Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismer valaki jó nőgyógyászt Dunaújvárosban? fórum

Ismer valaki jó nőgyógyászt Dunaújvárosban? (tudásbázis kérdés)


1 2
53. ÁgiL
2017. jan. 26. 16:11

Sziasztok!

Szeretném a saját tapasztalatom megosztani veletek. Széles körben csak rosszat hallani a dunaújvárosi ellátásról. Most januárban született a kisfiam ebben a kórházban és mi nem fogadtunk sem orvost sem szülésznőt. Azt kell, hogy írjam, teljes mértékben meg voltunk elégedve mindenkivel (egy doktor kivételével aki kissé magasan hordta az orrát, de vele 2x futottam csak össze és mellőzhető volt).

A szülésznők a csecsemősök kedvesek, segítőkészek voltak még éjszaka is. Szüléskor a Baráth, illetve a Kolos doktor volt nálam, de lényegében a Baráth doktor vezette végig a Kicsim világrajöttét. Amellett, hogy több helyen teljesített, nagyon figyelmes volt velünk. Ahogy szükség volt rá, ott is termett. Szülés után éjszaka újból jött, hogy minden rendben van-e. Ezután a bent töltött 4 nap alatt folyamatosan bejött hozzám és meg kell jegyeznem, hogy több időt fordított rám, mint a szobatársaim fogadott orvosai rájuk. Varratszedésre mikor mentem vissza, Ő volt a szakrendelésen is és papír nélkül emlékezett rám. Nagyon kedves, udvarias volt és kérdés nélkül is ellátott a további teendőkkel.

Összefoglalva az én tapasztalatom 100%-osan rácáfolt minden előzőleg hallott negatívumra. Innen is szeretném megköszönni mindazok munkáját, akik ebben az időben segítségünkre voltak és nagyon jó szívvel ajánlom Baráth Károly doktorurat mindenkinek!

2016. ápr. 13. 11:49

Sziasztok! Dr. Barna Andrásról érdeklődnék, hogy ki milyen véleménnyel van róla, aki mostanában szült nála? Illetve, hogy magán rendelésen milyen áron dolgozik?

Köszönöm a válaszokat előre is!

51. Marly (válaszként erre: 50. - V.monika)
2016. febr. 3. 12:12

Szia!Gondolom, már megtudtad az elérhetőségét a Baráth dokinak, tudnál nekem segíteni?

Engem az árak érdekelnének nála.

Előre is köszi

2015. febr. 6. 22:35
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni DR.Baráth Károly magánrendelőjének elérhetőségét szeretném megtudni,illetve ha árat is tudna írni valaki azt megköszönném!!!
2014. febr. 12. 12:16

Sziasztok

Örülök hogy rátaláltam erre a fórumra.Ismer alaki Dunaújvárosban olyan nőgyógyászt,aki hajlandó elküldeni 3. és 21. napi hormon vérvételre?Két vetélésen vagyok túl és eddig nincsenek túl jó tapasztalataim.Nem szeretném megvárni a harmadik vetélést,így kivizsgáltatnám magam.

Titeket küldött valamelyik orvos laborba?Nem baj,ha magán.

2013. nov. 24. 22:06
Én sem ajánlom a Barnát,elég "leszarom" stílusa lett.
2013. szept. 17. 09:53

Halih

Ha elfogadsz egy jó tanácsot, messze kerüld el a dunaújvárosi dokikat, ha komolyabb gondod van vagy terhesgondozásra jársz. Barna doki kedves, alapos, egy vizsgálatra, rákszűrésre ideális, de a terhesgondozáson nem tetszett a hozzáállása.. Lehet csak én nem találtam meg vele a hangot de nekem akkor sem tetszett néhány dolog.

Először is a vizsgálat fájt nála és amikor szóvá tettem, nemtetszését fejezte ki. Pedig ha mondom, hogy fájt, mert még utána két nappal is fájt, feszült ott belül. Soha ilyen nem fordult elő.

Másodszor elküldött a 20. heti uh vizsgálatra, amit a kórházban végeznek. Amikor odamentem bent volt, aztán fogta magát és elment. Jött egy másik, szűcs doki (hentes), aki negyven percen keresztül ultrahangozott, volt, hogy két kézzel nyomta a hasamra azt a vacak fejet, fájt a hasfalam is. Bunkó is volt, kértem nézze meg a gyerek nemét, flegmán válaszolta, hogy ő azt nem látja. Elég kellemetlenül éreztem magam és mivel első terhességem, fogalmam nem volt róla mennyire normális egy magzatot 40 percig ultrahangozni, fájt a hasfalam a nyomástól, ezért felhívtam Barnát. Kérdeztem tőle sok ilyen lesz-e még, én nyugodtabb lennék, ha ő vizsgálna és fáj a hasam, sokáig tartott stb. Erre leszúrt, hogy örüljek neki az a szűcs doktor alapos volt, pesten egy órát is ultrahangoznak és az egész úgy jjött le, hogy ne rinyáljak már, örüljek, hogy meg lettem vizsgálva jó alaposan.

Nem nyugtatott meg, amikor a szomszéd csaj mesélte, hogy neki úgy indították be a szülést, hogy nyomkodták a hasát. Sokan dícsérik Barna doktort, azért mentem hozzá, de nekem nem voltak vele jó tapasztalataim. Más meg szóba se jöhet, de neki adtam egy esélyt, mert sokan jó véleménnyel voltak róla. Mostmár csak akkor kerüljek dunaújvárosi nődoki keze alá, ha eszméletlenül visznek, nem tudok magamról.

Ezért hamar, hamar iszkoltam Pestre. Régebben Dr. Radványi Krisztinához jártam és szerintem távolság ide oda de megéri, mert nagyon normális, ember számba vesz és ha kételyeim vannak elmagyaráz mindent érthetően, nem úgy kezel, mint egy menhelyi kutyát.

A legjobbakat!!


A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.

46. Dinabolic (válaszként erre: 32. - Picikac)
2012. júl. 23. 17:22
Sziasztok, nekem nagyon jó a tapasztalatom Dr. Simon Csikós Krisztinával. Türelmes, kedves, ügyes. Csak ajánlani tudom.
2012. júl. 22. 15:21
Sziasztok,nekem nagyon jó a tapasztalatom Dr. Simon Csikós Krisztinával.Türelmes,kedves,ügyes.Csak ajánlani tudom.
44. bfbfdbbd29 (válaszként erre: 30. - 2545157c39)
2012. júl. 3. 20:49
Eszembe jutott egy régi történet, annyira fájó, hogy mélyen eltemettem magamban. Csak az orvos nevére emlékszem: Me..e. Második gyermekünkkel voltam terhes, alig 9 hetes, amikor vérezni kezdtem. Be kellett mennem a Dújv-i kórházba. Megvizsgáltak és azt mondták, valószínű elhalt a magzat, és vártak. Nem volt még fogadott orvosom, minden olyan hirtelen történt. Vártak egy napot,rettenetesen véreztem, görcsöltem, amíg erős vérzés mellett "kicsúszott " a magzat. Akkor ügyeletes a fenti nevű orvos volt, gyorsan túl akart lenni a tisztításon... Bevittek a műtőbe, azonnal beadta a fájdalomcsillapítót és azzal a mozdulattal benyomta a méhszájon át a tágító eszközt, és egyből elkezdte kikaparni. A fájdalomcsillapító injekció még semmit nem használt, ordítottam a fájdalomtól, feltéptem (szó szerint) a szíjat, vagy mi a fene az, amivel a lábam volt leszíjazva, lilára markoltam a férfi ápoló kezét, aki LEFOGOTT!!! Rettenetesen fájt. A férfi ápoló törölte le a könnyeimet, ő nagyon sajnált. Visszatoltak a szobába a szobatársaim döbbenetére. 7, azaz HETES percig voltam távol, mérték az időt. Utána kezdett el hatni a fájdalomcsillapító injekció, amit a méhszájba adtak... Tervezett és várt terhesség volt, rendezett családi élet, boldog babavárás, teli tervekkel ... és úgy elbánt velem az a kis te.ű doki, hogy míg élek nem bocsájtom meg neki. Utána erősen fontolgattuk, hogy feljelentjük, sőt az egyik adjunktus kollégája, akit később felkerestünk , ő is azt mondta, hogy érdemes lenne beperelni... de nem tettem. A következő terhességemnél csak és kizárólag az az egy adjunktus vizsgálhatott meg és senki más. Sajnos ő már elment a kórházból. A tüske örökre megmarad, a fájdalom leírhatatlan volt. Lehet, hogy azóta jó dokivá vált, de én utána elevenen szerettem volna megnyúzni.
43. 2545157c39 (válaszként erre: 36. - Picikac)
2012. júl. 2. 14:07

Jaj Őt ne :S

Ha rám hallgatsz őt nem választod :S

2012. júl. 2. 13:42
Különben meg a legfontosabb az emberségesség és a szakértelem szerintem. Na meg hogy ne legyen bunkó.
2012. júl. 2. 13:41
Köszönöm a segítséget.
2012. júl. 2. 13:34

Sajnos én csak a Baráth elérhetőségét tudom, másét nem. Hozzá nem kell bejelentkezni egyébként, érkezési sorrendben jutnak be a kismamák.


Nincs doki, akiről ne lenne amúgy rossz véleménye valakinek.

39. Trinitas (válaszként erre: 35. - 2545157c39)
2012. júl. 2. 13:32
Mikor kórházban voltam akkor annyit hallottam, hogy rengeteget utazik így távol van.. ez is egy kizáró ok lehet..
38. Trinitas (válaszként erre: 36. - Picikac)
2012. júl. 2. 13:31

Én őt csak látásból ismerem, a modora elsőre meghökkentő mert olyan mintha nagyképű és cinikus lenne de közben meg ez az egész nála egy poén, és ha erre rájön az ember akkor kifejezetten jó fejnek tűnik, akivel lehet viccelődni. De ennyi, én semmi mást nem tudok róla.


A Barna egy tünemény, nem véletlenül járnak hozzá annyian.. a Baráth meg egy végtelenül jó ember én nagyon szeretem.

A Medve is egy kedvelt nődoki a városban.

2012. júl. 2. 13:15
Engem az elérhetőségük is érdekelne, ha tudjátok.
2012. júl. 2. 13:09
Porkoláb Hubáról mi a vélemény?
35. 2545157c39 (válaszként erre: 33. - Trinitas)
2012. júl. 2. 13:06

Igen túlvállalta, rengeteg kismama mondta, hogy nem fordít rá elég időt, mert nincs ideje, mert túl sokat vállalt, de persze őt kell megkérdezni, ezt is írtam az előbb...

Én semmiképp sem választanám őt, mert hiába most a legjobbak közt van, ha nincs rám kellő ideje akkor semmi értelme.

2012. júl. 2. 13:01
Mindenkinek más a jó úgy látom. Nem lesz egyszerű. A Baráth doktor merre rendel?
33. Trinitas (válaszként erre: 30. - 2545157c39)
2012. júl. 2. 12:57
Túlvállalta? :) Mert népszerű? Én a Baráth-hoz járok, rengeteg kismamája van, még sosem hallottam olyanról, hogy emiatt elutasított volna bárkit.. Szerintem egész egyszerűen a Barna dokitól kell ezt megkérdezni :)
2012. júl. 2. 12:55
Igazándiból egyik orvost sem ismerem, mert nem régóta lakom Dunaújvárosban.
2012. júl. 2. 12:54
Azt találtam a Barnának Kulcson van magánrendelése. Erről tudsz valamit?
2012. júl. 2. 12:42
A Barna Doktor már így is túl vállalta magát, szerintem nem vállal már többet, de meg kell kérdezni, amúgy tényleg jó orvos, sokan a Medvét vagy a Bazsát választják még ők is nagyon jók :)
29. Picikac (válaszként erre: 25. - 2545157c39)
2012. júl. 2. 12:41
És hol a válasz?? :-)
2012. júl. 2. 12:37
Csak elsőre béna voltam. :-)
2012. júl. 2. 12:36
Hát ez a kérdés. :-)
2012. júl. 2. 12:36
Egy jó nőgyógyászt keresnék Dunaújvárosban. A tapasztalatokra lennék kíváncsi, illetve, hogy van-e magánrendelésük. Dr. Barna Andrásról olvastam eddig jókat, de nem tudom ő még a városban van-e. Azért lenne fontos, mert a baba téma nem akar természetes úton megvalósulni. Előre is köszönöm a segítséget.
2012. júl. 2. 12:35
Mi a kérdés? :)
2012. júl. 2. 12:34
Dunaújvárosi nőgyógyászok.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook