Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruált valaki rendszeresen terhessége alatt? fórum

Menstruált valaki rendszeresen terhessége alatt? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
220. mgagi
2009. aug. 25. 18:09
Nekem még van 1 hetem. Még én is bizonytalan vagyok. Már 2 napja fájnak a melleim és megis duzzadtak. De a hányinger ugyanúgy meg van. Nem csak reggel hanem napközben is szoktam érezni. Nem tudom mit gondoljak.
2009. aug. 25. 17:52

Sziasztok!

Nekem ma megjött.

Az eddigi tüneteim megvannak, most aztán megint nem tudom mit gondoljak, de kezd kimerítő lenni ez a bizonytalanság. Főleg a köldök alatti vonalat nem értem. Ha mégsem vagyok babás, akkor mitől van? Nekem nem tervezett terhesség lenne, tehát az a teória sem állja meg a helyét, hogy már nagyon akartam a babát, és bebeszéltem magamnak. Kivagyok teljesen!

218. mgagi
2009. aug. 25. 07:52
Na hát ez az ha most megint negatív lesz a teszt akkor mit csinálok. Mi van akkor ha mégis terhes vagyok? Még nem kéne megjönnie. Viszont a furcsa ebben a ciklusban hogy akkor amikor nagyon magasan volt a hőm akkor nem fájt a mellem. Pedig mindig akkor fáj. Rá 5 napra azaz tegnap kezdett el fájni. Akkor nem volt az a nagyon magas. Ma megint magas. Borzasztóan fáj. Még 1 hetem van hátra a menzeszig. De jó lenne ha nem jönne meg.
2009. aug. 25. 07:39
A hcg szinttől függnek a tesztek. Barátnőmnek még 10 hetesen is neg volt, nekem 5 hetesen már előbb jött ki a T csík mint a C. Először azt hittem szar a teszt. De a következőnél is 2mp alatt 2 csíkos lett.Előbb T csík, aztán C. Azt is hittük, hogy 2 baba van, akkor szokott magasabb hcg lenni :) De így a végefelé úgy érzem elég ez az egy is, védőnéni szerint 6 hét múlva már szülhetünk :))) Drukkolok nektek, még benézek!
2009. aug. 24. 22:41
Egyébként a tesztek nem sokat érnek. Én egyszer vettem egyet, mert gyanús volt a dolog, és VOLT 2. csík! Igaz, csak halvány, de ott volt. De nem voltam terhes.
215. ágóbágó (válaszként erre: 210. - Mgagi)
2009. aug. 24. 21:59
Szerintem ez a tűs próba sem 100%-os. Elvileg a gyógyszertári teszteknek is ki kellene mutatni, és az sem mutatja ki mindenkinél, csak nagyon sokára. Ma olvastam egy másik fórumon, hogy egy csajnak már az UH lelet 2 hete megvolt, hogy babaát vár, kíváncsiságból csinált egy tesztet, és a teszt még akkor is negatív lett! Asszem 8 hetes múlt akkor. Szóval lehet benne valami, de én a tűs tesztben sem hiszek teljesen.
214. mgagi (válaszként erre: 213. - Fd8e423e9e)
2009. aug. 24. 21:34
Értem. Azért köszi!
213. fd8e423e9e (válaszként erre: 212. - Mgagi)
2009. aug. 24. 21:32
Nem tudom, csak azt, hogy nagyon nehezen jött össze nekik a bébi, és állandóan kezelésekre kellett járnia.
212. mgagi (válaszként erre: 211. - Fd8e423e9e)
2009. aug. 24. 21:03
Milyen hormonproblémával kezelték a barátnőd?
211. fd8e423e9e (válaszként erre: 3. - Katkamama33)
2009. aug. 24. 20:52
Tudom, hogy már elkanyarodtatok a témától, de anyukám menstruált velem a harmadik hónapig (gyengébben, de nem pecsételős volt), a kolléganőm pedig az ötödik hónapig! bár őt kezelték hormonproblémával előtte, de a kisfia egészséges! el se akarta hinni, hogy babát vár.
210. mgagi (válaszként erre: 208. - Ágóbágó)
2009. aug. 24. 20:48
Ha olvassa majd reagál rá vmit. Szerinted mennyire biztos ez a tű próba? Volt már olyan aki azt írta hogy a párja pisijétől is befeketedett? :-)))
209. nezike
2009. aug. 24. 20:41
Kérdésem lenne ez a tűs teszt mennyire válik be?Én elvileg nem lehetnék terhes.Gyógyszert szedek, mensim volt.Viszont már egy ideje furin érzem magam.Nincs rosszullét vagy ilyesmi, az előző babámnál se volt semmi.De sokszor nagyon elképesztő ételeket ennék. Legszívesebben néha a vegetát enném magába, mert a fűszeres ízek után vágyom.Hangulatváltozás, lábdagadás van.Meg egy fura érzés, mintha lenne bennt valaki.De butaságnak tartottam, hisz a gyógyszer meg minden,aztán olvastam ezt a tűsa tesztet, és gondoltam semmibe nem tart, 2 óra múlva teljesen befeketedett.Hülyeség vagy csináljak tesztet?
2009. aug. 24. 20:12
Katkamama lehet nem fog örülni a jóslatomnak, mert ő nagyon kislányban reménykedik, a két fiú után.
2009. aug. 24. 20:10
Unokatesómnak most tavasszal született a kislánya, én biztos voltam benne, hogy lány lesz, mikor kiderült, hogy baba lesz, és ő is az én szülinapomon érkezett, pedig még egy bő hét hátra lett volna!
206. mgagi (válaszként erre: 204. - Ágóbágó)
2009. aug. 24. 20:08
Anyósomék tudták meg először hogy baba lesz. Anyósom azt mondta "szép és egészséges kislányotok lesz". Mind a 3 bejött:-) A párom is megálmodta hogy kislány lesz. Már az elejétől kezdve kislányt vártunk. Mikor a 18. héten megmozdult akkor pedig mindig Verának szólítottuk. A 25. héten pedig be is igazolódott a dolog.
205. mgagi (válaszként erre: 203. - Ágóbágó)
2009. aug. 24. 20:05
Nem semmi. Nekem egyszer az unokahugom jósolt nekem tenyérből. Azt mondta 3 férfi (nagy szerelem) van az életemben. Abból az egyik a férjem lesz. Így is lett:-)
204. ágóbágó (válaszként erre: 202. - Mgagi)
2009. aug. 24. 20:03
A kislánynál tudtátok, hogy lány lesz? Vagy meglepi volt? Egyébként nagyon szép a kislányod!
203. ágóbágó (válaszként erre: 201. - Mgagi)
2009. aug. 24. 20:00

Igen, magam. Arany nyaklánccal, rajta egy medál.

Kérdéseket teszek fel, ha a válasz igen, akkor leng a lánc, ha a válasz nem, akkor köröz.

Én egész messzire elmentem, van születési súly, hossz, időpont, percre pontosan. És amiért még izgibb, de ezt már azt hiszem egyszer le is írtam, hogy a párom és én ugyanazon a napon születtünk, és a baba is azon a napon érkezne, és azon is fog, ennyire biztos még soha nem voltam semmiben, megmagyarázhatatlan erős ez az érzés bennem. Még azt is megjósoltam, hogy 2013. szeptemberében lesz kistesó, egy kislány. :-)

Csal lenne már kézzel fogható bizonyítékom, egy UH lelet, amin feketén-fehéren ott van, hogy baba van.

202. mgagi (válaszként erre: 201. - Mgagi)
2009. aug. 24. 19:33
Tudod amióta azt érzem hogy terhes vagyok az jár a fejemben hogy lehet hogy most kisfiú lesz:-) A párom biztos jobban örülne neki. Nem mondom én is örülnék neki, de én kislányt szeretnék megint. Viszont nincs veszve semmi. Ha esetleg még lehet 3. baba akkor lesz még egy kislány ha mégis kisfiú lesz a 2. A 3. csak egyenlőre gondolat. Azzal szeretnénk várni egy pár évet. Hogy a másik kettő egy kicsit nagyobb önállóbb legyen.
201. mgagi (válaszként erre: 200. - Ágóbágó)
2009. aug. 24. 19:21
Ezt hogy csináltad? Jó hír. Remélem tényleg így lesz. Olyan izgi. Saját magad jósoltál?
2009. aug. 24. 18:40

Sziasztok!

Mi újság veletek?

Nekem menetrendszerűen jönnek a fáradtsági hullámok, 12 és 1 óra körül, de olyan szinten, hogy jártányi erőm is alig van, és állva el tudnék aludni. Holnapután lenne esedékes a menzim, nekem késni sosem szokott, inkánn 1-2-3 nappal előbb jön.

Katkamama! Mgagi! képzeljétek, jósoltam, és az jött ki, hogy mindhárman babásak vagyunk, és mindhármunknak kisfiunk lesz. Na erre kíváncsi vagyok, mennyire jön be a jóslatom!!!

Puszi nektek!

199. mgagi (válaszként erre: 198. - Tappancsmama)
2009. aug. 24. 15:14
Kislányom van. 2.5 éves. Vérvételt nem csinálnak. Sajnos:-(
198. tappancsmama (válaszként erre: 197. - Mgagi)
2009. aug. 24. 15:13

Vérvételt nem is csinálnak?


Mennyi idős a gyermeked?Fiú,vagy kislány?

197. mgagi (válaszként erre: 196. - Tappancsmama)
2009. aug. 24. 14:47
Nem a 2. Szerintem vissza kell mennem érte mint a vérvételkor.
196. tappancsmama (válaszként erre: 195. - Mgagi)
2009. aug. 24. 14:44

És a dokihoz küldik csak az eredményt,vagy visszamész érte?


Ő lesz az első babád?

195. mgagi (válaszként erre: 193. - Tappancsmama)
2009. aug. 24. 14:03
Nem tudom mennyi idő mire kész a teszt, de remélem másnapra már meg lesz. Aztán 1-jén megyek nőgyógyászhoz. Remélem tényleg baba és nem más.
2009. aug. 24. 13:59
És mikor mész vissza az orvoshoz?Mikor kéne nem megjönnie a következő mensinek?
193. tappancsmama (válaszként erre: 183. - Mgagi)
2009. aug. 24. 13:57

Hát ha elszíneződött akkor mégis csak bujkál ottan a pocakban egy kis CSODA.:))) Szerintem a közepe valószínűleg azért nem színeződött el,mert gondolom ott fogtad meg a tűt.


Ha szerdán mész a laborba,akkor a héten meg lesz még az eredmény,vagy megint várnod kell egy hetet rá?

192. mgagi (válaszként erre: 190. - Vandy80)
2009. aug. 24. 13:42
Szerdán megyek a laborba meno tesztre. Gondolom ott jobban megtudják nézni a hcg szintet?
191. vandy80
2009. aug. 24. 13:41
szex pocakosan -ban van: A várandósság alatt kialakult fehérfolyás nem egy fertőzés jele, hanem egy természetes jelenség, ami a hüvely fokozottabb tisztántartására törekszik.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook