Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi ideig ellenőriz a Hoxa egy cikket mire felrakja az oldalra? fórum

Mennyi ideig ellenőriz a Hoxa egy cikket mire felrakja az oldalra? (tudásbázis kérdés)


7. Hoxa
2008. szept. 22. 08:56

Tényleg aludtam éjszaka, ráadásul beteg is vagyok.


Másrészt kb. 70(!!!!) cikk van most nálam. Időbe telik. Nem sorrendben, hanem a téma szerint is szoktam aktiválni, tehát van aki többet vár, van, aki kevesebbet a megjelenésig.

Ha sok benne a helyesírási hiba, akkor több ideig áll, mivel több idő kell a javításhoz. Ha nincs sok időm, akkor hozzá sem kezdek egy ilyenhez.

Ha egy cikk kerek, egész és hibátlan, akkor is előfordul, hogy többet vár, mert több ilyen cikk van már előtte az adott témában.

Szóval megjósolni nem tudom, de az biztos, hogy általában minimum 2 hét.

2008. szept. 22. 07:40

Valószinü még sokáig,lehet éjjel aludt,amennyiben tegnapeste irtad,gondolom akkor küldted el ma pedig mareggel van,a kettő között egy emberalvásnyi idő telt el kb...szóval ne haragudj,nem macerálni akarlak,de a hoxa hátterében a technikai dolgokon túl szerintem emberek állnak....

Egyébként priviben kérdezd meg tőle biztosan pontosabb választ ad:)

5. Icus (válaszként erre: 2. - Ymanie)
2008. szept. 22. 07:37
Ird be a cikk szót a keresőbe, és találsz jó pár fórumot ezzel a témával kapcsolatban:(
2008. szept. 22. 07:36
Én 17-én írtam és még mindig ellenőrzés alatt van.
2008. szept. 22. 07:35
Igen, sok cikk van Nála mit át kell néznie, nem csak egy. Amikor ideje engedi foglalkozik azokkal is. Több mindent ellenőriz közben, hogy kiadható-e vagy sem és miért van benne valami hiba! Pár nap, egy hét is lehetséges.
2008. szept. 22. 07:32
Tegnapeste írtam egy cikket,de még mindig ellenőrzés alatt áll.Meddig?
2008. szept. 22. 07:31
Mennyi ideig ellenőriz a Hoxa egy cikket mire felrakja az oldalra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook