Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhsüllyedés, inkontinencia, hüvelyplasztika fórum

Méhsüllyedés, inkontinencia, hüvelyplasztika (beszélgetős fórum)


2019. jan. 12. 07:31
Szívesen.
10. Gabsem (válaszként erre: 9. - 300c83c7b2)
2019. jan. 11. 20:52
Köszönöm
2019. jan. 11. 20:29

A jóga annyit segít, hogy a gátizom "befele, felfele" húzása is erősítő hatású. A Kriston Andrea féle intimtornát már nem csinálom, mert úgy érzem a rendszeres jógázás elég.

A könyvben le van írva az esti és reggeli gyakorlatsor. Gondolom ugyanazok a gyakorlatok, mint a CD-én.

8. Gabsem (válaszként erre: 7. - 300c83c7b2)
2019. jan. 11. 10:31

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Milyen kicsi a világ ugyanezek a tüneteim, problémáim és a munkám is...

Megtanultam a tornát én is a nyáron, de biztos, hogy túl kevés időt szántam eddig rá. Ja és én is jógáztam!!!

Két kérdésem még lenne, hab akarsz privátban is kereshetsz.

Milyen gyakorlatokat csinálsz Kristonból? Nekem van egy 15 perces CD-m, de hátha ki lehetne egészítenem.

Jógával ugyanez a kérdésem.

7. 300c83c7b2 (válaszként erre: 6. - Gabsem)
2019. jan. 11. 06:56
Gyakori, sürgető vizelési inger, tág hüvely. A legrosszabb időszakban folyamatos, lefele húzó, mentruációs jellegű fájdalom az alhasban, de még a combjaimba is kisugárzott. Akkoriban fogyatékosokkal dolgoztam és sokat kellett emelgeni. Egyszer pont tartottam egy gondozottat, mikor tüsszentettem és elcseppent a vizeletem. Akkor kezdtem el az intim tornát. Nagyon hasznosnak tartom. Egyébként a jóga is sokat segít.
6. Gabsem (válaszként erre: 5. - 300c83c7b2)
2019. jan. 6. 15:02
Neked milyen problémáid vannak, voltak? Miben tapasztalod a torna hatását?
2019. jan. 6. 14:04
Reggel, este! Mint a fogmosás. 😉 Így is hónapok kellenek az eredményhez.
4. Gabsem (válaszként erre: 3. - 300c83c7b2)
2019. jan. 6. 13:17
Szia, azt már megtanultam és nem hiszem, hogy megoldja a problémáimat. Megpróbálom rendszeresen csinálni. ..
2019. jan. 6. 09:41
Javaslom Kriston Andrea intimtornáját. A legjobb lenne, ha el tudnál menni egy tanfolyamra, de a könyvből is meg lehet tanulni a gyakorlatokat.
2019. jan. 5. 21:54
Na, gyorsan kilőttem az előbbi üzenetet az éterbe, akinek témábavágó tapasztalata, jótanácsa van, kérem jelentkezzen!
2019. jan. 5. 21:51

Sziasztok!

Szeretnék tapasztalatokat cserélni azokkal, akiknek a méhük megsüllyedt, vizelet megtartási problémáik ezzel kapcsolatban műtétük, tanácsuk van.

38 éves vagyok és a méhem egy részét eltávolították, mert megsüllyedt a hüvelybe és volt egy miòmám amitől véreztem.

Vizelettartási problémáim is voltak, de most talán jobban, mit eddig. A műtét és a felhelyezett háló ellenére visszacsúszott a megmaradt méhnyak a hüvelybe, nyom előre-hátra, fáj a hasam, derekam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook