Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tartalmaz a candida elleni kúrában javasolt teljes test tisztítás és hol lehet megvenni a készítményeket? fórum

Mit tartalmaz a candida elleni kúrában javasolt teljes test tisztítás és hol lehet megvenni a készítményeket? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 3. 18:55
www.vitaminkirály.hu szerintem a könyvet is megtudod rendelni, meg táplálékkiegészítőket.
8. life14 (válaszként erre: 6. - Hegylakó)
2012. okt. 3. 00:54

Csak neten lehet megrendelni vagy helyben is meg lehet valahol venni

?

2012. okt. 3. 00:52

Koszonom a valaszokat!

Csinaltam mar a Candida dietat es szedtem gyogynoveny keszitmenyeket is,termeszetgyogyasz utasitasait kovettem.De nem segitett.

Most szenhidratszamlalo dietat csinalok makrobiotikaval es glutenmentes termekekkel konbinalva endometriozis pcos es inzzulin rezisztencia miatt.

2012. okt. 2. 22:05
Az ÖKO-net-nél minden készítményt megtalálsz.
2012. okt. 2. 07:22

sokat segit, ha tudod miért van

A gombák a testünkben c könyv nekem ez volt a felhomályositás

2, dr Flórián Sándor természetgyógyász aki megtanitott ... és gyógyszerrel is segitette

mert nagyon veszélyes is tud lenni az éhes Candida

addig is , kerüld a tej és tejtermékeket, cukrot, élesztőt, ecetet élesztő nélküli kenyeret (tönkölybúzás) elönybe , keress


krumplit, hagymát, babot, borsót nem szereti, ezért Te ezeket nyugodtan...

a grapfuit minden nap 1-1 ajánlott

2012. okt. 1. 20:06
Ajánlom figyelmedbe Boldog Gizella könyveit. Többet is kiadott, nem drágák, és minden benne van, amit a candidáról tudnod kell. Ne szedj gyógyszert, ha máshogy is tudod kezelni a candidát.
2012. okt. 1. 19:52
Nekem is a diéta segített!Gyógyszert egyáltalán nem szedtem!
2012. okt. 1. 18:48

Nekem annó nem a különböző készítmények segítettek hanem a diéta!

Jó,a doki írt fel valami gyógyszert is,de azt mondta h ha a diétát csinálom akkor azzal helyrehozhatom magam!És így is lett!


Bocs,ezzel nem segítettem a kérdésedben :(

2012. okt. 1. 18:44
Mit tartalmaz a candida elleni kuraban javasolt teljes test tisztitas es hol lehet megvenni a keszitmenyeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook