Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok? fórum

Mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. monstro (válaszként erre: 1. - Lepi-22)
2010. ápr. 1. 09:46

vegyél tesztet:) aztán ha ne mjön meg csináld is meg:)

De én ugyanlyen tüneteket produkálok a mensi előtt kb egy héttel,szóval azért még ne élld bele magad, de azért szurkolok:)

2010. ápr. 1. 09:45
Szerintem simán lehetsz terhes!
3. vvicus (válaszként erre: 1. - Lepi-22)
2010. ápr. 1. 09:44
Én inkább arra tippelnék, hogy a fogamzásgátló abbahagyása miatt szórakozik veled a szervezeted, de aztán ki tudja. Én meg abszolút nem éreztem, hogy terhes vagyok, 3 nappal a kimaradt mensi után negatívat teszteltem, de csak nem jött meg. Aztán múlt hétfőn pozitív lett. És minden nap úgy éreztem, aznap meg fog jönni. Nekem múlthét kedd óta vannak tüneteim, a székrekedést leszámítva minden.
2. bared (válaszként erre: 1. - Lepi-22)
2010. ápr. 1. 09:43

létezik, de ne éld bele magad..a tüneteket a nagy várakozás is okozhatja...

mindenesetre én vennék egy tesztet a helydben!)) várjuk az eredményt!)))

2010. ápr. 1. 09:40

Március 8-án jött meg a menstruációm. Egy hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, bár nem sokáig szedtem. Párommal a "termékeny napokon" együtt voltunk. Viszont egy hete nagyon gyakran vizelési inger kísért, már éjjel is sokszor felkelek miatta, pedig felfázva nem vagyok és többet sem iszom. Alhasi szurkálásokat, néha belenyilallást tapasztalok, valamint 3 napja nagyon megduzzadtak a melleim és nagyon fájnak - a duzzadt melleket párom is látja, érzékeli. Menstruáció előtt soha nem éreztem ilyen dolgokat. Néha szédelgek. Pontosan egy éve estem teherbe, sajnos a baba elment. Akkor is hasonló tüneteket éreztem, csak a menstruáció elmaradása után. Április 8-ra nem várom. Létezik, hogy megint teherbe estem volna? Nekem furcsa, hogy ilyen tüneteim vannak, mert szerintem terhességi jelnek még korai.

Várom a véleményeket, előre is köszönöm!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook