat.

Éjszaka hány alkalommal ébred? - keresztlányomra nem nagyon volt jellemző, a kisöccse éjszakánként 3-4 alkalommal fent van.


Látod? Nem lehet fix választ adni erre a kérdésre.

2016. nov. 2. 17:53
nekem azért fura ez a kérdés mert mire 6 hónapos lesz a babád addigra kiismered a napirendjét. akkor meg minek megkérdezni? :o
2016. nov. 2. 15:06

Arrol nem is beszelve, hogy mas a 6, es mas a 8 honapos baba ritmusa.

Az utobbi mar tobbet mozog, lehet, mar fel is allt, elindult, tehat kevesebbet alszik, maszkal, jon a foga, ragcsal, nyugosebb, stb.

2016. nov. 2. 14:07
ilyen hülye kérdést....
2016. nov. 2. 13:09

Erre nincs szentiras.

Ebred reggel, amikor ebred. Reggeli, utana seta, tizorai, ebed, alvas, uzsonna, jatek, furdes, vacsora, alvas.

Hogy lehet maskepp? Fel vagy egy ora, ide-oda...

Mindig rugalmasan kezeltem az idopontokat.

Irtoztam az oramupontossagu dolgoktol.

2016. nov. 2. 12:14
gyerekfüggő
2016. nov. 2. 11:34
mindenkinél más és más
2016. nov. 2. 11:30
Nem ertem a kerdest. Ahany baba, annyifele.
2. yda
2016. nov. 2. 11:21
Mikor ébred? Mikor, mit és mennyit eszik? Mikor és mennyit alszik nappal? Éjszaka hány alkalommal ébred?
1. yda
2016. nov. 2. 11:20
6-8 hónapos babának mi a napirendje?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook