Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhlepény fedi a méhszájat fórum

Méhlepény fedi a méhszájat (beszélgetős fórum)


14. Bridzsy001 (válaszként erre: 13. - Pandáné)
2019. márc. 5. 08:51

Jaj de jó ez most megnyugtatott,köszönöm :)

És gratulálok a fiadhoz ❤

2019. márc. 3. 18:15

Nálam a méhlepény miatt barna pecsételés volt, ami többször visszatért. Sokat pihentem, és pár hét alatt felhúzódott a lepény, nem okozott semmi gondot.

Az orvosom, aki hozzáteszem, profi szülész, elég lazán kezelte, csak a nehéz fizikai terheléstől óvott. Megnyugtatott a hozzáállása, de azért többet voltam ágyban, mint talpon, biztos, ami biztos.

A fiam már három hónapos múlt, 38.hétre született. :)

2019. márc. 2. 23:23
Köszönöm szépen🤗🤗🤗😘
2019. márc. 2. 23:14
Gratula a babahoz, es pihenj, ne idegeskedj. 💞
10. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Bridzsy001)
2019. márc. 1. 22:36
Ez tudtommal csak szülésnél gond amúgy nem szokott semmit. Főleg nem ilyenkor már. Többeket ismerek akinek volt és sehol nem lett gond csak van akinek császár lett de tök aktív volt egész várandósság alatt. Ő nem is vérzett meg semmi.
2019. márc. 1. 18:17

Remélem nem lesz baj. :( Megjárom nagyon! Az első 4 hónapban vészes hányásom volt,most meg ez.

De örülök,hogy nektek is minden szépen végződött.A legkevesebb a császár,csak a babának ne legyen baja és időben érkezzen,ne sokkal korábban

2019. márc. 1. 17:52
sokaknak van és legtöbbeknek felhuzodik van akinek nem akkor sajnos muszáj a császár. pihenj sokat.
7. Bless the child (válaszként erre: 5. - Bridzsy001)
2019. márc. 1. 17:36
16 hetes voltam, amikor vérezni kezdtem, de úgy rendesen. Sok jót nem mondtak, de átvészeltük, mindkét baba megmaradt! 1 hétig voltam kórházban, utána már semmi gond nem volt
2019. márc. 1. 17:34
Ja a kórházban nem tartottak bent,vizsgálat után azonnal jöhettem is haza mert nem volt vér a hüvelyemben
2019. márc. 1. 17:32

Köszönöm a válaszokat és a linket!

Akkor én még jó helyzetben vagyok,mert nincsenek erős vérzéseim,csak rózsaszín,ami inkább a papíron látszik pisinél. Lehet ezért is nem tartottak bent,mert kicsit lóg rá és feljebb húzódik majd....remélem.

Fel sem merek kelni az ágyból csak ha nagyon muszáj!

Azt tartom furcsának,hogy eddig nem mondta ezt senki pedig elég sűrűn uh-znak :(

4. Bless the child (válaszként erre: 1. - Bridzsy001)
2019. márc. 1. 16:55
Szia! Én így voltam az ikerterhesség alatt, pár hét alatt elhúzódott a méhszáj felől. Minden rendben lesz, tartsd be a szigorú fekvést. Nyugi!!!! Gratulálok a babócához!
3. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Bridzsy001)
2019. márc. 1. 16:49

csináld amit az orvos mond,pihenj sokat,

kitartás,nem lesz baj,

2019. márc. 1. 16:44

[link]


Itt beszéltük, akiknek volt.

Kitartást!

2019. márc. 1. 13:20

Sziasztok!

22 hetes terhes vagyok,4 napja vérzek.

Már első nap elmentem dokihoz,ott azt mondták a méhlepényem részben fedi a méhszájamat és azért van a vérzés.Kérdeztem,hogy ez csak úgy hirtelen történt? Azt mondták nem,csak nem mindenki figyeli ennyire.Hát remek. Veszélyeztett lettem,szigorú ágynyugalom. Elvileg szépen felhúzódik majd,de ne aggódjak.

Szóval most addig el kell viselni a vérzést és várni,hogy a méh növekedésével vagy felhúzódik vagy nem? Azóta kórházban is voltam vele,de ugyanezt mondták.

Volt már valaki hasonló helyzetben???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook