Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruált valaki rendszeresen terhessége alatt? fórum

Menstruált valaki rendszeresen terhessége alatt? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
280. mgagi (válaszként erre: 278. - Zsézsé2)
2009. szept. 1. 20:16
Lehet hogy a ciklusnak abban a részében vagy. Azt hiszem a peteérés után van. Legalábbis én ezt vettem észre magamon. A menzesz után szokott laposabb lenni a hasam.
2009. szept. 1. 20:08
Most lesz 2 hónapos a babám ,és még mindig nem jött meg...
2009. szept. 1. 19:57
csak mert a férjem nem hiszi el h h nem vaok terhes...akkora a hasam esténként..és nem naon eszek
2009. szept. 1. 19:55

mgagi!

annyira változó a has minden nőnél....

egy anorexia gyanús nőnél am mikor látható szted...hány héttől?,,,ezt most csak úgy kérdezem , mert látom h tök rendes vagy és válaszolsz.....

276. mgagi (válaszként erre: 275. - Zsézsé2)
2009. szept. 1. 19:43
Nyugodj meg. Utána már minden rendben lesz.
2009. szept. 1. 19:31

köszi mgagi!


csak nyugtalanít sok dolog.....

274. mgagi (válaszként erre: 273. - Zsézsé2)
2009. szept. 1. 19:23
Ne éld bele nagyon magad, mert a szervezeted is becsaphat. Vannak akiknek menzesz is van terhesség alatt, de jobb ha nem.
2009. szept. 1. 19:13

és még annyi h h a katkamama33-nak írtam h érdekelne h az orvosok régebben az előző gyerkőcnél h nem vették észre a vérvizsgálatból h terhes?

volt másnak is ien?

köszönöm zsézsé2

2009. szept. 1. 19:11

sziasztok!

rem tud vki segíteni. . jó lenne ha minél több válasz érkezne. . .

máj-ban elment a babám. .

azóta furcsa. . . mert nem bízok a tesztekben, akkor negatív volt 3is és a múlt hóban +jött, de előtte iszonyúan feszült a mellem és érzékeny volt, sőt a hasam pont úgy nézett ki mint egy 6hetesé. én nem fogok 1enlőre dokihoz menni, de megint növöget a hasam, most semmi hányinger, hasszurkálás, hasfájás, mint májusban, de attól még h +jött lehetek terhes? tom h írják h igen, de jó lenne, ha oan vki írna erre a ?semre vmit akinek volt ien, vagy a környezetébe volt.

naon köszi, fontos lenne, + tudjátok, h a bizonytalanság az egészbe a legrosszabb.

köszi zsézsé2

271. mgagi (válaszként erre: 269. - Ágóbágó)
2009. szept. 1. 18:45

Én sem tudom mi volt velem. De jövő héten vissza kell mennem. Megvizsgál majd a doki. Mondtam neki hogy a múlt hónapban először barnáztam és másnap megjött. 3napig volt menzesz utána csak barnázás. Azt mondta hogy akkor megvizsgál. Tegnap este meg azt éreztem mintha csavarnák a bal petefészkemet.

Valami mégis volt. A hőgörbémre nem tértünk ki jobban, de majd jövő héten megpróbálom rávenni hogy magyarázza el.

2009. szept. 1. 17:47
Kíváncsi lennék arra, hogy Katkamamának hogy alakult a ciklusa, ő is menzeszelt újból, vagy neki kimaradt már a mostani? Nem tudja valaki?
269. ágóbágó (válaszként erre: 268. - Mgagi)
2009. szept. 1. 17:44

Szia!

Én ma reggel teszteltem, és ez is negatív, úgyhogy ha eddig bebeszéltem magamnak a terhességet, most azon kell lennem, hogy azzal győzzem meg magam, hogy nem vagyok az. Legalábbis meg kell próbálnom, az elmúlt napok eléggé megviseltek, ráadásul sikerült megbántanom egy olyan embert, akit nagyon szeretek, és lehet soha többé még csak szóba sem áll majd velem, ez lett az eredménye annak, hogy több mint egy hónapig örlődtem. Az a legsz*rabb az egészben, hogy nem értem a testem miért űz velem ilyen kegyetlen játékot, úgyhogy kész vagyok, mint a matek lecke.

268. mgagi (válaszként erre: 267. - Vandy80)
2009. szept. 1. 13:55
Ma voltam a nőgyógyásznál. Ma nem tudott megvizsgálni, de jövő héten vissza kell mennem. Elmeséltem neki hogy hogy alakult a múlt havi ciklusom.
267. vandy80 (válaszként erre: 266. - Mgagi)
2009. szept. 1. 13:44
sajnálom kitartást neked
266. mgagi
2009. aug. 31. 08:21

Szia Ágóbágó!

Nekem is megjött. Nálam tuti hogy nincs baba.

265. mgagi (válaszként erre: 264. - Ágóbágó)
2009. aug. 30. 19:10
Igazad van. Én már nem érzek semmit. Szóval nem hiszem hogy terhes lennék. A meno teszt betette a kaput.
264. ágóbágó (válaszként erre: 263. - Mgagi)
2009. aug. 30. 18:53
Tényleg az, de már szívesen lemondanék az ilyen izgalmakról. Jó lenne tudni biztosra, akármi is van.
263. mgagi (válaszként erre: 262. - Ágóbágó)
2009. aug. 30. 17:40
Olyan izgi. Kíváncsi vagyok mi lesz a vége. Én még nem tudok semmit se mondani. Majd két nap múlva.
2009. aug. 30. 17:34

Sziasztok!

Én túl vagyok egy újabb menzin, aminek elég érdekes módon lett vége. Tegnap reggel, a 4. napon még nagyon élénk piros volt, kevés, de élénk, aztán 2-3 óra múlva meg sehol semmi, mintha elvágták volna, aztán megint pár óra múlva meg ismét jelentkezett a fehér folyás, ami az elmúlt 1 hónapot jellemezte, és tegnap óta megint máshogy fájdogál a hasam, szúrkál, mintha apró kis villámok cikáznának benne, és ugyaezt érzem a mellemben is. Asszem hamarosan újból doki lesz ennek a vége, ha terhes vagyok, akkor már a 9.-dik hétben járok, ami azt jelenti, hogy a baba már meghaladja a 2cm-ert, nem igaz, hogy még ezt se lássák az UH-on.

Vigyázzatok magatokra!

261. mgagi (válaszként erre: 259. - Cikicakk)
2009. aug. 29. 07:49
Erre én is kíváncsi vagyok. Az orvosok mondtak erre egyáltalán vmit. Miért és hogy lehetséges ez?
260. ágóbágó (válaszként erre: 259. - Cikicakk)
2009. aug. 28. 22:31

Szia!

Az orvosok mivel magyarázták a terhesség alatti menstruációt? Miért van? Az alacsony hcg szint miatt?

2009. aug. 28. 22:04
Én 41 évesen szültem a kisfiamat, 8 vetélés után.Az első három hónapban szinte rendes menstruációm volt. Talán annyi furcsaság volt benne, hogy nem tartott 5-6 napig,hanem már a harmadik napon, de a negyediken biztos véget ért.Most lesz október elsején 13 éves a kisfiam, pedig őt már nem is akartuk.Nem volt tervezett baba.
258. ágóbágó (válaszként erre: 255. - Katkamama33)
2009. aug. 28. 21:33

Szia Katkamama!

Már hiányoltunk!

Köszönöm jól vagyok, bár nekem megjött, de a tüneteim megvannak, és még mindig úgy érzem, hogy van baba.

Ezek szerint nálad tutira van? Gratulálok, ha igen. :-)

Pusza.

257. mgagi (válaszként erre: 256. - Katkamama33)
2009. aug. 28. 11:01

Szia!

A gyógyszert én május óta szedem, és azt írja hogy az első hetekben okoz hányingert. Nos nálam ez megis volt és utána elmúlt.


Verával nekem is fájtak a veséim. Azt hittem hogy majd leszakad. Biztos nyomja.

2009. aug. 28. 10:41
Csajok,még egy kérdés,féjogat a vesém,a bal oldali,ami köves szokott lenni,de hogy mostfáj lehet a terhességtöl,az elözö kettönél már nem emlékszem rá.
2009. aug. 28. 10:38
àgobágo,köszi a jóslatot,nem baj ha fiú,csak egészséges legyen!!!Te jól vagy?
254. Jucka1984 (válaszként erre: 253. - Katkamama33)
2009. aug. 28. 10:02
fütyis, Milán :) Hát még 6-7 hétig a pociban marad, remélem. Megírom mindneképp ha kibújik! Addig is szorítok mindenkinek aki 2 csíkos tesztre vár!
253. katkamama33 (válaszként erre: 217. - Jucka1984)
2009. aug. 28. 09:48
Szia!Kisfiatok lesz,vagy kislány?Nagyon sok egészséget,és eröt a szüléshez!Ird meg rögtön,ha kezdödnek a fájások,hogy szorítani tudjunk!!!
252. katkamama33 (válaszként erre: 246. - Mgagi)
2009. aug. 28. 09:40

Szia!Azt hittem, hogy ezt a gyógyszert már régebben szedted,amikor egyszer írtál róla.

Hát igen,ez okozhat rosszulléteket.Se baj,nem olyan hosszú már ez az egy hét.Èn hétfön megyek dokihoz.

2009. aug. 28. 09:37
Sziasztok csajok,ezer bocsánat,voltam én,de csak egy egy percre,nyomon követem a dolgokat.Tudjátok mikor sok a munkám,volt egy kissebb katasztrófa,és én foglalkoztam a halálos áldozatok hozzátartozóival.Meghalt egy egész család...apa,anya,és a két tizenéves lányuk,és azon felül egy 24éves srác erösen megsebesült,de a legszörnyübb,hogy meghalt a menyasszonya aki terhes volt,úgy hogy a baba sem élhette túl egy 20 hetes terhességnél.Magyarországon nem volt a hírekben?Volt egy 4,2-es földrengés Fárón,és ennek következményeként leomlott egy szikla a perton napozókra.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook