Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
160. muci5 (válaszként erre: 158. - Andrea77)
2006. nov. 27. 22:43

ez sok mindentol fugg az implantatum markajatol, korhaz vagy klinika, es a dokitol termeszetesen, aztan hogy hol teszik be az implantatumot az is nyom a latba

a legjobb tudomasom szerint 430,000- egeszen 1,500,000 Ftig is hallottam mar rola, altalaban 600-850,000 kozott...csinaltatjak a lanyok

159. Sirga (válaszként erre: 157. - Hajasbaba)
2006. nov. 26. 15:04
Talán azért, mert túl sokszor altattak már. (Nem a legkellemesebb császár után úgy ébredni, hogy én vagyok az utolsó, aki megtudja, fiú-e, vagy lány a gyerkőc, stb.) Meg kellemetlen a tubus: műtét után vagy 2 napig krákogtam tőle. De ezt Neked kell eldönteni, én csak a saját véleményemet írtam le.
158. Andrea77 (válaszként erre: 128. - Gigi.01)
2006. nov. 26. 12:14
Szia ! Nekem ,egy fél éve volt felvarrásom ,most szeretnék bele tetetni implantátumot, mennyibe kerül ez?
2006. nov. 26. 10:22
Miért döntenél inkább ez mellett az altatás helyett?Miért nem jo az altatás?Intubálnak?
156. Sirga (válaszként erre: 155. - Hajasbaba)
2006. nov. 25. 18:03
Az epidurális érzéstelenítés azt jelenti, hogy a gerincedbe, 2 csigolya közé adnak érzéstelenítő injekciót. (Pontosan nem tudom, de alulról kb. az 5. környékén.) Ettől elzsibbadsz, de ébren vagy műtét közben. Nekem a 3. császármetszésemnél alkalmazták ezt az eljárást: életem legszebb élménye volt! Attól függetlenül, hogy nem egy kellemes érzés a szúrás, ha választhatnék, inkább emellett döntenék, mint az altatás mellett.
2006. nov. 25. 12:16

Sziasztok!

Kérném a segitségeteket.Mellnagyobbito műtétet fogok csináltatni magamon.Megtudná nekem mondani valaki hogy melyik altatás a legjobb?Ugye van a vénás,az epidurális(ezt nem is tudom pontosan mit jelent???Valaki tudja???),és a mély altatás.Vagy az ugyan az mint az előzö?A mély altatásban intubálnak?Nekem azt mondta az egyik ismerösöm hogy igen.

Előre is köszönöm!

154. Jankuci (válaszként erre: 147. - Horvathne)
2006. nov. 25. 09:50

SZia!


Személysen még nem estem át beavatkozáson, de láttam már nem egy munkáját a Kelemennek.

Itt Pécsett mindenki nagyon dícséri. Hát ennyit tudok róla. Tényleg csak pozítívat hallani, de azért én inkább Tizedes párti vagyok:)


Üdv

153. Gigi.01 (válaszként erre: 152. - Hajasbaba)
2006. nov. 20. 19:49

Semmi baj. Nem haragszok! Gondoltam inkább privátban írom le, de szívesen megírom a közösbe is, hiszen nem titok.

Puszi

2006. nov. 20. 11:13
Mivel a saját hülyeségemből adodoan nem néztem meg az üzeneteimet hanem elöbb ide irtam,utolag is ne haragudj Gigi,01!!!!!!
2006. nov. 20. 11:08
Kérdezem én akkor minek irtad azt hogy a "kérdésekre szivesen válaszolok!"
2006. nov. 20. 11:06

Szia Gigi,01!!

Köszönöm szépen hogy voltál olyan kedves és válaszoltál a levelemre.Ha kényes kérdést tettem fel legalább annyit beirhattál volna hogy semmi közöm hozzá!

149. Gigi.01
2006. nov. 20. 10:25

Sziasztok!

horvathne és kerika74: nem ismerem az orvosokat, de próbáljatok informálódni az interneten. A keresőbe beírjátok a nevüket és ha van weboldaluk ott mindent megtudhattok róluk és a munkájukról.

2006. nov. 19. 10:57
Sziasztok.Tud valaki valamit Dr Horváth Péter Józsefről Győrben.Ha ige írjátok meg kérlek!
2006. nov. 19. 00:01
Dr. Kelemen Ottónál volt már valaki mellnagyobbításon? Ha valaki tud róla valamit,kérem írja meg!
2006. nov. 18. 13:36
Amugy köszönöm és köszönném a segitségedet!!!
2006. nov. 18. 13:35

Szia Gigi,01!

Érdekelne hogy te mennyit fizettél az orvosnak külön?A zsebébe?És mennyi idő telt el az első időpont egyeztetéstől a műtétig és hányszor kellett visszamenned?

144. Sirga (válaszként erre: 142. - Gigi.01)
2006. nov. 17. 14:43
Csak egy dologba "kotyognék" bele: nálam szó sincs imlantátumról, csak felvarrásról. De épp emiatt a hatalmas különbség miatt - ami a 2 doki műtét utáni javaslata közt van - kérdeztem. Hiszen az egyik 2-3 hétig ágynyugalmat javasolt, a másik meg 1 hét szabadságot - null megkötéssel! Azt hittem, általános szabályok vannak... De kösz, azt hiszem, igazad van: meg kell találnom az "igazit" ;)
2006. nov. 17. 12:32
Én attól félek még, h mielőtt megjön a havilavina, szokott fájni a cicim. És ha megműtik, méginkább fog!
142. Gigi.01 (válaszként erre: 141. - Sirga)
2006. nov. 17. 12:28
Szia! Nem tudom, hogy mit írjak. A lányok, akikkel kapcsolatban vagyok a másik fórumon nem igazán ajánlják, hogy több orvoshoz menj el, mert mind mást mond. Ezért kavarodsz be. Persze van, aki meg el sem tudja képzelni, hogy egy orvos véleménye alapján döntsön. Én nem tudok erre "jó" magyarázatot adni. Én csak az orvosomnál voltam, máshoz nem mentem. Hozzá sem ajánlás útján, mert az ismerőseim között nincs szilicicis. Nekem az első perctől szimpatikus volt az orvosom és megbízom benne. Ezt kell érezned "egy" orvosnál, még akkor is, ha több véleményét kikéred. Akiben teljesen megbízol őt válaszd. Egyébként nekem ugye azt ajánlotta, hogy pihenjek sokat, de napközben egyáltalán nem fekszek, fotelból tévézek, netezek és persze apró dolgok, mint mosogatás megcsinálom. Mindent kényelmesen, óvatosan. A doki, ha azt mondta, hogy nem lesznek fájdalmaid, akkor valószínűleg az implantátumot csak mirigyállomány alá teszi, mert izom alá helyezve fáj. Mindenesetre tudod az a legjobb, hogyha minden kérdésedre szakember ad választ, mert ők mindent tudnak. Puszi
141. Sirga (válaszként erre: 140. - Gigi.01)
2006. nov. 16. 20:07
Gigi, én totál meg vagyok zavarodva! Az első doki, akivel beszéltem, azt mondta, 2-3 hétig még sétálni se szabad! Aztán más - aki műtét után van - azt, hogy nem javasolták a fekvést. Az a doki, akihez konzultációra készülök, 1 hét szabadságot javasolt - azt is azért, hogy a kollégák ne lássák a fájdalmas ábrázatom (és utánatett egy smile-t, meg, hogy nem valószínű, hogy lesznek fájdalmaim). Teljesen összekuszálódtam! Hogy van ez? (Amúgy meg örülök Neked!)
140. Gigi.01 (válaszként erre: 138. - Kangaroo)
2006. nov. 16. 17:48
Nekem mell alatt van a vágás.
2006. nov. 16. 16:51

Szia Gigi,01!!!!

Rettenetesen irigyellek.Én most tartok ott hogy keresem a megfelelö orvost mert elszántam magam.Én is oda mennék ahol te voltál de tőlem egy kicsit messze van.Majd meglátom.Remélem nekem is szépek lesznek.

2006. nov. 16. 10:50

Ameddig a fiam állandóan a nyakamon lóg, cipelteti magát, és az ölemben ül, addig én nem tudom megcsináltatni! :-( De remélem, jövőre az ovi jó hatással lesz rá, és leszokik az ilyesmikről (cipeltetés), és akkor én is megcsináltatom! Legalábbis nagyon szeretném!


Gigi, hol vágtak?


Reggel ezen gondolkodtam, fájhat-e annyira, mint a gátseb?

137. Gigi.01 (válaszként erre: 135. - Kangaroo)
2006. nov. 16. 10:14

Szia Kangaroo! Mosolyogtam, amit írtál. Én is álmodtam hasonlót műtét előtt.

Engem Szegeden a Forrás Magánklinikán műtött Dr.Bajusz Huba. A műtét kb. másfél órás volt. Igen, ahogy végeztek felkeltettek. Nagyon jó volt, amikor felébredtem és megláttam a két cicit! Nagyon jó érzés!

136. Gigi.01 (válaszként erre: 134. - Sirga)
2006. nov. 16. 10:09

Köszönöm Sirga! A műtét utáni utasítások folyamatosan mások. Közvetlen a műtét után kötelezően minimum egy hetet ( aki tud legalább két hetet )nem lehet dolgozni. Ez kötelező, mert a lehető legtöbbet pihenni kell, feküdni. Házimunkát sem lehet ezen a héten végezni. Egy-két pohár és tányér mosogatása még elmegy, de mosás, vasalás, takarítás, vásárlás kizárt. Akinek kicsi gyermeke van mindenképp szerezzen segítséget, mert kötelezően be kell tartani, hogy 2 kg-nál nehezebb súlyt nem lehet emelni. Mivel sportmelltartót hordok és szorítópántot éjjel-nappal (szintén kötelező) fürödni és zuhanyozni sem szabad. Marad a cicamosdás. A 4. napon tusolhatok először, de utána vissza a sportmelltartó és a szorítópánt. Egy hetesen megyek varratlazításra, akkor kapom a következő utasításokat, vagy már az engedélyeket.

Puszi

2006. nov. 16. 09:35

Gyerekek, én azt álmodtam, h kórházban vagyok, és várom, h megérkezzen a doki. Persze ciciműtét céljából! :-))) Türelmetlenkedtem a folyosón, és lestem a liftet pizsamában meg köntösben! De sajnos a műtétet, meg az eredményt nem álmodtam meg! :-(


Gigi, ki műtött meg? És mennyi ideig tartott a műtét? Ahogy végeztek, felkeltettek?

134. Sirga (válaszként erre: 133. - Gigi.01)
2006. nov. 15. 19:58

Sokakhoz hasonlóan én is irigykedem, de tiszta szívből örülök is! Nagyon jó olvasni, hogy milyen elégedett vagy, és, hogy szépet alkotott a dokibácsi! Puszillak!

Azért a műtét utáni utasításokat oszd meg velünk! :)

133. Gigi.01
2006. nov. 15. 19:09

Ja! Reggel fél tízkor indultunk haza. Nem kell kezelni. Az a fontos, hogy be kell tartani az orvos utasításait. Pihenés!!! Ez most a gyógyír!

Puszi

132. Gigi.01 (válaszként erre: 131. - Kangaroo)
2006. nov. 15. 19:06

Kielégítem a kíváncsiságodat: mivel Pest megyében lakok, de nem Budapesten és Szegeden volt a műtét ezért 2 óra volt az út. Fél 3-ra értünk oda anyuval és jelentkeztem az orvosnál. A leleteimet ( labor ) odaadtam és mondta az asszisztensnő, hogy menjek a szobánkba, öltözzek át köntösbe és papucsba. Telefonon szól a szobába, ha mehetek a műtőbe. Fél négykor csörgött a telefon. Nem féltem, nyugodt voltam végig, mert nagyon vártam már ezt a napot. A műtőben felfektettek az asztalra, lekötözték a lábaimat és a jobb kezemet. A bal kezembe ment az infúzió. Pillanatok alatt elaludtam.

Amikor felébredtem mosolyogtam. Rögtön a ciciket néztem. Nagyon boldog voltam: jé, itt két cici! Megkérdeztem a dokit, hogy megfoghatom-e? Mindenki nevetett. Megfoghatom - mondta a doki. Nagyon jól éreztem magam, nem volt fájdalmam, mert adtak fájdalomcsillapítót. Azt mondták, hogy ilyen nem igen van, hogy így mosolyogjon és örüljön valaki műtét után! Még fél órát kellett feküdnöm az őrzőben, de már alig vártam, hogy megmutassam anyunak. Nincsenek nagy fájdalmaim, napközben egyáltalán nem vettem be gyógyszert. Éjszakára veszek be majd algopyrint.

2006. nov. 15. 18:39
Dejódejódejó!!! :-))) Tudd meg, hogy irigyellek! :-))) Engem spec minen részlet érdekelne. pl. mikor bementél, mik történtek? Egyből mondták, h pakolj le, öltözz át, és menj a műtőbe? Vagy hogy zajlanak az ilyenek? Aztán felkeltél az ágyikódban szép új cicikkel? Meddig maradtál bent? Most nem fáj? Kell valamivel kezelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook