Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi az esélye, hogy 27 évesen halálos betegségem legyen? fórum

Mennyi az esélye, hogy 27 évesen halálos betegségem legyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
94. vivo44 (válaszként erre: 91. - Pasionella)
2019. jan. 29. 15:07

Hogy veled mi lesz?

A nyelved picikét erőltesd meg és menj tovább a csóknál:-))))

Szerintem utána elfelejted minden gondod bajod:-)

93. dd9dec5381 (válaszként erre: 91. - Pasionella)
2019. jan. 29. 15:03
Hazaértél, elkapod embered, és ha a manduláját meg tudod csiklandozni a nyelveddel, még nem kell hívni a papot! :))
92. Panna.33 (válaszként erre: 13. - Lapbarna)
2019. jan. 29. 15:02
Jó pénzért hamarabb is megvan. Persze ha heti szinten talál magán az ember egy-egy halálos betegséget, akkor hamar elfogy a minimálbér.
2019. jan. 29. 15:01

Szuper! Jó, hogy megtetted.


De most már az a kérdés Velem mi lesz???

90. dd9dec5381 (válaszként erre: 89. - Andussz)
2019. jan. 29. 15:00

Ez a beszéd!

A nyelved addig is használd másra, ne öltögesd! :))

89. Andussz (válaszként erre: 86. - Pasionella)
2019. jan. 29. 14:59
Tévedtek ma délelőtt felhívtam egy magán pszichologust és bejelentkeztem jovohetre. Igazatok van elfelejtettem megköszönni a tanácsokat pedig nagyon jól estek a hozzászólások. Úgyhogy mègegyszer köszönöm! Remelem elindulok felfelè innentől.
88. Pasionella (válaszként erre: 82. - Vivo44)
2019. jan. 29. 14:58

Bakker, még van másfél órám, megteszem most.

előtte még megiszom az utsó kávém... de valahogy annak az ízét is most egészen másképp érzem... :-D

87. Pasionella (válaszként erre: 85. - Lávli)
2019. jan. 29. 14:57
Remegett bizony... és elég durva repedések is vannak rajta de inkább az aggaszt, hogy egyszerűen visszahúzódik...valamitől összemegy...hazamegyek és megkérem páromat, hogy teszteljük le tudok-e még egyáltalán csókolózni vele.
86. Pasionella (válaszként erre: 80. - Andussz)
2019. jan. 29. 14:56

Mégis mit szóltam be a fotódra? :-D azt írtam így hogy látlak még könnyebben eltudlak képzelni ahogy nyújtogatod a nyelved...

A fotód alapján értelmes lánynak tűnsz aztán mégsem... van ez így...

Nem negatív kritikát írunk hanem "megoldást" adtunk már a kezedbe, hogy jár el terápiára. Leírtunk igaz történeteket igaz betegségekről hátha felébresztenek benned valamit... erre az egyedüli hozzászólásod az, hogy remeg a nyelved... Gratulálok!

85. Lávli (válaszként erre: 79. - Pasionella)
2019. jan. 29. 14:54
Remegett is????????
84. Guruljka (válaszként erre: 79. - Pasionella)
2019. jan. 29. 14:54
Az agy helyén keletkező vákuum visszaszívja. ☺ Én is így jártam, amikor még Nati tapogatta a csomóit.
83. Pasionella (válaszként erre: 81. - 65c23b64bf)
2019. jan. 29. 14:54
Tényleg basszus, ha tegnap vette volna észre akkor az még lehet nem lett volna késő.
82. vivo44 (válaszként erre: 79. - Pasionella)
2019. jan. 29. 14:53

Sajnos a munkanapod utolsó órájában meg kell fogalmaznod a végrendeletedet:-)))))

Arra vigyázz, nehogy megharapd a nyelved közben, mert nem tudod majd befejezni:-))))

81. 65c23b64bf (válaszként erre: 70. - Andussz)
2019. jan. 29. 14:52
Ezt még csak most vetted észre?
80. Andussz (válaszként erre: 76. - Pasionella)
2019. jan. 29. 14:50
Ez most nem volt korrekt. Én sem szólok be más kinèzetére, fényképére és el is várom ugyanezt. Segítséget kértem, beszélgetni szerettem volna elfogadom a negatív kritikàt hisz ez egy fórum de a fotomra beszólni ez átmegy szemèlyeskedésbe. Nem ezért regisztráltam.
79. Pasionella (válaszként erre: 78. - Lávli)
2019. jan. 29. 14:47
Megnéztem, bakker és nem, nem marad mozdulatlanul...sőt...befelé csúszik, visszahúzódik, alig bírom kint tartani. Ez minek a jele lehet???? Lehet, hogy kezd összezsugorodni valamilyen rejtélyes betegség miatt???
78. Lávli (válaszként erre: 75. - Pasionella)
2019. jan. 29. 14:45

Menj, nézd meg!

Fogadjunk, nem marad mozdulatlan a tied se! :D

77. Pasionella (válaszként erre: 70. - Andussz)
2019. jan. 29. 14:45
Én a helyedben vigyáznék, a nyelvnek bent a helye, ha sokáig nyújtogatod/tapogatod/nézegeted olyan brutális gyilkos bacik repülnek rá, hogy abba fogsz majd belehalni.
76. Pasionella (válaszként erre: 74. - Dd9dec5381)
2019. jan. 29. 14:45
Nem tudom, pont a profil fotóján gondolkodtam, így viszonylag könnyebb elképzelni ahogy állandóan kijár a mosdóba és mint egy zizi nézegeti a nyelvét...
75. Pasionella (válaszként erre: 72. - Lávli)
2019. jan. 29. 14:44
Ha kimegyek a mosdóba én is kipróbálom, hülyének néznének a kollégáim ha csak úgy neki látnék... :-D
74. dd9dec5381 (válaszként erre: 73. - Pasionella)
2019. jan. 29. 14:44

Kiderül ez is valami másodnick lopott profilfotóval...

Kezd ez már uncsoly lenni.

73. Pasionella (válaszként erre: 70. - Andussz)
2019. jan. 29. 14:41

Olvastál bármit abból amit írtunk????

Menj orvoshoz de pszihomókushoz mert nagyon nem ártana.

Igen, az a betegséged van...itt a vég...

72. Lávli (válaszként erre: 70. - Andussz)
2019. jan. 29. 14:41

Ezt most kipróbáltam.

Az enyém se :O

71. Guruljka (válaszként erre: 70. - Andussz)
2019. jan. 29. 14:38
Ha a kisujjadat nyújtod ki, ez azzal is így van.Ez nem betegség tünete, hanem az életé.
2019. jan. 29. 14:35
Amúgy azt vettem észre ha kinyujtom a nyelvem minimálisan remeg mármint nem marad mozdulatlan 100%ban :(
69. vivo44 (válaszként erre: 67. - Globus)
2019. jan. 29. 14:10

Nem vagyunk egyformák, ezért másképpen fogalmaztuk meg ugyanazt. Te nyomósabban és érthetőbben, részletesebben.

Minden szavaddal egyetértek! Keresni kellene olyan elfoglaltságot, ami elvonja a figyelmét, ugyanakkor lehet, hogy kimagasló teljesítményével a pszichés és mentális kisebbségi érzése is feljavul (nyer egy csapatban, teniszben legyőzi a barátját, stb).

Ez is egyfajta betegség, ezt nem kétlem de nem a háziorvos gyógyítja.

68. Guruljka (válaszként erre: 63. - Andussz)
2019. jan. 29. 13:58

Erre vall a kettős lábtörésed is. Más azt mondja, kemény volt, de túl vagyunk rajta. Te meg azóta "keresed az alkalmat" a legalább súlyos állapotra.

Mintha csak betegágyon kapnál elég figyelmet. Pedig ez biztosan nincs így.

67. globus (válaszként erre: 66. - Vivo44)
2019. jan. 29. 13:52

Ha nem is szó szerint, de némi igazságtartalom van abban, amit írsz.

Nem egyszer látjuk, hogy betegségfóbiás ismerőseink egy csapásra meg tudnak változni, ha magánéletben, körülményeikben olyan változás áll be, ami kielégíti szeretetigényüket. Volt olyan ismerősöm, éveken át mindenféle rákot vizionált, égnek állt a haja már a szakrendelésnek is, ahányszor meglátták. Kibulizta a teljes test ct-t, tumor marker vizsgálatot, mindazokat, amit még igazoltan daganatos betegeknek is nehezen írnak ki. No, terhes lett. Varázsütésre elmúlt minden, "örömebódottá"... persze őt is küldték pszich. felé, de hiába. Ő nem bolond! Másikuknak hivatalos papírja van a pszichoszomatikus betegségről, melyet tesztek megerősítenek, mégsem fogadja el. Kapott terápiát elutasítja, ragaszkodik szervi betegség találásához. Itthoni képalkotó vizsgálatokat nem fogadta el, megcsináltatta más városban fizetősen, ott sem találtak semmit. Sőt, szakma leghíresebb professzorjához bejelentkezett - eredmény nélkül.

Valószínűleg ilyenkor elakad a lemez valahol. Mert hiába érvelsz, hiába mutatsz bizonyítékot, bólogatnak és másnap elölről kezdik. Keresni kell hozzájuk más csatornát, ami nem egészség-központú, hanem szabadidő, társaság, baráti kör, sport, hobbi stb. amin nem találnak fogást.

66. vivo44
2019. jan. 29. 13:32

Úgy látszik, hogy egyre kevesebben vannak azok, akik hisznek az ilyenfajta mesékben. (hála istennek!)

Persze Andusz, te bizti jót szórakozol, hogy van 24 óra hírnév és veled foglalkoznak. És itt van elásva a dolog. Semmi más bajod nincsen, csak figyelemre vágysz, s ezért minden eszközt bevetsz, kerüljön az bárkinek is bármibe (nem csak pénz).

Ahogyan mások is írták, van aki nap, mint nap egy komoly betegséggel harcol, te pedig bohócot csinálsz magad körül mindenkiből. Na az valóban betegség, aki a rákkal megküzd. Vegyél egy kamerát vedd fel a napjaidat és töltsd fel a videómegosztóra, de komment nélkül. Hírnév is megvan, foglalkoznak is veled, de nem leszel nevetség tárgya.

65. ab3619a9cd (válaszként erre: 63. - Andussz)
2019. jan. 29. 11:52
Autoimmun betegségem van, de orvos utoljára a szülőágyon látott anno 8 éve! Mi a fenének kell ezt csinálni? Fogadd el hogy egészséges vagy! Bár én tehetném, de engem meg nem érdekel!!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook