Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik városban szülhetek? Fejér megyei lakos vagyok, Székesfehérvárhoz tartoznék, de én uh-ra Dunaújvárosba járok. fórum

Melyik városban szülhetek? Fejér megyei lakos vagyok, Székesfehérvárhoz tartoznék, de én uh-ra Dunaújvárosba járok. (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 10. 18:35
Itt nálunk :) én is itt szültem.
2014. aug. 10. 18:30
Szerintem is szülhetsz bármelyikbe csak egy orvossal beszélj róla,ha van orvosod, akkor vele,ha nincs akkor kérdezz meg egy főorvost,hogy később ne legyen variálás,ha már jönni akar a baba. :)
4. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Freya93)
2014. aug. 10. 17:11

Sztem ott szulhetsz, ahol akarsz. Az en valaszott korhazam tobb,mint 100 km-re volt. Csak beszeld meg a dokiddal, hgy sos esetben tuti ott legyen ill.legyen A,B,C tervetek (utvonal,stb)

Tovabbi boldog babavarast :)

2014. aug. 10. 16:27
Én is másik megye kórházában szülök, ha eljön az idő, most is odajárok, pedig még csak "összeraknak" :) Szerintem mehetsz bárhová :)
2014. aug. 10. 16:24
Ugyanis Dunaújváros közelebb van, nem fog ez gondot jelenteni, hogy én ott akarok szülni? Előre is köszi!! 27 hetes kismama
2014. aug. 10. 16:23
Melyik városban szülhetek? Fejér megyei lakos vagyok, Székesfehérvárhoz tartoznék, de én uh-ra Dunaújvárosba járok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook