Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok? fórum

Mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
65. pierot
2011. jan. 27. 11:15
50%
2010. szept. 28. 08:43

Sziasztok!

Mi a párommal június óta próbálkozunk, de sajna eddig nem jött össze(tudom, h 4hónap nem a világ :))... Illetve tegnap óta menstruációs fájdalmaim vannak és világos barna folyásom, kisebb hasmenés. Ilyen barnázásom sose volt, mindig csak hirtelen zlutty volt eddig. olvasgattam, h mindezek lehetnek jelek, de mkinél párosult mell feszüléssel, nagyobbodással, de nálam semmi ilyesmi nincs. Úgy érzem, h bármelyik pillanatban megjöhet. Sajnos már volt 2 abortuszom (két komoly kapcsolatból-4 és 4,5 év- mindkettő akkor lépett le amikor terhes lettem, pedig nem számításból estem sose teherbe) ezért kicsit félek, főleg a 2. abortusz miatt(nagyon fájt), h valami gond lehet. ezeknél a terhességeknél nem emlékszem barnázásra, de a menstruációs, mindjárt meg fog jünni fájdalmakra igen, viszont azok már több hetes terhességek voltak akkor. És arról még nem is beszéltem, h átlagosan 41naposak a ciklusaim (32-61 között változó) szóval a számolgatásnak sok értelme nincs, de a ciklusom 21. napján 1értelműen éreztem a peteérés jeleit, ma vagyok a 32. napon. ami nálam sajnos 1általán nem jelenti azt, h késik... szóval arra gondoltam, hogy ha péntekig nem jön meg akkor csinálok 1 tesztet,remélem nem fogok csalódni... :) 1 szó mint száz, szerintetek lehet h azért barnázok és fájdogálok??? :)) Ne hari, ha sok volt az info...

2010. szept. 6. 16:41

Sziasztok Csütörtökön voltunk együtt párommal, másnap és utána is szurkált a hasam a jobb oldalt alul a köldöknél. De most kellenne szerdán megjönnie. Szóval ha csütörtökön kezdődött a foganás, akkor szerdán még megfog jönni? mert én azt olvastam, hogy 7-10 nap kell neki míg megfogan.


Köszönöm a választ!

62. mami29 (válaszként erre: 61. - Krimar_)
2010. szept. 6. 12:03

Szia!

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Véletlenül sem gondoltam arra, hogy terhes lehetek, de amikor majdnem elájultam egyik reggel.

Azota is folyamatosan szédülök,émelygek.

Szerinted??

2010. szept. 6. 09:48

hát akkor ha negativ, akkor negatív.

lehet h csak bebeszéled magadnak.

vicces mert én is alig várom h megjöjjön, 1-2 hete ezen rágódom.....


de azért 7 év után a szervezetedben már 2x annyi anyag van mint nekem, az nem megy ki olyan hamar akkor sem ha leállsz a gyógyszerrel.

ugyh nyugodj meg!

60. mami29
2010. szept. 6. 09:46

Sziasztok!

7 éve szedek fogamzásgátlót, és most úgy érzem terhes vagyok!

Tüneteim vannak viszont az orvosom azt mondta szedjem tovább a gyógyszert teszteltem, de negatív lett!

szerintetek?

59. sz1234
2010. jún. 17. 23:29
sziasztok. Én megszeretném kérdezni hogy lehet hogy terhes vagyok? kb egy éve szedek fogamzásgátlót, és egy hónapja remotivot ami orbáncfű tartalmú de a gyógyszerre nem volt rá írva semmi, sőt még az se hogy ez orbáncfű csak a latin neve azt meg nekem írhatják. Lényeg hogy amióta utoljára megjött azalatt a 3 hét alatt 6x voltam együtt a párommal, és én utánna mindíg lezuhanyzom meg 'kiöblítem ' magam. Már 4 napja gyógyszer szünet van. És meg kéne jönnie,ezért néztem utánna a gyógyszernek és megdöbbenve láttam hogy bizony a kettő nem szerencsés párosítás... Kétségbe vagyok esve...
2010. ápr. 4. 15:41
Köszönöm a válaszokat, véleményeket. :)
57. vvicus (válaszként erre: 56. - Lepi-22)
2010. ápr. 4. 11:13
Én már az elején írtam neked, hogy tök mindegy, milyen rövid ideig szedted a fogamzásgátlót, az bizony okoz ilyen tüneteket, és korai/kései mensit. Úgy tűnik, nálad is ez volt. Jobb is, ha vársz 2-3 hónapot a gyógyszer után.
2010. ápr. 4. 07:06
Először barnáztam, pár csepp vérrel, majd délután erősödött. Ez menstruáció lett. Csak nem értem a tüneteket és azt, hogy miért jött hamarabb. Soha nem jött hamarabb.
55. vvicus (válaszként erre: 54. - Lepi-22)
2010. ápr. 3. 19:29
Mi az, hogy "úgy néz ki"???? Vérzel? Vagy barnázol? Barnázás lehet a beágyazódás jele is.
2010. ápr. 3. 12:10
Úgy néz ki megjött... Csak nem értem, hogy miért egy héttel előbb, és nem értem, miért voltak és vannak ezek a tünetek. :(
2010. ápr. 3. 11:58
Lepi, ezek babásnak tűnő jelek, de javaslom, gyere a Pozitív teszten innen és túl...topikba, ott sokan vagyunk, akik ilyesmikről beszélgetünk.
52. bettiletti (válaszként erre: 50. - Vvicus)
2010. ápr. 3. 11:57

Így van!


(Hozzáteszem, én sem azt mondom, hogy nem igaz, hogy van 1000 ilyen topik, és írhatna másikba, de nem hinném, hogy bántani kell, vagy beszólni.)

51. bettiletti (válaszként erre: 46. - 07c4794583)
2010. ápr. 3. 11:54

Figyi, szerintem Rád nézve semmi rosszat nem írtam, és valóban rosszmájú a hozzászólásod, ettől még nem bújik ki smemilyen szög a zsákból, szerintem finom és kedves vagyok, Veled ellentétben.



Na, szupi, ha ennyien utáljátok az ilyet, nyissatok egy topikot erről.


És az írásod alapján szövegértési problémákkal is küszködsz, mivel megírtam, egész pontosan körül is írtam, miért nem jó egy másik, hasonló témájú topik ehhez.


És igen, mindenki szeretne magának, és miért ne, lehet... Nincs szabályozva, hogy valamely témával kapcsolatban hány topik nyílhat. És tudod, mindenki oda ír, ahova akar, Ami nem érdekli, hagyja ki.


És igen, elbeszélsz mellettem, nem érted.


Na szió!

50. vvicus (válaszként erre: 46. - 07c4794583)
2010. ápr. 3. 09:44

Szia! Én mindig megnézem, mielőtt nyitok egy fórumot, hogy létezik-e már másik, és ha igen, akkor inkább oda írok. Kábé 3-4 hete írtam egy "aranyérről szülés után"-ról foglalkozó fórumba, tettem fel egy kérdést, a kutya nem válaszolt, mert nem új fórum, és nem nézte meg senki, hogy a már élő fórumba aki újonnan beleírt, beszélgetést folytatott-e, vagy új kérdéssel állt-e elő. Ettől függetlenül nem nyitottam új fórumot, mert egyet értek, én sem csípem az ugyanolyan témáról szóló fórumokat, de erről a megfelelő helyen, megfelelően szót emeltem. Úgyhogy még mindig nem tudom, van-e valakinek abban tapasztalata, intimtornával tényleg megelőzhető-e az aranyér szülés után, vagy hogy minden egyes szült nőnél kijön-e egyáltalán. És még egyszer jelzem, nem nyitottam új fórumot, mert a végén kapok a fejemhez. :-)

Mellesleg, ha nekem nem tetszik egy fórum, nem szoktam odaírni, hogy berzeljem a kedélyeket. Ha még nem létezik, lehet újat nyitni, ahol erről lehet beszélgetni. Aminek szintén nem vagyok híve, én gyakorlati kérdésekről nyitok csak fórumot (ha nem találtam hasonlót), beszélgessünk, mert magányos/irigy/unott/beszólogatós vagyok fórumot nem.


Mindenkinek további szép napot! ;-)

2010. ápr. 3. 02:38
Furcsa... Együttlét után jöttek a görcsök. A melleim még mindig duzzadtak és fájnak. Most, az együttlét utáni görcs után jött pár csepp vér. Menstruációnak elvileg még korai lenne, még 6 nap lenne addig. Én már nem értek semmit, és azt sem, hogy miért járok félóránként pisilni, ha nem vagyok felfázva. :(
2010. ápr. 3. 02:07
Én is a véleményem írtam le, és ugyan olyan "hangnemben", ahogyan te reagáltál a témára. Szerintem aludj. Jó éjt! :)
47. 07c4794583 (válaszként erre: 44. - Lepi-22)
2010. ápr. 3. 01:30
értem, nos, a fórum maga a topikok gyűjteménye, amit te nyitottál, azt topiknak avagy témának hívják. a használathoz pedig aktívan hozzátartozik a kereső. de nem kell egyetérteni, azért meg lehet próbálni normálisan reagálni, ha valami kritika ért
46. 07c4794583 (válaszként erre: 43. - Bettiletti)
2010. ápr. 3. 01:27

csendben jegyzem meg, nem én vagyok az egyetlen, aki szóvá teszi, és akit meglehetősen untat, hogy heti két topik nyílik a jaj-terhes-vagyok-e-már témában, plusz ez egy olyan kérdés, amit nem lehet interneten eldönteni, és ebben az se segít, ha másnak IS vagy másnak SEM szúrt a melle, amikor anno terhes volt.

nekem pedig - "már megint" - az aranyoskodó, húdemegértő, de azért másokat egyből kapásból "lerosszmájúskodó" (ki is bújik a szög a zsákból a nagy finomkodás mögött) stílus nem tetszik - én megmondtam a véleményem, szerintem haláli idegesítőek az ilyen topikok, de mindenki akar saját magának egyet.. úgyhogy elbeszélünk egymás mellett, mert nem annak nincs értelme, hogy a nők egymás között ne beszéljék meg a félelmeiket és a vágyaikat, hanem annak, hogy ugyanarról heti x topik nyíljon.

be lehet írni a keresőbe, hogy "terhes", és meg lehet nézni az eredményt.

na "puszi", kedves "jóindulatú", fogadatlan prókátor.

45. lepi-22 (válaszként erre: 43. - Bettiletti)
2010. ápr. 3. 01:14

Köszönöm Bettiletti a hozzászólást, jólesett! :)

Ma együtt voltunk párommal, utána egy órán át furcsa szúrások, görcsök voltak, semmi egyéb. Ijesztő volt. Mitől lehetett?

Rendben, várok egy hetet a teszttel. :)

44. lepi-22 (válaszként erre: 42. - 07c4794583)
2010. ápr. 3. 01:12

Számítástechnikával, internettel foglalkoztam, így nem jelent gondot a fórum használata.

A kedves utánad szóló véleménye azonos az enyémmel, így nem is foglalkozom tovább ezzel a témával - nem is emiatt nyitottam a fórumot.

2010. ápr. 2. 23:25

Jajjj istenem....butternut...már megint.

Szerintem semmi baj, biztos nem vagy ebben a helyzetben, ilyenkor nem lehet hasonló topikra bukkanni, ugyanis minden apró érzését, tünetét fontosnak érzi az ember lánya, és épp ugyanilyen esettel foglalkozó topik pedig tuti nincsen!

Egyetértek az indítóval abban, hogy ha Téged zavar, vagy butaságnak tartod a topikot, hagyd figyelmen kívül, és ne foglalkozz vele, ne írj, ne olvass bele. Ez egy célszerű, gyakorlatias megoldás. Persze lehet írni, beszólni, leszólni, letörni, stb.

Igenis vannak korán észrevehető jelecskék, és nem orvosi diagnózist várt ő sem, csak tapasztalatokat. Nem értem, mi értelme rosszmájú hozzászólást írni.

Szerintem nem butaságot kérdezett, és nem feltétlen van benne az említett biológiakönyvben...

És különben...van fogalmas arról, milyen fontos ilyenkor, és mennyire határtalanul jól esik annyira pici jelecskékről, vagy egyáltalán ezzel kapcsolatban bármiről beszélgetni más nőkkel? Van egy csomó dolog, amit a párunkkal sem tudunk megbeszélni ezügyben, mert annyira apró, butaságnak tűnő kis női dolgok, jelecskék, tünetecskék...és néha még magunkat is hülyének nézzük, hogy ezt észrevesszük, ezen vagy azon gondolkozunk, mikor ha jobban átgondoljuk, nem biztos, hogy van értelme... De ezért van a topik, hogy mi, ilyen nők (mert minket így egymás közt ezek nem idegesítenek) tudjunk beszélgetni ezekről.

Ha Te azt érzed fontosnak, hogy milyen idegesítőek az efféle topikok, akkor ne itt firtasd meg, hanem nyiss egy új témát arról.

Itt senkinek nem hiányzik más, csak a támogató, tapasztalatmegosztó hozzászólás!

Puszi!



Lepi, a teszttel várj az 1 hetes mensikésésig!!!

2010. ápr. 2. 22:19
és ha már nem sikerül egyenesen, egyes szám második személyben megszólíts, akkor én is úgy fogalmazok, hogy "akinek nem sikerült a keresőben megtalálni a témába vágó topikot, az tanuljon már meg fóromuzni".
41. 07c4794583 (válaszként erre: 40. - Lepi-22)
2010. ápr. 2. 22:18
nekem aztán tökmindegy, csak egyszerűen be lehetne írni a meglevő 53267 topik valamelyikébe a vágyakozásod, hogy azoknak akik ezt a lentebb található beszélgetést már tízezer különböző formában elolvasták (és ez nap mint nap újra felüti a fejét), azoknak ne kelljen. dehát mindenkinek saját topikot - tőlem mindenki úgy érzi magát különlegesnek, ahogy akarja..
40. lepi-22 (válaszként erre: 39. - 07c4794583)
2010. ápr. 2. 22:02

Kedves butternut!


Tudomásom szerint a fórum azért van, hogy kérdezzünk, beszélgessünk, esetleg saját tapasztalatokat oszthassunk meg egymással. Senkinek nem kötelessége írni vagy olvasni egy adott fórumon, akinek nincs ínyére a dolog, annak annyit tudok mondani, hogy ne látogassa az adott fórumot.

Annyit még hozzátennék, hogy előző terhességemet is megéreztem. Nem állítottam, hogy terhes vagyok, csupán a tünetek alapján reménykedek, mint ahogyan sok nő ezen a fórumon, vagy akár fórumon kívül egyaránt.


Azoknak, akik tanácsot adtak, megosztották véleményüket, tapasztalatukat köszönöm az eddigi segítséget! Megírom, ha lesz eredmény! :)

2010. ápr. 2. 20:44

már megint egy állapítsunk meg egy 5 napos terhességet, de még a menzesz időpontja előtt egy héttel-topik!

inkább elő a biológiakönyvet

38. vvicus (válaszként erre: 37. - Vvicus)
2010. ápr. 2. 20:37
szájban
37. vvicus (válaszként erre: 36. - Lepi-22)
2010. ápr. 2. 20:37

Én szájba szoktam mérni. Mitől ilyen magas a hőd? Ez azért sztem nem normális.

Amúgy meg a reggeli, ébredés utáni hőt kell mérni, még mielőtt kikelnél az ágyból.

36. lepi-22 (válaszként erre: 35. - Vvicus)
2010. ápr. 2. 16:29

Az utóbbi 4-5 hónapban szinte minden nap 37,2-37,5 között van a hőm (hónalj). Hüvelyben soha nem mértem, nem akartam ennyire foglalkozni vele, mert lehet, hogy csak további feszültségeket okozhatna, főleg, ha valamiért magasabb a hőm, én meg elhiszem, hogy babám van. :)

Gyulladás nincs a szervezetemben, a teljes labornál minden rendben volt.

Lehet, hogy most kivételt teszek, és mérem a hőmet menstruációig. :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook