Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 30 vagyok, és nagyon szeretnék babát. Eddig rendszeres volt a vérzésem de 1-jén késett és alig van valami. Lehet terhesség? fórum

30 vagyok, és nagyon szeretnék babát. Eddig rendszeres volt a vérzésem de 1-jén késett és alig van valami. Lehet terhesség? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 7. 18:20

Mindenkivel egyetértek.

Én is tudok olyanról, akinél így derült ki, hogy babócás.

Várjuk a továbbiakat.

11. dupak eva (válaszként erre: 1. - Aise)
2011. jan. 25. 14:59

Szia...:)


Lehet, mert nekem is igy volt, sot tudok esetrol, akinek 5 honapi megvolt rendszeresen, es egeszseges babaja szuletett..:))

2010. dec. 27. 10:50
Sosem tudom meg az eredményt?nagyon eltüntél :( Minden rendben???????????????????????
9. pmjudit (válaszként erre: 1. - Aise)
2010. nov. 13. 18:53
Nálam is így kezdődött - itt játszik mellettem.:)))
8. Manett77 (válaszként erre: 1. - Aise)
2010. nov. 13. 18:51
hahóóó kiváncsi vagyok az eredményre jelezz vissza,pusszim és drukkolok:)
2010. okt. 5. 09:02

Hali!

Egyszer nekem is mensi helyett barás folyás volt egy minimális ,nyálkás.

Aztán kiderült,hogy terhes vagyok és már egy éves lesz a nagyfiam:D


Nem akarok hiu reményeket táplálni de ténleg keress fel egy dokit !!Várjuk a fejleményeket!!!:D

Sok szerencsét!

6. zsuzso100 (válaszként erre: 1. - Aise)
2010. okt. 5. 08:51
Mindenképpen keress fel orvost, mert a késés lehet agyi alapon is...mert ugye sok dolog fejben dől el!
5. kevian (válaszként erre: 1. - Aise)
2010. okt. 5. 08:48
Nekem másfél év után késett és most a másik szobában szuszog az eredménye. :D
4. sinkoneeszter (válaszként erre: 1. - Aise)
2010. okt. 5. 08:37
Szia!Bocsi "én"t évnek olvastam!Várd meg, amikor meg kéne jönnie, akkor bátran tesztelhetsz. Hosszabb próbálkozás után(4 Hónap) nekem is most jött össze a második baba!
2010. okt. 5. 08:35
Szia!Keress fel egy nőgyógyászt, mert ha nincs normális vérzés, nincs tüsző sem és így baba sem lesz!Hidd el érdemes, mert minél jobban halogatod, annál nehezebb rendbetenni és később nehezebb is teherbe esni( 35 év felé) és kihordani, pláne ha több babát szeretnél!
2. aise
2010. okt. 5. 08:33
Már nem merek tesztet se venni nehogy megint téves legyen a megérzés.és jöhet megint a remény.
1. aise
2010. okt. 5. 08:32
Sziassztok, 30 vagyok, és nagyon szeretnék babát.eddig rendszeres volt a vérzésem de most 1 én késett és alig van valami.lehet terhesség.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook