Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megérzett valamit a párom? Mit gondoltok? fórum

Megérzett valamit a párom? Mit gondoltok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. jan. 29. 15:56

És ha tévedünk, és beégetem magam a párom butaságai miatt?


Húúúúúúúúú, az kellemetlen lenne.

11. k.tünde78 (válaszként erre: 10. - 50d0def203)
2009. jan. 29. 15:44
Nincs mitől félned.Jobb tisztán látni.
10. 50d0def203 (válaszként erre: 8. - K.tünde78)
2009. jan. 29. 14:46

Csak munkatársak voltak, egy helyen tanítottak, de az már a múlt. A párom nem dolgozik ott.


Azon törtem a fejem, megkérdezem Tőle, akkor kiderül, és a párom is nyugodt lesz, ha tévedett.


Csak nem merem, félek a választól.

2009. jan. 29. 14:40

[link]

Szavazzatok

2009. jan. 29. 14:39
Egyébként mennyire volt jó barátságban a pároddal??
2009. jan. 29. 14:38

Hhhmmm!

Erre bizony csak Ő tudna választ adni,bár valszin,hogy érzett valamit irántad és nem csak szimplán rokonszenv volt részéről.

2009. jan. 29. 14:31

Nem jön segítség csajok?

na mindegy, ez örök rejtély marad. Bár az illetőtől kellene megkérdezni, akkor tudnánk meg a választ. Nem de? :D

2009. jan. 29. 14:05

Hívtunk magunkkal kirándulni, de nemet mondott. Nem érdekes.??? Miért tünt így el?

nem akar barátkozni velünk, ami viszont nekem rosszúl esik, mert jó embernek tartom.

2009. jan. 29. 14:03

Igen, de ez hosszú történet.

A tanárom volt, aztán ott hagyta a sulit. Mi ekkor lettünk egy pár, de később vissza is ment sajnos. Így alakúlt.


De az msn most nyáron volt, és én már 2 éve nem vagyok a tanítványa. Érdekes.

2009. jan. 29. 14:01

Szerintem érzett valamit. Csak lehet hogy amiatt, hogy a tanárod, nem mert nyiltan kezdeményezni.

Azt irtad, hogy 2 éve érettségiztél, és 4 éve van meg a szerelmed, aki szintén volt tanárod, tehát már akkor összejöttetek, amikor még suiba jártál???

2009. jan. 29. 13:52
Erre keresem még mindig a választ.
2009. jan. 29. 13:52

Nekem egy volt tanárom most a párom, lassan 4 éve. A mai napig állítja, hogy a történelem tanárom, aki az ő munkatársa volt, belémszeretett.

Nem tudom. PL, amikor érettségiztünk, írt nekem egy sms-t, hogy ezt meg azt még nézzem át. Másnak kérdeztem másokat, senkinek sem írt. Alig beszélt velem, de a miután tökéletesre leszóbelisztem nála, oda jött és feltünően traccsolt velem.

Órákon mindig előtte ültem a padban. És sokszor, ha véletlenül hátraültem, mikor kérdezte a hiányzókat, rögtön megkérdezte, hogy én hol vagyok. Óra elején mindig jött, és az én füzetemből nézte csak meg hogy mi volt az előző anyag, amit leadott.



2 éve érettségiztem. Az érettségi után , a felvételi kihirdetésekor, írt és megkérdezte, hova vettek fel, milyen szakra????


Most májusban fent voltunk mindketten msn-en. Írt nekem, ami nem jellemző rá nagyon. És megírta hogy meghalt a papája, rosszúl érzi magát. Magányos, nincs barátnő, barátok. nagyon megsajnáltam akkor. Hívtam magunkkal kirándulni, de nemet mondott.

Később megtudta, hogy a volt munkatársa a párom. Azóta egy üzenetre sem válaszol, pedig kérdeztem hogy mi újság van. . ?


A párom féltékeny rá nagyon, nem akarja hogy barátkozzunk vele.



Szerintetek tényleg érzett valamit??? Mostmár kíváncsi vagyok. Nem változtat semmin végül is, én szeretem a páromat. De kíváncsi vagyok.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook