Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik megoldás a jobb? Te mit választanál a helyemben? fórum

Melyik megoldás a jobb? Te mit választanál a helyemben? (beszélgetős fórum)


9. Kangaroo Island (válaszként erre: 8. - A14deb9047)
2012. jún. 6. 13:18
de ha nem vesznek fel a főiskolára akkor megint egy évet elpazaroltam :-/
8. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2012. jún. 6. 13:13
Abba vágnék bele először, amihez több idő szükséges, magasabb végzettséget ad. Utána a többi apróság...
7. 317582c32a (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2012. jún. 6. 12:43
Igen, erre gondoltam, hogy kétfelé tanulás, ráadásul ott a gyerek is... Viszont kitudja, lehet, hogy menne, nem mondom, hogy könnyű lenne, mint az 1x1, de kitudja... :) Most ezek ismeretében én azt mondom, először elmennék tanfolyamra, közben próbálnék készülni az érettségire, azt pedig meglátnám közben, mennyire menne vagy halasztani kellene azt kicsit.
6. Kangaroo Island (válaszként erre: 5. - 317582c32a)
2012. jún. 6. 12:39
arra gondoltam, hogy az aerobik edző suliban ugye van gyakorlat, és hátha van ott valami edző, aki fel tudna közben készíteni az érettségire, a férjem is azt mondta, hogy lehet meghülyülnék két dolgot egyszerre csinálni+gyerek :-D
5. 317582c32a (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2012. jún. 6. 12:31
Aerobik edző tanfolyam mellett fel tudsz készülni még egy tesi érettségire? Nem a képességeidet vonom ám kétségbe, csak nem tudom, mennyire kemény egy ilyen suli. :) Amennyiben menne párhuzamosan ez a kettő, az lenne talán a legjobb. :)
2012. jún. 6. 12:28

Sporttal akarok foglalkozni, főiskolának vagy a humánkineziológus, gyógytornász, utolsó helyen a testnevelőtanár-edzőt jelölném meg.

Ha az aerobik edzőt végezném el, utána tovább akarom mindenképpen fejleszteni a tudásom, pl. aqua-fitness, kangoo, személyi edző...

2012. jún. 6. 12:23
A későbbiekben mi akarsz lenni? Tesi érettségi, főiskola... Akkor tesitanár? Esetleg aerobik edző később is? Ha nem a. edző, akkor lehet, hogy kár azzal "húzni" az időt, végülis az is 1 év, viszont azt is megértem, ha mégis úgy éreznéd teljesnek az ismereteidet. Mi a cél? :)
2. gkreka (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2012. jún. 6. 12:21

3-as. Legalábbis én ebbe vágtam bele. Persze más területen, de hasonló feltételekkel.


És gratulálok, hogy a gyerek mellett jut időd/energiás tovább képezni magad!!!!

2012. jún. 6. 12:11

Van egy 16 hós babám, mellette szeretnék sulit elvégezni. A következő lehetőségeim, ötleteim vannak:


1. - 1 éves aerobik edző suli, amit 2013. májusában befejeznék, tesi érettségi, majd felvételi a főiskolára (nem tudom, hogy a tesi érettségire való felkészülés + az edző suli nem lenne-e túl sok a babával)


2. - 1. verzió edző suli nélkül


3. - 1 éves aerobik edző suli, majd visszamenni dolgozni, mellette edzősködni, 2013 végén teherbe esni 2.babával, aki nyáron születne (ez szinte tuti, mert orvosi segítség kell), fél év múlva elkezdeni készülni a felvételire/érettségire és a második baba mellett elvégezni a főiskolát


4. - inkább 1 gyerek mellett csináljam a sulikat


Minden értelmes ötlet érdekel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook