Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megérzett valamit a párom? Mit gondoltok? fórum

Megérzett valamit a párom? Mit gondoltok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
72. 50d0def203 (válaszként erre: 68. - Frollo)
2009. jan. 31. 08:49

És mennyi idő alatt tudtad feldolgozni a megcsalást?

Én mindig úgy érzem, hogy mostmár jobb, jobb, de mégsem a régi, és soha nem is lesz az.


Azt gondolom, hogy idő kérdése, de eltelt 2 év, és nekem fáj, és gyanúsítgatok.


Mikor múlik már el? Lehet soha, én amúgy is bizalmatlan típus vagyok.

2009. jan. 31. 00:19
szerintem is, épp azt teszem. tesztelem az érzelmeimet.
2009. jan. 30. 15:17
még nagyon fiatal vagy, ha már most bizonytalankodsz ő e az igazi akkor jobb most utána járni szerintem...
2009. jan. 30. 15:07
éN IS ÍGY VOLTAM. a SZÍVEMRE HALLGATTAM AKKOR.
68. frollo (válaszként erre: 67. - 50d0def203)
2009. jan. 30. 13:21
Én teljesen megbízok benne, és nem is tett azóta semmi rosszat. Az eszem azt mondta, hagyjam ott, a szívem meg nem engedte... Persze, ez pasi-függő, hogy megváltozik-e, megbánja-e.
2009. jan. 30. 13:18

ÉS AZÓTA? SEMMI BŰN?VAGY CSAK NEM TUDSZ RÓLA, NEM FÁJ?


NEM FOGOK MINDENT ELTŰRNI, CSAK MERT SZERETEM.

66. frollo (válaszként erre: 65. - 50d0def203)
2009. jan. 30. 13:04
Megértem :S Az én barátom is megcsalt, de túlléptem rajta. Nem volt egyszerű, de tudom, hogy nekem ő kell...
2009. jan. 30. 12:56
Csak magam sem tudom, hogy jó nekem, vagy rossz, az a baj. Néha őrülten imádom, máskor örülök, ha ha nincs otthon.
64. frollo (válaszként erre: 63. - 50d0def203)
2009. jan. 30. 12:20
Úgy értettem, ha nem jó ez a kapcsolatod, lépj ki belőle.
2009. jan. 30. 12:14
CSAK NEM TUDOK, EGYÜTT ÉLÜNK.
62. frollo (válaszként erre: 61. - 50d0def203)
2009. jan. 30. 11:48
Szerintem egy kicsit egyedül kellene lenned akkor, nem a kettő közül választani. Tisztába jönnél önmagaddal, az életeddel stb. De ez csak az én véleményem...
2009. jan. 30. 11:46
Igen , tudom, hogy így kellenne,csak azt nem tudom,. hogyan tudom ezen túltenni magam. Az egész életem megváltozott azóta. Bizalmatlan vagyok, nem hiszek senkinek, és igyekszem elzárni magam az emberekből. Annál kevesebb fájdalom ér, minél kevésbé ragaszkodom emberekhez.
60. Zizisicc (válaszként erre: 59. - 50d0def203)
2009. jan. 30. 11:34
Nem a jövőre kell most gondolnod, a jelenedet kell rendbe tenned. Mert a jelen teremti meg a jövőt, de ha most káosz van ..... rakj rendet most a fejedben. Tedd magad túl a megcsaláson, hisz a párod, azt írod, imád. Ha meg nem megy, akkor bizalom nélkül tényleg nincs sok értelme. De akkor a következő pasidban sem fogsz megbízni, mert félni fogsz. Szóval először a megcsalást rendezd le magadban, aztán jöhet a többi.
2009. jan. 30. 11:13

Múlt , jelen, abból lesz a jövő. És ki tudja az milyen jövő? Olyan mint a múlt?

Van-e így jövő? Hiába szereti egymást esetleg 2 ember, ha nincs bizalom. Abból vita lesz, abból elmúló szerelem. Akkor minek fáradni, :( Ettől félek.

58. Zizisicc (válaszként erre: 54. - 50d0def203)
2009. jan. 30. 11:06
Nem azt mondtam, hogy könnyű, csak azt, hogy ami megtörtént, azt nem lehet meg nem történtté tenni, de azon Te változtathatsz, hogy a múlt mennyire hat ki, mennyire hagyod, hogy hasson, a jelenre.
2009. jan. 30. 10:58

Köszönöm. Csak magam sem tudom, hogy mihez kezdek ha igen választ kapok esetleg.

De szerintem csalnak a női ösztöneim, csak nem tagadná le, ha úgy lett volna.

Most lehet jól beégettem magam, úgysem láttam 2 éve már, valószínűleg nem is fogom, ha nem akarja.

56. frollo (válaszként erre: 55. - 50d0def203)
2009. jan. 30. 10:54
Én drukkolok neked :)
2009. jan. 30. 10:53

Na írtam neki, nincs visszaút.

Azt írtam, hogy én akkor éreztem, hogy akar valamit, de nem mondja. Mit akart akkor? Miért nem vagyunk egymáshoz őszinték?


Kíváncsi vagyok a válaszra. Ha igazam is van, szerintem nem fogja beismerni. :(

54. 50d0def203 (válaszként erre: 53. - Zizisicc)
2009. jan. 30. 10:33

Ez nem ilyen könnyű.

1 évvel a kapcsolat kezdete után csalt meg, meg velem párhuzamosan volt egy nője, akiről én nem tudtam. Nem tudta eldönteni ki kell. Végül miután megismert jobban,én kellek. Állítása szerint, vagy ki tudja.


Én legalább korekkten csinálom, nem csalom meg szemét módon.

53. Zizisicc (válaszként erre: 39. - 50d0def203)
2009. jan. 30. 10:01
Az, hogy nem tudsz megbízni a párodban az nem a párod hibája. Az, hogy megcsalt, az ő döntése volt - apropó! akkor megbeszéltétek, hogy miért csalt meg, mi volt a gond? - de az, hogy megbocsájtasz-e neki, és elengeded a sérelmedet, megbízol-e újra benne, az egyedül a Te döntésed. Ha nem bízol meg benne, és ennyire kellemetlenül érint ez téged 2 szép év után is, akkor ez azt jelenti, hogy még nem dolgoztad fel magadban a történteket, és nem engedted el. Nem csak a párod miatt lenne fontos, hogy ezt megtedd, hanem elsősorban magad miatt!
2009. jan. 30. 09:52

Tünde,


Mit tegyek most? Vagy valljam be az érzéseimet neki, hogy azóta gondolok rá, nem tudom miért??!!


Legfeljebb elutasít. :(

2009. jan. 30. 09:50

Nekem sem esett jól, amikor a párom megcsalt. Úgyhogy ő csak hallgathat.

Én soha nem csaltam meg, és nem is fogom. Mielőtt elkezdek valamit, befejezem a régit. Erről még itt szó sincs. Csak szeretném a közelemben érezni, mert akkor tud az ember dönteni.

Nem akarom vele megcsalni a páromat. Félre ne értse senki.

2009. jan. 30. 08:56
Na, szerintem egyenes úton jársz a problémák felé...Minek kellett belekeverni a barátnőt is...Ajjajj, hagyd már az egészet, vagy most hiányzik egy kis kaland, hogy valami érdekes történjen? A párod helyébe ha megtudnám, hogy ilyesmi foglalkoztat, nagyon mérges lennék. próbáld már elfelejteni az egészet!
49. k.tünde78 (válaszként erre: 48. - K.tünde78)
2009. jan. 30. 08:55
ill a sértett-büszke férfiúi hiúság
2009. jan. 30. 08:54
Na végre előtőrt bekőled a fifikás nő.Szerintem is nagy kamukirály.!
2009. jan. 30. 08:40

De abból, amit leírtam ,te is közeledésnek érzed???

Szerintem akart valamit. Valaki nem ír ilyet a másiknak, ha nem akar semmit tőle, mert nem keveri magát gyanúba. Szerintem.


Mi a véleményed? Most vagyok bajba. De mindjárt írok neki egy e-mailt.

Kíváncsi vagyok.

2009. jan. 30. 08:37

Trükköztem egy picit. Montdtam a barátnőmnek, hogy írja neki vissza azt, hogy szerinte nem az esetem. :D

És hogy ír nekem egy sms-t.


Én most írok neki egy e-mailt. Méghozzá úgy mint felháborodott nő az sms-en. Hogy miért gyanusít ő engem ezzel.

És kicsalom belőle.

Megírom neki, hogy igen vonzónak tartom, én legalább be merem ismerni.

Na így úgyis kijön a igazság, mert előjön a férfi ösztön. Hogy ő is kimondja esetleg, így könnyebb szerintem. max elsüllyedek, ha téves. Én nem így érzem. Kamuzik szerintem.

2009. jan. 30. 08:32

Hűűha,Most vagy Te tévedtél vagy Ő füllentett a barátnődnek(szerintem ezutóbbi).

Tény,hogy nem volt köze hozzád-mivel nem volt rá lehetőség.Viszont hanem vagy az esete mért közeledett.

Tipikus csalódott férfiválasz.

2009. jan. 30. 08:20
Egyébként nincs párja évek óta.
2009. jan. 30. 08:20

Képzeld el!

Tegnap kitaláltam, mivel elmondtam a barátnőmnek, akivel össze akartuk hozni, hogy faggatózzon.


Erre azt mondta, hogy neki soha semmi köze nem volt hozzám, nem is vagyok az esete. :(

Most írta a barátnőm.

Na tessék, oltárit tévedtem. Még jó, hogy nem kérdeztem meg. Ja és azt írta, hogy ő érezte az én közeledésemet.


Tiszta vicc.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook