Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mooncup intimtölcsér tapasztalatok fórum

Mooncup intimtölcsér tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
2015. aug. 27. 08:34

Sziasztok!


Akinek Mooncupja van, hol szerezte be?

275. birgi74
2015. aug. 11. 09:37
A DMben vettem biointimot tegnap 5600-ert.
274. birgi74 (válaszként erre: 270. - Szoszilvi81)
2015. aug. 11. 09:28

Nekem is ez a bajom,hogy nem nyilik ki elegge es szivarog. Azt irja,h nem kell magasra...de ha nem teszem magasra ,a szemerem csont miatt (?) nem nyilik ki,vagy elakad :).egy kis reszt levagtam a palcabol es en is azon izgultam h eles,ugyhogy kisolloval csipkedtem meg,hogy viszonylag sima szelei legyenek. Mit nem csinalok jol,hogy nem nyilik ki rendesen? A felbehajtásos modszerel teszem be,egyszer probaltam azt a "rozsavirag" jellegut. Mindegy,nem.adom fel,en sem,csak pont mara jott meg ugy rendesen,es felek h elont a ver munka kozben :) valoszinuleg csak ra kell erezni. Nekem amugy olyan problemam nincs,hogy ereznem,sot...meglepoen semmit nem erzek :)

Arra is gondoltam,hogy lehet,hogy a kicsi meretet kellett volna vennem... de 40 eves vagyok,harom szulessel a hatam mogott...bar egyik sem huvelyi volt..es szoktam edzeni a pc izmokat,szoval lehet h tul nagy amit vettem? :/

273. pamador
2015. júl. 5. 14:10
Nekem is dörzsölt.Levágtam és megsmirgliztem, hogy ne legyen éles a levágott rész. Szerintem jó dolog. Egyébként nelkem külföldről hozta a barátnőm. Többet hozott, úgyhogy ha valakit érdekel, van nálam eladó.
2015. ápr. 15. 19:25
Ennek az intimtölcsérnek félkör alakú fogantyúja van, félek levágni, nehogy kivágjam véletlenül a tölcsért. Így viszont érzem, és kidörzsölt belül, ami elég fájdalmas...
2015. ápr. 15. 12:43

Nem kell olyan magasra tenni, mint a tampont.

Szerintem próbáld meg levágni a szárát.

2015. ápr. 15. 11:36
Beszereztem egy mycup tölcsért, egyenlőre nem sok sikerélményem van. Ha sikerül elég magasra tenni hogy ne érezzem, akkor nem nyílik ki rendesen és szivárog, viszont amikor lejjebb teszem kinyilik de érzem és zavar, ill. Ki is dörzsölt belül. Nem adom fel, de fogalmam sincs mit csinálok rosszul.
2015. jan. 30. 19:32
268. zsuzso100 (válaszként erre: 267. - Szeszil74)
2015. jan. 30. 15:53
Köszi! Hol vetted?
267. szeszil74 (válaszként erre: 266. - Zsuzso100)
2015. jan. 30. 08:30
Nem tudom. Ahonnan én vettem, ott két méret volt. Az egyik 30 év alatti / vagy nem szült nőknek, a másik 30 év feletti / vagy szült nőknek. Én az utóbbiból vettem.
266. zsuzso100 (válaszként erre: 265. - Szeszil74)
2015. jan. 29. 22:08

Köszi!

És mi történhet, ha kisebbet veszünk, mint kellene vagy pont fordítva?

265. szeszil74 (válaszként erre: 263. - Zsuzso100)
2015. jan. 29. 11:02
Kivétel: megfogod a szár fölött egy picit, megpróbálod összenyomni, hogy a vákuum megszűnjön, majd jobbra-balra billentő pici mozdulatokkal kiveszed. Elméletileg nem kensz össze semmit :) Egyébként a youtube-on sok video van fenn az összenyomásról (felhelyezés előtt), és a kivételről is. Én is onnan lestem!
2015. jan. 28. 22:28
Az okoanyu oldalán mennyiféle van...hogy lehet ennyi közül választani?? :)
2015. jan. 28. 22:10

Bocsi, nem olvastam végig a sok hozzászólást.

A felhelyezést majd megtanulom, begyakorlom, még ha fura is lesz az elején.

Engem inkább a kivétel érdekel, nem folyik ki, nem lesz véres a ruhám...Gondolom nem, de hogy képzeljem el? Köszi!

262. szeszil74 (válaszként erre: 260. - Ahegedus)
2015. jan. 27. 10:33

Én is kb. egy hónapja használom, és nagyon szeretem. Puha szilikonból van, nem kell keményebbet beszerezni! (szerintem nincs is)

Amikor felhelyezed, szétnyílik magától. Igen, ilyenkor az alakja pont olyan, mint mikor "kint van".

Ha a szárát hosszúnak találod felhelyezést követően (zavar v. esetleg nyom), egy picit lehet belőle vágni, én is így tettem.

261. glazbox
2015. jan. 27. 03:04

Én erről az oldalról rendeltem, itt a legolcsóbb:

[link] Nem bántam meg.

2015. jan. 9. 02:21

Sziasztok! Már régóta olvasgattam az interneten ezt a topikot és más fórumokat is az intimtölcsérrel kapcsolatban. Végül ma vettem meg és tettem be éjszakára életem elsőjét. A márkájáról eddig soha nem hallottam, annyi van ráírva, hogy Menstrual Cup.

A kérdésem az, hogy mennyire kell kinyílnia. Teljesen olyan alakja van bent, mint a szabadban? A peremét nem érem el, amikor bent van, de szerintem az jó, viszont az alja soha nem egészen konvex (elég sokszor tettem ki-be).

Ha ennél jobban ki kellene nyílnia, akkor én csinálok valamit rosszul, vagy legközelebb keményebbet vegyek? (Melyik keményebb, és ezt honnan lehet tudni?)

2015. jan. 5. 23:24

Használatáról sok dolgot olvastam. ( facen betettek egy ilyen reklámot, és ráolvastam )

Itt csak az utso oldalt olvastam át.

Akinek nagyon erős, pl super tampon 1 óra alatt teljesen átázik, és még a vatta amit biztonság okból betesz, azis, és még betét is van, neám már hogy a " 30ml " es nem telik meg.. Betét is kell...

Melóhelyeken kiüríteni talán megoldható, de kimegyek a letolt bugyival, és a többiek előtt kiöntöm..

Na ezt így max otthon oldható meg. Ha csak nem külön van a fürdő wc.

Viszek be egy fél literes ásványvizesbe vizet, és kilötybölöm a wc-be...

8000 Ft körüli árat láttam. De azt gyanítom a déem, rosszba van ilyen. még mindig nagyon sok az ára. meggondolom veszek - e.

Mikroba állítólag, vagy simán kifőzni, és fertőtlenitettük is.

2015. jan. 4. 15:21
A Melunával szemezek épp... egy Fleurcup-om van, de rettenetes a kivétel, nagyon felcsúszik, és ereszt is. Amúgy jó cucc lenne. Az jutott eszembe, hogy mivel amúgy is kistermetű vagyok, lehetséges, hogy belüre is kisebb kéne, ezért érdekel a Meluna Shorty, csak épp nem tudom, hogy S-t vagy M-et, keményebbet vagy puhábbat vegyek-e... :) Ezen agyalok... Van valakinek tapasztaata?
257. szti07
2014. dec. 8. 11:35
Sziasztok!Most szeretnék rendelni egy kelyhet,de nem tudom eldönteni,hogy puhább-keményebb,kisebb-nagyobb?Ebben kérném a segítségeteket.22vagyok,és nagyon szűk a hüvelyem(sokszor még a mini tampon felhelyezése is fáj...),a vérzésem nem túl erős,még az első napokban sem,viszont iszonyatosan görcsölök.Érdemes venni olyan csomagot,amiben 2 különböző méret van,vagy olyat,amiben van egy puhább és egy keményebb is?Vagy jobb döntés,ha veszek egy kisméretű puhát?(Most a Yuukira gondolok)A MeLunáról mi a véleményetek?Előre is köszi!
2014. nov. 19. 13:40
Ma tesztelem először. Yuuki márkájú. Másodjára sikerült is a felhelyezés, bár kicsit kellemetlen volt.Talán a helyén is van.... Az eltávolításától viszont már előre félek, pl hogy rossz helyen fogom meg, és minden véres lesz....
255. 4327a8e017 (válaszként erre: 254. - Susuka)
2014. nov. 11. 21:15
folyékony betadine-nel
254. Susuka
2014. nov. 5. 19:38
Ti mivel szoktátok tisztítani, fertôtleníteni?
253. Csipkerózsika (válaszként erre: 252. - Csipkerózsika)
2014. szept. 21. 14:56
És "C" formába hajtom.
252. Csipkerózsika (válaszként erre: 244. - Ági006)
2014. szept. 21. 14:54

Kísérletezz, mikor épp nincs havid. Ezt ugyanúgy meg kell tanulni, mint ahogy a tampon felrakását kellett. Csak már elfelejtettük, hogy mennyit bénáztunk azzal is az elején. :D

Én a hüvely hátsó falához szoktam nyomni, és utána engedem el.

251. Csipkerózsika (válaszként erre: 241. - AA71)
2014. szept. 21. 14:52

Akinek rövidebb a hüvelye, annak kilóg. Nekem is, úgyhogy rögtön levágtam a szárát és nem bántam meg.

Igen, úgy jó, ahogy írod. Nem probléma szerintem, ha a méhszáj beleér, de amúgy mozgás közben igazodik a tölcsér is és a méh is feljebb emelkedik, mint mikor a wc-n ülsz...

250. Csipkerózsika (válaszként erre: 240. - Barbara_11)
2014. szept. 21. 14:48

Én úgytudom, hogy a 12 óra, az a maximum, vagyis annál tovább egészségügyi szempontokból nem javasolt bent tartani. Velem is előfordult persze, hogy lustaságból vagy a körülmények miatt tovább hagytam, de nem szívesen...

Ha már annyira kevés, akkor a helyedben inkább kivenném és inkább tisztasági betét.

249. Csipkerózsika (válaszként erre: 239. - Zono999)
2014. szept. 21. 14:46

Pánikra semmi ok szerintem, nem tud az annyira mélyen bemenni, hogy ne tudd kivenni megfelelő technikával. No para.

Én simán levágtam a szárát, mihelyt megkaptam, mert kilógott, meg nagyon irritált is. Mégse volt ilyen problémám. Ha nagyon "felül", akkor is megfelelő pozícióban könnyen kiveszem. Rutin kérdése.

248. Csipkerózsika (válaszként erre: 238. - Barbara_11)
2014. szept. 21. 14:44

Rossz helyen van, ezért nyomja. Meg a yuuki azt hiszem keményebb anyagból is van, mint pl. az enyém (fleurcup). Kicsit próbáld meg feljebb tenni.


Kivételnél én kicsit oldalirányba szoktam csavarni, akkor könnyebben kicsúszik, esetleg megpróbálhatsz kétujjal a szájáig felnyúlni és kicsit összenyomni...

2014. szept. 21. 14:41
A tampon meg a betét az undi, nem ez. :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook