Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés segítésére milyen alternatív megoldást választanál? fórum

Teherbeesés segítésére milyen alternatív megoldást választanál? (beszélgetős fórum)


14. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 13. - S700)
2008. nov. 30. 17:53

Nekem megvan a könyv, itthon csináltam a gyakorlatokat, órákra nem jártam. Nem is tudom, hogy hol tartanak ilyen jellegű órákat, ha egyáltalán tartanak.

Nekem ez, vagy a jó Isten, esetleg szerencse, nem tudom, de segített. A gyakorlatok elkezdése után 4 hónappal babát vártam, pedig előtte nagyon sokáig hiába próbálkoztunk.

13. s700 (válaszként erre: 12. - D4ae7d0bb0)
2008. szept. 10. 19:01
Erről már hallottam, de ez nem csak úgy működik, ha részt veszel az órákon? Meg valami dvd is van hozzá, nem?
2008. aug. 28. 13:18
Aviva torna! Némely gyógynövényboltban kapható a könyv, tök egyszerű gyakorlatok vannak benne! Segít a meddőségen, petevezeték elzáródáson, menstruációs zavarokon, görcsökön, férfiaknak külön gyakorlatokkal a prosztata problémákon is.
11. s700 (válaszként erre: 10. - Fülöpke)
2008. aug. 27. 18:17

Szia!

Gratulálok! Nagyon jó, hogy néha ilyen sikertörténeteket is olvashat az ember. Ez erőt ad.

Légyszi írj nekem ezekről, érdekel minden most már!

Köszi előre is!

2008. aug. 27. 14:58

Sziasztok!

Nálunk 10 évet kellett várni a pocaklakóra. Mi kipróbáltunk sok mindent, a végén, tavaly ősszel teljesen lemondtunk a babáról.Persze szedtük a természetes bogyókat, és mostmár boldog kismamaként élem a mindennapjaimat. 2009 januárjára vagyok kiírva. Ha érdekelnek priviben szívesen leírom, hogy mely cégnek, mely termékeit szedtük.

Fel a fejjel, és ne görcsölj!

9. s700 (válaszként erre: 8. - Kleiny)
2008. aug. 26. 17:12

Szia!

Írnál nekem erről pár szót priviben, meg hogy milyen cég ez?

Köszi!

2008. aug. 26. 11:00
Sziasztok! Én most találkoztam egy Magyarországon viszonylag új cég termékeivel. Komplex kidolgozott kúrát állítottak össze, ami elősegíti a szervezet méregtelenítését és a teherbe esést. ( Mivel totál kitisztítja szervezetet a lerakódott mérgektől és helyreállítja a hormonháztartást)Mi a párommal már elkezdtük, mi is babát szeretnénk, úgyhogy remélem, segít. A szervezetünk méregtelendése kívülről már látható.
7. Mókica (válaszként erre: 6. - S700)
2008. aug. 25. 19:42

Szerintem próbáld meg:)!!

Ne add fel:))) Bizz benne, hogy sikerülni fog nektek is!!!

Drukkolok!!!:D

6. s700
2008. aug. 25. 19:35

Régebben elkezdtem foglalkozni én is az FLP termékeivel. Sajnos azonban nem ment az üzlet és abbahagytam. A termékek jók voltak, de nem volt fizetőképes kereslet sajnos.

Lehet, hogy veszek majd gélt, hátha segít...

2008. aug. 25. 19:03
spermák
2008. aug. 25. 19:03

Multi maca: (spermaszám növelő, és élénkítő hatás) Ezt mind a ketten szedtük reggel este 1-1db.


Méhpempő: elősegíti a megtermékenyítést, felkészíti a szervezetet a teherbe esésre


Tőzegáfonyás gél: véd a felfázás, ciszta kialakulás, méh-, petefészek gyulladás ellen, helyreállitja a hüvely bélflóráját (sokszor ez miatt nem sikerül teherbe esni, mert már a hüvelyben meghallnak a spermek)

3. s700 (válaszként erre: 2. - Mókica)
2008. aug. 25. 19:03
A vörösáfonyás? Vagy melyik?
2008. aug. 25. 18:57
Nekünk speciel az aloe verás termékek segitettek! Több ismerősömnek is szintén!!! Érdemes kipróbálni őket! Sok sikert!!
1. s700
2008. aug. 25. 18:53

Harmadik clostilbegyt kúra után orvosom az inszeminációt javasolta. Azt mondta, hogy ő csak ennyit tud segíteni, mert ezt tanulta, viszont vannak más megoldások is, amik támogatják az inszemináció és a lombik program sikerességét. Aloe vera, homeopátia, természetgyógyász, meg ilyenek. Szerinte nagyon sok nőnek ezek segítettek az orvoslás mellett babát szülni.

Mi a véleményetek erről?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook