Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb intimtölcsér? fórum

Melyik a legjobb intimtölcsér? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 4. 12:17
Sziasztok! Akit esetleg érdekelne egy Mooncup-os Lady di csomag az írjon privit, mert én kaptam egyet de nem használom és nem is használtam. Szeretném eladni.
2011. aug. 12. 14:58

en vettem eggyet, egy ciklusig hasznaltam, azota nem. szerintem a tampont higienikusabb, kidobod. A tolcser nekem szagos volt, nem is tetszett, hogy ki kell uriteni, masreszt meg felhelyezni sem volt ecceru. meg kivenni sem.

ez szemelyes tapasztalat.

13. timisz75 (válaszként erre: 12. - Venezuela)
2011. aug. 12. 14:52

Szerintem az intimtölcsér ugyanannyira undorító mint a tampon vagy a betét - ergo szokás kérdése. Az egyik-másik lányka korunk óta természetes, lehet a lányainknak ugyanilyen alap lesz már az intimtölcsér is:)


Az alapkérdéshez visszatérve nekem a választásnál az volt a szempont, hogy viszonylag puha legyen, és orvosi szilikoból készüljön, én ezért vállaltam be az Iriscupot.


A betétel az szerencsére simán ment, még ha kicsit furi is volt az elején, a kivételt pedig gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni:)

2011. júl. 20. 19:11
Én benne vagyok az újdonságokban,és hosszú távon is olcsóbb megoldás lenne!De köszönöm szépen nem,valahogy nem tudnám elviselni,kiveszem és ott lötyög benne a cucc,hát lehet hogy nem csak az menne belőlem a wc-be!!De akinek beválik az használja!:):)
2011. ápr. 18. 13:42
Én Fleurcup márkájút rendeltem. Ugyan A Meluna a legolcsóbb, de mivel műanyagból van, inkább rászánok többet. Nekem sem mindegy, az orvosi szilikonra szavazok.
2010. okt. 18. 22:00
Én is a MeLuna-t használom. Olcsóbb is a többinél, meg 3 méretben lehet kapni, és nekem a legnagyobb kellett. Ebben több fér el, mint a másik kettő nagy változatában, így ritkábban kell cserélnem.
2010. júl. 12. 10:33
Van egy harmadik fajta is, a MeLuna, fele annyiba kerül, mint az összes többi. Ha még nem próbáltad mert sokallod az árát, talán próbálkozz ezzel, én ezt használom
2010. máj. 30. 16:30

Sziasztok!


Régóta érdekelt már az intimtölcsér, és ki akartam próbálni. Én se tudtam dönteni, hogy melyik márkát válasszam, végül vettem egy Ladycupot is és egy Mooncupot is.:))


Amit azóta fedeztem csak fel, hogy a Mooncup 100%os orvosi szilikonból van, a Ladycup pedig ötvözet. Nekem emiatt szimpatikusabb lett a színtiszta szilikonos Mooncup, úgy gondolom, hogy nem mindegy, milyen anyagot teszek magamba, számomra valamiért megnyugtatóbb, ha 100% orvosi szilikonból van a tölcsér.


A gyakorlatban végül mindkettőt jól tudtam használni, viszont a Mooncupot picit könnyebben tudtam kivenni - ezt majd a gyakorlatból fogjátok megérteni, tudományos magyarázatot nem tudok mellé adni, de a kivétel egyedül az, amit azért egy darabig gyakorolni kell, hogy menjen. Az us teszett a mooncupban, hogy van rajta mérővonal, így tudtam nézni, hogy mennyi menstruációs folyadék távozik, és a tisztántartásban egyáltalán nem akadélyoz a mérővonal domborulata.


Én a kifőzéssel bajban voltam. Kicsit féltettem az anyagát is, nehogy gondja legyen:) De mindkettőnek frissen, első használat előtt nagyon jellegzetes "új-műanyag" szaga volt:)


Nekem a Milton tabletta sokkal kényelmesebb volt a fertőtlenítésre, mint a sima kifőzés, és vettem mellé Milton törlőkendőt is, ha mozgásban vagyok, csak egy mozdulat a megtisztítása. A Milton kendő fertőtlenítő, tehát más, mint egy hagyományos intimtörlőkendő.


Összességében 1 db tölcsér megvétele is elég lehet, ha anyagilag viszont megengedheted magadnak, praktikus lehet 2-t venni, hogy ha leejted véletlenül vagy bármi is történik, legyen egy steril is kéznél:)


Persze hogy a postaköltség se legyen sok, érdemes olyan helyről vásárolni, ahol egyben meg lehet venni a kiegészítőkkel együtt.

2009. aug. 18. 08:08
Sőt, még úszni is lehet vele. Én a ladycup-osat vettem. De mindegy szerintem, hogy melyiket választod.
2009. júl. 28. 17:49
Nagyon jónak tűnik, csak igazán nem tudom, hogy melyik lehet a jobb. Legalább 10 évig használható, nem kell betétet, tampont cserélgetni, megvenni, nincs szivárgás, sem az a toxikus sokk szindróma, amivel állandóan ijesztgetik az embereket a tampon dobozán.
2009. júl. 28. 17:46
én még nem is hallottam róla
2009. júl. 28. 16:50

Én is sokat olvastam róla....de nekem egyelőre nem szimpi....majd ha jobban elterjed akkor biztos tetszeni fog a dolog....:D

Mert azért hosszútávon csak olcsóbb lenne...

2009. júl. 28. 16:00
Bocs, az előbb az egyiket rosszul írtam, igazából Mooncup.
2009. júl. 28. 15:32
Nem is hallottam meg rola..Most neztem utanna a neten, hogy mi az...Jonak tunik, lehet hogy en is kiprobalom majd szules utan. Addigra lehet mar jobban elterjedt lesz :-))
2009. júl. 28. 15:22
Egyre több helyen olvasok az intimtölcsérekről. Most hirtelen kettőt is találtam, a Monocup-ot és a LadyCup-ot. Melyik lehet a jobb? A LadyCup-nál mindenféle más terméket is ajánlanak hozzá és kicsit olcsóbb. Van valakinek erről tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook