Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruált valaki rendszeresen terhessége alatt? fórum

Menstruált valaki rendszeresen terhessége alatt? (tudásbázis kérdés)


130. katkamama33 (válaszként erre: 127. - Mgagi)
2009. aug. 19. 03:41
SZIA!NEKED MAJD MOST MIKORRA NEM KELLENEMEGINT MEGJÖNNIE?mILYEN MÉRÉSEID VANNAK REGGELENTE?NEKEM ÉRDEKES,REGGEL LENT VAN 35,8;36,2 DE ESTE MINDEN NAP KIVÉTEL NÉLKÜL 37,0;37,1 VAGY 37,2.nA EHEZ MIT SZÓLTOK,FURA NEM?
2009. aug. 19. 03:37
HELÓ CSAJOK!EGYRE IZGALMASABB,HÁT NAGYON KIVÁNCSI VAGYOK BABÁSAK VAGYUNK -E!?NEKEM MA FURCSA TÜ SZERÜ SZURKÁLÁS VOLT ÉS VAN A MÉHEMBEN,DE NEM FELFÁZÁSOS,VAGY GYULADÁSOS,OLYAN MÁS,LEÍRNI NEHÉZ.AMÚGY MEGINT NEM VOLT IDÖM TESZTELNI,NEKEM KÜLÖNBEN MAJD 30.-ÁN NEM KELLENE MEGJÖNNIE.ÁGÓBÁGÓ!!!!HÁT EZ AZ ,EBBEN A HÓNAPBAN ÉN SEM ÉREZTEM PETEÉRÉST,AKKOR PEDIG HA BABA VAN NINCS ISPETEÉRÉS,ÚGY HOGY MÉG BÁRMI IS LEHET.NEM ÉRTEM A HÜVELYI VIZSGÁLATODAT,AZ EGYIK LÁTJA,A MÁSIK NEM,NA EBBÖL KI UGRIK KI ,KIVÁNCSI LESZEK,SZERINTEM BABÓCI VAN A DOLOGBAN CSAK BÚJKÁL.
2009. aug. 18. 19:35

Sziasztok!

A mai vizsgálaton csináltak tesztet, ami ismét negatív lett, és megint csináltak hüvelyi UH-ot, most más csinálta, mint tegnap, és ő nem látott semmit. Tehát a tesztek, és az Uh az mutatja, hogy nincs baba. De valamiért én még mindig bizonytalan vagyok. Majd kiderül, mi lesz a soron következő menzi idején, 8 nap múlva kéne megjönnie. Ebben a hónapban nem éreztem a peteérést, általában szoktam érezni, kb. 80%-ban. Most nem, de ez végül is nem jelent semmit. Várok, és várok...

127. mgagi
2009. aug. 18. 08:02
Sziasztok csajok. Már én is kezdek bizonytalan lenni. Már nincs olyan erős hányingerem. A melleim nem nőnek:-( Én nem akarok gyomortükrözésre menni:-((( A párom most megy vissza dolgozni. Egy párszor kérdezte hogy hogy érzem terhes vagyok e. Mondtam neki hogy nem tudom. Viszont ez a sok ásítás az agyamra megy és a gombóc ottvan a torkomban. Igaz nem készültem fel rá ahogy akartam (vitamin, folsav), de akkor is örültem volna neki.Abban reménykedem hogy lehet kell még egy kisidő, mert a hormon még nem elég magas és azért nincsen még mellfájós tünetem. Én is figyelem a hőgörbémet, szóval abból minden kifog derülni.
2009. aug. 18. 07:33
Lányok, én drukkolok nektek. Mi voltunk 4D-n és azt mondta a szonográfus hogy fura a veséje... hát jól megijesztett... amúgy már nagyon ari kis pofija van, jó lenne ha hamar eltelne ez a 2 hó és már kibújna... Írjátok meg mindenképp ha valakinél van babóca. Kitartás mindenkinek!
2009. aug. 18. 07:15

Sziasztok!

Tudjátok én már figyelek minden jelre, információra. Az aug 14.-20.-ig szóló horoszkópom ezt írja:

"Alig hisz majd a saját szemének, de egyelőre ne beszéljen arról, amit megtudott, mert még minden képlékeny."

Ez akár azt is jelentheti, hogy tényleg van odabenn valaki, de még bármi megtörténhet vele.

2009. aug. 18. 00:02
Helló csajok,bocsi,de általában nagyon sok a munkám és ritkán jutok géphez.Nem teszteltem még,de holnap már tényleg tesztelek,mérem a hömérsékletem,ha lett volna peteérésem ebben a hónapban,igazság szerint már fel kellett volna ugrania a hömérönek,de nem tette,és az a nyáka ami le szokott válni,azsem vált le ebben a hónapban,melleim még mindíg nem fájnak,de ha megnyomom jön belöle valami sürü folyadék.Hányingerem van,föleg a kajaszagtól,kiborulásom ma volt egy pici a színte semmin.Nem tudom mire vélni a dolgokat,nem hiszem hogy bebeszélném magamnak a dolgokat,tudom hogy létezik álterhesség,jó magam is phswzikológus vagyok.Vagyunk itt egy jó páran,de mindanyiunknak várnia kell,nem tehetünk semmit.Szorítsunk egymásnak!Ìrjatok a fejleményekröl,ismeretlenül is puszi mindenkinek!
123. katkamama33 (válaszként erre: 121. - Ágóbágó)
2009. aug. 17. 23:49
Szia ágóbágó,igen pontosan így volt,a 8.hét után,az-az a nagyobbikknál 10hetesen,a kisebbiknél 8 és fél hetesen mutatta ki a hüvelyi a terhességet.Szurkolok neked!
122. ágóbágó (válaszként erre: 120. - Tamo87)
2009. aug. 17. 22:22

Szia!

Lehet akkor én is csak bebeszéltem magamnak?

Nem tudom már mit higgyek, a testem változik, a képzeletem hatására? Az tény, hogy egy baba nálam fenekestől felfordítaná az életemet.

2009. aug. 17. 22:17

Sziasztok csajok!

Képzeljétek, nem lettem okosabb, még mindig nem tudok biztosat.

A doki azt mondta, hogy a rendes menzesz és a 4-5 negatív teszt arra utal, hogy nem vagyok terhes. Csinált hüvelyi ultrahangot, ott látott egy kis sötét foltot, a méhnyálkahártyám nincs megvastagodva, viszont az a folt őt is bekavarta, nem tudta megmondani mi lehet az.

Katkamama hozzászólásánál olvastam, hogy neki a 8. hétig sem a hasi, sem a hüvelyi UH nem mutatott semmit. Lehet nálam is ez van?

Holnap reggel vissza kell mennem a kórházba, megnéznek még páran, több szem többet lát jelszóval. De ha mégis baba lenne, hogy lehet hogy egyértelmű képet az UH sem ad? Nem értem ezt az egészet! Nekem még mindig az az érzésem, hogy babás vagyok, de lassan mindenki tiszta hülyének néz, mert általában nem így kezdődik egy terhesség. A doki is az mondta, hogy a legelső jel, hogy nem jön meg a menzesz, mellfeszülés, hányinger. Na de hány olyan hozzászolást olvastam már, akiknél nem így volt!

120. tamo87
2009. aug. 17. 22:12

Sziasztok.

Ma beszélgettem a háziorvosom asszisztensével aki 1 éve szült és orvosnak tanul. A lényeg , megemlítettem neki a dolgaimat, a baba várástól a terhességi tüneteken át, a vetélési érzésekig, és azt mondta hogy gyakori az álterhesség, ami fenn állhat akkor is ha az ember nagyon szeretne babát, és akkor is ha retteg tőle. És minden félét képes a női szervezet produkálni, a hőemelkedéstől a has növekedésig bármit, csak pozitív tesztet nem :( Hát itt eléggé elkeseredtem, mert valószínűsíthető hogy nálam is ez történt. De persze biztosat csak a nődoki mondhat, úgyhogy mondta, hogy sürgősen menjek dokihoz.

Csak azért írtam ezt, hogy esetleg benneteket se érjen hideg zuhanyként, ha a doki ezt vágja a fejetekhez. Nem túl kellemes, mikor az ember nem számít rá :(


Egyébként ma szurkált a petefészkem és nyomásra érzékeny. Olyan,mint pé -kor, de az még nem lehet, csak a 7. napon vagyok.


Majd írjatok mizujs.

119. mgagi (válaszként erre: 118. - Ágóbágó)
2009. aug. 17. 08:01
Rejtélyes dolgok vannak. Ezt már csak az orvos tudja megmagyarázni miért is vannak tüneteid.
2009. aug. 17. 06:16

Sziasztok!

A ma reggeli tesztem ismét negatív lett.

Ez már az ötödik negatí teszt, most már nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz este a dokinál!

117. mgagi (válaszként erre: 116. - Ágóbágó)
2009. aug. 16. 21:05

Drukkolok! Írd meg az eredményt amint tudod.

Nem szeretném ha velem is játékot űzne a szervezetem.

2009. aug. 16. 20:46

Sziasztok!

Van még egy tesztem, reggel megcsinálom, hátha okosabb leszek. Az utolsót 5 napja csináltam, most még egyet megpróbálok. De holnap este a doki remélem feketén-fehéren megmondja, hogy mi a helyzet, baba van-e, vagy a szervezetem űz velem furcsa játékot, de egyre jobban kezd felőrölni ez a bizonytalanság, és a legváratlanabb helyzetekben jön rám a bőghetnék. Olyan izgatott vagyok!

115. mgagi
2009. aug. 16. 19:57
Jó éjt!
114. tamo87 (válaszként erre: 113. - Mgagi)
2009. aug. 16. 19:54

Várjunk...:)

A türelem rózsát terem...írja a régi mondás...nálunk meg babát :)

Írj mihelyt lesz eredmény! Már nagyon kíváncsi vagyok :)

Most mennem kell fürödni, utána meg pakolászok. Holnap ha minden jól megy már az új lakásunkban aludhatunk :)

Szia, Jó éjt :)

113. mgagi (válaszként erre: 112. - Tamo87)
2009. aug. 16. 19:47
Akkor nincs más dolgunk mint várni. Ahogy az egyik csaj írta "az idő nekünk dolgozik." Reméljük jó lesz a vége:-)
112. tamo87 (válaszként erre: 111. - Mgagi)
2009. aug. 16. 19:43
Igazából semmi. A technológia ugyanaz, csak ott a pontos hcg mennyiséget is meg tudják állapítani. Pl:a legérzékenyebb házi teszt 10-es, de a laborban már a kevesebbet is ki tudják mutatni.
111. mgagi
2009. aug. 16. 19:22

Igyekszem nem stresszelni magam. Akármi is lesz. Egy biztos ha nem vagyok az akkor ki leszek vizsgálva. Már úgyis rám fér.

Nem tudom hogy mi a különbség az otthoni terhességi teszt és a laborban végzett terhességi teszt között?

110. tamo87
2009. aug. 16. 19:16
Megértelek. Én is azért félek egy újab tesztet csinálni. És ha bele gondolsz mindenhol azt írják, hogy a stressz nem tesz jót a babának. Na már most hogy legyen nyugodt az ember lánya, ha azt sem tudja, hogy mi van? De neked legalább vannak olyan jeleid amik még utalhatnak rá. Nekem még azok sincsenek, csak ez a cifra menstruáció és a hőemelkedés+ a páfrányok. A bőgős korszakom szerintem az utóbbi időben kialakult túlfeszített idegi túlterheltség következménye.
109. mgagi
2009. aug. 16. 19:09
Ma éppen azért imádkoztam hogy legyen végre egy biztos jel arra hogy van e bent vki. Nem jó ez a bizonytalanság. Szeretném ha következő teszt már nem negatív lenne.
108. tamo87
2009. aug. 16. 19:04

Szerintem attól,hogy nem szedtél előtte vitamint még nem lesz baja. Nem olyan régóta találták ki a terhes vitamint, mégis java részt egészséges gyerekek születtek. Lásd.: Mi saját magunk. Mikor mi születtünk még az anyukáinknak eszükbe sem jutott, hogy vitamint kéne szedniük.

Azt meg nem értem, hogy mért kellene haza jönnie? Elvégre most is van egy kislányotok mégis távol dolgozik. De persze ehhez semmi közöm. Minden esetre igaza lehet annak aki azt vallja, hogy a gyerekek választanak minket, és ők tudják, hogy mikor kell jönni, és nem mi. Ha most akar jönni akkor annak tényleg oka van, mint ahogy annak is, hogy nehezen akarja megmutatni magát.

107. mgagi (válaszként erre: 106. - Tamo87)
2009. aug. 16. 18:35

Meno tesztre kell vizeletet vinnem, de majd csak 26-án megyek. Addig még szerintem jövő héten kísérletet teszek és csinálok még egy tesztet. Utána majd meglátjuk.

Hát a párom azt mondta hogy örülne ő a babának, de most kéne jönnie. Attól fél a legjobban hogy nem szedtem előtte vitamint és esetleg vmi baja lehet a babának. Meg az a baja hogy akkor haza kellene jönnie és akkor így kevesebb az esélye hogy kijusson Ausztriába. Mert kiszeretne odamenni. Mondtam neki hogy mindennek oka van. Lehet hogy ennek a babának most kell jönnie.

A gyógyszerrel kapcsolatban én csak tippeltem. De nem biztos. Nem vagyok orvos.

106. tamo87 (válaszként erre: 105. - Mgagi)
2009. aug. 16. 18:23

És párod mit szól a dologhoz? Vagy nem jött még haza?

De ilyen szinten is befolyásolhatná a hormonokat? És másoknak is volt, hogy megjött és a teszt se mutatott semmit jó néhány hétig, és nem hiszem hogy mindenki valamilyen hormon gyógyszert szedett. De nagyon kíváncsi vagyok már rád, hogy mi is van valójában. A laborod mikor is lesz meg?

105. mgagi (válaszként erre: 104. - Tamo87)
2009. aug. 16. 17:30
ezt én sem értem, mert nekem az első terhességemnél a menzesz után 2 nappal pozitív lett. De akkor nem is jött meg. Nem tudom, de van egy olyan sejtésem hogy a gyógyszer amit kaptam tejcsorgásra egy kicsit bezavar. Nem most kezdtem el szedni, szóval a gyógyszertől már nincs tünetem. De lehet hogyha terhes vagyok akkor a hormonjaimat is egy kicsit megbirizgálja így még nem elég magas a Hcg szintem. Ez csak egy feltételezés. Egyébként e mellett a gyógyszer mellett is lehetek terhes.
104. tamo87
2009. aug. 16. 17:13

Hát igen, neked meg van rá az esélyed, hogy mégis van bent valaki. Szurkolok. :)

Csak azt nem értem még mindig, hogy ha valaki terhes, akkor miért nem mutatja ki a teszt, csak esetleg később, míg másoknak már a mensi előtt kimutatja. Olvastam, hogy az sem egészséges, ha túl korán mutatja ki a teszt, mert akkor fenn áll a lehetősége a méhen kívülinek. De az hogy esetleg a 8. héten vagy még később ez számomra érthetetlen. Lehet jobban bele kéne ásnom magam a biokémiába, és a hormonokba.

103. mgagi (válaszként erre: 102. - Tamo87)
2009. aug. 16. 15:19

Nekem most fáj a hasam olyan mintha mindjárt megjönne, pedig még a ciklus elején vagyok. Igaz már nincs menzeszem.

Egyébként nem tudom mennyi az esélye annak hogy öröklődjön az hogyha vki családjában valamelyik női tagja menstruált a terhesség alatt. Nálam nem tudok ilyenről. Viszont nekem később van a pé-m.

Most viszont az is kezdem érezni mintha kezdene feszülni a mellem, bár erről pontosabb információt esetleg holnap mondhatok.

102. tamo87 (válaszként erre: 101. - Mgagi)
2009. aug. 16. 15:01

Nekem már nincs hányingerem, csak nem esik jól semmi. Csak a gyümölcsök. És a kakaóport szagolgatom folyton, mert jól esik az illata,és legszivesebben megenném a'la natur de tudom, hogy nem lenne jó íze :(

De egyébként még csak fel sem vagyok puffadva, ami azért szerintem elengedhetetlen ha terhes valaki.

Nem akarok már többet tesztelni, de lehet hogy meg könyörülök magamon és jövőhéten mégis csinálok egyet titokban. De én lennék legjobban meglepve ha ennyi idő után lenne csak pozitív.

101. mgagi
2009. aug. 16. 14:39
Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy én sem tudok enni a reggeli azaz délelőtti hányingertől.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook