Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mellső fali méhlepény fedi a méhszájat. Gyakori vérzéssel fórum

Mellső fali méhlepény fedi a méhszájat. Gyakori vérzéssel (beszélgetős fórum)


2022. máj. 29. 20:35
Azért van amikor nem meg feljebb. Ilyenkor császár lesz. Barátnőmnek nem okozott gondot meg azt mondták majd feljebb megy, egyéb ok miatt lett császár és akkor mondta az orvos hogy ja amúgy félig mèg mindig rajta van. De van másik barátnőm akinek egyszer okozott enyhe vérzést, de aztán feljebb ment és rendben volt. Egyébként ez gyakori hogy fedi, csak ennyire gyakori vérezgetést nem hallottam, de ha eddig rendben volt biztos ezután is rendben lesz, és hamarosan tényleg feljebb lesz.
2022. máj. 29. 14:23
Nem lesz semmi gond!🍀🍀🍀🍀
2022. máj. 29. 13:51
Köszönöm a választ!! Igen ezeket betartom. Pihenek, nem emelek, nincs szex, a házimunkát megcsinálják helyettem, nincs forró vizes fürdés.... Ennél többet nem tudok tenni sajnos :(
2022. máj. 29. 13:33
14 hetes ikerterhesként volt ugyanez nekem. Nyugi, az orvos igazat mondott, tenyleg el fog onnan húzódni, ahogy növekszik a méhed. Pihenés és tilos szexelni.
2022. máj. 29. 13:27
Azt elfelejtettem írni, hogy szedek progeszteront, magnéziumot és rutascorbint 3x2 tabl.
2022. máj. 29. 13:25
Sziasztok! Írjatok tapasztalatokat légyszíves. Eléggé feszült vagyok a dologtól. Kiderult, hogy a mellső fali méhlepény széle fedi a méhszájat. 12 hetesen erős verzessel kórházban voltam, de akkor ez még nem derült ki. Később dokit váltottam, mert csak volt kisebb barnázás még itthon is. Azt mondta hogy mivel csak a széle fedi, több mint valószínű hogy arrébb fog mozdulni onnan a lepény ahogy nő a méh. KB 20-24.hetre. De addig előfordulhat kisebb vérzés. Hát az van is, amióta csak kiderult ez a dolog. Van hogy szinte alig észrevehető, van hogy kicsit több, de el is múlik. Másnap megint kezdődik. Tudom, hogy mit mondott az orvos, mégis olyan nyugtalanító ez az állapot. Most 16 hetes vagyok. 20 hetes uh a következő vizsgálat, nyilván ha olyan mértékű vérzés jelentkezik, akkor megyek azonnal. Kinek mikorra "ment" feljebb a lepény? Akinek ilyen gondja volt és sokat verezgetett, mi lett a vége?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook