Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a jele annak ha megcsal a párunk? Téged csaltak már meg? fórum

Mi a jele annak ha megcsal a párunk? Téged csaltak már meg? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
36. zitu79
2010. jún. 22. 16:18
régebben vettem telefonkártyát amiröl nem tudott és küldtem neki smseket az elsö pár üzit megmutatta de a többit nem irtam neki hogy találkozzunk egy adott helyen erröl se szolt és aznap elis ment a kártyán gyorsan tuladtam mert elkezdett nyomozni és hát mégnagyobb balhé lett volna én azota vagyok vele bizonytalan amiota össze ismerkedtünk hetekig smsezett a volt csajával meg hivta telefonon utána abba maradt pár hoja megint kapott smst de nem tudom kitöl és azt mondta ö se tudja kiküldte nálunk az anyja a valaki ha az anyos valamit nem jol csinál akkor is én vagyok a bünbak eleinte romantikus volt virág ,csoki,mindig mondta hogy szeret már most azt se mondta ki kb 1 éve
35. 33aa509d53 (válaszként erre: 34. - MIldi_76)
2010. jún. 22. 15:53
hát nálunk mindent máshogy csinál, mint régen.....tök az ellenkezője lett. sokkal feledékenyebb is.
34. MIldi_76 (válaszként erre: 31. - Zitu79)
2010. jún. 22. 15:44

Sziasztok,

Nem egyszerű kérdés. :( Szerintem a legtöbb pasi az utolsó utáni pillanatig tagad, és megpróbál hülyére venni. Ha bizonyítékod van akkor is (saját tapasztalat), simán bemagyarázza, hogy félreérted. :(

Ha egyébként minden ok köztetek, akkor megéri a beszélgetést, de ha egyéb gondok is vannak, akkor joggal lehet éli a gyanúval. Egyetértek az előttem szolokkal, ebben a fene nagy mobil világban a legnagyobb buktató a mobiltel. Ha tényleg mindig magánál tartja, ami előtte nem volt jellemző, az több mint gyanús.

A másik nagyon gyanús, hogyha teljesen másképp kezd el viselkedni mint előtte, és ez mindennapi dolgokra értem, nem csak a sex-re. :)

33. manul (válaszként erre: 31. - Zitu79)
2010. jún. 22. 15:37

Vagy igen vagy nem!Nem tudhatod!Az én hapsim még akkor is tagadott amikor nyilvánvalóvá vált a megcsalás de lehet,hogy a Te párod valóban hűséges és más probléma van köztetek.

Nyitva tartanám a szemem mindenképpen és ha lehet kicsit nyomoztatnék is utána!Biztos ami biztos alapon.

32. 33aa509d53 (válaszként erre: 31. - Zitu79)
2010. jún. 22. 15:31
szerintem ez szemtől szemben nem fog menni.....valami mást kell kitalálni, hogy tudja meg az ember.
31. zitu79 (válaszként erre: 30. - 33aa509d53)
2010. jún. 22. 15:24
én már nem tudom tegnap leültünk beszélgetni a kicsire addig a mama vigyázott rákérdeztem nyugodtan hogy van-e valakije erre elkezdett velem ordibálni ha mégegyszer megkérdezem szerez magának valakit és akkor majd lesz alapja na mostmár tényleg bizonytalan vagyok
2010. jún. 22. 15:13

"""-ha hazamegy kötekszik és hülye

-vitát provokál

-mindenben Te vagy a hibás, addig csűri csavarja a dolgokat hogy mindig csak Te legyél a hibás"""----------ahogy Krisztike2 írta. nálunk ugyanez megy. szerintetek lehet valakije?

2010. jún. 22. 12:53
Az én exem állandóan focizni járt... Mikor még jó volt a kapcsolatunk akkor csak szombaton,ahova el is hívott.Mikor már rosszabb lett akkor már kedden is,és utána szinte minden este... A 3évnek gyorsan vége lett a sok foci miatt.Én örülök is neki,mert így nyugodt vagyok és tudok magammal is foglalkozni.Egy pasi miatt sem szabad szomorkodni,ha elment majd jön másik :D
2010. jún. 22. 11:09
nagyon ritka eset ha rákérdezel és öszintén bevallja van más,csak akkor teszik meg már amikor biztosak abban a másikban meg magukban is,amit akarnak és kivel,addig tartanak hátha csak kaland,addig nem csinálnak belöle felesleges bajt maguknak
27. manul (válaszként erre: 24. - Survivor3)
2010. jún. 22. 10:57
Igen a változás mindíg jelent valamit és sokszor nem jót!
2010. jún. 21. 21:46
az én férjem szinte ua. mint amit ti leírtok.
2010. jún. 21. 21:40
Betegesen féltékeny lett...
2010. jún. 21. 21:22

Nem foglalkozott vele, hogy mennyire bántanak engem dolgok, amik nem voltak eleinte.

Aránytalanul nagy km óra állás az autóban.

Állandó szaladgálás és új – rá addig nem jellemző - zenei stílus megkedvelése.

Letámadott és szeretkezett velem, pedig akkor már tutira megvolt neki a pasija, csak én nem tudtam.

Mobiltelefon rejtegetés (még a wc-re is vitte és a párna alá tette)

A technika fejlődése sorra buktatja le a csalfa embereket.

Szerintem ezek a férfiakra is jellemzőek lehetnek.

2010. jún. 21. 20:12

az is árulkodó jel ha rejtegeti a telefonját, ha le van állandóan némítva.meg ha tök steril, mindent kitörölget belőle.

és hirtelen több lesz meló a munkahelyen is.

22. Kirda
2010. jún. 21. 19:05

Remélem, egyszer én is kapok egy hasonló megnyugvást, mert nálam még mindig ott a tüske, pedig harmónikus kapcsolatban élek, de akkor is!

Mért van az, h nem akarom, h azzal legyen boldog, akivel engem megcsalt? Legyen az, de ne azzal a ....! Na, mind1, pedig úgy tűnik, h nagyon is boldogok!

21. rexona (válaszként erre: 19. - Manul)
2010. jún. 21. 18:58
hát igen.
20. d62762eb79 (válaszként erre: 19. - Manul)
2010. jún. 21. 18:58
:)
19. manul
2010. jún. 21. 18:56

Minden megcsalt társamnak azért élmesélném a végkifejletet is hátha erőt tudtok meríteni belőle!

Nekem ez marha nagy lelki megnyugvást jelentett és a mai napig is hájjal kenegetik a májamat!(azt hiszem így szokták mondani)

A megcsalós exemmel szakítottunk én teljesen a dugámba dőltem,főleg amikor a szeretőjét elvette feleségül!

Az eset néhány évre meghatározta a férfiakhoz fűződő viszonyomat.

Aztán találkoztam a férjemmel de a kis tüske azért megmaradt!

Néhány hete a férjemmel csaptunk egy görbe estét és a moziban összefutottunk az exemmel és NEM a feleségével volt pedig együtt élnek!

Egy hosszúcombú szőkeséget terelgetett a folyosón miközben alig tudta leplezni a zavarát!

Írtó jól éreztem magam!

És ez azóta is tart!

A pokolba veled fránya tüske!!!:DDDDDD

18. last
2010. jún. 21. 18:35
Én éreztem és voltak azért jelek is.Sms-ek,telefonhívások,eltűnések és látszik ha hazudik.
2010. jún. 21. 18:33
az egész megcsalásos dologban az a legrosszabb, h hülyének nézik az embert...
16. manul
2010. jún. 21. 18:22

Igen csaltak már meg.Több évvel ezelőtt az akkori vőlegényem.

Néha nem volt elérhető,nem lehetett tudni,hogy merre jár.

Piperkőc lett,mindíg volt valami baja velem,mosásnál észrevettem,hogy "olyan" volt a nadrágja.Ez volt a totál lebukás.

15. Krisztine2 (válaszként erre: 13. - Krisztine2)
2010. jún. 21. 18:22
Még annyit hogy az én exemben nem volt annyi emberség hogy bevallja a dolgokat.Sőt...egyszer bemutatta az egyik "havernőjét"....aki mint kiderült a szeretője volt.
14. d62762eb79 (válaszként erre: 12. - Zitu79)
2010. jún. 21. 18:17

a tesztelés kb. a mobil-nézegetés szintjén van.

továbbra is csak azt tudom mondani, h nyugodt körülményeket megteremtve beszélgessetek egymással. kell, hogy ez működjön, akármi is lesz a végeredmény.

13. Krisztine2 (válaszként erre: 1. - Zitu79)
2010. jún. 21. 18:15

Az exem megcsalt párszor,sajna van tapasztalatom e téren:( Nos a jelek:

-ha hazamegy kötekszik és hülye

-vitát provokál

-mindenben Te vagy a hibás,addig csűri csavarja a dolgokat hogy mindig csak Te legyél a hibás

-a telefonján lóg,írja az sms-eket(ha megkérdezed kinek a válasz hogy egy barátnak)

-a "kedvencem" vitát szít,és kijelenti nem lehet veled élni és elköltözik.

Sajna az exem ezeket játszotta el.

Volt mikor elvettem a telefonját és elolvastam az sms-eket.Tudom ez nem szép dolog de meg kellett tudnom az igazat.

És volt mikor szerelmes leveleket találtam a táskájában,mikor én terhes voltam.Életre szóló "élmény" volt,nem kívánom senkinek.

12. zitu79
2010. jún. 21. 18:00
a mobilba ami van kitörli régebben kapott smseket de kiderült hogy egy haverja szorakozott vele internethez nem ért nem tudja vagy nem akarja használni mikor rákérdeztem azt mondta nincs senkije már azon gondolkoztam megkérek valakit tesztelje le hogy belemenne e egy futo légyottba de félek hogy misülne ki belöle
11. 2df0604b89 (válaszként erre: 2. - 31b7b5919f)
2010. jún. 21. 17:51
Sajnálom,szép család vagytok!És hogyan tovább??
10. d62762eb79 (válaszként erre: 8. - Zitu79)
2010. jún. 21. 17:44

a mobil-nézegetéshez meg e-mail ellenőrzéshez nem fordulnék, az megalázó. a helyedben leülnék vele és rákérdeznék, miért változott meg ennyire, és van-e valakije. ha van benne egy szikrányi tisztesség, őszintén fog felelni. de neked vigyáznod kell arra, h ne légy ingerült és számonkérő.

nálunk egy ilyen beszélgetés alatt derült ki, h már nem szeret és el akar költözni.

magától nem merte elmondani....

2010. jún. 21. 17:44

Az biztos. hogy semmi nem tetszik ami otthon van, mindenbe beleköt, mindenki hülye.

Az éjszakai hazajövtelek az már biztos jel,természetesen tagadja.

Ha kocsival jár dolgozni , nem árt km óra állást megnézni,persze ha tudod, hogy mi az útvonala.

Tegyél úgy mintha nem vennél róla tudomást,és kicsit viselkedj úgy , mintha Neked is lenne valaki,( öltözködj másképp,kicsit fesd ki jobban magad,válts illatot ) észbe fog kapni !

2010. jún. 21. 17:35
kilehet nyomozni valahogy mert sok esetet hallottam hogy félre értés miatt lett vége egy kapcsolatnak pedig egyik fél se csalta meg a másikat van egy babánk 5 éve vagyunk együtt és kicsit bizonytalan vagyok
2010. jún. 21. 17:31
Nekem annak idején csak az tűnt fel, hogy gyakrabban jár fodrászhoz mint én. Majd szakított velem. Nem volt nehéz kitalálni miért. Ma már hálával tartozom a lánynak érte.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook