Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyire hasznos a hulahopp? fórum

Mennyire hasznos a hulahopp? (tudásbázis kérdés)


393. 94e6ec2939 (válaszként erre: 392. - Timi,,)
2008. ápr. 18. 13:19
Ez az oldal nekem nem mukodik. Viszont van egy dognehez ezer eves karikam. az is jo lehet, nem?
392. timi,,
2008. ápr. 18. 10:17

www.magichoop.hu-n lehet rendelni.3990 ft!plusz postaköltség!

Amugy rendes karikával is tökéletes a hatás szerintem.De azt mondom,aki szeretné,és megteheti próbálja ki!

2008. ápr. 18. 09:46
Én is forgatom még a hagyományossal!! Vasárnap megyünk fürdeni, remélem mutat valami pozitív változást a fürdőruha!!!
390. czifi (válaszként erre: 369. - Timi,,)
2008. ápr. 18. 09:10
Szasztok.Nekem is lekéne faragni a derékból.3 gyerkőc van,a legkissebb 4 hónapos,elég sok maradt rajtam,de mig szopizik nem nagyon ugrélhatok.Kipróbálnám ezt a karikát.Hol lehet rendelni,na és mennyiért? Köszike
2008. ápr. 18. 08:25
Vagyok én is, bár tényleg kicsit hanyagoltam a dolgot. Pedig szeretem csinálni, csak mostanában valahogy rám jár a rúd. De a jövő héten már rendben leszek, azt hiszem és újult erővel kezdek neki. Úgy szeretnék én is olyan masszírozós karikát, de most nagyon nincs pénzünk. És ha lesz, akkor is másra kell. De azért jó a "rendes" is.
388. piltzne (válaszként erre: 387. - Timi,,)
2008. ápr. 18. 07:40

Szia,


Én még itt vagyok, de a többiek tényleg jól eltűntek. Biztos mindenki szorgalmasan karikázik. Ugye lányok? :))))))

Tegnap harminc percet tekertem, aztán kipróbáltam az új twister-t is. Azon tíz percet bírtam csak és utána remegő lábakal szálltam be a kádba. Ha kitartó leszek, akkor biztosan lesz eredménye. Csak én sem vagyok valami túl erős jellem....hamar feladom, kell a biztatás. Eddig még nem mértem le a derekamat, de majd ma megteszem és talán ad egy kis erőt, ha látom a változást.

387. timi,,
2008. ápr. 18. 07:03

sziasztok!

Felhagyott mindenki a hullahoppal,vagy mizu lányok??Nagyon meghalt itt a dolog!

386. piltzne
2008. ápr. 17. 07:33
Nekem egyáltalán nem lettek foltjaim, biztos függ a bőrtől és a kis bőr alatti hajszálerektől is. Pedig első alkalommal negyven percig tekertem a magic hoop-pal, egy vékony felsőrész volt rajtam. Tegnap este csak tíz percet használtam, de azt egy vékony hálóingben :) lefekvés előtt. Fájt ugyan az első pár percben, de látható nyoma szerencsére nem lett.
2008. ápr. 17. 07:08
Szerintem nagyon hasznos!
384. timi,,
2008. ápr. 17. 06:50
Nekem is van már egy két folt a derekam körül,,pedig minden másnap csinálom most!Hozzá kell szoktatni magunkat ugy veszem észre!
2008. ápr. 16. 19:57
Látom,a kérdésem óta sokan vettetek Magic Hopp karikát.Nagyon jó az biztos,de nekem már annyira ronda az oldalam,hogy ránézni sem bírok.A lila szín itt-ott feketébe hajlik.Pihentessem egy kicsit a dolgot,vagy nem lesz ebből baj?
382. Dinadin
2008. ápr. 16. 18:34
Ma vettem én is sima hullahopp karikát, egyelőre még nem igazán megy, de majd belejövök! Remélem elég hamar, és hatásos is lesz!
381. tundikt
2008. ápr. 16. 13:16
Úgy tűnik, jó lesz nekem a MagicHoop rizs nélkül is, mert most újra kék-zöld az oldalam, pedig a sóval feltöltött karikától már jó ideje nem volt. Mondjuk tegnap kétszer is letekertem a 40 percemet, de annyira szeretek karikázni, hogy lassan a házimunka rovására megy.
380. timi,,
2008. ápr. 16. 12:42
Ma én is hallahoppoztam vele 30 percet,,nekem is fájt eléggé még utána két órával is!!!Azért biztos használ valamit!
379. piltzne
2008. ápr. 15. 20:16

Ma megérkezett a magic hoop karikám! Mire hazaértem munkából addigra férjem és a 6 éves fiam már bőszen szerelték is össze! Persze ki is próbáltam, 40 percet karikáztam vele. Szép piros lett a derekam és még két óra múlva is jóval forrób volt, mint máshol a bőröm :)

Férjem meg is jegyezte, hogy vajon ez a zsírégetés?:)))

Mivel én csak 150cm "magas" vagyok, na meg a lakás is elég szűkös, egy elemmel kevesebbet raktunk össze. De még így is nagyobb lett, mint a régi 80cm-s karikám.

Egyenlőre nagyon lelkes vagyok, tetszik!!!!!

Csütörtökön reményeim szerint megérkezik a twister korong is amit az oriflame-től rendeltem, aztán hajrá!!!

2008. ápr. 15. 16:36
nekem is tök szépen fogy a derekam, de én is diétázom közben :) ráadásul nagyon megszerettem a hullahoppozást, most is lenne kedvem hozzá, csak nem otthon vagyok =)
377. Saffy (válaszként erre: 365. - Hotyka)
2008. ápr. 15. 14:23
Persze, diétázom is, hiszen a kettő együtt hatásos! 3 nap alatt ment le a 2 cm, eddig is fogytam, de derékból ilyen gyorsan nem.
376. timi,,
2008. ápr. 15. 13:39

én péntek este rendeltem meg a karikát és hétfön itt volt a csomag!

Bombabiztos szerintem nem esik szétt ,,meg mindet külön kell megtölteni!

További jó tekerést!

2008. ápr. 15. 09:55

Úgy látom lassan mindenki átáll a mágikus karikára! Én egyenlőre maradok a réginél, bár szívesen kipróbálnám a másikat is.

További kellemes karcsúsodást mindenkinek!!

2008. ápr. 15. 08:35
Telefonon rendeltétek a karikát? Mert én megnéztem a honlapot és nem tudtam rákattintani a megrendelés menüre. Mondjuk ebben a hónapban már tárgytalan, talán a jövő hónapban. Addig lesznek nektek is tapasztalataitok, hogy egyáltalán érdemes-e megvenni.
373. tundikt (válaszként erre: 372. - Piltzne)
2008. ápr. 15. 08:32
Ha utánvéttel rendelted meg, akkor gyorsabb, mint az előreutalás, mert ott megvárják, míg megérkezik a pénz a számlára. Utánvéttel elképzelhető, hogy már ma ott lesz a csomag.
372. piltzne
2008. ápr. 15. 07:33

Sziasztok,


Látom többen használtok Magic Hoop karikát. Én vasárnap este rendeltem meg. Mennyi időt kell várni a megérkezéséig?

Aki megtöltötte, annak üzembiztos a dolog? Nem esik szét? Porszívózni ugyanis nagyon nem szeretek.......

Ja és még egy kérdés. Ha jól emlékszem, videókazettát adnak hozzá. Nekünk már nincs mivel lejátszani. Akinek sikerült megnéznie a kazettát, kérem írja meg nekem, hogy van-e rajta fontos infó.

Köszönöm :)

371. timi,,
2008. ápr. 14. 21:41

Nekem kb 1 kiló 10-20 dkg rizs fért bele

.én is inkább a köldököm fölött tudom csak forgatni,,,

370. tundikt
2008. ápr. 14. 20:37

A mai második 40 percemet felhúzott pólóval,csupasz hassal csináltam végig. Így éreztem a hatását. Azért ez a rizses ötlet még elgondolkodtat. Nektek mennyi fért bele? Úgy értem súlyra?

És még egy kérdés a régóta karikázókhoz: Ti tudjátok a köldökötök alatt, az alsó hason forgatni a karikát? Nekem a csípőcsontom vagy lejjebb, vagy feljebb dobja, de ott tartanom nem sikerül, pedig fent már szépen lement a felesleg, s előbukkant egy kis "tégla".

369. timi,,
2008. ápr. 14. 20:25
Sziasztok!nekem is megérkezett ma a Magic hoop karikám,,,,Én is rizzsel töltöttem meg,mint te béka603.Akkor egyszerre kezdtük és ugyanazzal az ötlettel!Hu ,lesz olyan derekunk hogy csuda!!:)
2008. ápr. 14. 20:21

Sziasztok!

Hosszútávú Magic Hoop-os eredményei vannak valakinek? Az enyém pénteken érkezett.. Egyelőre napi 40perc a fejadag (TV előtt; úgy nem tűnik fel hogy lassan telne az idő)..majd kiderül mire lesz elég.. Péntek óta használom, de szerencsére nem "kékültem"..bár le7 ebben az is közrejátszott hogy azelőtt 1 hétig a 20 éves jól bevált műanyag karikával akcióztam & így a poci valamennyire hozzászokott

2008. ápr. 14. 18:55
Sziasztok!A mai napon én is Magic Hoop karika tulajdonos lettem!!Igen, a sóval töltött karika után én is könnyűnek találtam.Úgyhogy megetettem egy kis rizzsel.:)Hát ne tudjátok,elég rendesen megdolgoztatta a derekam!!Ha az első hetet túlélem, akkor marad a rizs benne,ha nem akkor kiöntöm belőle.
366. tundikt
2008. ápr. 14. 18:19
Ma nekem is megjött a Magic Hoop karikám. Én nehezebbre számítottam. Szerintem ez nincs egy kg. A digitális mérlegem 0,5 kg-onként mér, ráálltam karika nélkül is és karikával is, mindkét alkalommal ugyanazt mutatta. Ezek szerint nincs fél kg? Remélem azért így is hatásos lesz, csak én megszoktam az 1 kg sóval feltöltött karikát. A maszírozó gömböcskék viszont nagyon jók, lehet, hogy ez ellensúlyozza a könnyebbségét.
365. hotyka (válaszként erre: 361. - Saffy)
2008. ápr. 14. 18:07

Megkérdezhetem, hogy csak a hullahopptól, vagy mellette fogyózol is?:-)

Mennyi idő alatt ment le ez a 2 cm? Bocs, csak kiváncsi vagyok:-)

364. a9e1c02a7b (válaszként erre: 363. - Svenik)
2008. ápr. 14. 08:29
Szerintem meg könnyebben leesik a túl könnyű karika. Pont azért töltjük meg sóval. Meg azért is, hogy masszírozzon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook