Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a jele annak ha megcsal a párunk? Téged csaltak már meg? fórum

Mi a jele annak ha megcsal a párunk? Téged csaltak már meg? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
126. 702b020dc9 (válaszként erre: 17. - D62762eb79)
2011. jan. 18. 15:15
Hát igen, inkább legyen benne annyi hogy elmondja és vagy vége lesz vagy sem.. de ne húzza fölöslegesen az idődet!!
2010. szept. 15. 20:28

Ma délután csak a szép emlékek jutottak eszembe,mikor együtt nevettünk,vagy éppen együtt sírtunk.Előttem van a szeme,a keze,a szája,mindene.

Augusztus 20-án együtt táncoltunk,kéz a kézben sétáltunk,de a legjobban az fáj,hogy múlt héten is azt éreztem boldog vagyok,holott neki már máshol járhatott az esze.

Szörnyű olyan dolgokat bevallani magamnak,amikre sosem számítottam.

2010. szept. 15. 13:35

Már nem akarom hogy fájjon.

Magamra is büszke vagyok,de most úgy érzem ez soha nem fog elmúlni,mindenem elvitte.

123. R75 (válaszként erre: 122. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 15. 13:10

Mert fáj, és mert még sokáig fájni fog...

Le a kalappal, igaz nem ismerlek, de mondhatni büszke vagyok rád!

És jó, hogy a gyerek körül sincs vita, a lényeg, hogy ő ne érezzen belőle túl sokat!

122. 7e1b6984ac (válaszként erre: 121. - 8ba6c5fcf8)
2010. szept. 15. 13:05

Most ment el..

Most érzem csak igazán hogy vége.

Elkapott a sírógörcs,de előtte nem sírtam.

Kérdezte hogy nem tudjuk-e ezt még megoldani

Visszakérdeztem,hogy szerinte hogyan lehetne megoldani: Ő sem tudta..tehát így a válaszom egy nagyon határozott Nem volt.

Sóhajtott egyet,aztán megkérdezte elviheti-e vasárnap a kislányt reggel és estére hozzná.

Belementem.

Nem volt az egész negyed óra,és kilépett az életemből...

Csak azt nem értem hogy ha olyan könnyen ki tudtam mondani a NEM szót,akkor miért könnyezem....

121. 8ba6c5fcf8 (válaszként erre: 120. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 15. 11:51

Drukkolok,hogy nyugodt tudj maradni és küldök sok ölelést Neked!

Ha nagyon erőlteti a dolgot mond meg, hogy ezt nem tudom egyik napról a másikra lerendezni magadban és ehhez idő kell és ne akarja magát meg a mondókáját rád erőltetni. Írjál, hogy mi volt, szorítok érted!!

120. 7e1b6984ac (válaszként erre: 118. - 8ba6c5fcf8)
2010. szept. 15. 11:45

Köszi a vigasztalást. 11 kor hívott,hogy úton van,ami azt jelenti hogy mindjárt itt van...

minden porcikám remeg belülről...és pont most egyedül is vagyok..remélem nem akadok ki és nem veszekszem vele..csak vigye el ami az övé.

119. 8ba6c5fcf8 (válaszként erre: 118. - 8ba6c5fcf8)
2010. szept. 15. 10:34
akarom írni: vigaszt tudna jelenteni
118. 8ba6c5fcf8 (válaszként erre: 113. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 15. 10:33
Ezt én nem tudnám megbocsájtani! 1 éve csal? Erre nincs mentség és nincs bocsánat! Elhiszem, hogy rosszul vagy és nagyon sajnállak így ismeretlenül is. Remélem van melletted valaki aki támaszod most bár nem hiszem, hogy vigaszt tudja jelen helyzetben adni. Próbálj meg erős maradni a gyerek miatt, de ezt én nem tudnám és nem is akarnám megbocsájtani. Jobb, ha nem zaklat és nem erőltetni a beszélgetést. Ezzel már elkésett 1 évet!
2010. szept. 15. 08:49
Ma jön....elviszi az életemet,a szivemet,mindenem:(
2010. szept. 14. 17:21

Nagyon rossz éjszakám volt,forgolódtam..nem tudom hogy a sírás miatt-e de borzalmasan fájt a fejem. Ma már könnyebb.

Egyébként este felhívta a kislány,beszéltek pár szót,de utánna le ia raktam a telefont..

Ma még csak annyit írt hogy: Mikor fogsz megnyugodni?


Erre írtam neki hogy teljesen nyugodt vagyok...de azóta nem írt...gondolom beszélni akar velem,csak nem akarja hogy leordítsam a fejét

115. moncsa70 (válaszként erre: 114. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 14. 16:56
Hogy telt az éjszakád? Gondolom zóta semmi? Nem ír? Nem hív?
2010. szept. 13. 23:25

Nemrég írt egy sms-t hogy ennek nem lehet vége!Nem így! Nem most!Még várni kell ezzel!


Fogalmam sincs ezt hogyan gondolta....csak azt érte el vele,hogy átsírom az éjszakát.

113. 7e1b6984ac (válaszként erre: 111. - Dr. csont)
2010. szept. 13. 19:48
Neked legalább volt olyan hogy odaállt és közölte veled a tényeket...nálunk viszont mikor odaálltam és közöltem vele hogy tudok mindent ő még akkor is tagadott. tavaly november óta csalt,majdnem egy év,és ez szörnyű érzés.
112. 7e1b6984ac (válaszként erre: 110. - Moncsa70)
2010. szept. 13. 19:46
Én is arra gondoltam már,hogy esetleg lehet még belőlünk valami,ha azonnal felmond. de én tegnap elküldtem,hazament az anyukájához.és nem hiszem,hogy fel fog hívni,én meg nem teszek azért lépéseket,hogy vele lehessek ezek után...most szerintem várok,csak rajta múlik...
2010. szept. 13. 19:42
Hogy voltak-e jelek? Így utólag, igen. Kicsit később járt haza, de igazából ez sem volt furcsa, mert kötetlen munkaidőben dolgozik, voltak hetek amikor túlóráznia kellett máskor is. Reggel én már fél 6-kor elmegyek dolgozni, ő később kel...Ja, és én nem voltam telefon-ellenőrizgetős.
110. moncsa70 (válaszként erre: 107. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 13. 19:08
Azt nem hinném, hogy nincs olyan pasi mont ő....De van, olyan, aki még 1x-2x sem találkozik más nővel. Ha ez igaz, bár nem tudom mit érdemes elhinni, akkor azzal kezdeném, hogy nem engedném vissza oda. Inkább legyen meg később a ház, de akkor se...Aztán meg figyelném, de nagyon.
109. 7e1b6984ac (válaszként erre: 108. - Dr. csont)
2010. szept. 13. 19:00
Persze..jellemző,mindent úgy csinált hogy te tehess róla...mindig ez van
2010. szept. 13. 18:47
Sziasztok, csatlakozom a megcsaltak klubjához:) Nem tudom így járt-e már valaki, engem először jól kihasznált a párom, mindent ( családi gondok) rám hagyott, hogy oldjam meg, de a csúcs az volt, hogy a lakásfestést és ami ezzel jár, abban is egyedül hagyott (fontos horgásznivalója akadt).Na, akkor mondtam, hogy elég, elfáradtam, és ennek jelét is adtam (hamarabb elaludtam mint ő, és fel ébredni se volt kedvem, ha értitek...) Ez ment egy darabig, egyszercsak egy este közölte, hogy van valakije, akihez hozzá tud bújni, mert hogy én hozzám nem lehetett. Ja és a csattanó, akinek csak tudta elsírta magát, hogy nem volt más választása. He-he.
107. 7e1b6984ac (válaszként erre: 106. - Moncsa70)
2010. szept. 13. 18:46
Azt teljes mértékben tagadja hogy együtt is éltek,állítólag csak egyszer kétszer találkoztak.....meg azt nem tudom még,hogy ha együtt van vele akkor hogyan beszélnek,mert a lány lengyel,de Szabi nem hogy lengyelül de még németül sem tud igazán,és a lány csak lengyelül beszél....de még a héten kifaggatom a munkatársait,hátha mondanak valami újat...meg a szerdára leszek még kíváncsi,hogy ő mit mond. Próbálom összeszedni magam,mióta hazahoztam az oviból a kislányt már nem sírok..bár folytogat,de talán ha ilyen ütemben haladok,hamar elfelejtem...Új pasi meg nem tudom hogy kell e....Az a baj hogy nincs még egy olyan pasi mint ő.Bárcsak most ismerném meg..mindent másképp csinálnék.
106. moncsa70 (válaszként erre: 105. - 7e1b6984ac)
2010. szept. 13. 17:45
Azt gondolom, hogy egy félrelépés talán megbocsátható, de az, hogy ott kinn együtt él mással, na az már nem! Tarts ki, szedd össze magad, tedd rendbe a lelked, és hidd el, jön majd egy olyan pasi, aki megbecsül! Drukkolok!
2010. szept. 13. 17:18

Sziasztok.


Röviden elmesélném az én történetem.

2003 augusztusában ismertem meg egy fiút.hamar jött minden,az összeköltözés,a gyerek,de szerettük egymást,és tökéletesen megbíztunk egymásban. Mikor a kislányunk egy éves lett,a párom kitalálta hogy kimegy németországba dolgozni,hogy meg tudjuk venni álmaink házát.Mindenben támogattam,5 hetente járt haza,és én vártam csak vártam mint egy kislány.5 évig nem is volt semmi probléma,megvettük a házat,csinálgattuk hogy be tudjunk költözni jövő tavasszal. De tavaly novemberben,teljesen felfordult az életem.A sógorom közölte velem,hogy ő már nem tudja eltitkolni,és el kell hogy mondja hogy a párom németbe együtt él egy lengyel nővel.A döbbenettől megszólalni sem bírtam.Természetesen még aznap rákérdeztem a páromra,ő teljes mértékben fel volt háborodva,a családom minden egyes tagjával összeveszett,hogy mit képzelnek,mert ő ártatlan és ő imád minket stb.Én persze,neki hittem,kibékültünk.Mikor itthon volt,sok dolog gyanusnak bizonyult,hiába békültünk ki,ott motoszkált mindig a fejemben a dolog,Ő közben,állandóan veszekedett,mint ahogy itt mások is leírták,a legapróbb dolgokért is én voltam a hibás.a telefonja állandóan le volt halkítva,vagy éppen kikapcsolva,és a lelkemre kötötte hogy ha német szám hívja véletlen,vagy a főnöke,véletlenül se vegyem fel a telefont.Kiborultam,de elhatároztam,küzdeni fogok mert szeretem és nem akarom elveszíteni.Közben a régi magabiztosságom,az önbecsülésem romokban hevert. Tegnap azaz 2010 szeptember 13-án,a párom elaludt tévénézés közben.a telefonját töltőn hagyta,én kaptam az alkalmon és belenéztem. volt benne egy sms nem magyar nyelven,a főnökétől.nem is tudom mi motoszkált akkor a fejemben,de megnéztem a magyar jelentését,nem németül volt hanem lengyelül,és azt jelentette az üzenet hogy nagyon hiányzol.Megdermedtem,mert a főnökének nem hiszem hogy annyira hiányozhatott.azon nyomban kiírtam a számot és tárcsáztam,nő szólt bele.Mérhetetlen dühöt éreztem,azonnal felkeltettem a párom és számon kértem,de teljesen nyugodtan tehát semmi kiabálás meg ilyenek. Beszélt össze vissza,először hirtelen beismerte hogy egy kétszer találkozott egy lánnyal,de már nem is ismeri.Ami persze lehetetlen,mert tegnap előtt is hívta,láttam.Aztán mondtam neki,hogy akkor mi most itt befejeztük,és szeretném ha eltűnne az életemből.Nem akart menni,minden ésszerűtlen dolgot állított,amit persze senki nem hitt volna el.Kérdeztem tőle hogy miért van itt velünk,azt válaszolta miattunk mert szeret engem és a gyereket.Meg hogy ő nem tudná elviselni ha más férfi feküdne a gyereke mellett.Én hajthatatlan voltam,és csak annyit mondtam hogy nekem sem kell elviselnem hogy ő más nő mellé fekszik. Lesütötte a szemét.felállt,fogta a kocsikulcsot,a gyereknek odasúgot valamit és elment.Nem tudtam sírni,bárhogy is próbáltam hogy majd jól kisírom magam,nem ment. ekkora gyűlöletet még sohasem éreztem mint tegnap.egész éjjel forgolódtam,de egy könnycsepp sem gördült le,nem értettem miért.Ma reggel viszont felkeltem,elvittem a kislányt oviba,és azóta sírok,hang nélkül.Úgy folynak a könnyeim végig az arcomon hogy nem győzöm törölgetni,a szemeim vörösek,tegnap óta nem ettem egy falatot sem,és nem tudom mit tegyek. Hisz megalázott,hazudott,becsapott.Mérhetetlenül fáj,hiszen nekem 7 éve mindenem róla szólt. Tegnap azt kívántam bárcsak én is megcsaltam volna,mert akkor most a képébe tudnám vágni.


Szerdán jön a holmiáért,reggel csak egy sms-t írtam neki hogy összepakoltam mindenét,és szeretném ha mihamarabb elvinné.


Mit tegyek,mert én most is nagyon szeretem,hogyan lehetne ezt megbocsátani?


egyáltalán meg lehet-e ezt bocsátani,mert nekem nem megy,de nélküle senki vagyok.


Mint egy kislány még most is úgy várom,hogy felhívjon és azt mondja ne haragudj,szeretlek.holott tudom,hogy újra és újra azt mondanám,NEM!


Nem tudtam hogy,ennyire tud fájni.

De ha neki csak feleannyira fáj mint nekem,akkor az már nekem megérte.Azt akarom hogy neki is fájjon.



Légyszi írjatok,ti mit tennétek?

hogyan felejtsem el............

104. Fedo (válaszként erre: 99. - Izmike)
2010. jún. 24. 19:17
nem semmi. lesett nagyon gondolom, mikor mindkettőtöket meglátott...
103. survivor3 (válaszként erre: 99. - Izmike)
2010. jún. 24. 07:37
Uha...
2010. jún. 23. 21:00
egyszerűen nem értem én sem a férjemet. egyszer olyan mint egy mérges pulyka, egyszer meg kenyérre lehetne kenni.....
101. Zenina
2010. jún. 23. 20:56
Engem az előző párom csalt meg. Vannak jelek, csak jól oda kell figyelni. Nekem például az tünt fel, hogy mindig reggel borotválkozott ,mielőtt munkába ment(villanyóra leolvasó).Meg is kérdeztem, hogy nekem estére miért nem borotválkozik meg, a villanyóráknak meg minek. Meg aztán mikor reggelente zuhanyzott, vagy "alvázmosást tartott". A mobilját kikapcsolta itthon,azzal az ürüggyel, hogy ne mondják be neki az óra állást. Szóval vannak jelek, csak jól kell figyelni. A kis apró dolgokat összerakni, és összeáll a kép,aztán mehet a levesbe az ilyen szemét alak!!!!!!!
100. 624d20b450 (válaszként erre: 99. - Izmike)
2010. jún. 23. 20:38
Az szép egy jelenet lehetett...
99. izmike
2010. jún. 23. 18:59

Engem a párom a munkája segítségével tudott megvezetni, emiatt nem jöttem rá időben,de voltak jelek. Pl.: kevesen vannak be kell mennie dolgozni, de ne telefonáljak mert bolondokháza van.

Másik parfüm a kocsiban.

Lemerült mind a két telefonja :S

De a végkifejlet az volt amikor a lány felcsöngetett hozzánk hogy az exemet keresi és rákérdezett, hogy én a húga vagyok-e. Aztán szépen elbeszélgettünk a lánnyal és megvártuk azt a csaló szemetet.

98. 624d20b450 (válaszként erre: 96. - 1eb84e4bad)
2010. jún. 23. 18:43
Ha nem szólok és kiderül akkor is hibás leszek, mert engem ismer mindkettő. Miért hozzák az embert ilyen helyzetbe egyesek? Pedig valamit úgyis kitalálok mert nem nézhetem tovább ezt a helyzetet. Semelyik nő nem hibás mert egyik sem tud a másikról, tehát csak a sógor a hibás egyedül.
97. 1eb84e4bad (válaszként erre: 68. - Takcsab)
2010. jún. 23. 18:40

Az utolsó előtti sor stimmel. A marhás dolog.

Nem hiszem, hogy csak azért, mert kiverted a "biztosítékot" (tegeződhetünk? :-) ), ő azon nyomban megszüntetett egy addig működő kapcsolatot.

Csak óvatosabban műveli.

És tutira hülyére vesz.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook