Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a méhsüllyedés miatti műtétről? fórum

Mik a tapasztalatok a méhsüllyedés miatti műtétről? (tudásbázis kérdés)


2017. okt. 20. 11:02

Intim tornát javasolt a kórház főorvosa.

Elkezdtem a Kriston intim tornát,voltam nála tréningen.

Egyenlőre az aranyerem javúlt. Kúpokra nincsen szügségem.

A süllyedés javitásához,több idő jell.

Kiváncsi vagyok lessz e eredménye.

2017. szept. 13. 11:54

Jövő héten jegyeznek elő műtétre,és akkor más is megvizsgál majd .

Egyenlőre nem esett szóba a méh kivétele.

A Doki aki eddig vizsgált azt mondta felvarrják a mellső méh falat,a hólyagot feljebb tolják.

Szerinte műtét után két hét elteltével már teljes életet élhetek. Katéter napokig szügséges lessz.

Ezzel egyenlőre annyira nem nyugtatott meg.

Félek a műtét utáni

fájdalomtól,attól is hogy megszűnik e teljesen a szakaszos vizelésem. Mikor fogom tudni ellátni a 3-évesemet?!

5. rinike (válaszként erre: 1. - Lili26)
2017. szept. 13. 07:30
Engem még nem műtöttek, csak javasolják. A méh kivétele szóba sem jött, csak valahogy felkötnék, hogy ne legyen megsüllyedve. Azt mondták, hogy addig várok a műtéttel, ameddig én el nem unom a tüneteket, így én még várok, de szeretném figyelemmel kísérni a fórumot.
4. papája (válaszként erre: 1. - Lili26)
2017. szept. 13. 07:00

[link]

Itt olvashatsz a témáról.

Nekem méh süllyedés miatt 36 évesen hüvelyen át plasztikám volt. Ez nem sikerült megfelelően, így 44 évesen (19 éve)miután a lesüllyedt méh már komoly károkat okozott bent, hüvelyen át kivették a méhet, petefészek maradt. Elvégezték a teljes nagy plasztikát. Nem volt könnyű felépülni, de azóta jól vagyok, rendben van a hólyagom.

3. harkaly (válaszként erre: 1. - Lili26)
2017. szept. 13. 06:34
Szia! Nekem kb.10 éve szedték ki a méhmet mésüllyedés miatt.Elaltatnak. Vákummal csinálják hüvelyen keresztül.Ha a petefészkeket nem kell kivenni.Utána nem fáj semmi. Már másnap tudsz hasonfekve aludni. Ha muszáj kivenni akkor csak bátran!A hólyagsérv műtét az rosszabb. Előtte éven azt csináltak. Ha már nem akarsz szülni akkor bátran! nem nagy dolog! üdv
2017. szept. 12. 21:44

Nekem mellső oldali méhfal süllyedésem van.

Sajnos szakaszos a vizelésem emiatt.

Fájdalmam nincs,de intim torna mellett műtétet is javasolnak.

Érdekelne milyen a műtét után,erős fájdalmaim lesznek? Illetve minden tapasztalatra kiváncsi vagyok.

2017. szept. 12. 21:41
Akit Méh süllyedéssel műtöttek, megosztaná tapasztalatait?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook