Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruált valaki rendszeresen terhessége alatt? fórum

Menstruált valaki rendszeresen terhessége alatt? (tudásbázis kérdés)


100. mgagi
2009. aug. 16. 14:37

Azon gondolkoztam hogy 1 hét múlva megpróbálkozom egy tesztel, hogy hátha pozitív lesz. Ha nem akkor marad a labor. De ha pozitív lesz akkor is el kell mennem a laborba. Csajok mindenkinek megy a drukk ezerrel!!!!!

Tamo, szerintem te terhes vagy, csak még várnod kell egy kicsit az eredményre.

99. tamo87
2009. aug. 16. 13:28

Sziasztok.

Szorítok mindenkinek.

Én is jártam itt egyszer, de aztán biztos voltam benne, hogy elment. De most...nem tudom :(

Hétfőn jött meg és kevés volt aztán éjjel sok lett és a petefészkeim felváltva nagyon fájtak, kedden reggel még mindig sok és hánytam, meg majdnem elájultam, és nagyon fájt a hasam, aztán délután már kevés. Szerda reggel ömlött, délutánra már semmi, Csütörtökön vagy a zaklatottságtól, vagy a sövény nyíró rezgésétől, de kb. 2 óra hosszáig vérezgettem, azóta semmi. Ami a fura, hogy nekem előtte is és utána is szokott barnázásom lenni, de most nem. Rögtön vérzéssel kezdtem és mintha elzárták volna a csapot megszűnt, pedig elvileg utána a tisztulással kellene barnának lennie de nincs. A méhszájam puha, a hőm vasárnap óta 37,1-2 és nem vagyok beteg. A lelki tűrés határom minimális, rögtön elbőgöm magam és ember legyen a talpán aki meg tud vigasztalni. Enni pedig alig tudok, mert nincs étvágyam. A melleim pedig ugyanúgy nagyobbak mint mielőtt megjött, de nem fájnak, csak ha nincs melltartó rajtam.

tudom elég kevés tünet, de nem tudom hova tenni a dolgokat. Ilyen velem még nem volt. Ja, és az ovu mikroszkópom folyamatosan páfrányokat mutat. Ezt még nem csinálta. Elvileg akkor kellene neki páfrányosnak lennie mikor peteérés van, vagy terhes valaki. Peteérés kilőve, mert semmi jele, és ennyi ideig nem lehet. Terhesnek meg nem érzem magam és a hétfői tesztem negatív lett.

Kérlek benneteket segítsetek, mert már nagyon tanácstalan vagyok!

2009. aug. 16. 13:21

Sziasztok!


Hát most már nagyon kíváncsi vagyok Rátok Csajok!!!Kiderülhetne már,hogy valójában mi a helyzet Veletek.Én nagyon drukkolok Nektek!!!Mióta indult a fórum azóta nézem a fejleményeket és reménykedek Veletek együtt. :))Remélem nem bánjátok!


A sírásos időről nekem is vannak élményeim,amikor a kislányommal voltam terhes, volt valamilyen joghurt reklám amin úgy zokogtam,hogy a szerelmem alig tudott megvigasztalni,közben meg nagyon nevettünk ezen az abszurd dolgon.Nagyon vicces volt így már utólag. :))

2009. aug. 16. 12:46
SZIASZTOK CSAJOK!NAGYON EGY CIPÖBEN JÁRUNK,DE ÉN MÉG FÉLTEM TESZTELNI,TALÁN HOLNAP.NEKEM IS MEG VOLT RENDESEN ,MINT TUDJÁTOK,DE A TÜNETEK AZOK TÜNETEK,FÖLEG HÁNYINGER,GYAKORI VIZELETÜRÍTÉS,A MELLEM VISZONT NEM FESZÜL MINT AZ ELÖZ+O KÉT TERHESSÉGEMNÉL.REMÉLEM MIND A HÁRMAN BABÁSAK VAGYUNK!!!!!PUSZI NEKTEK
96. mgagi (válaszként erre: 95. - Ágóbágó)
2009. aug. 16. 12:00
Én is így vagyok. Elég furán érzem magam. Nekem is meg volt a menzeszem, de nem volt olyan amilyen általában. Csütörtökön csiáltam tesztet. Az nekem is negatív lett. Most viszont kiakadtam azon hogy ahogy leszedtem a tepsi tetejéről a fóliát hogy felszeleteljem a sütit lejött atetejéről a krém. Ahogy húztam le úgy jött az egész. Teljesen kikészültem és még most is elkap a sírógörcs ha csak rágondolok, ha meg ránézek akkor meg pláne. Ennyire nem szoktam kibukni, főleg nem sírni. De ez még friss. Még csak most kezdtem ezt a sírós dolgot.
95. ágóbágó (válaszként erre: 93. - Mgagi)
2009. aug. 16. 00:25
A valószínűsíthető megtermékenyülés után kb, 10 nappal kezdtem el gyanakodni, amikor is észrevettem a mellbimbók besötétedését + gyakori vizelési inger. De mivel utána rendesen megjött a mensim, gondoltam, biztos nem baba, valami más. De azóta egyre több tünet jelentkezik, és valahol legbelül úgy érzem, hogy baba van a dologban.
94. ágóbágó (válaszként erre: 92. - Mgagi)
2009. aug. 16. 00:21
Ha terhes vagyok (bár én szinte biztos vagyok benne), akkor terhességi hétben most vagyok a 7. hétben.Tehát a baba pontosan 5 és fél hetes körül lehet. A tesztek sorra negatívak, menzeszem is megvolt rendes módon, viszont egyre több terhességi tünetem van.
93. mgagi (válaszként erre: 92. - Mgagi)
2009. aug. 15. 20:43
Mikor érezted hogy estleg terhes lehesz?
92. mgagi (válaszként erre: 91. - Ágóbágó)
2009. aug. 15. 20:42
Hanyadik napon vagy?
2009. aug. 15. 19:51

Sziasztok!

Én hétfőn megyek dokihoz, remélem minden kiderül, mert a tüneteim csak szaporodnak, viszont 4 negatív teszten vagyok már túl!

90. mgagi (válaszként erre: 89. - Katkamama33)
2009. aug. 15. 16:53
Oké! Majd írok egyből amint lesz eredmény.
89. katkamama33 (válaszként erre: 88. - Mgagi)
2009. aug. 15. 16:41
SZIA MGAGI,AKKOR VÁRUNK.PUSZIKA
88. mgagi
2009. aug. 14. 21:44

Szia Katkamama!

Ma voltam a dokinál. Adott beutalót a laborba, de majdcsak jövő hét után megyek. Biztos ami biztos alapon. 1 hétig úgyis szabin lesz a házidoki.

87. mgagi (válaszként erre: 85. - Katkamama33)
2009. aug. 13. 11:50
Olyan hányás közeli állapotban vagyok, de az ujjamat nem merem ledugni a torkomon. Gondoltam már rá, de nem megy. Most még az ebéd sem esett jól. Legszivesebben ott hagytam volna, de már egész délelőtt éhes voltam pedig ettem.
86. katkamama33 (válaszként erre: 74. - Mgagi)
2009. aug. 13. 11:38
MAJD ÍRD MEG MIT MONDOTT A DOKI,ÉS SOK-SOK SZERENCSÉT NEKTEK!MOST MENNEM KELL,ÖRÜLÖK H BESZÉLTÜNK,ÉS BOCS A HIBÁK MIATT,DE NEM TANULTAM ISKOLAI SZINTEN MAGYART,CSAK AMIT ANYUKÁM ÉS NAGYNÉNIM MEGTANÍTOTTAK.
2009. aug. 13. 11:32
FIGYELJ,ÉS CSAK HÁNYINGEREDVAN,VAGY HÁNYSZ IS?TEGNAP LE KELLETT HOGY DUGJAM AZÚJJAM OLYAN ROSSZUL VOLTAM.
2009. aug. 13. 11:30
MEGÉRTELEK,HALLOTTAM A MAGYARORSZÁGI BÖLCSÖDÉKRÖL,DE JÓT NEM..
2009. aug. 13. 11:28
NEKEM MONDOD,AZ ELSÖ KÉT BABÁMNÁL VÉGIG SZENVEDTEM UGYANEZT.TÜRELEM RÓSÁT TEREM.NEM ÍGY VAN?MONDOM ÉN DE NÉHA ÉN SZORULNÉK KEZELÉSRE NEM A BETEGEIM.NAGYON TÜRELMETLEN VAGYOK.
82. mgagi (válaszként erre: 81. - Mgagi)
2009. aug. 13. 11:27
Volt hogy sírtam mert még nem lehet baba. Mondván még várjunk.
81. mgagi (válaszként erre: 79. - Katkamama33)
2009. aug. 13. 11:26
Én sokat imádkoztam hogy most legyen baba, mert Verát csak jövő szeptemberbe visszük oviba és én csak márciusig lehetek gyesen. Utána még van 6 hónap és bölcsibe meg nem akartam beadni.
80. mgagi (válaszként erre: 78. - Katkamama33)
2009. aug. 13. 11:24
Nem tudtam bocsi. Remélem azért nekem mutat vmit. Olyan rossz ez a bizonytalanság.
2009. aug. 13. 11:24
HA BECSUSSZAN EGY BABA,ANNAK MINDÍG OKA VAN,UGYHOGY REMÉLEM BABÁS VAGY,ÉSNAGYON BOLDOGOK LESZTEK..
78. katkamama33 (válaszként erre: 75. - Mgagi)
2009. aug. 13. 11:23
ÚR ISTEN DE BUTÁNAK NÉZHETS,PERSZE HOGY VOLTAM,DE NEM MUTATOTT KI SEMMIT A NYOLCADIK HÉT ELÖTT,SEM A HASI,SEM A HÜVELYI.NE HARAGUDJ,NÁLUNK ECOGRÁFIÁNAK HÍVJÁK
77. mgagi (válaszként erre: 76. - Katkamama33)
2009. aug. 13. 11:22
Nem terveztük, de mindketten már szeretnénk. De csak 1 év múlva gondoltuk. Lehet hogy becsusszant.
2009. aug. 13. 11:21
AKKOR EZEK SZERINT SÍRHATNÉKOD IS VAN,BIZTOSAN A HORMONOK,EGYÉBKÉNT KÍVÁNT TERHESSÉG?
75. mgagi (válaszként erre: 73. - Katkamama33)
2009. aug. 13. 11:20
Ultrahang van már 4D ultrahang is.
74. mgagi (válaszként erre: 72. - Katkamama33)
2009. aug. 13. 11:19
Holnap elmegyek a háziorvoshoz hogy küldjön el vmerre. Úgy érzem mintha gombóc lenne a torkomban. Csak nem akar kijönni.
2009. aug. 13. 11:18
MI AZ AZ UH-ON?
72. katkamama33 (válaszként erre: 70. - Mgagi)
2009. aug. 13. 11:17
RÉGEBBEN VOLT,DE MOSTANÁBA SEMMI FOLYÁSOM NINCSEN
71. mgagi (válaszként erre: 69. - Katkamama33)
2009. aug. 13. 11:16
Nem voltál UH-on? Akkor mit csináltál 8 hétig amíg nem tudtad biztosra hogy terhes vagy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook