Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok? fórum

Mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
35. vvicus (válaszként erre: 34. - Lepi-22)
2010. ápr. 2. 16:00

Mint már írtam, nekem mensi után 3(!) nappal negatív volt, utána majd csak 5 napra rá csináltam újat, ami már pozitív volt. És nekem is minden nap meg akar jönni érzésem volt, ez a mostani hét elején szűnt meg, örülök neki, nagyon idegesítő volt.

Nem tudom, nekem a mellem ugyan fáj, de nőni nem nőtt.

Nem méred a reggeli hőd? Elkezdhetnéd! Én tavaly mértem, aztán most, amikor késett, minden reggel 37 fokot mértem, sosem volt ilyen magas akkor, amikor hőmérőztem. Ez is sokat elárul! Hiszen mensi előtt 2-3 nappal már visszaesik a hőmérséklet. És én a cervixnyákot is megnéztem.

34. lepi-22 (válaszként erre: 33. - Cbe267d9cf)
2010. ápr. 2. 14:48

Nem sokáig szedtem a fogamzásgátlót, csupán 2 hónapig. Váratlan anyagi változás miatt úgy alakult, hogy most már be tudjuk vállalni a babát. :)

Soha nem voltak ilyen tüneteim se fogamzásgátlóval, se anélkül. Félek, hogy csak beleélem magam, esetleg bebeszélem magamnak, bár a mellduzzadást és mellnövekedést párom is látja, érzi. A többit pedig én érzem. Csak azt nem tudom, hogy miért van 2 napja "mindjárt megjön" érzésem. Még mencsi előtt sem volt ilyen soha, kizárólag az előző terhességemnél. Szóval össze vagyok zavarodva. De várok. Köszönöm a segítséget, véleményeket. :)

2010. ápr. 2. 14:38
Nekem minden menstruáció előtt hasonló tüneteim voltak igaz, én nem szedtem fogamzásgátlót. Ha eddig fogamzásgátlót szedtél, az "elnyomja" a szervezeted valódi működését, így nem igazán tudhatod, hogy mensturáció előtt mik lennének a tüneteid, lennének -e egyáltalán. Nekem a felsoroltak mind megvoltak minden hónapban, a szurkáláson kívül, az tényleg csak akkor volt, amikor már várandós voltam. Akkor viszont ugyanilyen korán mint neked (a fogantatás után kb. egy héttel, azaz az elmaradt mensturáció előtt egy héttel). Én megvártam a napot míg meg kellett volna jönnie, és aznap este teszteltem és egyértelműen kimutatta. Szerintem várj addig a napig, míg meg kéne jönnie. Szorítok, hogy baba legyen! :)
2010. ápr. 2. 14:27
De mikor teszteljek leghamarabb? Mert a mostani negatív lett. Várjam meg a menstruáció napját, és ha nem jön, akkor az utána lévő reggel teszteljek első vizeletből? Rossz ez a várakozás. :D
31. bettiletti (válaszként erre: 1. - Lepi-22)
2010. ápr. 2. 14:21
Nekem is ilyen korán voltak, ez létezik, a szurka, görcsök nekem nemvárt előtt vagy 8 nappal voltak, cici csak egy olyan 3 nappal előtte, de nem vagyunk egyformában szerintem 90% h baba...:)
2010. ápr. 2. 14:00
Megérkezett az 5 darab teszt, nem bírtam várni, és elvégeztem egyet, bár nem reggeli vizeletből. Sejtettem, hogy túl korai, ráadásul nem reggeli vizelet, negatív lett. Még van 5 nap a nem vártig. Ugye ez a negatív teszt még nem mérvadó? Mikor csináljam a következő tesztet?
2010. ápr. 1. 12:07
Nincs mit.
28. lepi-22 (válaszként erre: 27. - Erikkka)
2010. ápr. 1. 10:53
Köszönöm az infót. :)
2010. ápr. 1. 10:30
20-as érzékenységű
26. Erikkka (válaszként erre: 23. - Lepi-22)
2010. ápr. 1. 10:29
Gabriel terhességi tesztet vett.
25. lepi-22 (válaszként erre: 24. - Mia87)
2010. ápr. 1. 10:29
Köszönöm a véleményed, úgy gondolom, minden hozzászólás, vélemény hasznos és talán előrébb is visz. Köszönöm. :)
24. Mia87
2010. ápr. 1. 10:24
Szia! A gyógyszer abbahagyása miatt szerintem nincsenek ilyen tünetek. én is egy hónapja hagytam abba 6 év után, és semmi hasonlót nem tapasztaltam. Tudom hogy mindenki más, de hátha segítettem. :)
23. lepi-22 (válaszként erre: 22. - Erikkka)
2010. ápr. 1. 10:17
Milyen tesztet használt a barátnőd Erikkka? És milyen érzékenységű volt?
22. Erikkka (válaszként erre: 21. - Lepi-22)
2010. ápr. 1. 10:09
Nem tervezte, de megtartja! De ő 1 héttel később tesztelt, mint te (úgy értem, ő hó közepén csinálta meg).
21. lepi-22 (válaszként erre: 18. - Erikkka)
2010. ápr. 1. 10:05
Ez bíztató Erikkka :) Gratula neki :)
20. lepi-22 (válaszként erre: 19. - Kitti84)
2010. ápr. 1. 10:03
Mivel úgyis 5 tesztet rendeltem, így amikor megjön, másnap reggel tesztelek egyet. Veszteni nem vesztek vele semmit. :)
19. Kitti84 (válaszként erre: 16. - Lepi-22)
2010. ápr. 1. 10:01
Akkor majd számolj be a fejleményekről.Nekem most mennem kell (mert közben dolgozok:-) de még vissza kukkantok majd....
18. Erikkka (válaszként erre: 15. - Lepi-22)
2010. ápr. 1. 10:01
Barátnőm is ilyen tünetek miatt vett tesztet (gabriel) és + ossat tesztelt.
17. bared (válaszként erre: 8. - Koxy)
2010. ápr. 1. 10:00
hány napig érleled a lakásban a komposztot?;-DDDDDDDDDDDDDD
16. lepi-22 (válaszként erre: 14. - Kitti84)
2010. ápr. 1. 09:58
Könnyen lehet. :P
15. lepi-22 (válaszként erre: 13. - Erikkka)
2010. ápr. 1. 09:58
Létezik, hogy ennyire korán jöjjenek terhességi tünetek? Kételkedem, bár jó lenne, ha baba miatt lenne. Felfázva nem vagyok, semmi gond nincs velem, mert kb. másfél hete csináltatott a házidokim laborvizsgálatot, minden rendben volt (más okból csinált labort).
14. Kitti84 (válaszként erre: 12. - Lepi-22)
2010. ápr. 1. 09:57
Köszi!Aranyos vagy!Akkor még várakozó állásban leszel:-)???
2010. ápr. 1. 09:55
Szerintem a teszt korai még,de a beágyazódás már megtörtént, tehát termelsz hcg-t, és azt ki kell mutatnia az ultra érzékeny tesztnek!! Csak reggeli vizelet ad biztos eredményt!
12. lepi-22 (válaszként erre: 10. - Kitti84)
2010. ápr. 1. 09:55
Gratulálok Kismama! :)Szorítok neked, hogy minden rendben legyen! :)
2010. ápr. 1. 09:54

Menstruáció előtt soha nem voltak ilyen tüneteim (mell duzzadása, mellfájás, gyakori pisilés, szédelgés, hasszurkálás). Korábbi terhességem alatt már a 6. hétben meg voltak ezek a tünetek, viszont minden terhesség más, tehát nem szeretném áltatni magam, hogy attól még, hogy a tünetek azonosak, baba van a dologban. Bár örülnénk neki. :)

Nem hiszem, hogy bebeszélem, hiszen a párom is látja a változásokat, pisilni pedig kell, érzem, bár közepes vagy kevesebb mennyiségben.

Mondjuk már úgyis beleéltem magam, de páromnak mindig azt mondom: csak 50 %. Vagy megjön, vagy nem. Nem akarom, hogy ha megjönne, akkorát csalódjon, mint én. :)

2010. ápr. 1. 09:53
Szia!Szerintem lehet, hogy terhes vagy. Én a mensi nem várt napja előtt 4-5 nappal éreztem ugyanezeket mint Te. Teszteltem is egy nagyon halványat aztán 2 nap múlva már erősebbet. Holnap megyek dokihoz, remélem minden rendben. Neked is szorítok, hogy babó legyen!
2010. ápr. 1. 09:51
Annak idején 5-6 hetesen jött ez a gyakori vizelési inger, legalábbis nem tűnt fel korábban, mert akkoriban nem is gyanakodtam terhességre. Tesztet rendeltem (5 db. ultraérzékenyt), elvileg holnap érkezik meg. Mikor teszteljek leghamarabb reggeli vizeletből? :)
8. koxy
2010. ápr. 1. 09:48
gyanús! :))) lehet még korai a teszt.. nem bizti kimutatja még, várj pár napot. én anno úgy jártam,h csináltam tesztet - lett, majd 2 nap múlva újra csináltam, akkor halványan kimutatta, majd kikukáztam az előzőt és azon is ott volt haloványan! drukkolok!!! :)
2010. ápr. 1. 09:48
Fogamzásgátló abbahagyása után sokkal-sokkal könnyebben esnek teherbe a nők..
6. frencsuri (válaszként erre: 1. - Lepi-22)
2010. ápr. 1. 09:47

Szia! Vegyél egy tesztet, de ne éld magad nagyon bele!

Nekem például ez az állandó pisilés, csak a 9-10. héten jelentkezett

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook