Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
29. 991217 (válaszként erre: 28. - Eva28)
2006. okt. 9. 09:39
Ez engem is érdekelne, ugyanis szerintem a legjobb neten keresztül nézve ez a magánklinika. Két doki is neves ott a Bajusz Huba meg még egy most nem jut eszembe a neve, ha bárkinek van valamilyen infója írja le, köszi!
28. eva28
2006. okt. 8. 23:37

Helló mindenkinek!

Van-e bárkinek bármilyen infója, tapasztalata a szegedi Forrás Magánklinikáról? Előre is köszönöm!

27. agi26
2006. okt. 5. 16:28
Sziasztok. Uj belepo vagyok olyan gondom van ,hogy nagymerteku fogyastol a melleim fogytak el igazan es szeretnem megcsinaltatni oket a nagyobb baj az, hogy angliaban elek es nincs tul sok szabadsagom tehat otthon nem tudom megcsinaltatni itt kint viszont 2x annyi. Bar nem is a penz a lenyeg hanem valahogy jobban megbizom a sajat honfitarsamban meg a komunikacio is jobb lenne. azt kerdeznem valakitol, hogy nem tud e veletlenul egy magyar orvost aki dolgozik angliaba?koszonom
26. nagykira (válaszként erre: 25. - 93c2b3c42f)
2006. okt. 1. 16:09

Szia Berna,

sima felvarrás, vagy implantátumos műtéted volt?

2006. szept. 30. 19:10
Sziasztok. Új belépő vagyok, és szeretnék hozzászólni a témához.Én szülés után 2002-ben plasztikáztattam meg a melleimet, és igen jól sikerült. A heg ugyan látszik, de egyáltalán nem gáz. Simán minokinizek.Jó dokit kell választani,meg az is fontos milyen a bőrötök.
24. nagykira (válaszként erre: 23. - Andrea77)
2006. szept. 30. 18:25

Megkérdezhetem, hogy ki és hol műtött téged? Én dr. Gáspár Leventénél voltam konzultáción az Istenhegyi Klinikán. Szimpinek találtam.

De a hegektől tényleg félek.

Bár a heg felöltözve nem látszik, a párom pedig azt mondta, hogy támogat bárhogy is döntök.

Persze műtét nincs vágás nélkül, de mégsem mindegy, hogy egy nagy-vastag-vörös csikról vagy másról van szó? Szerinted? Vagy ne kergessek hiú ábrándokat?

Mennyi ideig kellett sportmelltartót viselned?

23. Andrea77 (válaszként erre: 22. - Nagykira)
2006. szept. 29. 21:05
SZia! Igen sajnos a mellfelvarrás heggel jár kinek atrófias ,kinek keloidos lényeg az hogy egyik se szép. mérlegeld hogy vagy ugy nézel ki mint most ,vagy egy kicsit telt formával ,de hegessen.-egyik se jó! az én orvosom azt mondta ,hogy kell egy év is míg a hegek helyre állnak.
22. nagykira (válaszként erre: 18. - Andrea77)
2006. szept. 29. 17:09

Szia,


írtad, hogy májusban műtöttek és a hegedről jobb nem is beszélni. Ezt hogy érted?

Eltelt több mint 4 hónap és még mindig olyan borzasztóak?

Nagyon foglalkoztat a mellfelvarrás téma, de a hegesedéstől nagyon félek.

Kira

2006. szept. 29. 17:07

Sziasztok,


friss belépő vagyok mind a fórumra, mind a témában.

Fogyás miatt szeretném korrigáltatni a cicimet, és mivel a méret megfelelő, így egy sima mellfelvarrás érdekel.

Örülnék, ha ajánlanátok orvost, illetve azt is szívesen veszem, ha azt mondja valaki, hogy kihez ne menjek.

A héten voltam Dr. Gáspár Leventénél. Ő nagyon szimpatikus volt. 350-380 ezer Ft-ot mondott a műtétre. Ez reális? Sok-kevés?

Kérlek segítsetek, mert ebben a témában nehéz ismerősöket találni. Köszi!

Kira

20. Andrea77 (válaszként erre: 19. - 991217)
2006. szept. 28. 19:41
SZia! Nekem mell felvarásom volt, ugy hogy sajnos nem tudok segíteni.
19. 991217 (válaszként erre: 18. - Andrea77)
2006. szept. 28. 14:16

szia!


Engem nagyon érdekelne hogy milyen formájút tettél be (csepp vagy kerek). És hogy elégedett vagy e az eredménnyel a hegeket leszámítva? Apropó honnan rakattad be(bimbó, hónalj...)Nagy on gondolkodom én is ezen, de eddig nem vettem rá magam, na meg pénzfüggő is! Sajnos 1 cégnek elhittem a tablettás kezelésben való növelést, mellyel jól besültem, és 130 ezrem került a 4 hónap(egyébként nagyon reklámozza magát, szinte minden újságban megjelenik a cikk!ne dőljetek be nekik)Köszi!

2006. szept. 28. 10:35
sziasztok! nekem május 15.én műtöték a mellemt a szent Imre kórházba a formája jó lett ,de a hegekröl jobb nem is beszélni.
17. Sirga
2006. szept. 24. 19:23
Arról még én se hallottam, hogy mellméret csökkentése elérhető krémmel. De nem csak a mérete, a formája sem az igazi. (Rubint Rékára hivatkozva: ő azért csináltatta meg, mert a terhességek miatt olyan változások álltak be, amit tornával sem lehet helyrehozni. Marad a szike. Na, de az ára...!)
16. 991217
2006. szept. 23. 12:25
Vannak mellnövesztő krémek? Én hallottam most 2 felkapott kapszuláról, csillagos egeket érő arakkal, de csak krémtől nem hallottam még hogy nő a mell, ha megtennékd hogy közölnéd a honlap nevét megköszönném, vagy akrém nevét, bár nem tudom ezt itt lehet e?!Köszönöm!
2006. szept. 23. 11:36
Ha csak a méretével van probléma az még krémekkel kezelhető (növesztés, fogyasztás), ha viszont a kinézete nem tetszik, nem úgy áll, stb, azon tényleg csak a kés segíthet. Mondjuk a kockázati tényezőket is figyelembe kell venni ugyanúgy a krémnél is, meg a késnél is! Ugyanúgy krémből is meg dokiból is a legjobbat, a legtöbbet ajánlottat válaszd!
14. Sirga
2006. szept. 14. 19:39
Érdekes téma. Bennem is felmerült már. Igaz, nem abból az irámyból nézem a témát, mint a legtöbben: nekem nem az 70A-s méret a problémám, hanem a 80C-s! Lehet, hogy akad, aki ezt olvasva irigykedik, de 3 gyerek után, na meg a súlya miatt bizony kellemetlen tud lenni ez is! A párom úgy szeret, ahogy vagyok, ezzel nincs gond, de nekem igenis gondot okoz! Miért ne érezhetném jobban magam a bőrömben? Ha lehetőségem lesz rá, és megengedhetem magamnak, azt hiszem, megcsináltatom.
13. muci5
2006. júl. 24. 00:39

Egy baratnom gyerekkorunk ota ki volt a melleitol, ugyanakkora volt min,t az enyem,engem nem igazan zavart, de o evek ota ez volt a maniaja, es kb masfel eve megcsinaltatta, azota 3 szor vagy 4 szer talakoztunk, de mindig meg kell , hogy mutassa, nem hagyom beken, annyira szep , formas, szabalyos, hogy komolyan ossze sem lehet hasonlitani a korabbival, valojaban ez inditotta be a fantaziamat!

latvan, hogy egyformak voltunk anno, es most pedig neki annyira szep, hogy elbujhatok mellette!

a heg egy nagyon kicsit latszik a bimbo alatt, de egyre halvanyul!

utolag azt mondja ha megegyszer csinaltathatna, akkor csak a honalj alatti vagast valasztana mert az kevesbe latszik

12. +Nix+
2006. júl. 23. 16:52

piper72,én egyetértek veled!

nekem se 16évesen, se most nme állnak úgy a melleim,ahogy kéne, mert így nőtt ,viszont iszonyatosan frusztrál. nem tudom megcsináltatni, pedig minden vágyam. és nme az abajom, hogy kicsi, ha ekkora marad az is jó, pedig A kosaras, csak ne ilyen alakja legyen. elég önbizalomromboló...

elvira1, örlüök ,hogy te olyan szerencsés vagy, akinek normélis alakja van! hidd el, nagyon irigyellek!

11. zoja
2006. júl. 14. 20:47
Ja és magamban is
10. zoja (válaszként erre: 6. - 575e11e2d1)
2006. júl. 14. 20:46
bízom benned,de azért elmegyek és veszek 1 pár cicit
2006. júl. 14. 20:23

Pl. ezt az oldalt:


www.mellplasztika.net

8. piper72 (válaszként erre: 4. - Elvira1)
2006. júl. 14. 20:09

Elvira1! Szerintem, ha megnézel egy két plasztikai sebészeti oldalt, akkor megváltozik a véleményed.

Nekem senki ne mondja, hogy derékig érő vagy felemás mellek nem zavarják és nem kell vele foglalkozni, mert van aki úgy is szeretni fogja...


A szélsőséges eseteket most felejtsük el, amikor már valaki egyre nagyobbat és nagyobbat akar vagy éppen nem áll mindkét mellbimbója pontosan szimetrikusan középen.

2006. júl. 14. 18:31
En nem sajat tapasztalatrol tudok beszamolni, hanem arrol, hogy a fiam baratnojenek van plasztikaztatva a melle. Nem ismertem Ot a mutet elotti idoszakabol, de a ferjem szerint csak kis "pattanasok" voltak Neki mellek helyett. Most a jelenlegi formaja szerint sexis no lett, igy en ugy gondolom, hogy ha ez hianyzik a boldogsagbol, akkor miert ne?
2006. júl. 14. 03:55

Reméljük hamarosan a következőket hallod:


"Úgy nézel ki, mint még soha"

És itt nem a melledre gondolok...

5. zoja (válaszként erre: 1. - Muci5)
2006. júl. 14. 02:01
Nekem először a párom mondta,hogy nem csináltatome meg.Akkor kiakadtam mivel a fogyás 2 baba szoptatása hát látszik,nem annyira vészes,de azért ráférne egy kis sebészkedés.Na azóta eltelt kb 2 hónap is ,és csak nem nyugszom azóta.Ahány ruhát felpróbálok mindig azt nézem hogy milyen lenne nagyobb keblekkel.Lényeg valószínű megcsináltatom nyár végén.Egy barátnőm évekig gondolkodott rajta míg rászánta magát és boldog az eredménnyel.JA és engem 69 kilósan is szertett a párom,de azért most kibökte:úgy nézel ki mint mikor megismertelek./kivétel a cici/
2006. júl. 10. 15:14
Nekem sincs tapasztalatom ,de jo velemennyel sem vagyok rola.Mindenki ugy szep ahogy megszuletett -irtozom az ilyenfele beavatkozasoktol!!!!
2006. júl. 10. 14:58
Tapasztalatom nincs, véleményem van. Az is érdekel?
2006. júl. 10. 13:45
senki nem csinaltatta?
2006. júl. 10. 00:42

1-2 honapja allandoan ezen jar az eszem, de tartok tole, van olyan kozulunk aki elmondana a szemelyes tapasztalait, -/+ egyarant erdekel!

es most ezalatt nem azt ertem, hogy jajj nem kell az , ha szeret igy is szeret, persze ezt mar ismejuk, magam miatt, magamnak akarom!

szoval? tudtok vmi tapasztalatrol irni, elonyok hatranyok, stb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook