Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltam a férjem. Szerintetek csak rosszul hatott rám az ital vagy bedrogoztak? fórum

Megcsaltam a férjem. Szerintetek csak rosszul hatott rám az ital vagy bedrogoztak? (beszélgetős fórum)

1 2 3
84. tien (válaszként erre: 83. - 80ASIQ)
2023. aug. 29. 21:12
🙂
83. 80ASIQ (válaszként erre: 82. - Tien)
2023. aug. 29. 20:31
Én kettyintettem a szívre.
82. tien (válaszként erre: 81. - 80ASIQ)
2023. aug. 29. 20:13

Szerintem is ,és nem leszek zsarolható a fotókkal.


Nehezen tudom elképzelni úgy az életem ,hogy állandóan azon aggódjak ,hogy mikor zsarolnak meg.

81. 80ASIQ (válaszként erre: 78. - Tien)
2023. aug. 29. 16:48
Agyaltam én is ezen, de arra jutottam, hogy ez a bűncselekmény nehezen bizonyítható, kimagyarázható. De igazad van! Egy gyors drogteszt illetve egy rendőrségi ügytől legalább megszeppenhettek volna.
80. 80ASIQ (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 29. 16:44
Magam nem tudtam eldönteni, mi a jobb lépés: Elmondani vagy hallgatni róla. Örülök, hogy Te eldöntötted. Érdeklődnék, mi a házasságod jövője?
2023. aug. 29. 11:17
Elmondtam a férjemnek mindent. Ahogy itt is sokan, ő sem hitt nekem, de még mindig jobb, hogy tőlem tudja, még ha megkésve is. Köszönöm mindenkinek, aki tanácsot adott, tudom hogy én is hibás vagyok, nem kellett volna elfogadnom az italt, hülye voltam. Még egyszer köszönöm mindenkinek, aki komolyan vett.
78. tien (válaszként erre: 73. - Amaunet)
2023. aug. 29. 10:58

Pont háttérzajként szólt a TV,és tegnap egy barátnő nem akarta ,hogy a főhősnő férjhez menjen.Amit említettél (veled is megtörténhet,vagy valami hasonló)


Akkor rá is csodálkoztam,hogy milyen véletlen :a Hoxán is ilyen sztorin tipródik a nép.🤔


Lehet igaz a történet,de sok benne a kérdőjel.


Első körben,(ha velem teszik meg ezt ),szólok a férjemnek és elmegyünk a dokihoz majd a rendőrségre.

Pont lesz@rom a fényképeket..,és utána a nővéremet is.

77. dad1f54482 (válaszként erre: 76. - 3066f49f9a)
2023. aug. 29. 09:48
Hülyeség az egész. Nem csak drogos rész, hanem az egyéb körülmények is. Arra jó, hogy a hoxa népe és a kiíró (aki szerintem férfi) nem unatkozik.
76. 3066f49f9a (válaszként erre: 75. - Dad1f54482)
2023. aug. 29. 09:24
Szerinted is mese?
75. dad1f54482 (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 29. 08:14
Na kijött a mese újabb fejezete. Mikor jön a harmadik rész?
74. 80ASIQ (válaszként erre: 71. - Channa*)
2023. aug. 29. 08:10
Ha nővérnek volt esze, már elmentette más helyekre is a képeket.
2023. aug. 29. 07:45
Egy epizód, talán a "Segítség, bajban vagyok!" sorozatban a megszólalásig hasonlít a történethez.
2023. aug. 29. 07:33
Sajnálom, hogy ez történt veled. Nem biztos, hogy a nővéred tette a cuccot az italodba, de biztos, hogy tudta, mi van benne. A pasik sem ártatlanok. A nővérednek célja van a képekkel. Én is azt mondanám, hogy ne mondd el a férjednek. De a képek miatt félő, hogy bármikor kiderülhet. Utána már vagy elhiszi, hogy mi történt, vagy nem. Nehéz helyzet.
71. Channa* (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 28. 21:19

Tehát, nem mentél el hozzá és nem törölted a képeket.

Miért?

Miért az a fontos, hogy mit mond egy idegen férfi? Miért beszélgetsz a nővéreddel erről, ahelyett, hogy cselekednél?


Semmisítsd meg a fotókat, majd beszélgess a nővéreddel, de az időt ne ezzel töltsd! A fotók eltűnése után kérdőre vonhatod, hogy miért tette, mit adott be, stb., de első a fotók törlése!

70. 80ASIQ (válaszként erre: 66. - Jennyvagyok)
2023. aug. 28. 20:58
Ez jó ötlet, mert ő (legalábbis remélem) tud okosabbakat mondani, mint az itt reagálók. (Akiket persze nem akarok lebecsülni.)
69. 3066f49f9a (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 28. 20:47
Igen, bosszú volt.
68. Ágio8405 (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 28. 20:45
Nem valószínű. Ha normális lenne nem lennének a felvételek és nem is hagyta volna ezt. Ez egy undorító bosszú volt tőle, amit valószínűleg nem érdemelted ki, csak az ő fejében. Tudod ez az én lovam megdöglött, dögöljön meg a másé is hozzáállás.
67. Ágio8405 (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 28. 20:42
Undorító egy nővéred van és ez tuti nem hirtelen dolog volt tőle. Valószínűleg féltékeny és irigy rád simán lehet már gyerekkorotok óta. Remélem megszakítod vele a kapcsolatod, de legalábbis soha többet azt sem hiszed el az sem amit kérdez, és kivánom hogy ne éljen vissza ezekkel a felvételekkel.
2023. aug. 28. 20:37

Most már, hogy kirajzolódott a történet, én azt mondom, ne itt kérj tanaácsot, fordulj szakemberhez.

Én azt mondanám, ne mondd el a férjednek, mert nem tudod, hogyan reagál. Lehet hogy egy életre elveszíted a bizalmát.

Viszont magadba se tudod fojtani, mert lelkiismeret furdalásod van, hogy megcsaltad a ferjedet. Nem tudsz rá legyinteni, hogy csak egy buli volt és felejtsük el.

Ezért terapeutához kéne menned, aki segit feldolgozni és túljutni rajta.

Vannak titkok, amiket a sírba viszünk magunkkal.

65. libikóka (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 28. 20:01

Nem fogod megtudni,,ugyan ki vállalná be?

A pasikat tovább nem érdekli a dolog.

A nővéred viszont ha akar sakkban tarthat vele.

Gondold jól át .

2023. aug. 28. 19:54
De az is lehet, hogy a férfi hazudik és a nővérem nem csinált semmit. Nem tudom.
2023. aug. 28. 19:09
A cikket elolvasva, minden a helyére került. A szexuálisan felfokozott állapot megvolt (nem akarom leírni mit csináltam azokon a képeken), az emlékezet kiesés is. Beszéltem a nővéremmel. Meglepődött hogy én még mindig ezen vagyok "fennakadva", azt mondta lépjek túl rajta, buliztunk, jól éreztük magunkat, és legalább azóta "leszálltam a magas lóról". Nem volt értelme vele beszélgetni, inkább eljöttem. A nővérem ismerősei között nagy nehezen megtaláltam az egyik srácot, azt akivel a nővérem volt együtt. A nevét nem tudtam, de az arcát felismertem. Ráírtam, először nem emlékezett rám, aztán beugrott neki, mikor leírtam mi történt. Megmondtam neki, hogy tudom, hogy bedrogoztak, csak mondja el mi történt. Tíz percig nem írt vissza, aztán azt írta, hogy ő nem csinált semmit. Azt mondta ő csak annyit látott, hogy miután ittam, jobb kedvem lett. Már nem akartam elmenni, és lassan én is elkezdtem velük flörtölni. Leírta, hogy utána táncoltunk, elmentünk a nővérem lakásra, aztán meg egyik dolog követte a másikat. Azt mondta, a másik férfi, az akivel én voltam, elmondta neki utólag, hogy amikor elmentek italért, a nővérem belerakott valamit az italomba. A nővérem állítólag azt mondta a srácnak, hogy ne aggódjon, ő csak segít nekem "feloldódni". Azt mondta, hogy ennyit tud, ő nem csinált semmit, és ne zaklassam többet ezzel. Most mit csináljak? A szüleim szíve megszakadna, ha történne bármi a nővéremmel, de ezt sem hagyhatom annyiban. A nővérem miért csinálta ezt? Lehet hogy nem tetszett neki, amikor azt mondtam neki, hogy ne csodálkozzon, hogy a férje ott hagyta, ha megcsalta, és ez valami beteges bosszú volt? Nem kifogásokat keresek, tudom, hogy én is hibás vagyok azért ami ott történt, de akkor sem mehet tönkre ez miatt az életem. Mi van ha letámadom a nővérem ezzel, ő meg szétküldi a képeket? Nem csak a férjem, a szüleim sem szeretném, ha látnák azokat a képeket, mert tényleg egy közönséges k.rvaként viselkedem rajtuk.
62. Regin_a (válaszként erre: 61. - Tien)
2023. aug. 28. 13:59
Növér akart 4ben dugni, de ismerte a húséges hugát, kellett a drog
61. tien (válaszként erre: 59. - Regin_a)
2023. aug. 28. 13:51

A cikk néhány mondata és a FI fotóval megörökített pillanatai hasonlóságot mutatnak.( gátlástalan viselkedés, szexuálisan felfokozott állapot ,emlékezet kiesés stb.)


De még mindig nem érthető a nővér szerepe a sztoriban.🤔

60. Channa* (válaszként erre: 58. - Regin_a)
2023. aug. 28. 13:43
Eszembe jutott a gyári visszaállítás.
59. Regin_a (válaszként erre: 57. - Tien)
2023. aug. 28. 13:42

Talán az. A Ginát pl. egyvalaki irta, a legtöbb kommentelő kétkedését fejezte ki, hogy forumonyitó csak kamuzik mert ilyen nincs is


Jól irta valaki, tessék TV hiradót nézni ne csak főzőcske műsort

Mitzha a Hoxán lett volna egy topik., hogy valaki elküldte a cuccát Afrikába maztaz ottani főpostát hajkurészta hogy ne adják ki a csomagját senkinek


Hasonló a drog kimutatása is. Nem mutatható ki a Gina max azonnali teszttel A klasszikus kábszerek azok igen sokáig kimutathatók akár hajszálból is

58. Regin_a (válaszként erre: 48. - Channa*)
2023. aug. 28. 13:35

[link]

de van megoldás a spec. törlésre ami után visszaállithatatlan az adat

57. tien (válaszként erre: 56. - Regin_a)
2023. aug. 28. 13:33
Köszönjük,ez igazán hiánypótló volt.👍
2023. aug. 28. 13:25

Na a sok zachergábor drogszaGértő

[link]


Hihetetlen hogy nagyrészt hihetetlennek tartjátok a partidrogot, meg hogy au íze, szaga..

Addig amig valakit ugyanigy elkapnak...


A video örök zsarolás lesz. Akárhogy is, el kellene mondani a férjnek

55. ,zumba (válaszként erre: 47. - Channa*)
2023. aug. 28. 12:50
Igaz, mit is gondolok én:)
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook