Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi az esélye, hogy 27 évesen halálos betegségem legyen? fórum

Mennyi az esélye, hogy 27 évesen halálos betegségem legyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
4. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Andussz)
2019. jan. 28. 19:28
Szerencsére elég ritka betegség. Így nagyon kicsi rá az esélyed. Elég nehezen diagnosztizálják így felesleges a nyelvedet nézegetni.Egy ismerősöm meghalt benne elég gyorsan :( Te pszichoszomatikus tüneteket produkálsz. Ne olvasgass betegségekről szerintem és akkor nem lesz semmi bajod. Örülj hogy fiatal vagy és nincs semmi bajod.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Andussz)
2019. jan. 28. 19:15
Neked pszichológusra van első körben szükséged.:)
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Andussz)
2019. jan. 28. 18:58

Ennél nagyobb butaságot régen olvastam már.

Fél óránként meg tuti nincs értelme kikéredzkedni. Nem hogy örülnél, hogy egészséges vagy!

Vannak betegségek, amik fél óra alatt okoznak változást. Én szinte órára meg tudom mondani, mikor vettem észre a makula degeneráció első tünetét, de mégsem sírdogálok, hogy megvakulhatok. Pedig előfordulhat.

És fura arra visszagondolni, hogy mennyire fontos volt a sima kis rövidlátásommal, hogy milyen a szemüvegkeretem.


Szóval adj hálát az egészségedért, a nyelvedet hagyd a szádban, és örülj, hogy a párod eddig is bírta.

2019. jan. 28. 18:52
Sajnos az utóbbi időben annyi betegséget képzeltem be hogy lassan ledoktorálhatnék. Az elmúlt pár napban észrevettem hogy ráncosabb a nyelvem (lehet mindig ilyen volt) és az ALS betegség tüneteként írtak. Azóta éjjel nappal nyelveket nézek a googlen és egyre inkább úgy látom hogy van hasonlóság :( A munkahelyemen nem tudok már mit mondani mert fél óránként kikerezkedek a mosdóba megnézni a nyelvem. Amióta olvastam a tüneteket gyengének érzem a karom de érdekes mert egyik nap bal kezemet emelem nehezen másnapra jobb lesz és a jobb kezemet. Szorítani viszont tudok a kezemmel csak megemelni nehéz. Éjjel nappal olvasom az als fórumot ahol írjak hogy lélegeztetőgépre kerültek stb és nem akarom elhinni hogy 27 évesen ez a sors várjon rám. :( Paromnak nem merem megmondani mert azt mondta szakít Velem ha mègegyszer beképzelek valamit. De ha ez most tényleg komoly? 3 hónapja voltam neurologusnal ő mindent rendben talált akkor. Akkor csináltam koponya mr is mert féltem h agydaganatom van fàj a fejem de teljesen negatív lett az mr akkor. Bár már olvastam hogy a koponya mr az als nem mutatja ki. Félek elmenni a háziorvoshoz mert ha kiderül sosem fogom tudni feldolgozni. Illetve màr ő sem vesz komolyan :( abban bízom hogy ez hogy a karom nem tudom emelni néha nem egyik napról a másikra alakul ki hanem fokozatosan. De érdekes mert ma otthon maradtam és ma nem gyenge. Holnap elmegyek a házi dokihoz csak bírjam ki az eredményt. :(
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook