Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi hálapénzt illik adni? fórum

Mennyi hálapénzt illik adni? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 19. 17:48

Én eddig csak nőgyógyásznak fizettem.


Ellenben legutóbb már Sztk-ba mentem rákszűrésre, mert ez a kis móka (vizit+rákszűrés+ultrahang) 35ezrembe fájt volna maszeknál. Egy ezer feleslegem sincs, nem hogy 35.


Nőgyógyászt pedig anno olyat választottam, aki nem mondja meg előre, hogy ő csak ennyiért és ennyiért jön be, így én döntöttem el szülés után, hogy mennyit érdemel. Nem keveset kapott.

2010. szept. 19. 17:03
Lsd.:Fórum:Sztk- terhesgondozo vagy magánrendelés? tapasztalatok
7. 1da9380ac7 (válaszként erre: 6. - Gummy)
2010. szept. 19. 16:56
Sajnos jártam kórházban,őrzöm még a "számlát" amit a TB-től vontak.Nem hiszem,hogy általánoságban megfogadni kellene egy orvost.Inkább ha rendes,kedves,segitőkész orvost fogok ki,elégedett leszek vele fizetek neki (amit a pénztárcám megenged).Előre fizetés esetén nincs semmi garancia!
2010. szept. 19. 16:41

Hát sajna mindenképpen füzetned kell, ha több figyelmet (vagy egyáltalán valamilyen figyelmet és kedvességet) vársz el.


BecseiBea! hiába háborodik fel az ember, ha saját magáról vagy közeli hozzátartozó életéről van szó, és arról hogy jobban törődjenek vele, akkor fizetni kell!!!!!!! Nincs mese.

2010. szept. 19. 15:53

Köszönöm az eddigi hozzá szólásaitokat és várok még.

Fogadott orvost pedig csak azért szeretnék mert mindig az vizsgálna és figyelne meg kicsit jobban figyelnének rám. Az emberibb figyelmességért fizetni kell?! ezt hallottam és ezért érdeklődök tőletek. Segítsetek!

4. 1da9380ac7 (válaszként erre: 1. - Tímea0315)
2010. szept. 19. 14:13
Egy akármilyen műtét is 100 000Ft felett van a TB-ből.3-nap a kórházban min.60 000Ft.(amiért ágyat,sovány3x-i étkezést kapsz)Akkor miért is akarsz még fizetni???
2010. szept. 19. 13:31

Na, már csak az hiányozna, hogy állami kórházban, a mi pénzünkön elvégeznék a műtétet és az orvos külön számlát nyújt be érte a betegnek! Semmit sem rühhell jobban a társadalom, mint az ilyen korrupt orvost, aki fix tarifákat kér olyan műtétekért, amelyekért mi már megfizetjük őt a tb-ből.


Javaslom, hogy előbb keress egy orvost, azután ahogy tudsz, az orvos betegeinél érdeklődj, hogy szokás-e adni és mennyit. Itt szinte kizárt, hogy pontos infot kapj, mert mindenféle műtétnél más összegeket szoktak adni és abban is igen nagy a szórás.


És bármily furcsa, van aki semmit nem ad, és mégis rendes ellátást kap.


Soraid elejére visszatérve: sajnálatos, ami veled történt, az orvost remélem felelősségre vontad.

2010. szept. 19. 13:23
Szerintem,ha orvost fogadsz,akkor neki kell megmondani mennyiert vallalja a mutetet.
2010. szept. 19. 13:20
Júniusban cisztának nézték a terhességemet majd a felírt gyógyszertől elvetéltem. A műtét után visszajött szövettan eredménye középsúlyos hám dysplasia CIN II . szeretnék orvost fogadni de nem tudom mennyit illik és egyáltalán melyik orvost fogadjam meg.Egy biztos, hogy a debreceni Kenézy Gyula kórházban szeretném ha kezelnének és a műtét is ott lenne. kérlek mondjátok el tapasztalatotokat és véleményeiteket. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook