Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruált valaki rendszeresen terhessége alatt? fórum

Menstruált valaki rendszeresen terhessége alatt? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 22. 13:19
Na csajok csináltam Nektek kontroll tesztet.Most pisikéltem az imént üvegecskébe és raktam bele szépen egy tűt és várom hogy mi a helyzet vele.HA minden igaz negyed 10-kor fog letelni a 8 óra,utána írom,hogy mi a helyzet:))
159. tappancsmama (válaszként erre: 158. - Mgagi)
2009. aug. 22. 13:17
Na de Katkamamának sem mutatta ki a teszt hogy terhes lenne,de a tűpróbás meg mutatott változást.Tessék kipróbálni!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))))))))Esküszöm Esküszöm mindjárt én is kipróbálom Nektek,hogy legyen egy felnőtt nőnek is eredménye,aki nem terhes,hogy legyen kontroll tesztetek:))))))))))))))))
158. mgagi (válaszként erre: 157. - Tappancsmama)
2009. aug. 22. 12:07
Nem. Inkább kivártam a mai napot. Pedig van hányingerem + álmos is vagyok, de lehet hogy a melegtől vagyok most ennyire ki.
157. tappancsmama (válaszként erre: 156. - Mgagi)
2009. aug. 22. 11:50
Negatív lett a teszted?Megcsináltad a tűpróbásat is?
156. mgagi
2009. aug. 22. 08:58

Úgy néz ki hogy én nem vagyok babás:-(

De még van egy laboros meno tesztem.

2009. aug. 21. 00:04
MINDEGY HOGY REGGELI E A VIZELET,ÉN DÉLUTÁN CSINÁLTAM,DE EGY´RTELMÜ,HOGY A REGGELINEK MAGASABB A HCG TARTALMA!
154. katkamama33 (válaszként erre: 151. - Ágóbágó)
2009. aug. 20. 23:58
PONTOSAN CSAJOK,A KISFIAMÉ FÉNYES MARADT!
153. katkamama33 (válaszként erre: 147. - 91659176d7)
2009. aug. 20. 23:45
SZIA DEKNI,NEKEM SEM FÁJ ÉS DUZADT A MELLEM,NEKEM 30.-ÁN KELLENE NEM MEGJÖNNIE.MIKORTÓL PRÓBÁLKOZTOK?VAN MÁR BÉBITEK?SOK SIKERT,HA BESZÉLGETNI SZERETNÉL IDE NEKÜNK MINDÍG ÍRHATSZ!
152. mgagi (válaszként erre: 151. - Ágóbágó)
2009. aug. 20. 21:53
Lehet hogy holnap kipróbálom. Szombaton pedig sima tesztet.
151. ágóbágó (válaszként erre: 150. - Mgagi)
2009. aug. 20. 21:50

Szia!

Igen, én legalábbis úgy értelmeztem katkamama hozzászólása alpján, hogy egy síma egyszerű varrótűt, csak az a lényeg, hogy pl. ne legyen rozsdás, hanem olyan legyen, amit még nem használtak.

150. mgagi (válaszként erre: 148. - Ágóbágó)
2009. aug. 20. 21:31
Milyen ez a tűs teszt. Egy egyszerű tűt kell a vizeletbe rakni?
149. ágóbágó (válaszként erre: 147. - 91659176d7)
2009. aug. 20. 21:25

Szia dekni!

Ajánlom neked a következő cikket:

"Első terhességem és a hiedelmeim-megcáfolva"

Szurkolok neked, hogy babás legyél!

148. ágóbágó (válaszként erre: 144. - Katkamama33)
2009. aug. 20. 21:21

Szia!

Erre a tűs tesztre kíváncsi vagyok. Asszem ki is próbálom, majd beszámolok róla mi lett az eredmény. Egyébként reggeli vizeletbe kell tenni, vagy mindegy?

2009. aug. 20. 21:20

Sziasztok! Sok sikert mindenkinek és szorítok mindenkiért!

Most én is lehet babás vagyok 26-dika körül kellene meg jönnie. Remélem nem fog.

Néha fáj a mellem néha nem. Hányinger néha kerülget. Fáradt és aluszékony vagyok.

Nem tudom mi van velem.

BABÁS AKAROK LENNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Volt már valaki ugy, hogy terhes volt, de a mellei nem fájtak és nem duzzadtak meg?

146. mgagi (válaszként erre: 144. - Katkamama33)
2009. aug. 20. 20:05

Marokkói teszt? Olyat hol lehet kapni? Én még nem hallottam róla. Most nekem is van egy tesztem. Szóval holnap után megcsinálom. Gondolkoztam rajta hogy holnap kéne, de aztán azt mondtam magamnak hogy ha már 22-ét tűztem ki teszt napnak akkor kell megcsinálnom, nem hamarabb.

Szoktál hőmérőzni?

2009. aug. 20. 20:00
JA ÉS A MELLEMBÖL EGYFOLYTÁBAN JÖN "ELÖTEJ?"HA MEGNYOMOM,NEKTEK NEM?
2009. aug. 20. 19:59

SZIASZTOK !TEGNAP ESTE TESZTELTEM EGY RÉGI HAGYOMÁNYÚ MAROKKÓI TESZTTEL,POZITÍV LETT.EGYSZERÜEN EGY ÉPP,CSILLOGÓ VILLOGÓ ÚJ TÜT KELL A LEVETT VIZELETBE TENNI,HA NYOLC ÓRA MULVA BEFEKETEDIK,TERHES VAGY,HA NEM,KÉTSÉGES,DE KÉPZELJÉTEK,HOGY EZEN FELBÁTORODVA VETTEM EGY GYÓGYSZERTÉRI TESZTET,ÉS NEGETÍV LETT.

ÁGÓBÁGÓ,IGEN,NEM LÁTTAK SEMMIT,AZ ELSÖ BABÁMNÁL PEDIG RÁADÁSUL A SZÜLÉSZ NÖGYÓGYÁSZ BARÁTNÖM CSINÁLTA,HÁROMSZOR IS,ALAPOSAN,DE TUTIRA ESKÜDÖTT,HOGY SEMMI,AZTÁN MEG Ö LETT A KERESZTANYA!ÚGY HOGY LEHETSZ MÉG BABÁS,ÉN SEM KESEREDTEM EL A NEGATÍV TESZTEN,PRÓBÁLJÁTOK KI A ´TÜS TESZTET CSJOK,JA MA HOGY MEGBIZONYOSODJAK RÓLA KISFIAM PISIÉT TESZTELEM KB 1ÓRÁJA,DE FEHÉR,AZ ENYÉM EGY ÓRÁSAN MÁR ERÖSEN FEKETEDETT!

143. mgagi (válaszként erre: 141. - Ágóbágó)
2009. aug. 19. 22:03

Igen Ági vagyok.

Nekem egyfolytába, de már egy párnapja biztos hogy be van dugulva az orrom, és én sem vagyok pedig megfázva. Hányingerem nekem is van, igaz mostanában nem olyan erőteljes. Most reggel a hőm fent volt 37.2-n. Kíváncsi leszek a többi napra is. Az a furcsa az egészben hogy megint akkor emelkedett amikor a párom elment. Egyébként nem szokott ilyen magas lenni.

2009. aug. 19. 22:02
Ja, azt még kifelejtettem, hogy a doki első kérdése az volt, hogy a menzesz rendben volt? Hányinger, hányás volt? Pozitív teszt volt? Mivel menzeszem volt, nem hánytam, és nem tudok pozitív tesztet felmutatni, ezek után már sorolhattam és a tüneteimet, egyik fülén be, a másikon ki...
141. ágóbágó (válaszként erre: 139. - Mgagi)
2009. aug. 19. 21:58

Szia mgagi!

Te is Ágnes vagy?

Én már nem tudom mit gondoljak.

Ma délután olyan hányás közeli állapotba kerültem, hirtelen felhígult a nyálam, és majden csorgott ki a számból, jó lett volna rókázni egyet, de aztán elmúlt, de a gombóc a torkomban maradt. Amúgy nem vagyok egy hányós típus utoljára vagy 5-6 éve rókáztam, de akkor vírusos betegség miatt, de ma majdnem oda jutottam. Orrdugulásom nekem is volt pár napja, egymás után 3 nap este felé egyik pillanatról a másikra bedugult, aztán 10-15 perc után ugyanolyan hirtelen kidugult, pedig nem vagyok megfázva, és allergiám sincs. Veled mi újság?

140. ágóbágó (válaszként erre: 129. - Katkamama33)
2009. aug. 19. 21:53

Szia Katkamama!

Én azt nem értem az egészben, hogy ha tényleg babás vagyok, akkor hogy tud úgy elbújni a kis betyár, hogy a 7. terhességi héten ne lássa az ultrahang? Látnia kéne ekkor már, nem?

Habár nálad sem látszott. Neked előtte, a 10. és a 8. hét előtt azt mondták, hogy sehol semmi? Még csak gyanús dolgot sem láttak? Egyértelműen azt mondták, hogy nincs baba?

Az első ultrahangot magánrendelőben csinálta a doki, ott látott valamit, valami fekete foltot.

Másnap pedig majdnem 5 órás várakozás után, a kórházban (ilyen a magyar egészségügy!) "futószalag" módjára végezte el egy másik ultrahangos dokinő, nem sokat nézelődött, bemérte a méh nagyságát, meg a petefészkeket, és ennyi, jöhet a következő!

Én meg még mindig úgy érzem, nem vagyok egyedül.

Tudom, hogy hormomzavar is okozhat tüneteket, de én soha semmilyen hormontartalmú gyógyszert nem szedtem, fogamzásgátló tablettát sem, soha, most mitől lenne hormonzavarom?

Meddig tart még ez a bizonytalanság? Na mindegy, várjuk a következő menzit, vagyis nem várjuk, majd meglátjuk, mi lesz. Minden jót neked.

139. mgagi (válaszként erre: 138. - Ágóbágó)
2009. aug. 19. 21:45
Mi újság? Hogy vagy?
2009. aug. 19. 21:43

Sziasztok!

Katkamama! Én is kíváncsi vagyok az eredményedre! Drukkolok!

137. mgagi (válaszként erre: 136. - Katkamama33)
2009. aug. 19. 19:58

Kíváncsi vagyok az eredményre. Várom. Remélem baba lesz a dologban.

Nekem egyfolytában be van dugulva az orrom.

2009. aug. 19. 16:15

Szia csajok!

A hormonjaim ma nagy tréfát üznek velem,olyan ingerelt vagyok,hogy le tudnék ütni hat békát egyszerre.Megyek a farmaciába és veszek egy tesztet,ma lemondtam minden rendelésem.

135. Jucka1984 (válaszként erre: 131. - Katkamama33)
2009. aug. 19. 11:11
30 hetesek vagyunk, Kisfiú... Milán lesz a neve. Már 14 hetesen széttárta a lábacskáit, hogy megmutassa a fütyit... én biztos voltam benne, hogy lány... ennyit a megérzésről :) Nem teljesen tervezett baba, úgyhogy 7 hetesen voltam uh-n először, akkor már dobogott is a szíve... nagyon örültünk neki :))) Meg ugye az 1. mensi megjött, bár rövidebb volt, úgyhogy meg is lepődtünk h már majdnem 2hós... így nálunk kimaradt a hőmérőzés, meg a kételyek, de azért átérzem a helyzetetek, rossz lehet a bizonytalanság, mi Milánnal drukkolunk mindenkinek!!!! Szép napot és köszi a bíztatást a vesével kapcsolatosan!
134. mgagi (válaszként erre: 130. - Katkamama33)
2009. aug. 19. 07:56

Szia Katkamama!

Már nem tudom mit gondoljak. Ma reggel a mérésem 37.2. Azért furcsa. Egyrészt, mert ilyenkor már nagyon szokott fájni a mellem. Az nap amikor felszökik a hőm akkor borzalmasan szokott fájni. Másrészt ez a 16. napo ami a többihez képest korai. Harmadrészt, pedig nem szokott 37 foknál föntebb menni. Valami történik a szervezetemben. Hányingerem az van.

133. katkamama33 (válaszként erre: 98. - Tappancsmama)
2009. aug. 19. 03:54
HELLÓ TAPPANCSMAMA!PERSZE HOGY NEM BÁNJUK,KÖSZI HOGY SZURKOLSZ NEKÜNK!
132. katkamama33 (válaszként erre: 120. - Tamo87)
2009. aug. 19. 03:51
SZIA TAMO87!VELED MI ÚJSÁG, NEM ÍRTÁL MA, SZÚRKÁLSZ MÉG?
131. katkamama33 (válaszként erre: 126. - Jucka1984)
2009. aug. 19. 03:46
A NAGYOBBIK FIAMNÁL VOLT EGY VELESZÜLETETT VESE ELTÉRÉS,AZ EGYIK EGY PICITNAGYOBB VOLT MINT A MÁSIK,EGY ÉVES KORÁRA KINÖTTE.A DOKINK ANNAK IDEJÉN AZT MONDTA A FIÚKNÁL GYAKORIBB,10-BÖL EGY ÍGY SZÜLETIK,ÚGY HOGY NYUGI,NEM LESZ OTT SEMMI BAJ!KÍVÁNOK NEKTEK NAGYON SOK EGÉSZSÉGET ÉS BOLDOGSÁGOT,MAJD AZÉRT ´ROGASS NEKÜNK MI VAN A PICURIVAL.AKKOR MOST 7 HÓNAPOS VAGY?tUDOD A NEMÉT?PUSZI

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook