Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhlepény öregedése fórum

Méhlepény öregedése (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 19. 16:27
Olvasd el a szüléstörténetemet.
2009. szept. 19. 13:28
Nos nekem 2 hónapig ellátta, úgyhogy ne izgulj.Nem lesz semmi baj, de az a lényeg hogy ne idegeskedj.
2009. szept. 19. 11:29

Köszi lányok mindenkinek a biztatást és a történeteiteket!

Bevallom, nem sokat tudtam aludni az éjjel, nagyon ideges voltam/vagyok.

Egyre azon agyalok, hogy milyen kilátásai vannak az életre a babának, ha most megszületne. Meg azon, hogy mennyi idő alatt öregedhet a lepény III. fokozatúra. És hogy a III. fokozatú el tudja-e még látni oxigénnel és tápanyaggal????

15. mreich
2009. szept. 19. 09:01
Nekem is korán kezdett érni, de csak két héttel jött végül korábban természetes úton.
2009. szept. 19. 08:50
Szia.Természetes szülés volt, olyannyira, hogy mikor eszembe jutott hogy esetleg jól jönne egy kis fájdalomcsillapítás akkor már azt mondta a doki hogy mindjárt kint van.6 körül kezdődtek a fájások, de 8 kor erősödtek be, onnantól 2 óra alatt megvolt.
13. tiata (válaszként erre: 12. - Pankakukac)
2009. szept. 19. 08:32

Szia!Sajnos némi tapasztalatom van a legsúlyosabb esetek közé tartoztam 6 éve.


Ha nagyon elöregedett,és koraszülés lesz,akkor csak is császár.Többnyire azért császár,mert az öregedés miatt kevesebb oxigén,tápanyag jut a babának .Sok legöregedett méhlepényes 28 hét körül,és akkor még nagyon pici a baba,ha természetes úton jönne világra,az megterhelő neki.Ahogy megküzd a szülőcsatornában, az oxigén hiánya nőhetne,na meg ha puszban valami még komplikáció is van.

Úgy,hogy akármennyire is rossz,ilyen esetben jobb a császár.Sőt,ilyenkor olyan császár van,hogy izmot is vágnak.Háááát nem egy leányálom,de ez a legutolsó ha a piciről van szó.


DE! ez nálad nem hiszem,hogy fent állna a méhlepény öregedése miatt.Ha kontrollra két hét múlva kell menned,nincs nagy baj.Ha jók az áramlások,és a baba is nő megfelelő ütemben,tehát táplálékhoz jut,ezért nem lesz császár.

Kerüld a cigi füstöt,egyéb benzingőzös,füstös helyeket!!!!,szénsavas italokat.


Sajnos nálam olyan mérvű volt ez,hogy sajnos,nekem a kontrollról egyből kórház,és mondták,lehet egyből ki is veszik a babát.Hál' Istennek egy hetet kórházi körülmények közt rá tudtunk húzni,de így is egy kiló alatt volt,29 hétre.Na nem részletezem nem akarok senkit ijesztegetni.


Csak fel a fejjel!:):):):),ha nem kell befeküdnöd akkor nincs baj.

És nem is lesz ám:):)!!!!!!


Szép hétvégét!

2009. szept. 18. 23:23
És még azt szeretném megkérdezni, hogy akinek elöregedett a méhlepény, sikerült simán megszülni a babát, vagy császár lett belőle? Köszi a válaszokat előre is!
11. Pankakukac (válaszként erre: 10. - Szankuviki)
2009. szept. 18. 21:29

Nagyon örülök, hogy egészséges picid született!

Rólad veszünk példát és nekem is egészséges lesz a kisfiam:-))))

2009. szept. 18. 21:13
Nekem így külön nem mondta a doki hogy mitől volt, de az tény hogy kicsit furán néztek rám, hogy miért járok én sűrűbben vizsgálatra, meg nst-re, de soha semmi gond nem volt.Mindig szupi kis görbéim voltak,(jól tudott ám rugdosni a csajom:))De helyesbítek elírtam az előbb.Az a 32. héten volt.Ja és pluszba gyógyszert sem kellett szednem.
9. Pankakukac (válaszként erre: 8. - Szankuviki)
2009. szept. 18. 21:08
És azt lehet tudni, hogy mitől öregedett annyira hamar??
2009. szept. 18. 20:54

Szia!

Biztos nem lesz semmi gond.Nekem anno 33. héten már 3. fokban volt érett.Nővéremnek azt mondta a dokija(ő is ugyanakkor volt terhes), hogy azzal már szülni kell.Ehhez képest a kisasszony 2 nappal a kiírt időpont után jött.

7. Pankakukac (válaszként erre: 6. - Kék013)
2009. szept. 18. 20:18

Remélem, igazad van.

Állítólag az áramlás jó, tehát a babával nincs gond. Csak azért szurkolok, hogy ezzel kihúzzuk még jó pár hétig.

2009. szept. 18. 19:56
2 hét múlva? Akkor nem lehet valami nagy a pánik.Ha baj lenne hamarabb kellene menned.
5. Pankakukac (válaszként erre: 4. - Cicaanya)
2009. szept. 18. 19:46

Szia!

Nekem nem adott a dokim semmit. Annyit mondott, hogy 2 hét múlva menjek kontrollra.

2009. szept. 18. 19:39
erre gyógyszert szoktak addni!!!!!!!!!
3. Pankakukac (válaszként erre: 2. - Kiscsirke)
2009. szept. 18. 19:36

Szia!

Köszi a választ! Csokit nem eszem szinte egyáltalán és ásványvizet sem soha. Csak sima csapvizet.

Meg lehet ezt állítani valamivel?

Nagyon meg vagyok rémülve.

2. kiscsirke (válaszként erre: 1. - Pankakukac)
2009. szept. 18. 19:33

Szia!

Nekem is mondták még a 30. héten, hogy elkezdett meszesedni, amikor pedig megszültem, szörnyülködtek. De nem lett belőle semmi baj.

Kerüld a csokit, és a kalciumos dolgokat (pl ásványvízben is sok van), nekem ezt mondták anno. És én tényleg zabáltam és vedeltem ezeket előtte!!!

2009. szept. 18. 19:27
Van valaki, aki tudna segíteni abban, hogy mitől meszesedhetett el a méhlepényem a 29. héten II. fokozatúra?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook