Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
130. 0b099f6590 (válaszként erre: 128. - Gigi.01)
2006. nov. 15. 18:02
Mennyibe került?
129. Gigi.01
2006. nov. 15. 18:00
Elfelejtettem írni, hogy elégedett vagyok, nagyon szépek lettek a cicik, bár még be vannak csomagolva. A látvány így is gyönyörű!!!
128. Gigi.01
2006. nov. 15. 17:59

Sziasztok Csajok!

Túl vagyok a műtéten és minden rendben van! Nagyon boldog vagyok! A műtét előtt is teljesen nyugodt voltam, mert nagyon vártam ezt a napot és a műtét után is nagyon jól éreztem magam. Most is jól vagyok. Most sokat kell pihenni, de nem vészes. Személy szerint én jól viselem. Bátran lányok! Kérdésekre szívesen válaszolok. Sok puszi mindenkinek!

127. jeryka
2006. nov. 15. 10:51
Gigi remélem minden a terv szerint sikerült! Várunk a fórumon.:))))
126. Hoxa
2006. nov. 15. 08:17
Olvasd el a fórumszabályzatot, vagy a feliratot itt a fórum új hozzászólás felett!
125. muci5 (válaszként erre: 123. - Sárkánylady)
2006. nov. 15. 08:13

eu nagyon gyenge huzas volt a szerkesztoktol, ajanlottunk neked egy masik lapot ahol van egy szuper forum,

szoval gyere es regisztralj a nok lapja cafen, ott forumok/szepuljunk/mellplasztika

sok lany van akiknek van ezzel tapasztalata, erdemes ra kerdezni, bar ugyis sokan a gaspart fogjak ajanlani, mert szinte mindenki hozza megy.

124. muci5
2006. nov. 15. 08:11
mivel itt nem szeretik ha mas lapokat ajanlasz ezert most megirom priviben, hatha azt nem torlik ki....2 uzenet is eltunt inenn nem tudom eszre vettetek e...
2006. nov. 14. 22:13

Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy van-e valakinek tapasztalata Dr. Wagner Pálról, ill. Dr. Balajthyról?

Mellplasztikára készülök, őket ajánlották, de nem tudok dönteni!! Érdekelne a véleményetek!

Más ajánlatokat is szívesen veszek Bp. területén.

Előre is köszi!

122. muci5
2006. nov. 14. 21:22

gigi, tul vagy rajta

remelem inden ok, es foleg hogy elegedett vagy...

gyere minel hamarabb forumozni

csinalsz albumot?

121. jeryka (válaszként erre: 117. - Gigi.01)
2006. nov. 14. 11:25

Köszönöm hogy vászoltál!

Szurkolunk neked!

Ma van a nagy nap:)))

120. Kangaroo (válaszként erre: 116. - Gigi.01)
2006. nov. 14. 10:01

Köszönöm a választ!

Ma van a nagy napod! Szorítunk ám Neked! :-))

(és páran picit talán irígykedünk is, h Te már ott vagy! ;-P )

119. 0b099f6590 (válaszként erre: 112. - 5464505f6a)
2006. nov. 13. 19:08

Sziasztok


Hát igen! Állitólag a férfiak a nagy mellü nőket szeretik, de érdekes módon én még nem nagyon találtam

olyan melltartót, ami kényelmes, szexis, és talán még megfizethető is.

De végülis nekem nem is az lenne a problémám, hogy nagyok a melleim, hanem az, hogy asszimetrikusak.

Tehát az egyik jóval nagyobb, mint a másik.

Na erre vegyél fel akármilyen ruhadarabot is.

118. muci5 (válaszként erre: 117. - Gigi.01)
2006. nov. 13. 16:54

rajtad a vilag szeme, ma delelott beugrott hogy holnap delutan mar a masik taborba tartozol...

mikor radjon az ideg gondolj csak arra az oromre hogy milyen baromi jo lesz osszeallitani az uj melltarto taradat.., nem kell majd fogdosni, hogy vajon eleg puklis benne a szivacs ahhoz hogy mutasson valamit?

ez a multe holnaptol amelyik megtetszik megveheted es raadasul nemsokara fel is veheted, nagyon gondook rad holnap

117. Gigi.01 (válaszként erre: 114. - Jeryka)
2006. nov. 13. 13:54

Szia jeryka!

Köszönöm szépen! 24 óra múlva már úton leszek...

Puszi: Gigi

116. Gigi.01 (válaszként erre: 113. - Kangaroo)
2006. nov. 13. 13:52

Szia! Pontosan nem tudom megmondani, hogy az árban mi foglaltatik benne. Kizárólag a magamét tudom leírni: tehát nekem az árban az implantátumok + műtét + melltartó tartozik bele. Ezen kívül kell fizetnem a magánklinika szobáját, ami 15.000.- egy éjszakára, amit ott töltök. Ez két ágyas szoba. A konzultációm ingyenes volt. A műtét napját 20.000.- Forinttal foglalóztam le, amit beleszámítanak már az árba. Úgy tudom, hogy a varratszedéskor már nem kell fizetni, de a további kontrollokról nem tudok. Azt viszont igen, hogy több kontrollra kell menni 1 évig. A későbbiekben több infót tudok írni.

Puszi: Gigi

115. Gigi.01 (válaszként erre: 112. - 5464505f6a)
2006. nov. 13. 13:46

Szia!

A következő oldalt ajánlom figyelmedbe: Nők Lapja Café > Fórum > Szépüljünk > Mellkissebbítés.

Itt kizárólag ebben a témában olvashatsz és kaphatsz választ kérdéseidre!

Puszi: Gigi

114. jeryka (válaszként erre: 104. - Gigi.01)
2006. nov. 13. 11:54
Ismeretlenül is nagyon szorítok neked!
2006. nov. 13. 10:16
Még egy kérdés: az árban mi foglaltatik benn? Csak az ipmlantátum, meg maga a műtét, vagy a kórházi ellátás, varratszedés, melltartó (valahol olvastam, h a doki ad megfelelőt, persze árlista nuku), utána való kontroll stb. is?
112. 5464505f6a (válaszként erre: 103. - 0b099f6590)
2006. nov. 13. 02:01
Helló!Nekem a testalkatomhoz képest meglehetősen nagyok a cicieim,amit nagyon utálok.Egyik oka éppen ez,h nem tudok felvenni akármit(felsőt), márcsak azértsem,mert egyszerűen alig kapok olyan ruhát,ami jól állna,v pl.inget,amit be tudnék gombolni!Arról ne is beszéljünk,h melltartót szinte lehetetlen kapni a méretemben.(Esetleg ismertek vmi oldalt,ami ilyen problémával foglalkozik?Mert töbnyire mindig csak a kis cicijű hölgyekről van szó.)
111. Gigi.01 (válaszként erre: 106. - Kangaroo)
2006. nov. 12. 20:30

Szia! A kérdésedre: az időpontot az orvossal együtt egyeztetikek, de Te szabod meg. Azt, hogy télen, nyáron vagy januárban, októberben... ezt Te döntöd el. Viszont, ha van konkrét hónapod, amikor megcsináltatod, akkor már az orvossal együtt választotok napot az adott hónapban, mert csak két mensi között lehet műteni. Persze az időpont függ az orvos elfoglaltságától is, de két hónapot nem kell várni.

Tudomásom szerint a mai legújabb implantátumokat nem kell cserélni, életre szólóak. Korrekciós műtét ( csere ) akkor jöhet szóba, ha mondjuk szélsőséges súlyváltozás következik be. Meg persze vannak olyan hölgyek (bulvár) akik több műtét által lettek pl. 70A-ból 85D-sek, mert ezt egy műtéttel nem lehet elvégezni.

Az, hogy melyik implantátum a számodra jó, arról mindenképpen az orvossal kell beszélned, mert ő ajánlja a lehető legjobbat és a méret is kifejezetten vele együtt választható ki.

A heg után hordható melltartókról nem tudok nyilatkozni, de gondolom csak egy ideig kell sportmellcsit hordani.

Köszönöm a szurkolást! Puszi

110. muci5
2006. nov. 12. 18:16
az implantatumok tartossagarol rengeteg info kering az eterbenm olvastam mar olyat aki azt mondja szemelyesen, hogy kozel 50 eve ua az implije van, viszont altalaban a dokik errol 10-15 evet mondanak aztan csere, kapszula kialakulasakor viszont ez joval kevesebb...
109. muci5
2006. nov. 12. 18:16
az implantatumok tartossagarol rengeteg info kering az eterbenm olvastam mar olyat aki azt mondja szemelyesen, hogy kozel 50 eve ua az implije van, viszont altalaban a dokik errol 10-15 evet mondanak aztan csere, kapszula kialakulasakor viszont ez joval kevesebb...
108. Sirga (válaszként erre: 106. - Kangaroo)
2006. nov. 12. 18:03
Mivel nálam szóba sem került implantátum, biztosat nem tudok, de nemrég hallottam, hogy már van olyan implantátum, amit nem kell cserélni. (Egyébként ez a "csere"-dolog nekem eleve nem tetszett, de így már elfogadhatóbbnak tartom. Valahogy... ha szükségem lenne rá, biztos zavarna a tudat, hogy - pl. - 5 év múlva újból szike, mert "lejár a szavatosság"! Így azért már más.)
107. Kangaroo (válaszként erre: 104. - Gigi.01)
2006. nov. 11. 20:09
Gigi, így ismeretlenként is szorítok Neked én is, és várom az "élménybeszámolódat"! ;-)
2006. nov. 11. 20:06

Sziasztok!

Én az első gyermekemet 9, a másodikat 18 hónapig szoptattam, meg lett az eredménye... A mellméretemmel meg vagyok elégedve, csak az alakjával (állagával) nem. Szeretném megcsináltatni, de felvarratni nem, csak feltöltetni. Viszont lenne pár kérdésem. Pl. az időpontot én szabom meg, vagy olyan sokan várnak ilyen műtétre, hogy az orvos mondja meg, hogy mondjuk 2 hónap múlva menjek? És mennyi ideig "használható" egy imlantátum? Gondolom, cserélni kell x év után, és akkor is ugyanúgy 2-3 hét pihenő a műtét után?

Sokan a szilikonra esküdnek, de van, akinek sóoldatos van? Mi a különbség a kettő között? (érzésre, kinézetre, biztonságilag)

És amíg a heg megvan, merevítős melltartót nem is lehet egyáltalán hordani, csak "sportcsöcsféket"?

Előre is köszi a válaszokat! :-)

105. Gigi.01 (válaszként erre: 103. - 0b099f6590)
2006. nov. 11. 19:59
Megértem a problémád, mert anyunak szintén ez a gondja, de ő nem csináltatta meg. Annyira nem feltűnő nála. Mindenesetre, ha lelki problémákat okoz és nem érzed így jól magad, akkor vágj bele! Olvastam sok nőről, akik ezért csináltatták meg és azóta megváltozott az életük. Rábeszélni semmiképpen nem akarlak! Gondold át!
104. Gigi.01
2006. nov. 11. 19:54

Sziasztok csajok!

Muci5 és Sirga: köszönöm, hogy szorítotok!!! Már csak két napom van a NAGY NAP-ig!

Ma kitakarítottam, a mosógép még megy, hogy hétfőn már csak lazítani tudjak.


Sirga: egyszer Te is itt fogsz tartani és akkor szorítunk majd Neked is ezerrel!!!

Sok puszi mindenkinek!

2006. nov. 11. 15:37

Sziasztok.

Én is megcsináltatnám a mellemet. Igaz nekem csak az egyiket kellene. Sajnos, mióta elkezdte nőni, azóta asszimetrikus, a jobb mellem jóval nagyobb, mint a bal. Ez a terhesség és szoptás után még romlott is. Aki arra panaszkodik, hogy kicsi a melle én megértem, de elhihetik én nem viselhetek feszülős, de még csak simulós ingeket, pólókat,a topokról már nem is beszélve.

102. Sirga (válaszként erre: 101. - Muci5)
2006. nov. 11. 15:12
Veled együtt szorítok neki - ugyanakkor van bennem egy kis irígység is, amiért én még nem tartok itt... Na, de hátha egyszer... :)))
101. muci5
2006. nov. 11. 11:05

Gyerekek,


Gigi most kedden megy. szoritsunk neki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook