Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik gyermek gastroenterologiával érdemes felvenni a kapcsolatot minél rövidebb előjegyzésért Budapesten? fórum

Melyik gyermek gastroenterologiával érdemes felvenni a kapcsolatot minél rövidebb előjegyzésért Budapesten? (tudásbázis kérdés)


9. 5819723512 (válaszként erre: 7. - Ancsyangel)
2010. okt. 29. 12:26
Nekem nincs tapasztalatom, de inkább két-három nap bent lét, mint még két hét várakozás. Vagy a cselezés arra értem, h ügyeletes kórházba bevinni, mert tarthatatlan, hogy ennyire fáj...
8. ancsyangel (válaszként erre: 5. - Roslin)
2010. okt. 29. 12:23

bizony az egy hatalmas tragédia :( :(

elöszőr bevallom azt hittem idegi alapon van de az nem okozna laboreredményen eltérést :S :S

7. ancsyangel (válaszként erre: 6. - 5819723512)
2010. okt. 29. 12:21
nekünk talán úgy nov közepe hogy bethesdába vizsgálták uh-n meg gyermeksebészeten és akkor ugy kapnánk időpontot. De suli miatt az is rossz nekünk már így is a vizsgálatok miatt 3hete hiányzik :( Ne nézzetek szívtelennek de lehet jobb lenne és gyorsabb ha megkérdezném a doktornőt hogy nem e lehetne hogy befeküdjön valahova 2-3 napra kivizsgálásra!? mert nagyon nem hiányozna az évismétlés meg jó lenne pontosan tudni mi a baj mert van hogy mostanában már összegörnyed a fájdalomtól :(
6. 5819723512 (válaszként erre: 4. - Ancsyangel)
2010. okt. 29. 12:15
Magán doki? Vagy cselezni?
2010. okt. 29. 12:09

A november még elég jó, kolléganőm 1 év körüli gyerekének felszívódási zavart valószínűsítettek, időpontot meg januárra adtak...


Tragédia ez az egészségügy, és még a gyerekek is szívnak... Remélem, sikerül mielőbb meggyógyítani a kislányt!!!

2010. okt. 29. 12:00
heim pálba nem veszik fel :( bethesda lesz nekünk bár csak nov közepére van időpont :S
2010. okt. 29. 11:59

Szia,


Heim Pál vagy Bethesda, mi is éppen nézegettük...de n nem tudom, hol mennyi a várakozási idő :(

2010. okt. 29. 11:50
8,5 éves nagylányomnak erősödő hasi fájdalmai miatt kellene mennie de a gyerekorvos rám bízta hogy hívjam a klinikákat hogy hol találok leghamarabb időpontot! Fájdalmak miatt még nem engedi iskolába és már így is sokat hiányzott a segítséget előre is köszönöm!
2010. okt. 29. 11:48
Melyik gyermek gastroenterologiával érdemes felvenni a kapcsolatot minél rövidebb előjegyzésért Budapesten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook