Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mesélnétek csak nekem a női lélekről? fórum

Mesélnétek csak nekem a női lélekről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2016. jan. 26. 01:41
Nem tehetem, mert az enyém nem olyan.
2013. szept. 10. 16:34

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy ilyenek történtek Veled.

Talán azért vagy magaddal ilyen kemény.

Miért utálnálak ezért?

Sőt, nagyon köszönöm a bizalmadat,és hogy megtiszteltél azzal, hogy ezt leírtad nekem!

Nekem sem volt egy szép életem, sem gyermekként..sem most. Volt egy jó időszak, de ami a napokban történt....hát ezért aztán én sem bízok senkiben.

Az, hogy nem tudod eldönteni, mi/ki is vagy, úgy érzem,meghatározza a rosszkedved,és szinte tönkreteszi az életed.

Én egyet tudok neked mondani: biztosan szerethető vagy, és az embereknek ne akarj megfelelni, mert úgysem tudsz.Építsd fel magad, fogadd el magad, ez a legnehezebb dolog a világon annak, aki magával sincs tisztában. Én is ezt tettem.

Piszok nehéz volt, és évekbe került, mivel engem úgy neveltek, h értéktelen, szar, semmi vagyok.

Mára tudom magamról-ha nagy dolgokat nem is értem el- hogy igenis vagyok valaki, tudom, h vannak értékeim, és az ilyen véleményeket magasról le....mert szemetek az emberek.Nem estem át a ló túloldalára sem.

Kívánom, h Neked is sikerüljön!

Kár, h elmentél.

123. gribedli*** (válaszként erre: 115. - Lara1984)
2013. szept. 10. 09:50

Na, én nem ezekre a férfias nőkre gondoltam, vagyis, ha nálad kimerül annyiban, hogy hasonlítasz Merkelre, te tudod...:)


De én olyan nőkről beszéltem, akik rendszerint csinosak, vagy azok voltak, vagy idősebb korukban is még elég bombázók és mindent egyszerre akarnak, annyiban férfias a személyiségük, hogy hozzáad a nőiességükhöz, nem elvesz. Soha nem is néztem erre a dologra úgy mint negatívum. Pl. Madonna, biztos nem jön ki valami jól a nőkkel, de összetart egy "birodalmat" és már jó ideje faciknak dirigál, és csinálják. Na, ő egy olyan stramm nő, aki mentes mindenféle női nyavalygástól és hisztitől, de mellette igencsak letett az asztalra is, és annyit dolgozik mint egy férfi, vezető beosztásban van, mellette az első gyereket is egyedül vállalta, szóval anya is. Szerintem a világnak ilyen nők kellenek, elfogadja a női szerepeket is, szóval anya, és feleség is (volt? van?), szexi, nincsenek problémái a szexualitásával, viszont közreműködőbb, helytállóbb a férfiak között is, vagyis hajlandóak hallgatni rá, mert bebizonyította, hogy ő is tud.


Ezt, ne hari, de belőled nem nézem ki, mármint édes kevés férfias egyéniségnek hívni, hogy mondjuk nem jössz ki a csajokkal, mert leader sem nagyon vagy, sőt, ott fennakadtál valamikor, hogy 5 éve élsz egy adott országban és képtelen vagy megtanulni az ottani nyelvet. Az, hogy te elutasítod a női szerepeket, félsz a feladatoktól, csak kislánnyá leredukál, míg egy férfias egyéniségű nő egyben nő is, de felvesz pluszban férfias magatartást ami lehet egy egészséges versenyszellem, elvont gondolkodás és férfiakat megszégyenítő karrier:))) Még bármi lehet belőled (jó, bármi nem), csak ne mondd, hogy szerinted te ilyen vagy, mert nem hiszem el....


Amúgy meg a Merkel fiatalon elég nagy r*banc volt, és akkor még úgy is nézett ki, hogy bejött sok férfinak, és kihasználta a szexet, a női mivoltát, és intelligenciáját, hogy föléjük kerekedjen, le a kalappal! Ő a politikai élet egyik legfontosabb nő alakja, szóval ha mára meg is csúnyult, azért mindent elért azt hiszem, amit szeretett volna, a hatalmat.

122. gribedli*** (válaszként erre: 112. - Lara1984)
2013. szept. 10. 09:35
A két kezesség az sokszor hátrány, mert nekik a leghosszabb a reakcióidejük, az információ az agyadban másfélszer annyi utat kell megtegyen, mintha csak jobbkezes lennél és 2x annyi utat, mintha csak balkezes lennél, szóval teniszezni ne menj, mert kifejezetten hátrány. Úgy általában minden olyan sportnál hátrány a kétkezesség, ahol a gyorsaság és a labda a főszereplők:D
121. gribedli*** (válaszként erre: 107. - 10846c73f8)
2013. szept. 10. 09:33

Sztem aki a topikot nyitotta, többet meg szeretett volna tudni a transzszexuálisokról, de mindenki elsiklott felette...


Apropó méreteid, nem voltam rá kíváncsi, csak reméltem a te érdekedben, hogy nem egy frusztrált, kopaszodó, pocakos, impotens emberke az, aki ennyire maszkilista, szóval legyen már mire, nem??:)


És azért mindenféle info nélkül (spec nincs adóbevallás az adatlapomon) te sem lehetsz tisztában sem a külsőmmel, sem az anyagi helyzetemmel úgyhogy légyszi, pár hsz alapján ne sorolj már be! Nem az a típus vagyok, aki eljárogat műkörmöt tetetni, meg fodrász, kozmetikus, de ettől még ott van rajta egy 15-20kg plusz, vagy jó esetben csak 5 de az full cellulitisz, és ezt nevezi törődésnek, és a férje meg "fogadja el így", mert ne legyünk felszínesek meg más marhaságok... amit én törődésnek tartok magammal, az nem zárja ki természetesen sem a kozmit, sem a fodrászt, csak nem erre alapul és kész, ezt próbáltam megértetni, csupa olyan dolog, amit nem pénzen szokás venni, és izzadni illik érte, és ez meglátszik egy nő testén, hogy mozgásszeretetből sportol vagy valami bikiniszezon előtti kínszenvedés neki a sport.


Különben meg igen poszka vagy 87kilóval:DDDDD

2013. szept. 10. 03:23

nos akire vártam már nem fog írni köszön és ne haragudjatok kivánom többé soha ne hozzon össze a sors ijen életkptelen szarral titeket mint én az countom törlöm többé nem leszek a terhetekre

jah külön köszönet nomeknak és falcocgerugnak amiért szobaáltak velem



ui a lakat még zárva de már tudom hogy nyissam ki


balckrose voltamsziasztok

119. bartoromeo (válaszként erre: 12. - 4b33a5ad37)
2013. szept. 10. 00:40
Miért mindenek bonyolultnak kell lennie,szerintem nem.az emberek sok mindent bonyolultan kezelnek mire rájönnek jé meggy ez könnyeben is
2013. szept. 9. 23:55
akkor írok privibe ha akarsz válaszolsz ha nem irmeg hogy nem
117. 10846c73f8 (válaszként erre: 116. - C426608d17)
2013. szept. 9. 23:52
Nem látom akadályát, de a privát szférámat feszegető kérdésekre értelemszerűen ne várj feltétlenül választ :)
116. c426608d17 (válaszként erre: 114. - 10846c73f8)
2013. szept. 9. 23:49
biztósithalak nbem igy van és bár tudom rosszat gondolsz rólam de lenne hozzád egy kérdésem válaszólnál őszintén?
115. Lara1984 (válaszként erre: 44. - Gribedli***)
2013. szept. 9. 23:47

Nem sok ilyen nö van. Sajnos. Vagy szerencsére? Hirtelenjében Angela Merkel, Margareth Thatcher (a nemrégiben elhunyt "Iron Lady") és Marie Curie jut eszembe a nagy nevek közül. Talán azok a nök lehettek ilyenek vagy hasonlóak (igaz, kényszerböl), akik az elsö és a második világégéskor apa és férj nélkül maradtak. Manapság a fejlett kapitalista országok "termelnek" ilyen amazonokat.


Jó dolog, hogy vannak olyan nök, akik nem tojják össze magukat a felelösségtöl, ha a gyereküket egyedül kényszerülnek nevelni; de azt nem találom jónak, hogy (abban az országban, ahol élek), alig van tudomásom olyan nöröl, aki még a gyereke biológiai apjával lenne és az is nevelné a csemetét. Ez sem a gyerekre, sem a társadalomra nézve nincs jó hatással.

114. 10846c73f8 (válaszként erre: 113. - C426608d17)
2013. szept. 9. 23:41

Okéééé :)


Egyébként, ha mégis így akárnál csajozni, azzal sincs semmi problémám :)


A módszer, természetesen csak és kizárólag !elméleti síkon! egyáltalán nem rossz, mint ahogy már meg is jegyeztem :)

113. c426608d17 (válaszként erre: 111. - 10846c73f8)
2013. szept. 9. 23:38
min csiszoljak ?megint tévedsz amit írtam öszintém írtam még várok valaki levelére gondoltam válaszolok szóval hidd el nem játszok semmit az egyetlen bűnőm talán hogy hülye vagyok de hidd el nem csajozni akarok stb még megvárom hátha visza ír,, ha addig akarszmég valamit kérlek mond de hidd el amit írtam az úgy igaz ahogy van lehet hogy megérted lehet hsogy nem nem foglak se téged se mást győzködni
112. Lara1984 (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2013. szept. 9. 23:11
Úgy vélem, átvitt értelemben a nö-férfi arány a kétkezességemhez hasonlatos: sem jobb, sem bal kezes nem vagyok egyértelmüen. :-D
111. 10846c73f8 (válaszként erre: 110. - C426608d17)
2013. szept. 9. 23:11

Három verzióm volt veled kapcsolatban.


Ennyire fiatal vagy.


Ennyire butuska vagy.


Vagy ekkora spieler vagy.


Ha egy picit még csiszolsz a stílusodon, ezzel elveszet piciny fiúcska vagyok naív bájjal igen sok "anyucit" fogsz találni, akik meg akarnak majd "tanítani az életre" :)


Nem rossz, nagyon nem rossz :)


De máskor a gyors és szélsőséges lereagálásoktól tartózkodj, és adj esélyt, hogy mások álljanak ki érted és így elnyerheted az ő rokonszenvüket is :)


Tényleg jól nyomod, őszinte elismerésem ;)

110. c426608d17 (válaszként erre: 107. - 10846c73f8)
2013. szept. 9. 22:59

tévedzs nem nem ezvolt a célom félre értessz de most már mindegy nem ma is megtanultam valamit

bocsánatot kérek minden kitől aki ide tévedt és az drága idejét rám pazarolta megigérem többet nem hallotok rólam ezt nem gúnybol vagy sértődőttségből írom hanem őszintén beszélgesetek legyetek boldogok.

bocsánat mindenért én nem ezt akartam nem akartam senkit be skatujázni csak ény ilyen hülye vagyok

ígérem többé nem rontom itt a levegőt

blackrose vóltam sziaztok

109. Lara1984 (válaszként erre: 28. - Orsibigyu)
2013. szept. 9. 22:57
Hehe, ez jó! Vagy multiszexuális. :-D
108. Lara1984 (válaszként erre: 23. - Grizus)
2013. szept. 9. 22:54

A spiritualitás és a miszticizmus nem az én világom.

A bocsánatkérés elfogadva. :-)

107. 10846c73f8 (válaszként erre: 95. - Gribedli***)
2013. szept. 9. 21:47

Na, mivel egyértelműen kiderült, hogy aki a topicot nyitotta igazából mindenkit csak felültetett, mert nem válaszokat akart, hanem "csajozni" ...


... beszélgessünk mi is :)


31 éves vagyok 20 év aktív sportolói hatérrel, versenyekkel és díjakkal :)


Most, kicsivel több mint 1.5 éve kényszerpályára kényszerültem, mivel egy fakezű r*hadék elb*szta a műtétem és emiatt eü panaszaim lettek. Ez jelen állás szerint eléggé rányomta a bélyegét a jelenlegi életmódomra, de még mindig nem tartozom az általad leírt karikatúra kategóriába :)


Igaz a 196 cm-es magasságomhoz már nem tartozik a 102 kg -os testsúly 7%-os testzsír-százalékkal, de a jelenlegi 87 kilómmal még talán eladható vagyok ... persze csakis sötétedés után, letakarva lepellel és 20 lépés távolságból :)


Egyébként szeretem a tengerparti sétákat, a karibi zenét és az álmom, hogy elhozzam a világbékét :D

2013. szept. 9. 21:33
Mitol no egy no? Mitol ferfi egy ferfi? Huhh, jo kerdesek. Furcsa, ram es a ferjemre szoktak mondani, hogy en vagyok NO, o pedig a FERFI. En finom vagyok, erzekeny, analizalom a helyzeteket, ha megkerdezel minden ismerosomrol pszichologiai jellemzest adok. Osztonosen tudok mindent a masikrol aterzem a sorsat, minden gesztusa mond valamit nekem. Ferjem csak azt hallja amit mond, de en tudom mit gondol valojaban. O annyit lat, hogy csinos, de en latom a fulbevalojat, a sminkjet, a kormet. Ferjem nem veszi eszre, hogy piszkos a fuggony, vagy hogy atrendeztem a polcot. Nem is varok el ilyesmit tole. De ugyanugy vagyik a szeretetemre, mint en az overe. O boldog ha az inteligenciajat dicserem, en ha a szepsegemet. Halalra tud serteni, ha azt mondja az eszemert vett felesegul:-) Neki az oltozkodes annyi, mint felvenni a legfelsobb inget egy egyszinu nadraggal. Nekem napjaim vannak: piros napom, romantikus napom, sportos napom. Nem tudom este kikesziteni a ruhamat, mert nem tudom milyen napom lesz. Ezt o sohasem erti:-D
105. 08f14c3a49 (válaszként erre: 102. - C426608d17)
2013. szept. 9. 21:14
Néha érthetelenek az emberek, és nem is kedvesek. Mondhatni, szemetek. Ha ezt örökké magadra veszed, sosem lesz önértékelésed. Én azt látom, h abszolút rendes, jó ember vagy, szíved-lelked a helyén, csak egy nagyon nagy baj van Veled: nem értékeled magad. Pedig meg kéne becsüld magad.
104. orsibigyu (válaszként erre: 72. - Beimli)
2013. szept. 9. 20:59
Ha megigerted miert nem tartottad be? Miert kell hulyesegeket igergetni?
103. orsibigyu (válaszként erre: 66. - Beimli)
2013. szept. 9. 20:57
Ne kezdemenyezz semmit, ha csak mensis hiszti, hamarosan o ker elnezest, hogy hulyen viselkedett amugy neha jo a dolgokat, foleg ha aprosagok egyszeruen csak atlapozni.
102. c426608d17 (válaszként erre: 101. - 08f14c3a49)
2013. szept. 9. 20:38
ebben igazad van és sokan sokmindent leírtak de hogy is mondjam magamnak is feltehetném aszt a kérdést hogy én mért vagyok férfi de erről nem akarok beszélni esetleg csak neked priviben majd eldől
2013. szept. 9. 20:32
Mi a fenét csináltok ti? leírásból megtanulni nem lehet, csak tapasztalásból.A tapasztalat meg néha fáj, de el kell viselni.Aztán meg tudni kell szeretni.Mi olyan marha nehéz?
2013. szept. 9. 20:23
nosmegfogom nézni a videót de úgylátom még mindig nem értitrk pl picit tabutéma egy transzexuális tudja hogy nő holott férfinak született nade mégis honan?miből tudom hogy férfi vagyok e vagy sem?
99. gribedli*** (válaszként erre: 93. - C426608d17)
2013. szept. 9. 20:16

Legyszi nezd meg meg egyszer azt a videot amit belinkeltel, es ennyi eleg: ne menj at nyalas kocsogbe es ne is legyel szemet ge.., es a romantikussagba belefer a hajtepes mikozben kutyapozban szexeltek:)))) (bocsi, a videot ideztem!)


Szerintem mondott egy csomo igazsagot ezen a par mondaton kivul is!:D

98. gribedli*** (válaszként erre: 91. - C426608d17)
2013. szept. 9. 20:12
Ez hulyeseg, a nok is ragyogoan szetvalasztjak a szexet es az erzelmeket, nezd hany no dug penzert. Egyformak vagyunk veletek. Esetleg annyi, hogy egy ferfinak, ha nincs igazan felizgulva, fel sem all, mig egy nonek nem kell merevedest produkalnia, szoval annal inkabb, nemhogy az erzelmeket szet tudja valasztani, sokkal sokkal tobbet, akkor is tud szexelni, ha nincs is kedve hozza, eleg egy kis sikosito. Ellentetben egy ferfival, akinek, ha nincs kedve a felesegehez, sajnos nem fog neki felallni
2013. szept. 9. 20:07
Tudjátok, mit akartok? Nem, de azt azonnal!!
2013. szept. 9. 20:02
ja illetve van valamilyen magyar nyelvű személyiség teszt ami t az egyszeű psichológus végzetség nélkűli ember is kitud értékelni hogy hogy valakinek férfi vagy női személyisége van?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook