Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet-e "spórolni" a narancsbőr elleni készítményekkel, ha előtte normál testápolóval bekenem az érintett területeket? fórum

Lehet-e "spórolni" a narancsbőr elleni készítményekkel, ha előtte normál testápolóval bekenem az érintett területeket? (tudásbázis kérdés)


14. zsuzso100 (válaszként erre: 10. - Fda58604ed)
2009. máj. 21. 11:01
Milyen arányban? Vagy hogy kevered össze?
2008. jún. 16. 15:58
én csak baba kamillás testápolót használok, egész testre, elég ramaty a bőröm. És egy pár hónap alatt elmúlt a narancsbőr a fenekemről. Hm...
12. esztella100 (válaszként erre: 10. - Fda58604ed)
2008. máj. 23. 06:06
köszi,ezt én is kipróbálom:)
2008. máj. 23. 03:30
Nem is szabad bekenni más krémmel magad mielött használsz ilyen krémet. sőtt... a legtöbb krémre rá van írva az is hogy tiszta bőrre, fürdés után!!:) pont így pazarolsz ha testápolózol..
2008. máj. 13. 10:57

Lehet velük spórolni. Ne vedd meg!

Ha egy testápolóba (frissen, csak a kellő adagban)

cseppentesz fahéj, boróka és rozmaringolajat, ugyaezt a hatást éred el.

Ha van otthon szilíciumzseléd, azt is tehetsz bele, külsőleg és belsőleg is jól erősíti a kötőszöveteidet.

Egy-egy üveg illóolaj hónapokig elég, de vigyázz, ha túl sok az olaj, erősen égethet!

2008. máj. 13. 06:20
Sztem a testápoló előtt érdemes használni, mert több hatóanyag szívódik fel, nincsenek eltömődve a pórusok.
8. drnéni (válaszként erre: 7. - Szanád)
2008. máj. 10. 23:34
Szerintem (és Dobozy Prof. szerint) még addig se. Nem véletlen, hogy a reklámszövegben mindig az van: x% nő feszesebbnek látta bőrét, és nem az, hogy feszesebb lett.
2008. máj. 10. 15:55

Szerintem azzal spórolsz ,ha nem veszed meg...

Ezek a krémek csak addig " hatásosak " míg kenegeted.

2008. máj. 10. 11:21

Velemenyem szerint feneket es combot nem is kenne kenni zsiros kremekkel, mert en ugy erzekelem, h az a zsirmennyiseg is beepul a szervezetbe.... Lehet h nem igy van, csak ennyire megbolonditja az agyam, h meg csinosabb szeretnek lenni, de mindig ugy erzem, h a kremtol kijon a narancsbor.

Amit viszont pozitivnak talalok, azok a kulonfele mentolos dolgok. En eukaliptusszal kenem a combom es a fenekem es latvanyosan csokken a cellulitisz, aztan megunom a kenegetest es visszajon... Addig meg nem kenegettem magam, h tokeletesen elmuljon. Es maga a kenegetes nem is eleg :)

Mindig mikor bekenem, tornazok a combomra es a fenekemre a nagyobb hatas elerese erdekeben. Csak az a baj, h ha 1 napot kihagyok, akkor utanna mar megfeledkezem rola... Mindig erosebb a lustasagom sajnos...

2008. máj. 10. 09:28
Sztem nem!
4. 4ab67f870d (válaszként erre: 2. - 7934d1ac97)
2008. ápr. 17. 08:24
Pedig használ. Mondjuk nem hipp-hopp, de azért el lehet érni velük bizonyos hatást. És néha már az is elég:-))
2008. ápr. 17. 08:23
Ugyanis nekem szomjas sivatag módjára issza a bőröm a krémet, zselét, mert nagyon száraz. Kevésbé lenne vajon hatékony a készítmény, ha használat előtt valamennyi idővel testápolóval lekenném az érintett felületet?
2008. ápr. 17. 08:23

szted ha ilyen módon próbálsz spórolni a narancsbőr elleni készítménnyel akkor valóban lesz olyan hatásos mintha előtte nem kennéd be testápolóval???

Mondjuk én alapjában véve nem hiszem el hogy hasznának ezek a készítmények.

2008. ápr. 17. 08:21
Lehet-e "spórolni" a narancsbőr elleni készítményekkel, ha előtte normál testápolóval bekenem az érintett területeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook