Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt a kutyám fórum

Meghalt a kutyám (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1224. 388b941089 (válaszként erre: 1223. - Gabiangi)
2016. aug. 19. 20:49
Nagyon sajnálom :'(
1223. Gabiangi
2016. aug. 19. 10:45

Sziasztok!

Az én drága kiskutyám tegnap hajnalban hagyott el örökre. 15 éves volt súlyos szívbeteg, epilepsziás. A helyi állatorvos gyomorrontás tüneteire gondolt, adott injekciót de semmi nem változott. Másfél nap után se javult, este rosszul lett miután 7 fele hazaértem. Sos-be hívtam a helyi orvosokat, ügyeletet keresve stb. Egy vette csak fel, aki lebaszta a fejem miért 7 után keresek orvost majd lebaszta a telefont. Végül egy másik városba élő dokit értem el, aki korábban kezelte sürgősségibe fogadta. Minden igyekezet ellenére az éjjel során összeomlott a keringése és a kicsikém a karomban halt meg. Kimondani se tudom mennyire fáj.

1222. Picúrom (válaszként erre: 1221. - Pizsi000)
2016. aug. 8. 22:03
Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál az üzenetemre. Most is sírva írom a válaszom. Igen, reggel 5-kor már meg volt merevedve, csukva volt a kicsi szeme. És nem temettük el, csak 9 órakor. Tudod, nem igen merek már semmit elolvasni itt az interneten, mert sokszor ijesztő dolgokat írnak. Naponta átgondolom, mi történhetett ilyen hirtelen. És szép lassan kezdek rájönni, ez elképzelhető, már tavaly nyáron kezdődött. Nem haragszom én az állatorvosra, de megbocsájtani soha nem tudom , hogy elutasított, mikor sírva kérdeztem, mit csináljunk, hiszen este fél 10 volt. Hiszem, ha megnézte volna, talán tudott volna segíteni. Hogy írod, 2 órát szoktak várni, ez egy kicsit lelkileg megnyugtatott. Nekem is csinált a férjem egy képet, amit bekereteztünk, és a nappaliban van a szekrényen. Most úgy érzem, soha nem fogok már túl lenni ezen a bánaton. Köszönöm szépen, hogy meghallgattál. Kívánok jó éjszakát, és Neked is megnyugvást. Vigyázz magadra. Üdvözlettel.
1221. pizsi000 (válaszként erre: 1220. - Picúrom)
2016. aug. 8. 16:12
Részvétem a kutyád miatt:( csak az tudja milyen érzés ez, aki átélt már ilyet:( Először is meg van a véleményem az olyan állatorvosról, aki nem vizsgálja meg rendesen az állatokat, mindent elintéznek egy-egy injekcióval, olyanok mintha semmibe vennék az állatot. Amikor mi meg akartuk nézetni az állatorvosunkkal az idős kutyánk fülét (úgy vettük észre nem hall rendesen, meg kellett volna nézni nem-e csak valami gyulladás), annyit mondott hogy öreg, meg sem vizsgálta...amiatt ne aggódj, hogy esetleg még élt mikor eltemettétek, azt szokták mondani egy-két órát javasolt várni, de te azt írtad, hogy már kihűlt a kis teste,akkor már biztosan nem tehettetek volna semmit érte... Próbálj meg visszagondolni a szép időkre, amikor még veled volt. Én elővettem a kiskutyámról az összes képemet és azokat nézegetem folyamatosan és felidézem az összes emlékemet vele kapcsolatban, és el is kezdtem leírni ezeket, hogy véletlenül se felejtsem el soha, nekem ezek a dolgok segítenek. Én is sokat sírok, de ez megkönnyíti a búcsút, soha nem fogom elfelejteni, a szívemben mindig itt lesz velem a kiskutyám<3 Sok erőt kívánok Nektek!!! <3
1220. Picúrom
2016. aug. 8. 11:38

Tiszteletem mindenkinek! Nagyon nehezen szántam rá magam, hogy írjak, de annyi biztató szép hozzászólást olvastam, így én is megírom a nagy bánatom.

2 hónapja lesz hamarosan, hogy az én tündéri kiskutyám Picúrom hirtelen elment, itt hagyott. Utcáról befogadott kutyuskám volt, lehetett akkor 1 éves, keverék kutyus.Ez 2008-ben történt. 8 szép évet adott, családtagnak számított. Ami csak létezett, mindent megadtunk neki. Egy tündéri kis bohókás kutyus volt. Sajnos 2015-ben kezdődtek a problémák. Éppen így nyár időben. Hasmenéssel, majd kapott valamilyen injekciót, ami után a kis nyaka tele lett csomókkal. Szóltunk az állatorvosnak, annyit mondott, ez allergia, el fog múlni, ne aggódjunk. Csak sajnos nem múlt, egyetlen egy állatorvos van nálunk, aki felszerelt rendelővel rendelkezik. Elvittük hozzá, kértük, ultrahangozza meg, mert valami nincs a kiskutyával rendben. Annyit mondott, nem tudja ez mi, majd a másik alkalommal már allergia volt.Sajnos, az ultrahangot, a labort elutasította. Akkor adott Medrolt, attól szép lassan vagy is fél év alatt elmúlt a csomó, de a kis nyaka továbbra is teljesen megduzzadt. Mi már annak is örültünk, hogy nincsenek csomók. Csak sajnos ez év junius 11-én, minden jel nélkül, kint szaladgált a kerítés mellett, ugatott a többi kutyával, majd hirtelen csend lett. Mire a férjem kiment, féloldalasan feküdt, de felkelt, és bejött a lakásba. Vasárnap volt, így sajnos sehova nem tudtuk vinni. Hétfőn elvittük az állatorvoshoz, aki akkor már nem utasította el az ultrahang vizsgálatot, annyit mondott, semmi baja ennek a kutyának.De kedden vigyük vissza a rendelési időben. Mi napközben láttuk, valami nincs rendben, mert az a drága kutya, aki imádta a hasát, kedden már nem fogadta még a fogkeféjét sem el. Megint valami injekció, mint utólag kiderült, Algopirin volt. Sajnos, szerdán nem rendelt, a kicsi állatkám mind rosszabbul lett.Nagyon lihegett, előtte napokban rengeteg vizet ivott, de szerdán már kevesebbet. Éjjel fél 10-kor felhívtam, nagy bajra gyanítunk, elutasított, hogy reggel vigyük be a rendelésre. Ekkor öklendezett. majd erősen hányt.Éjjel 1 óráig fent voltunk, figyeltük, kicsit megnyugodott, de egész este, furcsán viselkedett. Kiment, amit addig soha nem tett egyedül, elbújt, alig találtuk meg. gondoltuk, melege van. Hagytuk kint pihenni, de szép lassan bejött.Minden reggel 5-kor mentünk vele a dolgát elvégezni. Sajnos, akkor már nem élt. Hideg volt, meg volt meredve. Azóta kiszakadt a lelkünkből egy darab. A férjem nem egy síros ember, de reggel 9-kor zokogva temettük el. Reggel sírva kelek, este sírva fekszek, és ami most jött elő nálam, annyi mindent olvasok, attól félek, egyáltalán valóban meghalt? Persze az orvos délben hívott, miért nem vittük a kutyust, de nagyon meleg lévén, akkor mi már eltemettük. Most azóta is gyötör a lelkiismeretem, tényleg meghalt? Ilyen hirtelen? Mi okozhatta a halálát.Hiszen semmi olyan változást nem vettünk nála észre, csak az utolsó 3 napon, ami indokolttá tette volna, hogy olyan beteg!!!Nem tudom, mikor lehet ezt a fájdalmat kiheverni? Borzasztó lelkiismereti válságban vagyok, ha fent maradok vele, lehet, meg tudtam volna menti? De annyira bíztunk, hogy valóban igazat mondott az orvos. Óriási csalódás ért. Már csak abban tudjak megnyugodni, egy megmerevedett kis jószág, aki hideg volt, órák alatt figyeltük, valóban meghalt??? Ne nevessen ki senki, de nekem sok kutyuskám volt, de talán Ő volt az, aki a legkedvesebb volt. Régen még nem altatták el az állatokat, legalább is vidéken nem, az előző kutyusom 16 évet élt, Ő volt az egyedüli, annál évekig gyötört a lelkiismeret, mert én voltam vele, mikor el kellett altatni, de annál biztos voltam, mert a kezemben halt meg. Sajnos a Picúrom már nem várt meg, és ezért gyötrődök, valóban megállt a kis szíve? Orvostól nem merek ilyen dolgot megkérdezni, mert félek, bolondnak néznek. Most úgy érzem, soha nem fogok tudni megnyugodni.Szeretném, ha valaki válaszolna , hátha egy kis nyugalmam lenne. Legyen mindenkinek szép a napja!!!

1219. szisze (válaszként erre: 1216. - Pizsi000)
2016. júl. 29. 22:01

:(

[link]

1218. Nebyyy (válaszként erre: 1216. - Pizsi000)
2016. júl. 25. 21:19
Részvétem :( Nagyon sok erőt kívánok Neked! <3 Nem könnyű, hisz magukkal viszik a lelkünk egy darabját. :( Sírd ki magad, adj időt a gyászra, hisz egy igaz barátot vesztettél el, hogy mások meg nem értik, azzal pedig ne is törődj. Ahogy végigolvasom a hozzászólásokat, mindannyiunkat gyötör valami miatt a bűntudat, amit tettünk vagy nem tettünk, vagy másképp tehettük volna... de egészen biztos, hogy érezte a szeretetedet, hozzád tartozott az utolsó pillanatig, és neki ez elég volt <3
1217. 388b941089 (válaszként erre: 1216. - Pizsi000)
2016. júl. 25. 13:21
Rèszvètem😢😢
1216. pizsi000
2016. júl. 25. 12:58
Sziasztok! Én múlt héten vesztettem el a kutyámat, 15 éves volt, együtt nőttünk fel, minden bánatomban és örömömben mellettem volt. Tudtam, hogy ha egyszer el kell válnunk egymástól nagyon rossz lesz, de erre nem számítottam. Feldolgozhatatlan fájdalmat érzek a szívemben és egy hatalmas ürességet, ami nem tudom mikor fog megszűnni. Próbálok erős maradni, de szívem szerint megállás nélkül csak zokognék. Azzal próbálom nyugtatni magam, hogy szép kort megélt, soha nem betegeskedett és szerencsére nem nekünk kellett dönteni a haláláról, nyöszörgéssel jelezte, hogy valami nincs rendben és a szüleim végig mellette voltak az utolsó óráiban és simogatták, amíg el nem aludt végleg. Olvastam, hogy egy új kutya sokat segít a fájdalom enyhítésében, de ehhez még nagyon friss a seb és sajnos az sem javít a helyzeten, hogy másoktól megkapom a 'csak egy kutya volt' és 'miért nem veszel másikat' hozzászólásokat, de ő nem csak egy kutya volt számomra, hanem egy egyéniség, egy barát, egy családtag, aki mindig csillogó szemekkel nézett rám és alig várta, hogy ha csak pár percre is de labdázzunk kicsit vagy egyszerűen csak ülhessen mellettem az udvaron. A gyászomat az is nehezíti, hogy mivel már nem a szüleimmel élek a kutyámat pedig nem tudtam magammal vinni úgy érzem az elmúlt időben nem foglalkoztam vele eleget. Rengeteget dolgoztam és keveset jártam haza, ha csak egy kicsit is visszaforgathatnám az időt próbálnék többször hazamenni és vele lenni...annyira hiányzik...a halála napján vele álmodtam, még egyszer utoljára megsimogathattam őt, talán így búcsúzott tőlem...
1215. szisze (válaszként erre: 1213. - Györgyi73)
2016. júl. 20. 19:45

Hasonló az esetem a Tiédhez. Nekem is két kutyusom volt, az egyik 4 évvel ezelőtt halt meg. Egy kicsit könnyebb volt elviselni mint most, mert ott volt a másik, Ő vigasztalt. Azonban szerintem ez más helyzet mintha „új” kutyád lenne.

Egy másik kutya befogadását azért vetem el kapásból, mert tudom, hogy az én angyalkám nagyon szomorú lenne, ha az Ő otthonába, az Ő helyére idehoznék egy „új” kutyát. Annyira boldog volt itt, olyan nagyon szerette az otthonát, engem, hogy ha ezt megtenném, nagyon szégyellném magam. (Én is nagyon szomorú lennék, ha adott esetben az én kutyuskám, akár csak egy kicsit is, de egy másik gazdit szeretett volna.) Ha az élet úgy hozza, hogy meg kell mentenem egy állatot, akkor esetleg…de hogy mennyire szeretném őt, azt most el sem tudom képzelni…

Ismerve magamat, én is úgy érzem, hogy ez egy örök seb lesz a lelkemen, ami időről-időre felszakad. A halálának a körülményein tépem magam állandóan, ami miatt lelkiismeret furdalásom van, ami miatt nem tudom elengedni. Ez még száz év múlva is fájni fog.

Valóban érzelmi hullámvasút az egész, mint ahogyan Nebyyy írja. Számomra az esték, az éjszakák kritikusak, nyilván azért mert napközben jobban el tudom terelni a gondolataimat. Persze, a szívemen egy hatalmas kő csücsül állandóan még akkor is, amikor éppen nem Őrá gondolok.

1214. Nebyyy
2016. júl. 19. 23:00

Ha gondoljátok, nézzétek meg ezt a filmecskét egy mentett kutyusról, a csodás életéről, a szeretetről, háláról, majd az elengedésről szól. Én végigsírtam, de nagyon szép, valahogy így érezhetnek ők... <3

[link]

1213. Györgyi73 (válaszként erre: 1211. - Szisze)
2016. júl. 19. 13:23

Kereken 10 éve altattam el az egyik kutyusom, rá 3 évre a másikat.

Nem akarlak elkeseríteni, de a mai napig nagyon fáj, nincs olyan hét, hogy ne jusson eszembe. Ahogy olvastam amit írtok potyogtak a könnyeim. Én azt gondoltam, hogy az a megoldás, hogy ne legyen többé kutyám, de szerintem tévedtem. Ha utána rögtön lett volna másik, akkor lehet nem kínozna még mindig ez az érzés.

1212. Nebyyy
2016. júl. 19. 10:19
Ma pont 3 hete hagyott itt :( Nagyon nehéz, az első héten nekem is csak a halála pergett folyamatosan a szemem előtt, nem tudtam másra gondolni, meg azon kattogtam, hogy mit tehettem volna még, vagy mit kellett volna másképp :( Aztán előszedtem az elmúlt 5 közös év fényképeit, és végignéztem az összeset, felidéztem az apró részleteket, napokon keresztül, az sokat segített, mert bár sokat sírtam közben, a szép dolgokra gondoltam, így már nem a halálán kattogtam. De nem vagyok jól. Érzelmi hullámvasút az egész, hol erősebben tör rám, hol gyengébben, de folyamatos a fájdalom. Nagyon hiányzik :( Üres lett a ház és az élet nélküle. Gondolkodtam, hogy megmentek egy másik kutyust, nem azért, hogy őt pótoljam, hanem hogy segítísek még egy kis léleknek, meg legyen kivel foglalkoznom, és elterelni a figyelmem... de nem megy. Nézegetem a kutyusok képeit, és mind aranyosak, de egyik sem ő, és úgy érzem, hogy mindig őt hiányolnám és őt keresném a másik kutyában, és ezt nem akarom. Nem állok erre készen. Talán egyszer. Talán soha. Majd kiderül. Bár tudom, hogy nem lehet semmi igazán hasznosat írni ilyenkor, de talán próbálj meg te is a szép napokra gondolni, pl. a kezdetekre, felidézni, újra átélni, és akkora szeretettel gondolni rá, amennyire ő szeretett téged! Mert biztos vagyok benne, hogy ők sosem akarták volna, hogy mi ennyire szenvedjünk. <3
1211. szisze (válaszként erre: 1210. - Nebyyy)
2016. júl. 18. 21:17

Jó lenne, ha így lenne.

Te hogy vagy? Visszaolvasgattam és láttam, hogy nem rég vesztetted el a kutyusodat. Én még mindig nagyon rosszul, egyszerűen csak az utolsó két hét emlékei jutnak az eszembe, amelyek iszonyatosak voltak: a leépülés, a lassú halál...

Borzasztó volt.:(((

1210. Nebyyy (válaszként erre: 1209. - Szisze)
2016. júl. 18. 15:56
Ez olyan érdekes, mert nekem is van egy hasonló élményem. A halála utáni másnap este, amikor az egész napos sírógörcs után csak úgy bámultam ki zombiként az ablakon a lemenő napot nézve, arra, amerre mindig együtt sétáltunk, a felhők között átsütött a nap, és egy szabályos szív alakot formázott, ami csak úgy ragyogott... le is fotóztam, és sokszor megnézem ezt a képet is... tudom, hogy ő üzent és köszönt el tőlem így... :(<3
1209. szisze
2016. júl. 17. 22:18

Annak a napnak az estéjén, amikor az én kicsi angyalom elment, álltam a terasz ajtóban és néztem kifelé a kertbe, az égre. Hirtelen, az üvegen túl, elém repült egy kismadár és szem magasságban kb. 5-6 másodpercig repkedett előttem. Még gondoltam is magamban, hogy ez a kis buta itt kószál ahelyett, hogy aludna már, mint a többi madár.

2 nappal később, szintén alkonyatkor, eső után egy gyönyörű szivárvány jelent meg a kertünk végében. Olyan szívszorítóan szép volt, hogy le is fényképeztem.

Szeretném azt hinni, hogy az én drága angyalkám jött el hozzám elbúcsúzni, megnyugtatni, hogy a szivárvány hídon egy csodálatos világba távozik…

1208. 388b941089 (válaszként erre: 1207. - 388b941089)
2016. júl. 14. 07:07
Látom a kèpeden a kutyit, a mieink is ilyen foltosak voltak, csak akkor mèg vágták a fülüket:)
1207. 388b941089 (válaszként erre: 1206. - Regin_a)
2016. júl. 14. 07:06
Nekünk is volt kèt dogunk is gyerekkoromban. Soha nem vennèk nagytestű kutyát, sajnos nem èlnek sokáig :(
1206. Regin_a (válaszként erre: 1203. - 388b941089)
2016. júl. 13. 22:56

Köszönöm! Rég volt,kihevertem, de emlegetjük még sokszor

A szemei viszont ma is elöttem vannak ahogy feküdt a kerekes ágyon és bizonyára bízott bennem hogy segitek rajta

Aztán dog tenyésztők mondták, hogy előfordúlt velük is és hogy ez a nagytestü kutyák "rákfenéje"

Ez az élet sora!

2016. júl. 13. 22:30
2016. júl. 13. 22:24

"Egy régi legenda szerint ha egy kutya meghal, a túlvilág határán nyugalmat talál.


Itt a Szivárvány hídon túl már nincs betegség, és ismeretlen a kín és a bánat.

Az erdő szélén, dombok lábánál rohangáló felhőtlen boldogságban élő kutyáknak már csak régi társuk, a gazdájuk hiányzik. Aztán, egy szép napon ismerős illatokat visz a szél... Az egyik kutya megáll, fülét hegyezi, majd hirtelen elszalad. És amikor észre vesz téged, látja, hogy te érkezel, teste már reszket a vágytól, ahogy feléd rohan.

Boldogan kapaszkodtok egymásba az örömteli újratalálkozásban, és te újra belenézhetsz a hűséget, mérhetetlen rajongást árasztó kutyaszemekbe. Együtt sétáltok át a Szivárvány Hídon, és soha többé nem váltok már el egymástól!"

1203. 388b941089 (válaszként erre: 1201. - Regin_a)
2016. júl. 13. 22:22
Nagyon sajnálom :(
1202. 388b941089 (válaszként erre: 1198. - Szisze)
2016. júl. 13. 22:20

Mi hat eve altattuk el a kutyusunkat, de rettenetesen sok ido volt mire megbekeltem. Nagyon rossz volt hosszu honapokig.


El fog mulni, a fajdalom elmulik. Tudom h most iszonyatos, de idovel jobb lesz. En is csak sirtam es sirtam ejjel es nappal egyarant, par napig dolgozni se tudtam menni. A kutyus pedig itt fekszik a kertunkben, hazahoztuk ot es eltemettuk, mindketten sirtunk az urammal :(

1201. Regin_a (válaszként erre: 1195. - Szisze)
2016. júl. 13. 22:18

Nem, nem! Jól döntöttél. Jobbigy mint kinlódni sokáig

Gondolj bele milyen álságos az emberiség

A halálos beteget hagyják kinlódni az utolsó percig,mig egy "állaton" megkönyörülnek és segitenek rajta

Kutyácskám 10 éves volt mikor egyik naprol a másikra meghalt gyomorcsavarodásban.

Későn ismertem fel, későn vittem orvoshoz, mikor visszamentem csak a nyakláncát adták vissza

Nem élte túl a műtétet.

Bőgtem mint egy kisgyerek amikor lementem az alagsorba és lecsuktam a még nyitott szemeit

Volt jónéhány kutyás ismerősöm akik elaltatták a kuttyot,minthogy hagyják kinlódni

Nem ölted meg! Segítettél neki megszabadúlni a kínoktol!

1200. szisze
2016. júl. 13. 21:37
Köszönöm, hogy elolvastátok a gondolataimat. Nem mondom, hogy bármi jobb vagy könnyebb lett, de Ti értitek és érzitek a szavaimat, lelkem fájdalmát, hiszen a Ti lelketeg is darabokra van törve. Csodállak Titeket, hogy mindezek ellenére tudtok másokra is figyelni, pár vígasztaló szót mondani. Azt gondolom, hogy ez nem véletlen! Akinek a kutya társ, barát, az csak jó ember lehet. Köszönöm!
1199. szisze (válaszként erre: 1197. - Nebyyy)
2016. júl. 13. 21:23

Nebyyy, tudom, hogy egyszer vége lesz minden életnek. Az utóbbi években rettegtem ettől a pillanattól...és mégis eljött. Nem tudtam rá felkészülni lelkileg, őszintén szólva azt gondoltam, hogy könnyebben el fogom fogadni, hogy mennie kellett, de nem így van. Mivel öreg volt a kis drágám, nagyon sokat kellett róla gondoskodni, vigyázni minden lépésére. Ezt tettem nap mint nap és Ő szerette, hogy vigyázok rá, szerette, hogy biztonságban van mellettem. Mi ketten voltunk egymásnak, Ő nekem én Neki. Amikor az utolsó reggelen meglátta az idegent, az orvost, azt gondolta, hogy majd megvédem.,,de nem ezt tettem...megöltem…

Úgy érzem, így utólag, hogy még nem akart menni, maradni akart…velem. Talán félt attól, hogy elszakad tőlem örökre.

Féltem Őt most is; hol lehet? egyedül van? Biztosan szomorú. Ezek a gondolatok járnak a fejemben. Ha tudnám, hogy boldog és gondol rám és szeret és megbocsátott, akkor biztosan megnyugodnék.

Köszönöm, hogy írtál.

1198. szisze (válaszként erre: 1196. - 388b941089)
2016. júl. 13. 20:58
Köszönöm, hogy válaszoltál és próbáltál vigasztalni. Nekem már annyi is elég ha valaki érti az érzéseimet. Ez az érzés nagyon rossz és talán sosem múlik el. Nem is biztos, hogy akaraom, hogy elmúljon, mindig emlékezni akarok rá, mindig érezni akarom a hiányát. Ő volt számomra a legcsodálatosabb lény, s nekem csak Ő volt lelkileg, senki más. Mindig tudta ha szomorú vagyok, azonnal jött és megvigasztalt, s mindig velem örült ha boldog voltam. A kedvemért bármit megtett: megette a számára nem ízlő falatokat, legföljebb idétlen pofát vágott hozzá, amin aztán jót derültünk mindketten. Azonban az utolsó héten már a kedvemért sem nem tudta megenni a péppé mixelt flatokat hiába akarta, nem ment:((((
1197. Nebyyy (válaszként erre: 1195. - Szisze)
2016. júl. 13. 19:42

Nagyon bátor és szeretet-teljes döntést hoztál, és ezt biztosan Ő is így gondolja. Csak nekünk nehéz már, akik itt maradtunk. De nekünk nagyon. Minden nap kisírom magam én is, annyira fáj... :( Magukkal vitték a lelkünk egy részét, de az övék velünk marad. <3 És egy csodás élet emlékei...

"Ha eljő az idő, engedj utamra.

Idővel belátod: jót teszel velem.

Bár többé nem ugrálhatlak körül,

Fájdalomtól, szenvedéstől megkíméled lelkemet.

Ne fájlald, hogy épp neked kellett erről döntened.

Társad voltam, s te társam voltál, töröld le hát a könnyeket!" <3

1196. 388b941089 (válaszként erre: 1195. - Szisze)
2016. júl. 13. 14:48
A legjobb döntèst hoztad!! Sajnos tènyleg szörnyű átèlni ezt, èn se kívánom senkinek :( Fel a fejjel!
1195. szisze
2016. júl. 13. 14:33

Ma éppen két hónapja…

Hajnalban, már pirkadt, kinyitottam az ajtót, mert láttam, hogy vágyik a kinti levegőre… Hasalt a kedvenc párnáján, amin olyan édesen és kényelmesen szundikált sokszor. Felállni már nem tudott pár napja. Amikor kinyitottam az ajtót, ő felnézett az égre, s a tekintete odaszegeződött. Hosszú másodpercekig csak nézte, nézte…

Reggel, 9.15-kor halt meg. Én döntöttem az élete felől, ami miatt örökké lelkiismeret furdalásom lesz. Riadt volt a tekintete amikor érkezett az orvos, de már nem tudott ellenkezni. Talán küzdeni akart még... Ketté hasad a szívem ebbe az emlékbe…

Úgy szeretett ahogyan még senki nem szeretett engem ezen a világon, még a gyermekem sem. 14 év szeretetet adott nekem, aminek hiányába az elmúlt 2 hónapban naponta belehalok.

Nagyon hiányzik az öreg, ősz pofija, a finom, selymes kis bundája, a huncut nézése…

Időnként, amikor már úgy érzem nem tudok küzdeni a könnyeimmel, elbújok, és a fájdalom, amit érzek legbelül, artikulálatlan nyöszörgésben tör fel belőlem. Számomra az élet értelmét vesztette, minden szürkévé változott, minden érdektelen. A gyönyörű május ezt hozta, örök boldogtalanságot és örök fájdalmat.

Nem lesz másik kutyám mert minden egyes lényben csak Őt keresném és az emlékét nem csalom meg soha. Szeretlek drága kis Linyocskám, kérlek bocsáss meg nekem!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook